Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מחלקת שיווק של ברצלונה.

אם הקבוצה היתה 5 אחוז מהרמה של מחלקת השיווק היינו לוקחים פה אליפויות ללא מעצורים...

הגיע הזמן לסגור את מחלקת המדיה! אתם אלה שהורסים את המעודון ומנפחים כל ניצחון כאילו לקחנו אליפות.. אנחנו קבוצה בינונית שצריכה להסתגל למעמד שהיא נמצאת ואחרי שיתחילו לתקן (כולל לסגור את מחלקת המדיה) אולי יהיה אפשר לחלום..

מי אלה בינוני, שיחק רק משחק אחד, לא משחק בתפקיד שלו

חייב להגיד שרק בינוני מוכר לי.. את האחרים אני ממש לא מכיר

נטע נראה כאילו הוא דפק איזה יוסוף על סולליך והוא מבסוט מזה רצח.. סולליך נראה כאילו הוא קלט שנטע הביא בו איזה יוסוף

וואו אני מת זה ברמה של האתר של הפועל

החלק השני של הסיפור מגיע מהמשחק אתמול: המחצית הראשונה במשחק הצמרת מול תל אביב הצהובה. נגמר 1:2 לאורחים, לחיפה הבקיע סתיו נחמני. החלק השלישי בסיפור העצוב, הג'ט-לק עשה את שלו וב-45 הדקות האחרונות, תל אביב כבשה ארבעה שערים לעומת אחד של מכבי (שוב סתיו נחמני) ובסיום תוצאה הזויה 2:6 לחובת המארחת. הנחמה: למרות התבוסה, יוסי ג'אנח וחבורתו נותרו במקום השני.

ג'ט לק נשמע כמו גלידריה בקריית חיים

אה וברח להם ה"חיפה" בהתחלה

וואו אני מת זה ברמה של האתר של הפועל

ג'ט לק נשמע כמו גלידריה בקריית חיים

אה וברח להם ה"חיפה" בהתחלה

תל-אביב הצהובה :wubyellow3:

אגב החלק הכי גדול זה שהם מתחילים מהנוער ואז לאט לאט עושים את הדרך לטרום ב'. זה אשכרה הולך ומשתפר ככל שמתקדמים.

אני מבולבל, בבקשה תסבירו לי.

זה מתוך הכתבה - "תל אביב כבשה ארבעה שערים לעומת אחד של מכבי".

שיחקנו נגד עצמנו?? ולמה הם בעצם מסקרים אותנו?!

אוייי הכימיקלים..

"הוא נאלץ לשאול כמחצית ההרכב מקבוצת נערים ב'. וכאילו לא די באלה, צץ לו שופט בשם כוכב (אמיתי !!) והרחיק משורות הקבוצה שני שחקנים במחצית הראשונה, יונתן כהן ודאוד מרעי. למרות זאת חיפה הוליכה 0:1 משער של משה גולן (32). שמונת שחקני השדה החיפאים לחמו כאריות ונכנעו רק בדקה ה-82 לשער שיוויון מקומי."

קראתי את זה בקול של הדמות של רז זהבי מבובה של לילה

נחשף שבחוזה של מנדיונדו כתוב שאסור לו לאמן במכבי בעשר השנים הקרובות, ואם הוא עושה את זה הוא יצטרך לפצות את הפועל בשני מיליון יורו.

איזה מועדון הזוי.

נחשף שבחוזה של מנדיונדו כתוב שאסור לו לאמן במכבי בעשר השנים הקרובות, ואם הוא עושה את זה הוא יצטרך לפצות את הפועל בשני מיליון שקל.

איזה מועדון הזוי.

חח בניתי עליו כמחליף לאיביץ'...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.