Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

יש לאתלטיקו אקדמיות בהודו, סין ובאר שבע. הם מזיינים את השכל על שת"פ יוצא דופן ופרץ דרך, בפועל זו אקדמיה של מועדון גדול במדינת כדורגל נחשלת, יש הרבה מועדונים עם כאלה באפריקה. זה בעיקר אמור להביך את הגמלים.

יש לאתלטיקו אקדמיות בהודו, סין ובאר שבע. הם מזיינים את השכל על שת"פ יוצא דופן ופרץ דרך, בפועל זו אקדמיה של מועדון גדול במדינת כדורגל נחשלת, יש הרבה מועדונים עם כאלה באפריקה. זה בעיקר אמור להביך את הגמלים.

לא יפתיע אותי אם המאמנים מאתלטיקו עושים את זה בכלל בתור התנדבות והשתתפות באש"ל

חחחח מהגמלים

אני אגיד את זה כך,
אם הסרבי לא מוביל את הטבלה ב30 הפרש ויש לפחות יריבה אחת צמודה,אבל צמודה ממש,הוא לא לוקח אליפות.
הבן אדם פסיכופט לגמרי,מוביל ב200 הפרש ויוצא על השחקנים שלו.
מעניין איזה לחץ היה עושה אם הטבלה הייתה צמודה.
זה בדיוק סוג המאמנים שאמור ליפול בפח החובבנות של השחקן הישראלי שהיה דואג להדלפות חמות מחדר ההלבשה.

חחח חתיכת מפגר, בגלל שהוא פסיכופט הוא מוביל 30 הפרש. מישהו צריך לעבוד דחוף על ההקשר של סיבה-תוצאה.

אגב זה חלק מנראטיב שהם אימצו לעצמם כל העונה בערך, שאנחנו קבוצה חלשה ומספיק שקבוצה אחת כלשהי הייתה צמודה אלינו היינו מחרבנים מהלחץ ומפסידים את האליפות.

אני חייב להגיד שהם מביכים אותי, בלי סתלבט. אני מתגעגע לימים שזה היה נושא ציטוטים של אוהדי הפועל שיש להם הרבה מודעות והומור עצמי.

בב"ש אשכרה בטוחים שאנחנו איזה סטיית תקן של אליפות בכאילו... הלוו 30 הפרש גם הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה של הכדורגל (בש אליפות שנייה) לא התקרבה.

הם באמת מטומטמים, וזה מרגיז אותי.

אני חייב להגיד שהם מביכים אותי, בלי סתלבט. אני מתגעגע לימים שזה היה נושא ציטוטים של אוהדי הפועל שיש להם הרבה מודעות והומור עצמי.

בב"ש אשכרה בטוחים שאנחנו איזה סטיית תקן של אליפות בכאילו... הלוו 30 הפרש גם הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה של הכדורגל (בש אליפות שנייה) לא התקרבה.

הם באמת מטומטמים, וזה מרגיז אותי.

אבל תמתין עם השמפניות

חחחחחחחחחח

הם עצובים העונה ואין ציטוטים טובים, אז זה לדעתי זה בטופ 5.

המנצח: ויטור אל יווני, חוץ מהעניין של הפציעות.

ציטוט מחבר אוהד חיפה (לא מהפורום): 'מכבי' מתנהלת יותר טוב מ'תל אביב', ותמיד זה יהיה המצב, וההוכחה לכך- המינוי של ג'ובאני רוסו למאמן מנטלי.

ציטוט מחבר אוהד חיפה (לא מהפורום): 'מכבי' מתנהלת יותר טוב מ'תל אביב', ותמיד זה יהיה המצב, וההוכחה לכך- המינוי של ג'ובאני רוסו למאמן מנטלי.

תחליף את המילה תל-אביב בחיפה, והוא צודק

זה שהם לא מודעים לעצמם יוביל לעוד שנים של כשלונות

בחייאת מה ההכשרה שלו חוץ משחקן כדורגל וליצן חצר ?

חחחח מהגמלים

חחח חתיכת מפגר, בגלל שהוא פסיכופט הוא מוביל 30 הפרש. מישהו צריך לעבוד דחוף על ההקשר של סיבה-תוצאה.

רמת ניתוק מהמציאות זה שי! וטכנית לארז ביחד.

חבורה של יצורים חסרי מודעות עצמית.

בדרך לרכבת רכב עוצר לשנייה לידנו וצועק: "תמיד הייתם ותמיד תישארו הזונות שלנו יא גרמנים". מאחורינו חבורה שכל שתי דקות שרה "אליפות בלי אוהדים". זה בלי לדבר על החגיגות שלהם ברכבת, מזל שאני יורד בבנימינה.

אוהדי חיפה הם חבורת הזויים עם רגשי נחיתות , מבחינתם כל פעם שהם מצליחים לא לחטוף מאיתנו 3 זה ניצחון של הפריפרייה על ת"א.

בגלל זה כל אחד פה שאי פעם ניסה לדבר עם אוהד חיפה על כדורגל הבין שמדובר בקיר, הם באים מנקודת פתיחה של רגשי נחיתות רציניים.

תוסיפו לזה שכל יומיים יש דליפת גז או חומר כימי ברחובות שם, מה משבש להם את המוח (הקטן מהממוצע גם ככה) עוד יותר.

ואללה מסכנים.

אתמול אוהד שלהם שר לי שת"א בתכלס זו העיר הכי טובה להתחבא מאחורי סוסים של משטרה.

הסתובבתי אליו ואמרתי שאני עומד מולו בלי שום סוס, הוא בתגובה ברח.

חבורה של יצורים חסרי מודעות עצמית.

ואני לא מבין איך כל לא היציע זרם לשירת "אוהדים בלי אליפות"....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.