Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

רק בכוח, רק עם מחסור של אונה במוח.

השם ישמור איזה יצורים

זה הכל באשמת סמי עופר וחברת כיל כימיקלים.

לא יודע איפה לכתוב אבל הרב גולסה מעביר הרצאה בבית ספר על שילוב דת וכדורגל. פרש?

הולך להיות פרשן ספורט בערוץ 20.

אני פתאום קולט שהילדים האלה גדלו כל החיים כאוהדי מכבי חיפה וחוץ מגביע אחד הם לא ראו כלום. שום תואר. קשה להאמין.

כמה שאתה צודק. אשכרה ילד בן 10 לא ראה את חיפה לוקחת אליפות (היה בן 3 באליפות האחרונה, קשה לי להאמין שהוא זוכר משהו).

כמה שאתה צודק. אשכרה ילד בן 10 לא ראה את חיפה לוקחת אליפות (היה בן 3 באליפות האחרונה, קשה לי להאמין שהוא זוכר משהו).

בתור אחד שגדל בשנות האלפיים יודע כמה זה מבאס. כל קיץ מפתחים חלומות ובאוקטובר כבר בים

הוא היה בן שנתיים, והוא בוודאות לא זוכר..

הוא היה בן שנתיים, והוא בוודאות לא זוכר..

לצערנו גם לנו היו תקופות שחורות

אני הספקתי להתגייס להשתחרר לטייל לסיים תואר ולהתחתן בין האליפות של 2003 לאליפות של 2013

לצערנו גם לנו היו תקופות שחורות

אני הספקתי להתגייס להשתחרר לטייל לסיים תואר ולהתחתן בין האליפות של 2003 לאליפות של 2013

אף אחד לא אמר שלא.

היינו בקרשים אבל היינו מכבי!

הם מנסים לחקות אותנו גם בזה ולא מצליחים.

אף אחד לא אמר שלא.

היינו בקרשים אבל היינו מכבי!

הם מנסים לחקות אותנו גם בזה ולא מצליחים.

לא נכון.

היינו מ.תל אביב.

מ. תל אביב זה חדש.

אתה לא זוכר שפעם היינו רק תל אביב?

האמת שכשהייתי ילד רק אני קראתי לנו "מכבי" בנתניה. השאר קראו לנו "תל-אביב". גם בשידורי רדיו וטלוויזיה קראו לנו לפעמים "מכבי" אבל לפעמים גם רק "תל-אביב".

ויודעים מה? לא עשינו מזה סיפור, כי אין לנו רגשי נחיתות וכי לא חשבנו שזה מעליב שאנשים מהצפון או מהדרום יזהו אותנו לפי העיר שלנו. ובניגוד לאוהדי הפועל שבכו ש"כל העולם שונא את הפועל" כששרו לנו ולהם "תל-אביב עולה באש" בתקופת האינתיפאדה השנייה, לנו זה פשוט לא הזיז. כי אנחנו תמיד ידענו שבתור המועדון הכי גדול בארץ, והכי גדול בעיר הכי חשובה בארץ, שונאים אותנו ורואים בנו מייצגים של אותה עיר נפלאה.

כשבתקשורת בחו"ל מתייחסים אלינו כאל "תל-אביב" או כאל "הקבוצה מתל-אביב" אני ממש לא נעלב, להיפך. בשבילי אנחנו "מכבי", אבל אנחנו גם הקבוצה הבכירה של תל-אביב, וזה לא רע שככה רואים אותנו. אבל מנגד, אוהדי מכבי חיפה מתביישים בחיפה. בינינו? אפשר להבין אותם. אתם הייתם רוצים שכדי להתייחס אליכם ישתמשו בשם של עיר דוחה שנמצאת על הר, שלנהוג בה עושה בחילה, שהרחובות שלה לא נגישים לנכים ולזקנים בגלל הזווית האיומה וכל המדרגות בכניסה לכל בניין, שלילודים בה יש ראש קטן, ושלגור בה הוכח אמפירית כמסרטן? וואלה, גם אני הייתי מתעצבן אם היו קוראים לקבוצה שלי "חיפה".

שורה תחתונה, עם כל הגאווה המזויפת שלהם נגדנו, ה"גנריים" - אנחנו שרים נגדם על חיי הלילה של תל-אביב, הם לא שרים על מה שטוב בחיפה (כנראה כי אין, להגנתם). לנו יש שירים שמציינים את תל-אביב ("מסלמה עד נחל הירקון, מהטיילת ועד איילון"). מחלקת השיווק שלנו מתגאה בתל-אביב ומפרסמת שאנחנו חוזרים לעיר. חיפה, לעומת זאת, נזהרת להזכיר את העיר - גם האוהדים וגם המועדון. ואפשר להאשים אותם? זאת חרא עיר.

הם כועסים שאנחנו קוראים להם רק "חיפה"? שיקראו לנו רק "תל-אביב". עלבון זה לא.

פעם חשבתי שעם אוהדת בית"ר בחיים לא אצא, אוהדת הפועל גבולי, אבל חיפה סבבה.

טעיתי.

עם חיפאית יש סיכוי שהילדים שלך יצאו ירוק זוהר.

למי שחשב שראדי לא ילכלך בראיון שלו אתמול שיחשוב שוב. אמנם הפעם הוא קצת נרגע, אבל אי אפשר בלי ציטוט ועוד בונוס של ציטוט טיפשי.

"אם אני הייתי במקום ייני הייתי שם את הגוף שלי כדי להגן עליי".

"השחקן הכי גדול ששיחקתי איתו היה וואקמה". הבן אדם שיחק עם זהבי חח

למי שחשב שראדי לא ילכלך בראיון שלו אתמול שיחשוב שוב. אמנם הפעם הוא קצת נרגע, אבל אי אפשר בלי ציטוט ועוד בונוס של ציטוט טיפשי.

"אם אני הייתי במקום ייני הייתי שם את הגוף שלי כדי להגן עליי".

חתיכת צבוע איפה היה לוחם החופש והשלום כשכל העונה הקהל של סכנין היה עסוק באלימות פיזית ובשירים על יהודים?

"בגלל שלא זכתה בתואר: אלונה חסכה 2 מיליון ש"ח כי לא תצטרך לשלם בונוסים". (ספורט 5)

חחח אז מסתבר שלא רק הנשיא חוסך אלא גם אלונה.

"בגלל שלא זכתה בתואר: אלונה חסכה 2 מיליון ש"ח כי לא תצטרך לשלם בונוסים". (ספורט 5)

חחח אז מסתבר שלא רק הנשיא חוסך אלא גם אלונה.

בבאר שבע עובדים נכון.

חתיכת עבד דביל הראדי הזה.

דרך באותו חדר הלבשה ודשא כשלידו אלוהי הכדורגל. וואקמה עלאק, טמבל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.