Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

במיוחד הדגשתי קריירה ולא יכולות אימון.

בתור מאמן הוא מאמן מצויין שעשה למאמנים שלנו בית ספר . לכולם.

ועדיין , ללא ההחלטות המטופשות של ג'ורדי אני בטוח שהם לא היו לוקחים 3 אליפיות על הראש שלנו.

אז מה? גם אם היה לוקח רק אליפות אחת הוא נחשב בעיני למאמן מצוין רק מלהסתכל על איך שהקבוצה שלו עומדת ומשחקת. מה מסובך בזה?

בכר מאמן מעולה גם בעיני. רק ציינתי עובדה לגבי וואקמה

הוא נפל השנה איפה שאנחנו נפלנו אחרי הטרבל. האמין שאין צורך בשינויים מהותיים על-אף ששנה שעברה האליפות שלהם היתה מאוד לא משכנעת בלשון המעטה (כמו ששלנו היתה בטרבל בעיני). לא זיהה נכון את מגמת הירידה החדה בה נמצאת הקבוצה שלו.

ההבדל בינינו לבינם, לפי איך שאני רואה את זה, הוא שברגע שהם התחילו לקבל סטירות בתחילת העונה, אלונה איבדה את העשתונות והתחילה לבנות סגל הזוי, יקר ולא מאוזן בעליל, מה שגם פגע בהם מקצועית אבל בעיקר פירק אותם מנטאלית (מה שלעתים מתפרש אצלם כקבוצה לא מאומנת בעיני הוא בעיקר קבוצה מאוד לא מחויבת קודם כל).

מכאן שאני מאמין שגם הכשלון שלהם השנה הוא בעיקר לא עליו. כשההצלחות שלהם בשלוש שנים שלפני הן בעיקר עליו.

ברק בכר הוא מאמן מצוין אבל כמו שכתבתי כאן וכתבו גם אחרים בשלוש עונות האחרונות: הזרים של בכר - כשלון צורם. הוא התברך בקבוצה שאחר בנה, אז לשים דברים בקונטקסט נכון: שאפו לבכר אבל שאפו גדול גם לאלישע לוי. בכר מאמן מצוין אבל בלי הזרים של אלישע, הוא היה עם "קצת" הרבה פחות תארים.

ועדיין מאמן מצוין, אבל ממש לא "המיוחד". הבעיה היא בכדורגל הישראלי: כשיש מאמן נורמלי אז הוא הופך לגאון. הבעיה שהתרגלו כאן לניסן יחזקאל וחבריו.

בעולם של גנבי דעת, ברק בכר יכול להיחשב כמיוחד. בדיוק כמו גוטמן \ גיא לוזון. הרמה חייבת לעלות.

אז מה? גם אם היה לוקח רק אליפות אחת הוא נחשב בעיני למאמן מצוין רק מלהסתכל על איך שהקבוצה שלו עומדת ומשחקת. מה מסובך בזה?

גם אם לא היה לוקח אליפות בכלל. זה לא קשור.

אסור לומר שלג'ורדי היקר חלק נכבד מהשושלת שלהם?

מהגמלים. והפעם - מיכה:

זה לא מהימים האחרונים, אבל עברתי על הנושא כאן ואיכשהו זה לא הגיע עדיין, לא יכולתי לעבור על זה ככה באהלן אהלן..

הציטוט האחרון לא פחות ממדהים, אפילו במילה אחת הוא לא צדק, חייב להפסיק עם הסמים הקשים

ברק בכר הוא מאמן מצוין אבל כמו שכתבתי כאן וכתבו גם אחרים בשלוש עונות האחרונות: הזרים של בכר - כשלון צורם. הוא התברך בקבוצה שאחר בנה, אז לשים דברים בקונטקסט נכון: שאפו לבכר אבל שאפו גדול גם לאלישע לוי. בכר מאמן מצוין אבל בלי הזרים של אלישע, הוא היה עם "קצת" הרבה פחות תארים.

ועדיין מאמן מצוין, אבל ממש לא "המיוחד". הבעיה היא בכדורגל הישראלי: כשיש מאמן נורמלי אז הוא הופך לגאון. הבעיה שהתרגלו כאן לניסן יחזקאל וחבריו.

בעולם של גנבי דעת, ברק בכר יכול להיחשב כמיוחד. בדיוק כמו גוטמן \ גיא לוזון. הרמה חייבת לעלות.

אתה מגדיר אותו כמיוחד כדי לגמד אותו אחרי... מאמן מעולה.

אתה מתכתב עם התקשורת, אני מדבר על מה שאני רואה.

ומבחינת זרים? מכבי לא הצטיינה בזה ועם תקציב גדול יותר.

אתה מגדיר אותו כמיוחד כדי לגמד אותו אחרי... מאמן מעולה.

אתה מתכתב עם התקשורת, אני מדבר על מה שאני רואה.

ומבחינת זרים? מכבי לא הצטיינה בזה ועם תקציב גדול יותר.

הדבר היחיד שאני אומר שבליגה כמו שלנו, הוא יכול להיות יחיד במינו.

הנורמות כאן נמוכות ולכן הוא מתבלט. הוא מאמן טוב אבל לא יחיד במינו...הבעיה ב13 (12) מאמנים אחרים.

הוספתי בעריכה:

לא דיברתי על מכבי. מכבי לא הצטיינה בזרים, גורדי לא הצטיין בזרים - זה ברור. לרגע לא דיברתי עלינו.

כוונתי היא שהתרגלנו (בליגה באופן כללי) לרמה כל כך חלשה שאנחנו מהללים גם בינוניים.

נכון. וגם סבע אחלה שחקן והפורום פה נכנס למקלטים כשהם הוחתמו. כמות המלל והפחד שנשפכו פה היתה בלתי נסבלת. אז יש אמצע- בש כקבוצה, לא מספיק טובה אבל יש בה חומרי גלם לא רעים.

לא מסכים איתך, סבע אולי שחקן טוב, אבל לא שווה את המחיר ששילמו עליו וכזה שיותר מתאים לקבוצה קטנה, קבוצה שהכל עובר דרכו, וזה משהו שכנראה שלא יקרה כשהוא משחק בקבוצה גדולה, דווקא האסלביינק שחקן מעולה, ולא היה מפריע לי אם הוא היה מגיע אלינו.

אם היו קוראים לבעלי המקצוע ג'ורדי ומיץ' ולא אלונה ובכר, היו קורעים אותם לגזרים על כל כך הרבה נפילות ורכישות מיותרות.

אבל הדבר ההזוי הזה עובר איכשהו בשקט.

זה כי יותר נוח לתקשורת לחתוך אותנו מאשר אותם, ולפעמים זה באמת מרתיח

לגבי בכר, הוא מאמן מצוין, שהרבה פחות טוב בנושא של לבנות קבוצה,

ברור שמותר זה רק מגמד את בכר. אני לא מהמקום של להגן על יורדי, אני מהמקום של לא לגמד יריבה כי בעולם האוטופי שלנו- זה רק תלוי בנו. וול, אתה טועה. יש יריבות, יש להן צרכים והן יכולות להצליח גם עם ג'רי בית הלוי או יורדי מאמנים אותך. אני מדבר על צניעות וראיית כדורגל אובייקטיבית.

לא שאסור, אלא שפשוט לא רלוונטי. הוא לקח אליפויות ועשה את זה בצורה מרשימה.

זה מזכיר לי שאוהדי הפועל אמרו שצריך לשלוח להם פרחים שההנהלה שלהם לא הציעה לזהבי חוזה. תמיד אפשר להסתכל על מה היריבה היתה יכולה לעשות ולא עשתה, בטח שבדיעבד. אפשר גם לפרגן בלי להוסיף "אבל".

לא מסכים איתך, סבע אולי שחקן טוב, אבל לא שווה את המחיר ששילמו עליו וכזה שיותר מתאים לקבוצה קטנה, קבוצה שהכל עובר דרכו, וזה משהו שכנראה שלא יקרה כשהוא משחק בקבוצה גדולה, דווקא האסלביינק שחקן מעולה, ולא היה מפריע לי אם הוא היה מגיע אלינו.

זה כי יותר נוח לתקשורת לחתוך אותנו מאשר אותם, ולפעמים זה באמת מרתיח

לגבי בכר, הוא מאמן מצוין, שהרבה פחות טוב בנושא של לבנות קבוצה,

מי דיבר על מחיר? מה זה מעניין אותי? סבע אחלה שחקן ודו ספרתי קל בכל קבוצה שישחק.

ברור שמותר זה רק מגמד את בכר. אני לא מהמקום של להגן על יורדי, אני מהמקום של לא לגמד יריבה כי בעולם האוטופי שלנו- זה רק תלוי בנו. וול, אתה טועה. יש יריבות, יש להן צרכים והן יכולות להצליח גם עם ג'רי בית הלוי או יורדי מאמנים אותך. אני מדבר על צניעות וראיית כדורגל אובייקטיבית.

אני בהחלט רואה את זה אובייקטיבית . אני לא מגמד את בכר שוב הוא מאמן מצוין.

אבל בעוד 20 שנה לא יזכרו את יכולות האימון שלו אלא את השושלת שהוא בנה בב"ש. והשושלת הזו ( שוב רק לדעתי) קיבלה פוש אדיר מג'ורדי.

לא שאסור, אלא שפשוט לא רלוונטי. הוא לקח אליפויות ועשה את זה בצורה מרשימה.

זה מזכיר לי שאוהדי הפועל אמרו שצריך לשלוח להם פרחים שההנהלה שלהם לא הציעה לזהבי חוזה. תמיד אפשר להסתכל על מה היריבה היתה יכולה לעשות ולא עשתה, בטח שבדיעבד. אפשר גם לפרגן בלי להוסיף "אבל".

לשלוח בחינם את ראדי נניח זה מעבר ללא להחתים שחקן.

זה לתת ליריבה הישירה שלך שחקן שיהיה הלב של הקישור שלהם. בזמן ההוא - לא היה שחקן ישראלי שהיה יכול למלא את התפקיד טוב יותר מראדי.

עם כל הכבוד זה נשמע קצת כמו "הליגה חלשה" שאנחנו שומעים מכולם העונה.

איך שלא תסובבו את זה, הקריירה של בכר בינתיים היא הצלחה ענקית. בלי "אבל". זה שהיינו צריכים לעשות יותר לא מוריד מגודל ההישג שלהם. לרוב הקבוצה שמפסידה היתה יכולה לעשות יותר.

בכר מאמן מעולה שגם הוכיח עצמו בק"ש, מעבר לזה הוא גם מאוד צעיר ותמיד לומד מאנשי מקצוע מסביבו (אמר בעצמו שלמד המון מאיזי, ג'ורדי וסוזה) לכן יש לו עוד לאן להתפתח, הדבר היחיד שמציק אצלו זה התסרוקת שנות ה90 שלו.

מי דיבר על מחיר? מה זה מעניין אותי? סבע אחלה שחקן ודו ספרתי קל בכל קבוצה שישחק.

זה מעניין מאוד, כי לשלם עליו 1.9 מיליון יורו + מלמד, זו הזיה, ומעבר למחיר זה שחקן שלא הייתי רוצה אצלנו, בניגוד להאסלביינק, שלא היה מפריע לי אם הוא היה מגיע.

בכר מאמן מעולה שגם הוכיח עצמו בק"ש, מעבר לזה הוא גם מאוד צעיר ותמיד לומד מאנשי מקצוע מסביבו (אמר בעצמו שלמד המון מאיזי, ג'ורדי וסוזה) לכן יש לו עוד לאן להתפתח, הדבר היחיד שמציק אצלו זה התסרוקת שנות ה90 שלו.

אגב זה בהחלט משהו שאני זוקף לזכותו, שמודה שלמד ממה שראה במכבי, בזמן שפרשנים הקטינו את מה שעשינו, וגם חלק מהמאמנים התעקש להישאר מאחור למרות שלחלק אחר משהו ממה שעשינו כן חילחל. מדברים עליו פה בפורום לפעמים כמי שמאוהב בעצמו ובטוח שגאון, אבל המציאות היא שהוא לומד מאחרים ולא מכחיש את זה. זאת תכונה מאוד חשובה, וזה אחד הדברים שהשאירו את סר אלכס פרגוסון בטופ, גם כשמאמנים אחרים שנחשבו טובים נשארו מאחור. לא שאני אומר שבכר הוא סר אלכס הישראלי, אבל יש לו נכונות ללמוד ולעשות שינויים.

אין ספק שיש לו גם נקודות תורפה, ועדיין הקריירה שלו לא רק מעולה עד עכשיו אלא גם נראית מבטיחה לעתיד לדעתי.

זה מעניין מאוד, כי לשלם עליו 1.9 מיליון יורו + מלמד, זו הזיה, ומעבר למחיר זה שחקן שלא הייתי רוצה אצלנו, בניגוד להאסלביינק, שלא היה מפריע לי אם הוא היה מגיע.

זה העניין שלהם מבחינתי. הוא חלוץ נהדר שיכול לייצר לעצמו ולאחרים. אני לא שופט אותו על פי המחיר שלו. הוא יתרום להם רבות ואלונה תדאג לחשבון בנק שלה.

אגב זה בהחלט משהו שאני זוקף לזכותו, שמודה שלמד ממה שראה במכבי. מדברים עליו פה בפורום לפעמים כמי שמאוהב בעצמו ובטוח שגאון, אבל המציאות היא שהוא לומד מאחרים ולא מכחיש את זה. זאת תכונה מאוד חשובה, וזה אחד הדברים שהשאירו את סר אלכס פרגוסון בטופ, גם כשמאמנים אחרים שנחשבו טובים נשארו מאחור. לא שאני אומר שבכר הוא סר אלכס הישראלי, אבל יש לו נכונות ללמוד ולעשות שינויים.

ב"ש בכלל כארגון למדו ממכבי. אחרי עונת הטראבל שלנו, ברקת הבינה שהיא צריכה לעשות שינוי בשביל לקחת את המועדון שלה קדימה. בשבילנו זה היה די קשה, אבל לכדורגל הישראלי זה די טוב. אם שחר לא היה מתנהל באופן סהרורי כ"כ, גם הם היו יכולים להיות במועדון.

ב"ש בכלל כארגון למדו ממכבי. אחרי עונת הטראבל שלנו, ברקת הבינה שהיא צריכה לעשות שינוי בשביל לקחת את המועדון שלה קדימה. בשבילנו זה היה די קשה, אבל לכדורגל הישראלי זה די טוב. אם שחר לא היה מתנהל באופן סהרורי כ"כ, גם הם היו יכולים להיות במועדון.

מסכים. ואני חושב שלדעת ללמוד מהיריב שלך זאת נקודת זכות. יש אנשים שהאגו לא מאפשר להם את זה. אם נחזור רגע לאימון - זה מה שקורה עם מוריניו.

אני בהחלט רואה את זה אובייקטיבית . אני לא מגמד את בכר שוב הוא מאמן מצוין.

אבל בעוד 20 שנה לא יזכרו את יכולות האימון שלו אלא את השושלת שהוא בנה בב"ש. והשושלת הזו ( שוב רק לדעתי) קיבלה פוש אדיר מג'ורדי.

לשלוח בחינם את ראדי נניח זה מעבר ללא להחתים שחקן.

זה לתת ליריבה הישירה שלך שחקן שיהיה הלב של הקישור שלהם. בזמן ההוא - לא היה שחקן ישראלי שהיה יכול למלא את התפקיד טוב יותר מראדי.

בזמו ההוא, האוהדים כאן לא ממש התמרמרו על זה וראו בו שחקן בדעיכה. להזכירך, הוא שיחק בגמר רק בגלל מצוקת הבלמים שלנו.

אבל הקאריירה של בכר לא עומדת על ראדי. תמיד עושים טעויות ותמיד יש יריב שמנצל את זה. זה חלק מהמשחק. אם לא היינו טועים, היינו לוקחים 80 ברצף. או חיפה.

בואו נסכם את זה ככה

מליקסון שחקן מצויין. לא יודע אם יותר או פחות ממיכה אבל הוא שחקן שקשה לעצור ויש לו ראיית משחק ומסירות טובות מאוד והוא לגמרי החזיק את ב"ש הרבה פעמים מעל המים, יותר מוואקמה שהיה נעלם לפרקי זמן ארוכים (הוא ממש לא הכוכב על תקן זהבי שלהם). יחד עם זה, יש לו אופי מגעיל בכייני והוא צולל ומתחזה ללא הפסקה מה שמוריד ממנו לגמרי (מצד שני אפשר להבין אותו, אחרי הכל למד הכל ממאסטר ברדה).

בכר נוראי בבחירת שחקנים. פשוט נוראי. לא היה כמעט רכש אחד שהוא יזם בעצמו שנתן לו את מלוא התפוקה שהוא רצה או קרוב לזה. הוא לגמרי רכב על שלד שהביאו לו, וכשהשלד התחיל להתפרק או להחליד נהיו לו פחות ופחות פתרונות. עם זאת, בארץ לפחות יחסית לכל השאר הוא מאמן מצויין. אבל את הטעויות הרבות שלו הוא התחיל עוד עונה שעברה ולא העונה, רק שגם אז, מכבי הסריחה את המגרש וב"ש ידעה לתת את הפוש בפלייאוף כדי לקחת את התואר. הוא התלהב יותר מדי מתדמית הטקטיקן שלו ומכל השינויים שהוא עושה כאילו כדי להראות שהוא לא מקובע, אבל זה פגע בקבוצה שלו עוד יותר. השחקנים שלו לא באמת היו ערוכים ומוכנים לזה. ולא רק זה, גם לא היה לו את השחקנים עם היכולות הנכונות כדי לבצע כל כך הרבה שינויים תוך כדי תנועה.

לא היה פה שום התאבדות כשסבע והאסלבנק חתמו שם. מקסימום קצת חששנו למקרה שהם יתחברו אבל גם הרבה אמרו שהם לא בהכרח מתאימים לקבוצה כמו ב"ש או מה שב"ש צריכה (ואני ביניהם), שהם ידרכו אחד על השני, שהם לא עמדו בלחץ כזה בעבר ושבהחלט יכול להיות שהם one season wonder.

ב"ש עצמה, כמערכת, נכנסו לפאניקה לא ברורה בקיץ הזה ועשו כל טעות אפשרית ועכשיו הם משלמים על זה. אגב, גם אם היו מתחברים ומשחקים יותר טוב, עדיין מכבי בעונה מטורפת ולא חושב שהם היו משיגים אותנו.

ולסיום - אין אף אחד שנוא יותר מאבוקוף. לא מליקסון, לא טועמה, לא אבוטבול, לא חלאיילה אפילו לא ברדה.

נגמרו הציטוטים רשמית?

זה נושא מליקסון ובכר מי טוב ומי לא הרשמי?

אוף.

תמיד אותו סיפור בנושא הזה.

ציטוטים, ציטוטים, ציטוטים, ואז מישהו מצטט איזה נושא שנוי במחלוקת ומתחיל עליו דיון של 4 עמודים, מישהו כותב "הרסתם את הנושא, למה אין פה ציטוטים, תפתחו נושא חדש לדבר על אותו נושא שנוי במחלוקת", ממשיכים לבלבל במוח על אותו נושא, ואז יש איזה משחק שבעקבותיו שוב עולים מלא ציטוטים וחוזר חלילה.

EKHA.jpg

מצחיק לשים ציטוט של אלחמיד מכחיש שהוא עשה את זה ומתחת תמונה של אלחמיד...עושה את זה

אגב, הוא יועמד לדין ויורחק ל2 משחקים כמו חביב אוחיון?

לא,אה?

EKHA.jpg

מצחיק לשים ציטוט של אלחמיד מכחיש שהוא עשה את זה ומתחת תמונה של אלחמיד...עושה את זה

לא,אה?

מה אתה רוצה, פגעו בנפשו העדינה, תגובה מוצדקת. בתור פיצוי על העלבון הקשה שספג הוא לא יורחק מהמשחק הבא

EKHA.jpg

לא,אה?

דווקא העונש שלהם צריך להיות שהוא יהיה בהרכב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.