Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

אין מה להשוות לחיפה. חיפה עדיין מועדון גדול, בתכלס אפשר להגיד שהפועל הפסיקו להיות כזה בפעם הראשונה שירדו ליגה. מאז שחזרו לליגה הראשונה בקיץ 1989 יש להם שתי אליפויות ב-30 שנה, רק אחת נלקחה עם המאזן הכי טוב בליגה.

המציאות היא שמאז האליפות של 1988 הם לא חזרו לעצמם. גם כשהם היו בצמרת במשך רוב העשור שעבר, עדיין היתה להם זהות הלוזרים שהם אלה שבחרו לאמץ לעצמם וכל כך מאוהבים בה. זה כנראה כבר לא ישתפר אם לא הצליחו להיפטר מזה עד עכשיו. התאהבו בשטויות של עלי מוהר ז"ל (מצטער, אבל כל הקשקושים על לוזריות רומנטית היו שטויות), והפכו מה שהיה מועדון מפואר למועדון דרג ב', רמה מתחת למכבי ולחיפה, שמזמן כבר עקפה אותם.

את חיפה במובן מסויים אנחנו עדיין לוקחים ברצינות. את הפועל אף אחד לא לוקח ברצינות, וגם בשנות התשעים אף אחד לא לקח ברצינות.

אין מה להשוות לחיפה. חיפה עדיין מועדון גדול, בתכלס אפשר להגיד שהפועל הפסיקו להיות כזה בפעם הראשונה שירדו ליגה. מאז שחזרו לליגה הראשונה בקיץ 1989 יש להם שתי אליפויות ב-30 שנה, רק אחת נלקחה עם המאזן הכי טוב בליגה.

המציאות היא שמאז האליפות של 1988 הם לא חזרו לעצמם. גם כשהם היו בצמרת במשך רוב העשור שעבר, עדיין היתה להם זהות הלוזרים שהם אלה שבחרו לאמץ לעצמם וכל כך מאוהבים בה. זה כנראה כבר לא ישתפר אם לא הצליחו להיפטר מזה עד עכשיו. התאהבו בשטויות של עלי מוהר ז"ל (מצטער, אבל כל הקשקושים על לוזריות רומנטית היו שטויות), והפכו מה שהיה מועדון מפואר למועדון דרג ב', רמה מתחת למכבי ולחיפה, שמזמן כבר עקפה אותם.

את חיפה במובן מסויים אנחנו עדיין לוקחים ברצינות. את הפועל אף אחד לא לוקח ברצינות, וגם בשנות התשעים אף אחד לא לקח ברצינות.

זה אולי מעט דמגוגי אבל זה מציג כמה נתונים שקשה להתעלם מהם.

מציאות ללא הפועל תא/ללא הפועל כקבוצה גדולה לא נראה רחוק כבר כמה שנים..

זה אולי מעט דמגוגי אבל זה מציג כמה נתונים שקשה להתעלם מהם.

מציאות ללא הפועל תא/ללא הפועל כקבוצה גדולה לא נראה רחוק כבר כמה שנים..

כן,העתיד שלהם לוט בערפל

ההווה? מפוקפק

אבל עומר, מה שכתבת על העבר זו דמגוגיה

רק על התצוגות שלהם באירופה הייתי מעדיף לא לדבר

אני עוד לא בטוח שלגמרי עקפנו אותם מבחינת יוקרה אירופאית (בהשוואה בין 2 התקופות)

כן,העתיד שלהם לוט בערפל

ההווה? מפוקפק

אתה צודק שהם עשו דברים יפים מאוד באירופה רק שהיום אנחנו יודעים שהכל התבצע תוך גניבת עשרות מיליוני שקלים שלא היו להם, חשוב לזכור את זה כשמדברים על ההצלחה שלהם באירופה.

כן,העתיד שלהם לוט בערפל

ההווה? מפוקפק

הגענו פעמיים לבתים בצמפיונס הם פעם 1, זה בדיוק כמו לקחת 5 מדליות זהב ו2 כסף, לעומת 2 זהב ו7 כסף, מי יהיה לפני מי בטבלת ההישגים?

הצלחה באירופה זה באמת על הזין שלי, במיוחד במפעלים המשניים. מעדיף אליפות אחת מעשרה רבעי גמר גביע אופ"א. האמת שגם מעדיף גביע מדינה אחד. "הצלחה באירופה" זה לא תואר, עם כל הכבוד לזה שניצחו את פארמה, שקודם כל היתה בחצי התחתון של הטבלה באיטליה, ודבר שני אפילו לא הביאה למשחק בבית שלה יותר אוהדים ממה שהפועל הביאה, כי זה פשוט לא מעניין אותם. גם את מילאן אגב זה לא עניין, המגרש לא היה אפילו חצי מלא כשהדיחו את הפועל ברבע. בשני המשחקים האלה משהו כמו חמישים אחוז מהקהל היה של הפועל למיטב זכרוני. אומר לכם משהו על ה"יוקרה".

הם מוזמנים לעבור קבוצות תחתית מליגות בכירות שמתייחסות לזה כמו לגביע הטוטו, או לשחק באצטדיוני פאר מול חמישה אוהדים מקומיים, זה לא הופך אותם לאימפריה בעיניי.

אתה צודק שהם עשו דברים יפים מאוד באירופה רק שהיום אנחנו יודעים שהכל התבצע תוך גניבת עשרות מיליוני שקלים שלא היו להם, חשוב לזכור את זה כשמדברים על ההצלחה שלהם באירופה.

לא רלוונטי.

הם עשו דברים יפים באירופה , הם גם עשו תקופות יפות בארץ

בכלל החלוקה של עומר לא נכונה ולא רלוונטית, הם גדולים לא בגלל ההישגים הנקודתיים אלה בגלל המכלול כולו שמהווה בסיס לקבוצה וזה שילוב שכולל תשתית, אוהדים, מקורבים, תקשורת וכד'. י

יש להם אוהדים בתקשורת מאשר לכל קבוצה אחרת ( אולי יותר מאשר לכל הקבוצות יחד )

יש להם יותר אוהדים בלשכת עורכי הדין מכל קבוצה

ויש להם יותר אוהדים בפוליטיקה ובכנסת מאשר לכל קובצה.

אפשר לזלזל בזה אבל זה מאוד מאוד חשוב בבסיס הכח של הקבוצה

זה מאפשר להם לגנוב כספי ציבור. למשל בזכות השופט אוהד הפועל הם קיבלו עשרות מיליוני כספי ציבור ונמלטו מפרוק.

בזכות עורך הדין של ההתאחדות ( פוליטיקאי ואוהד הפועל ידוע ) הם ניצלו מהעמדה לדין עבור 2-3 חוזים כפולים שנחתמו ע"י הקבוצה. ( וכנראה ניצלו מירידת ליגה בגלל זה )

או ראש עיר שהציל להם את קבוצת הכדורסל משקיע בא הון מכספי הציבור (מימון מיוחד) ובנה להם אולם כדורסל מודרני בהשקעה מטורפת.

סביר להניח שהכח הציבורי הזה גם יביא להם בסופו של דבר רוכש מכובד.

הסיכוי היחיד הוא שהם יגררו עוד כמה שנים עם החולשה הנוכחית או יביאו עוד כושל רודף פרסום ויצליחו למתג את עצמם ככשלון שאף אחד לא רוצה קשר אליו.

מצב כזה שהם יגררו בינוניות , כשלונות ולכלוכים במשך תקופה ארוכה יכול באמת להרוס להם את הבסיס.

אבל עד אז הם קבוצה 3-4 בכדורגל ואולי 3-5

חשוב לציין (למרות שהיית ציני כנראה) שמתוך השנתיים האלה שנה אחת הפועל היו בליגה הלאומית

נראה לי רמז לכתבה של ארי שמאי שם התייחס לזה.

הצלחה באירופה זה באמת על הזין שלי, במיוחד במפעלים המשניים. מעדיף אליפות אחת מעשרה רבעי גמר גביע אופ"א. האמת שגם מעדיף גביע מדינה אחד. "הצלחה באירופה" זה לא תואר, עם כל הכבוד לזה שניצחו את פארמה, שקודם כל היתה בחצי התחתון של הטבלה באיטליה, ודבר שני אפילו לא הביאה למשחק בבית שלה יותר אוהדים ממה שהפועל הביאה, כי זה פשוט לא מעניין אותם. גם את מילאן אגב זה לא עניין, המגרש לא היה אפילו חצי מלא כשהדיחו את הפועל ברבע. בשני המשחקים האלה משהו כמו חמישים אחוז מהקהל היה של הפועל למיטב זכרוני. אומר לכם משהו על ה"יוקרה".

הם מוזמנים לעבור קבוצות תחתית מליגות בכירות שמתייחסות לזה כמו לגביע הטוטו, או לשחק באצטדיוני פאר מול חמישה אוהדים מקומיים, זה לא הופך אותם לאימפריה בעיניי.

אני אישית ממש לא עף על הגביע, תואר ניחומים נחמד שאתה לא זוכה באליפות או קרוב לכך. אליפות זה כיף ואושר ואירופה זה אושר אחר, התרגשות אחרת. עם כל הכבוד לניצחונות על הפועל וחיפה בשנים האחרונות, שום דבר לא גרם לי לצרוח מאושר בגול של זהבי נגד באזל ולבכות כמו ילד שהפעלנו לאלופות. מעדיף בכל רגע נתון קמפיין אירופי של עלייה לבתים באלופות/העפלה ל - 32 האחרונות באירופית וזכייה באליפות צמודה מאשר העונה הזאת עם כל הכיף שבה והשיאים שלה.

בית"ר לוקחים 180 שקל על משחק ידידות נגד אתלטיקו. קצת נסחפו, לא?

לא בית"ר, החברה המארגנת. וזה הכי יקרים, יש גם כרטיסים זולים יותר, פשוט נגמרו.

מוכרח להגיד שאני לא ממש מבין למה לשלם על זה כל כך הרבה כסף. זה לא באמת משחק כדורגל.

ומה לחוגג ולכדורגל?

לעולם לא אצליח להבין את הטירוף סביב משחק אימון נגד אתלטיקו או משהו כזה. חוגג עושה מבית״ר עסק עם כל היח״צ שלו. שיתפוצץ לו בפנים גם שנה הבאה אמן!

ירדן שועה "תגלית העונה" מושעה מהמשחק של חיפה היום בגלל התנהגות.

כמה מזל שלא שילמנו עליו. הפייר פליי הזה הציל אותנו מהמון רכשים הזויים.

אתה מכיר את התיאוריה הזאת שחיפה זה בית קבורת? אז זה המקרה. אולי הוא ילד מנחאק אבל הוא שחקן בן זונה שלא מקבל שם מספיק קרדיט. כנ"ל עוואד.

אתה מכיר את התיאוריה הזאת שחיפה זה בית קבורת? אז זה המקרה. אולי הוא ילד מנחאק אבל הוא שחקן בן זונה שלא מקבל שם מספיק קרדיט. כנ"ל עוואד.

הועף גם ממכבי על התנהגות לפי דעתי ..

כנראה שמשהו דפוק שם בקופסה שלו.

או שפשוט בן מנספורד ושאר ההנהלה מודעים לזה והם לא היו משלמים עליו מלכתחילה וכל מה שקראת באינטרנט זה פשוט חרטא

או שפשוט בן מנספורד ושאר ההנהלה מודעים לזה והם לא היו משלמים עליו מלכתחילה וכל מה שקראת באינטרנט זה פשוט חרטא

מה זה קשור לאינטרנט?? בתקופת ג'ורדי שחקן כזה מוחתם במכבי. בזכות הפייר פליי אנחנו לא עושים את זה יותר ולמדנו את הלקח.

אגב למי שלא יודע,בזמן ששועה שיחק בנוער של בני יהודה במשחק חשוב הוא חטף עצבים אמר משהו בסגנון של יאללה כוסאמא של כולם ופשוט ירד מהמגרש והשאיר את חברים שלו ב10 שחקנים. לשחקן כזה אין סיכוי להצליח לא משנה כמה כישרון יש לו ברגליים..

אגב למי שלא יודע,בזמן ששועה שיחק בנוער של בני יהודה במשחק חשוב הוא חטף עצבים אמר משהו בסגנון של יאללה כוסאמא של כולם ופשוט ירד מהמגרש והשאיר את חברים שלו ב10 שחקנים. לשחקן כזה אין סיכוי להצליח לא משנה כמה כישרון יש לו ברגליים..

מצד אחד אתה צודק. מצד שני לחלק מהם הראש מסתדר עם הגיל.

החרטטן של המאמי הלאומית איתן עזריה התראיין אתמול בפודיום לפני המשחק:

בסוף המשחק בהפסד למכבי חיפה הקהל עמד ומחא כפיים - זה מבחינתי היה רגע מדהים. היינו כולנו עם דמעות בעיניים. זה היה רגע מיוחד שהכדורגל שלנו לא כל כך מכיר. זה היה 'רגע, אנחנו לא שוכחים, אנחנו יודעים מה היה כאן'. אימפריות חוות מכות בכנף וזה בסדר, זה קורה".

חחח מה

יש שם עוד חירטוטים מנטליים למי שרוצה

https://sports.walla.co.il/item/3234623

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.