Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מליקסון יותר שנוא מאבוקסיס? מה.....

אבוקסיס זה יריב של WWF. יריב בעולם שאני מייצר לעצמי שבו יש טובים ורעים. זו יריבות ושנאה שיש מאחוריה מראה, קול, אופי, סיפורים, ציטוטים, ראיונות, כסאח

כמו שאוהד הפועל שונא את זהבי נניח (בלי להשוות את גודל השנאה, רק העקרון זהה), שזו שנאה שמבוססת על הרבה מעבר ל"הוא שם לנו גולים"

אני אפילו לא יודע איך מליקסון נשמע.. הדבר היחידי שיש לי להגיד עליו זה שהוא שחקן מוכשר כמעט כמו שהוא בכיין ומתחזה מגעיל, והרבה פחות מכמה שהוא מכוער, וששחקן שכל הקריירה שלו בילה 75% מהעונות בחוץ על פציעות ופתאום בשנתיים וחצי האחרונות בגיל 30 ומשהו הפסיק להפצע ונהיה לו גוף של רונאלדו זה מחשיד לכאורה...

נכון. וגם סבע אחלה שחקן והפורום פה נכנס למקלטים כשהם הוחתמו. כמות המלל והפחד שנשפכו פה היתה בלתי נסבלת. אז יש אמצע- בש כקבוצה, לא מספיק טובה אבל יש בה חומרי גלם לא רעים.

חומרי גלם לא רעים ממש לא אומר שהם חומרי גלם מעולים.

מעבר לכך, וזה עוד נושא שלא מדברים עליו מספיק, יש משהו נורא קלוקל במדיניות הרכש שלהם.

הרי עוד לפני שהביאו את סבע והאסלביינק, הביאו גם את עזרא ובן בסט, שעכשיו מדברים על לשחרר אותם.

הם החליפו העונה 5 (!!!) שוערים (3 הגיעו, 3 שוחררו).

הם קנו את שיימן ושחררו אותו אחרי שני משחקים.

הם קנו את מלמד לפני פחות משנה ושחררו אותו.

הם קנו את ממן קבהא לפני פחות משנה ומדברים על לשחרר אותם.

הם קנו את זריהן לפני שנה ומדברים על לשחרר אותו.

אם היו קוראים לבעלי המקצוע ג'ורדי ומיץ' ולא אלונה ובכר, היו קורעים אותם לגזרים על כל כך הרבה נפילות ורכישות מיותרות.

אבל הדבר ההזוי הזה עובר איכשהו בשקט.

(וזה מבלי להיכנס לדיבור על קואנקה, ויטור, אלו, שבתאי, סטו, בראון, גדיר ועוד...)

חתול אתה גונב לי ציטוטים?

חס וחלילה. אבל טכנית לא יכולתי לצטט אותך מביא את הציטוט הזה לדעתי...

לעולם לא ידגדג את אבוקסיס, אצלי מבחינת שנאה.

לא מאמין שאנשים פה בכלל משווים ביניהם מהבחינה הזו

אם היו קוראים לבעלי המקצוע ג'ורדי ומיץ' ולא אלונה ובכר, היו קורעים אותם לגזרים על כל כך הרבה נפילות ורכישות מיותרות.

לא קורעים אותם כי הם כולה ב"ש, הם לא מעניינים וזה לא איזה סיפור הכשלון הזה, זה מציאות ישראלית טיפוסית

רק אתם לא משחררים מהם

חאלס איתם, לא מעניין מליקסון, ולא הבוטקוס של אלונה והאיידס של אוגו

17 נקודות ראבק

לא קורעים אותם כי הם כולה ב"ש, הם לא מעניינים וזה לא איזה סיפור הכשלון הזה, זה מציאות ישראלית טיפוסית

רק אתם לא משחררים מהם

17 נקודות ראבק

לא נשחרר עד שהם ירדו ליגה.

חומרי גלם לא רעים ממש לא אומר שהם חומרי גלם מעולים.

מעבר לכך, וזה עוד נושא שלא מדברים עליו מספיק, יש משהו נורא קלוקל במדיניות הרכש שלהם.

הרי עוד לפני שהביאו את סבע והאסלביינק, הביאו גם את עזרא ובן בסט, שעכשיו מדברים על לשחרר אותם.

הם החליפו העונה 5 (!!!) שוערים (3 הגיעו, 3 שוחררו).

הם קנו את שיימן ושחררו אותו אחרי שני משחקים.

הם קנו את מלמד לפני פחות משנה ושחררו אותו.

הם קנו את ממן קבהא לפני פחות משנה ומדברים על לשחרר אותם.

הם קנו את זריהן לפני שנה ומדברים על לשחרר אותו.

(וזה מבלי להיכנס לדיבור על קואנקה, ויטור, אלו, שבתאי, סטו, בראון, גדיר ועוד...)

נכון. נובורישים שקונים בפאניקה בגלל התבוסה שקיבלו בליגת האלופות. וזאת הסיבה המרכזית שהם נראים כמו מגדל בבל.

וקרעו אותם על זה. אסי רחמים עולה כל יומיים לשידור כדי להתגונן.

וכן, חומרי גלם לא רעים, לא אמרתי מצויינים. מי באמת פה חשב באוגוסט שלמכבי יש חומרי גלם לא רעים? הפורום נע בין יאוש לבין פחות יאוש. הכל קול. לא צריך קיצוניות. מכבי התכוננה ברצינות לעונה הזאת(כבר ממאי להערכתי), עשתה מהלכים נכונים ובזמן והעסק התחבר. אפשר לעשות הכל נכון ולהתרסק ואפשר גם ההפך.

אין חוקים. אבל מכבי בהחלט שמרה על מראית עין של מכובדות. כל הזמן. גם כשהצליחה וגם כשפחות. היא מנוהלת על ידי אנשים מכובדים, לא סוחרי סוסים כמו כל הליגה פה.

מיכה ויחצ? זה השחקן עם הכי פחות יחצ בארץ.

ונפלתם על מליקסון בגלל ההשוואה למיכה, אבל הוא שחקן טוב. לדעתי הוא השחקן הכי משמעותי באליפויות שלהם. אולי וואקמה היה כוכב, אבל הוא היה נעלם לתקופות ארוכות. מליקסון היה היחיד עם יכולת יציבה וטובה לאורך זמן והוא היה מרים אותם במשברונים.

הבעיה שלו (חוץ מהסמים, התספורת והמראה בכלל) זה ההתחזויות והבכי וזה הופך אותו למגעיל.

מישהו פה כתב שההשוואה בין מליקסון, הקפטן שלהם, ושרן מייצגת את ההבדלים בין המועדונים ולדעתי זה לגמרי ככה. אולי הם היו טובים אבל הדרך מסריחה.

רק אתם לא משחררים מהם

17 נקודות ראבק

הפוך גוטה.

הדברים צפים לא כי רוצים להתעסק בהם, אלא רוצים להתחיל להחזיר אותם לפרופורציה ולגודל הנכונים להם.

אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שיש פה האדרה מוגזמת שלא מתיישרת עם העובדות בשטח.

זה בכלל לא קשור לעונה הנוכחית.

גם שנתיים ושלוש אחורה אפשר למצוא דוגמאות כאלה למכביר.

הרכש של בכר נוראי, כל שחקן נפילה.

בסופו של דבר, הוא הצליח עם קבוצה שאלישע לוי בנה להם.

כן ולא. בעונה ה-1 שלו שם הם עשו שם כמה שינויים שהוא הביא שאי אפשר לקחת ממנו ממה שאני זוכר (החלפת שוער, שיר צדק, וואקמה, ראדי היה עוד כזכור לי).

מיכה ויחצ? זה השחקן עם הכי פחות יחצ בארץ.

ונפלתם על מליקסון בגלל ההשוואה למיכה, אבל הוא שחקן טוב. לדעתי הוא השחקן הכי משמעותי באליפויות שלהם. אולי וואקמה היה כוכב, אבל הוא היה נעלם לתקופות ארוכות. מליקסון היה היחיד עם יכולת יציבה וטובה לאורך זמן והוא היה מרים אותם במשברונים.

הבעיה שלו (חוץ מהסמים, התספורת והמראה בכלל) זה ההתחזויות והבכי וזה הופך אותו למגעיל.

מישהו פה כתב שההשוואה בין מליקסון, הקפטן שלהם, ושרן מייצגת את ההבדלים בין המועדונים ולדעתי זה לגמרי ככה. אולי הם היו טובים אבל הדרך מסריחה.

מליקסון שחקן שחקן גם היום. רק מבוגר יותר ותורם פחות סטטיסטית. היום הוא לגמרי ההבדל בין צמרת או לא.

אני חושב שאנשים קצת מזלזלים בבכר. קצת הרבה. כל פעם שהוא עושה חילוף או שינוי טקטי שלא מצליח לו צוחקים עליו כאן, כאילו שעדיף לא לעשות כלום מאשר להודות בטעות ולנסות, וכאילו שזה אף פעם לא מצליח לו. הוא מאמן מעולה. אז יש לו עונה לא טובה בפעם הראשונה בקריירה, אפשר לחשוב. אני מפחד שיגיע לחיפה.

וואקמה עוד היה סגור שם מינואר של אלישע, וביקש לחכות לקיץ כי קיווה להגיע למכבי

ברק בכר מאמן מצוין. אין שום צורך ועניין להקטין אותו(לא אתה ספציפית). בש תחתיו היתה אמיצה, שיחקה מודרני, לא התקבעה על צורה אחת. לשחרר מועדון כושל 40 שנה שמפוצץ ברגשי נחיתות, לדומיננטיות כזאת בליגה ולעליה משלב בתים- זה הישג מאד מאד מרשים. אין צורך לגמד את היריבה. הוא צעיר. הוא עוד יטעה והוא עוד יצליח.

אני חושב שאנשים קצת מזלזלים בבכר. קצת הרבה. כל פעם שהוא עושה חילוף או שינוי טקטי שלא מצליח לו צוחקים עליו כאן, כאילו שעדיף לא לעשות כלום מאשר להודות בטעות ולנסות, וכאילו שזה אף פעם לא מצליח לו. הוא מאמן מעולה. אז יש לו עונה לא טובה בפעם הראשונה בקריירה, אפשר לחשוב. אני מפחד שיגיע לחיפה.

בכר מאמן טוב יחסית למה שיש פה ונחמד באופן כללי, אבל הוא ממש לא איזה משהו מיוחד שלא היה.

העקיצות עליו (לפחות מבחינתי) הן על זה שנראה לפעמים שהוא התאהב בפוזת הטקטיקן ודואג לתחזק אותה. לדוגמא, הקטע שהכניס את האסלביינק בדקה השלושים במשחק האחרון לפנינו והם ניצחו ואז הוא עשה את זה שוב מולנו.

ברק בכר מאמן מצוין. אין שום צורך ועניין להקטין אותו(לא אתה ספציפית). בש תחתיו היתה אמיצה, שיחקה מודרני, לא התקבעה על צורה אחת. לשחרר מועדון כושל 40 שנה שמפוצץ ברגשי נחיתות, לדומיננטיות כזאת בליגה ולעליה משלב בתים- זה הישג מאד מאד מרשים. אין צורך לגמד את היריבה. הוא צעיר. הוא עוד יטעה והוא עוד יצליח.

אין ספק שבכר מאמן מעולה בטח ביחס לרמה שיש פה והצליח גם בק"ש אבל בבחירת שחקנים הוא ממש גרוע. אין לו רכש אחד מוצלח שאפשר להגיד עליו שהוא שלו.

בכר מאמן טוב מאוד.

אבל יחד עם זאת וכל הצער - לג'ורדי נקודות זכות רבות בקריירה של בכר.

ללא נוואקמה וראדי אני בספק שבכר היה מצליח כמו שהצליח בב"ש.

בכר מאמן טוב יחסית למה שיש פה ונחמד באופן כללי, אבל הוא ממש לא איזה משהו מיוחד שלא היה.

העקיצות עליו (לפחות מבחינתי) הן על זה שנראה לפעמים שהוא התאהב בפוזת הטקטיקן ודואג לתחזק אותה. לדוגמא, הקטע שהכניס את האסלביינק בדקה השלושים במשחק האחרון לפנינו והם ניצחו ואז הוא עשה את זה שוב מולנו.

אני בכנות לא מבין על מה יש לעקוץ אותו פה. בגדול נראה שהוא יודע מה הוא עושה. לדבר בפורום על מה צריך לעשות זה מאוד קל, בטח בדיעבד, אבל בשורה התחתונה בכר לקח אליפויות והצליח באירופה, ולא במנג׳ר אלא במציאות.

בכר מאמן טוב מאוד.

אבל יחד עם זאת וכל הצער - לג'ורדי נקודות זכות רבות בקריירה של בכר.

ללא נוואקמה וראדי אני בספק שבכר היה מצליח כמו שהצליח בב"ש.

עם כל הכבוד זה נשמע קצת כמו "הליגה חלשה" שאנחנו שומעים מכולם העונה.

איך שלא תסובבו את זה, הקריירה של בכר בינתיים היא הצלחה ענקית. בלי "אבל". זה שהיינו צריכים לעשות יותר לא מוריד מגודל ההישג שלהם. לרוב הקבוצה שמפסידה היתה יכולה לעשות יותר.

לא הקטנתי ממליקסון כשחקן כדורגל.

האישיות שלו היא נוראית בעיניי ומה שהוא מנסה לנחס לעצמו ב-4 שנים האחרונות - נורא בעיניי.

במיוחד (בדיוק כמו שעמוס כתב) שרואים ושומעים שזה לא מליקסון של חיפה\ביתר או פולין. הוא פשוט מנסה לנכס לעצמו מין טייפ קסט של "מלכת הדרום" וזה מעפאן בעיניי וראוי לגנאי.

יחד עם הכישרון שלו הוא פתטי שמרבה לשחק תאטרון ופחות כדורגל וכשהוא עושה את זה כקפטן האלופה נגד קבוצות בסדר גודל של רעננה או סכנין אז זה מביך. כן לרוץ לבכות לשופט או ליפול בהגזמה

נגד קבוצות שאתה גם ככה ביתרון של 3-4 אפס זה פתטי.

והראיון שלו אחרי התבוסה נגדנו שלפיו החלטת שהוא אינטליגנט זה ראיון שהוא גנב ממכבי, תשובותיו היו נוסח של מכבי. מין ניסיון לקנות את הקהל ולאו דווקא משהו שהוא חשב עליו לבד.

איך שלא תסובבו את זה, הקריירה של בכר בינתיים היא הצלחה ענקית. בלי "אבל".

במיוחד הדגשתי קריירה ולא יכולות אימון.

בתור מאמן הוא מאמן מצויין שעשה למאמנים שלנו בית ספר . לכולם.

ועדיין , ללא ההחלטות המטופשות של ג'ורדי אני בטוח שהם לא היו לוקחים 3 אליפיות על הראש שלנו.

איך שלא תסובבו את זה, הקריירה של בכר בינתיים היא הצלחה ענקית. בלי "אבל".

לגמרי ענקית. עד עכשיו. הצורך לדרוך על יריבים שהוכיחו את עצמם, נשגב מבינתי. כאילו בסדר, זה פורום אוהדי מכבי. אין אפשרות לדבר על כדורגל בצורה אובייקטיבית?

כן, אבל כמו שהוספתי עכשיו בעריכה - כמעט תמיד אפשר להסתכל על הקבוצה שהפסידה ולהגיד שאם היתה פועלת נכון היא היתה מנצחת. גם עושים את זה עכשיו לאיביץ׳ כשאומרים שאם ב"ש היתה בעונה טובה ולא עושה שטויות, מכבי היתה נראית אחרת.

אם שנינו מסכימים שהוא מאמן מצויין, אני לא מוצא שום סיבה להכניס "אבל". מה שעשה עדיין אדיר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.