Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מצחיק לשים ציטוט של אלחמיד מכחיש שהוא עשה את זה ומתחת תמונה של אלחמיד...עושה את זה

אגב, הוא יועמד לדין ויורחק ל2 משחקים כמו חביב אוחיון?

לא,אה?

יעמוד לדין אחרי הדיון של ערן לוי שדיבר עם הקהל שלנו בגביע (או שלא).

אגב עונשים פשוט בושה שקלינגר לא קיבל כלום על הבכי לשופטים ג'ורדי רק נשם ליד חדר ההלבשה וקיבל עוד חמש אלף שקל קנס למימון הבורקסים. באנגליה הוא היה חודש בחוץ עם קנס מכובד.

EKHA.jpg

מצחיק לשים ציטוט של אלחמיד מכחיש שהוא עשה את זה ומתחת תמונה של אלחמיד...עושה את זה

אגב, הוא יועמד לדין ויורחק ל2 משחקים כמו חביב אוחיון?

לא,אה?

כזה ערבי מטומטם.

לוקח את יניב עזרן לפני מליקסון. ולא אני לא צוחק בכלל.

בכיין חסר אופי כזה אפס מסריח, למד טוב מדורה.

לא אשכח לעולם איך אחרי ה6-2 עצרנו ברמזור ומימין היה אוטובוס של ״מטרופולין״, מסתכל בחלון והנה מליקסון עם הבלונד המסריח שהוא עשה, סימנו לו 6 עם הידיים ועוד תנועות והוא ניגב את העין והוריד את הוילון של האוטובוס.

עד היום אנחנו צועקים לו במגרש ״מליקסון תוריד את הוילון יא זונה אדומה״.

אגב עונשים פשוט בושה שקלינגר לא קיבל כלום על הבכי לשופטים ג'ורדי רק נשם ליד חדר ההלבשה וקיבל עוד חמש אלף שקל קנס למימון הבורקסים. באנגליה הוא היה חודש בחוץ עם קנס מכובד.

אפילו במסיבת עיתונאים לקראת המשחק הוא העביר ביקורת "אני יכול להכין מצגת מהטעויות של גרינפלד" ולא עושים לו כלום, בכלל כל הנרטיב הזה שדופקים את בית"ר הוא תלוש מהמציאות כי זאת הקבוצה שמבליגים לה הכי הרבה בליגה על דברים שאם אנחנו היינו עושים היו מזמברים אותנו.

אפילו במסיבת עיתונאים לקראת המשחק הוא העביר ביקורת "אני יכול להכין מצגת מהטעויות של גרינפלד" ולא עושים לו כלום, בכלל כל הנרטיב הזה שדופקים את בית"ר הוא תלוש מהמציאות כי זאת הקבוצה שמבליגים לה הכי הרבה בליגה על דברים שאם אנחנו היינו עושים היו מזמברים אותנו.

בית"ר היתה אמורה לחטוף הורדה לליגה א' ב-01/02, נתנו לה לפתוח את העונה באיחור. אחרי פרשיית ישראל כהן שדפקה את הפועל חיפה דיברו על הקפאת ירידות - אם בית"ר תרד. בסוף הפועל חיפה ירדה, וביקשה להקפיא, ולא קיבלו, אפילו שלדעתי היה לה קייס. ועדיין, הנושא שאף אחד לא לקח ברצינות בנוגע למניעת הירידה של הפועל חיפה הוא נושא שנלקח ברצינות לגבי מניעת הירידה של בית"ר - אפילו שבית"ר בכלל הרוויחה ממנו.

אחרי הפארסה הזאת הם לא יכולים לבוא בטענות לשום עונש שיקבלו מבית הדין.

ברק בכר מיצה את עצמו בבאר שבע ואני אמרתי את זה עוד לפני שהתחילה העונה,אני במקומו הייתי מסיים את העונה הזאת ולוקח שנת חופש מחפש אתגר אחר,ובטוח שלא חסרות לו הצעות.

ובקשר לאלחמיד לא כדאי שירחיקו אותו זה רק יעשה טוב לבאר שבע.

במקום בכר אני עובר לחיפה. הוא יקבל שקט וכבוד שם, משהו שהמאמנים הקודמים של חיפהל'ה לא קיבלו. ואז יקבע את מעמדו גם כמי שמגיע למועדון גדול ומציל אותו, ומצליח להתמודד עם הלחץ.

ברק בכר מיצה את עצמו בבאר שבע ואני אמרתי את זה עוד לפני שהתחילה העונה,אני במקומו הייתי מסיים את העונה הזאת ולוקח שנת חופש מחפש אתגר אחר,ובטוח שלא חסרות לו הצעות.

ובקשר לאלחמיד לא כדאי שירחיקו אותו זה רק יעשה טוב לבאר שבע.

מה זה אתגר אחר, הבנאדם חתום על 400-500 אלף דולר עד 2022.. אתה לא בכזאת קלות מוותר על כלכך הרבה כסף

מה זה אתגר אחר, הבנאדם חתום על 400-500 אלף דולר עד 2022.. אתה לא בכזאת קלות מוותר על כלכך הרבה כסף

ומה אתה חושב שהוא ירוויח בחיפה?

במקום בכר אני עובר לחיפה. הוא יקבל שקט וכבוד שם, משהו שהמאמנים הקודמים של חיפהל'ה לא קיבלו. ואז יקבע את מעמדו גם כמי שמגיע למועדון גדול ומציל אותו, ומצליח להתמודד עם הלחץ.

שקט וכבוד בחיפה? הוא יגמור כמי אלישע ורוני לוי.

טכנית לארז אדם מבריק.

כתבו לו שם שמצחיק קצת הדיבור שלו על כסף כשיותר מחצי מההרכב שלנו זה שחקני בית, אז הטענה שלו היא שהוא לא מבין איך זה סותר, כי אם לא היה לנו כסף קבוצה עם כסף הייתה לוקחת לנו אותם.

טכנית לארז אדם מבריק.

כתבו לו שם שמצחיק קצת הדיבור שלו על כסף כשיותר מחצי מההרכב שלנו זה שחקני בית, אז הטענה שלו היא שהוא לא מבין איך זה סותר, כי אם לא היה לנו כסף קבוצה עם כסף הייתה לוקחת לנו אותם.

מצב טוב שהוא מושתל. לא הגיוני לחשוב לחשוב ככה, גם אם אתה אדום.

מצב טוב שהוא מושתל. לא הגיוני לחשוב לחשוב ככה, גם אם אתה אדום.

כי זה לא שאומרים לנו בלי הכסף של גולדהאר מה הייתם? אף פעם לא הבנתי מה זה קשור ולמה מישהו צריך להתנצל על זה שיש לו כסף ובעלים שכולם רק חולמים לאחד כזה.

כי זה לא שאומרים לנו בלי הכסף של גולדהאר מה הייתם? אף פעם לא הבנתי מה זה קשור ולמה מישהו צריך להתנצל על זה שיש לו כסף ובעלים שכולם רק חולמים לאחד כזה.

כאן מדובר בשיגעון, אובססיה של ממש. הוא היחיד שם שמתייחס למכבי, גם בלי סיבה.

בן אדם שאומר שאין טעם לנסות לפתח שחקנים מהנוער, או לקנות שחקנים טובים בזול ולהוציא מהם את המירב, כי בסוף יחטפו אותם העשירים.

תודה לאל שבטוטנהאם לא חושבים כמוהו לגבי חוסר התוחלת שבלנסות לשחק כדורגל אם אין לך רכש שעולה מאות מיליוני פאונד.

איזה הגזמה זה חוזה עד 2022 אלונה הייתה בפאניקה.

המאמן היחיד שהייתי מאריך לו חוזה לכל כך הרבה זמן זה איביץ' ואולי סוזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.