Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

להם המשחק אשכרה היה חשוב ולנו זה משחק גארבג׳ קלאסי, ובכל זאת גירדו תיקו. זה כל ההבדל.

וחגגו כאילו שמו עלינו שער במשחק אליפות

אני נהנה לראות שחיפלה נכשלים שנה אחרי שנה

.

מי יתן ויתפרקו להם בקרוב כי החוסר מודעות , הרצון להיות כמו מכבי כאשר הם ממש לא הוא פתטי על גבול הפיגור שכלי.

יא חבורת זבאלות אהבלים שכמותכם תקראו ותפנימו יא חארות :

1. ותיקים יותר מכם.

2. נקראנו מכבי לפניכם וכל אירופה יודעת מי זו מכבי כשאומרים מכבי.

3. יותר תארים מכם.

4. עוד מעט אתם עשור בלי אליפות.

5. יותר שיאים מכם.

עכשיו , תדחפו את הקהל האוטיסט שלכם לתחת, חפרתם את המוח עם כמות הקהל הכי מכוער בליגה, רובכם באים להעביר זמן כי אין מה לעשות בעיר המגעילה חיפה , וגם זה ידוע שאתם הקבוצה של המגזר בגלל שאין קבוצה גדולה אחרת בצפון וידוע שהם אוהבים ללכת אחרי העדר בשונה מת״א שיש בה שתי קבוצות גדולות — כאילו שצריך תירוץ לא לבוא במקרה שלכם כאשר מנוי נמכר ב 2 שקל וחצי ועוד עם ההייפ של איצטדיון חדיש.

אחרי ההקדמה הנל :

6. כבר הוכחנו מיליון פעם שלמותג שנקרא מכבי תל אביב אין מתחרים מבחינת קהל, ואין צורך לפרט באילו הזדמנויות.

7. אוטוטו יעקב שחור עוזב/פורש, אנחנו גם בבעלות וגם בשחקנים יש לנו בעזרת השם עוד 15 שנה ללא הגזמה מובטחות עם עתיד ורוד. אתם איזה עתיד יש לכם?

8. קטן הסמל שלכם ירק עליכם...פחחחחח

הסמל השני ברקוביץ אתם ירקתם עליו, ועל יוסי בניון לא נדבר.

9. מכבי היא הכי לא גרמנים שיש, אם לא הבנתם הטלאי הצהוב הוא ההשראה גם לצבע המדים שלנו וגם לסמל ? למה אתם מובלים ואהבלים לחזור על מנטרה של אוהדי הפועל כשהיא מנותקת מהמציאות ? אבל אחרי הכל מה הקשר שלכם ולמציאות .

10. ההיסטוריה שלכם כאשר ״הייתם בעניינים״ מסתכמת ב 20 שנה. אנחנו מעל 100 שנה. קולטים את זה ? פ״ת שכמותכם. עלק ״מכבי״

11. לקחנו אליפות בלי בית, מתחרים נגד כל העולם ורומסים אותו, אתם מועדון שקורס מול תקשורת מקומית ולחץ של קהל מנותק מהמציאות, אתם מועדון גדול ?

12. אמת, את השיא שלכם באירופה 0.0.0 אף אחד לא ישבור.

לסיכום, בשורה תחתונה אם תחשבו על זה אתם :

נחותים , מסכנים, wanna be, מוח קטן, ירוקים כמו חמאס, בלי עתיד.

זה שבזבזתי 5 דק מהחיים שלי בכדי להתייחס ולהגיד דברים מובנים מאליו לחבורת פגועי שכל כבר גורמת לי בחילות ורגשות הקאה,

We Are Maccabi, Who the Fuck U Are.

העונה הקרובה עם בלומפילד נראה לכל הליגה המחורבנת הזאת מאיפה משתין הדג כי מה שהיה השנה הוא משחק ילדים.

ישבנו בשווארמה בחדרה אחרי המשחק, היו שם כמה אוהדים של חיפה. כמובן שאיך שנכנסנו הם לא דיברו אבל אז כשהם יצאו והיינו באמצע הבאגט הם היו חייבים לזרוק איזה הערה של קוקסינלים. אחר כך עוד אוהד שלהם אמר לי שלפחות להם יש אוהדים. ברגע שאמרתי קריית אליעזר הוא פתאום נזכר שהוא מנוי רק בשנים האחרונות ואין לו מושג מה היה בשנים האלה.

היה עוד קטע מצחיק שאוהד שלהם הלך ליד הפאנטיקס עם חולצת FCK TLV. בדרך כלל אני לא אוהב שמציקים לאוהדים לא קשורים אבל זה ממש הצחיק אותי. כאילו מה אתה חושב לעצמך כשאתה הולך ליד הארגון עם חולצה כזאת.

עכשיו יש להגיד מ.תל אביב :lol:

69534620.png

בחיי שזה עצוב,מרגיש כאילו הם ילדות בנות 12 עם קוקיות, האוהדים המועדון ההנהלה שלהם כל מה שקורה להם הוא בזכות.

ישבנו בשווארמה בחדרה אחרי המשחק, היו שם כמה אוהדים של חיפה. כמובן שאיך שנכנסנו הם לא דיברו אבל אז כשהם יצאו והיינו באמצע הבאגט הם היו חייבים לזרוק איזה הערה של קוקסינלים. אחר כך עוד אוהד שלהם אמר לי שלפחות להם יש אוהדים. ברגע שאמרתי קריית אליעזר הוא פתאום נזכר שהוא מנוי רק בשנים האחרונות ואין לו מושג מה היה בשנים האלה.

היה עוד קטע מצחיק שאוהד שלהם הלך ליד הפאנטיקס עם חולצת FCK TLV. בדרך כלל אני לא אוהב שמציקים לאוהדים לא קשורים אבל זה ממש הצחיק אותי. כאילו מה אתה חושב לעצמך כשאתה הולך ליד הארגון עם חולצה כזאת.

כשהם יפסיקו לזרוק אבנים מהגשר על הקהל הרחב שלנו אולי יהיה לגטימי לא להציק לקהל הרחב שלהם

לא צריך לריב עם סתם אוהדים שלהם, אבל אוהדים שזורקים מילים וחושבים שהם גברים זה כבר משהו אחר...

שלושה אוהדים צעירים שלהם אתמול עברו לידנו לפני המשחק וחשבו שהם גברים אז הם סיננו את השטויות הרגילות. חבר שלי שאל אותם מה הם אמרו והם כבר התחילו לרוץ.

הקהל הליגת העל מאוד מאוד מביך (הברית של בני יהודה עם נתניה חחחחח) אבל חיפה זה שיא אחר.

?

חחח זה אחד הדברים הכי מצחיקים.

במשחק אתמול בני יהודה הניפו שלט עם משהו כמו בהצלחה UD ואחרי המשחק הם נפגשו והצטלמו ביחד.

אני אנסה לחפש את התמונות.

https://i.imagesup.co/images2/0__05ce2b30fa5705.jpg

https://i.imagesup.co/images2/0__05ce2b34fc673f.jpg

תתפנקו.

התיקו הזה לא שינה לנו כלום.

לחיפה הוא כמו הפסד כי גם במקרה של הפסד הם היו באותו מצב בהקשר של אירופה והיה להם משחק מול נתניה שבו אסור להם להפסיד.

אם היו מנצחים היו מבטיחים אירופה.

בסוף המשחק אנחנו מאוכזבים והם חוגגים, איך אומרים הגמלים DNA

חחח זה אחד הדברים הכי מצחיקים.

במשחק אתמול בני יהודה הניפו שלט עם משהו כמו בהצלחה UD ואחרי המשחק הם נפגשו והצטלמו ביחד.

אני אנסה לחפש את התמונות.

https://i.imagesup.co/images2/0__05ce2b30fa5705.jpg

https://i.imagesup.co/images2/0__05ce2b34fc673f.jpg

תתפנקו.

חחחחח

לא צריך לריב עם סתם אוהדים שלהם, אבל אוהדים שזורקים מילים וחושבים שהם גברים זה כבר משהו אחר...

שלושה אוהדים צעירים שלהם אתמול עברו לידנו לפני המשחק וחשבו שהם גברים אז הם סיננו את השטויות הרגילות. חבר שלי שאל אותם מה הם אמרו והם כבר התחילו לרוץ.

הקהל הליגת העל מאוד מאוד מביך (הברית של בני יהודה עם נתניה חחחחח) אבל חיפה זה שיא אחר.

הם אמרו כוס אמק?

משחק חשוב להם שהם נלחמים על אירופה, באים אחרי 4 הפסדים בכל המסגרות לנו ומשחק בית שלהם. אנחנו בסגל חסר ומשחק שלא שינה לנו כלום ועדיין הם גירדו תיקו וחוגגים יותר ממה שחגגנו עליהם ב 2 - 0, ב 3 - 1 וב 2 - 1 בטוטו ובמשחק הנוסף חגגנו אליפות על הראש שלהם.

הם הגיעו למצב כל כך עלוב שלסחוט תיקו נגדנו בבית שלהם זה יותר מבשבילנו לתת להם שלוש עד דקה 60 בסמי עופר. אני כבר די אדיש לניצחונות עליהם אבל רק בגלל שהאוהדים שלהם יצורים אני מבסוט יותר מניצחון רגיל. מבחינה מקצועית זה כבר לא מאתגר לנצח אותם, אפילו מרעננה אני יותר חושש.

חח בין היתר. כל החארטות הרגילות.

זאת בעיה גדולה כל ילדי דור האולטראס ישראל האלו שעד שלא יקבלו את הכאפה הם לא ילמדו.

מי זה פלקושנצקו או איך שלא רואים לו? מרגיש כאילו כל פעם קונים איזה בלוף אחר מהליגה שמנסה להתחנף לקהל כדי שיידעו מי הוא. מתגעגע לימים שבניון היה שמה, לפחות יכלתי לזהות את רוב השחקנים שלהם, עכשיו אני מכיר יותר טוב את השחקנים של חדרה משל חיפה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.