Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

בעונה של פאקו הוא היה אחד השחקנים הטובים שלנו כששיחק מגן ימני, ועדיין שמעתי אוהדי הפועל אומרים שהוא בהרכב בגלל הקהל שלנו. כי ברור שככה המאמנים שלנו בחרו את ההרכב.

להשוות את מיכה למליקסון ? או שחקן כמו ייני לכל שחקן אחר בבאר שבע?

מה שייני שכח הם עוד לא למדו. לא בחיים עצמם ולא בכדורגל.

למה אף אחד לא שואל את באר שבע אם קצת סמים אז ויתרנו?

נגמרו הסמים, נגמרו הניצחונות.

ראינו כמה הם רצים כשהם סאחים, למה אף אחד לא מדבר על זה ושואל אותם באופן ישיר?

לוקח את חוזז לפני מליקסון בלי לחשוב פעמיים.

כל פעם שאני רואה את מליקסון יש לי הרגשה שכשהוא מגיע לספר שלו הוא אומר לו "תעשה לי כאילו אנחנו שבוע אחרי פורים 1997".

האמת שמליקסון מייצג אותם נפלא.

תספורת של 1997.

אינטליגנציה ואגו של דרומי אהבל.

נפילות ובכי של שחקן תאטרון אובר דרמטי.

וניסיון עלוב לחקות את המנטליות של מכבי..למרות שהם מועדון של 3.5 דקות עם תהילה של 3 שניות.

אם כבר תספורות, מוכרח לשאול בעקבות התספורת של דיא סבע - יש להם ספר קבוצתי? זה פופולרי בנגב? איך זה שכל שחקן שחותם שם נראה ככה תוך חודש גג?

אם כבר תספורות, מוכרח לשאול בעקבות התספורת של דיא סבע - יש להם ספר קבוצתי? זה פופולרי בנגב? איך זה שכל שחקן שחותם שם נראה ככה תוך חודש גג?

זה כנראה מגיע עם האופניים החשמליים

זה קטע עכשיו לזלזל בשחקנים של יריבה כדי להקטין אותה?

מליקסון שחקן טוב מאוד לליגה שלנו (אופי מעפן, אבל זו המערכת שבה הוא גדל), אינטילגנט - הריאיון שלו בסוף המשחק מעיד על זה, וכנראה הדמות הכי מרכזית בב"ש. גם האסלביינק שחקן.

באמת שלא צריך להיכנס לזה כדי להקטין את ב"ש. גם איך שהם נראים העונה ובמיוחד איך שהקהל שלהם מתבטא עושים את העבודה מצוין.

מליקסון שחקן טוב מאוד לליגה שלנו (אופי מעפן, אבל זו המערכת שבה הוא גדל), אינטילגנט - הריאיון שלו בסוף המשחק מעיד על זה, וכנראה הדמות הכי מרכזית בב"ש. גם האסלביינק שחקן.

באמת שלא צריך להיכנס לזה כדי להקטין את ב"ש. גם איך שהם נראים העונה ובמיוחד איך שהקהל שלהם מתבטא עושים את העבודה מצוין.

מליקסון חתיכת קוקסינל, סמרטוט, בכיין ומתחזה. אינטליגנט עלק.

האסלביינק אחד האוברייטדים הגדולים שיש פה.

קצת אחרי סבע.

(שחקנים טובים, אבל ממש לא יוצאי דופן, בטח לא ברמות הגבוהות).

לגבי מליקסון, האופי החרא תפס תאוצה בב"ש, הוא תמיד היה שחקן מצויין, גם עשה קריירה מוצלחת לגמרי בפולין, דווקא לא היה ילד חרא לרוב (לא בבית"ר, לא בחיפה ולא בב"ש בקדנציה הראשונה).

מאוד רציתי אותו במכבי בזמנו כשחזר מהגולה.

מליקסון חתיכת קוקסינל, סמרטוט, בכיין ומתחזה. אינטליגנט עלק.

שמע, שכנעת אותי.

האסלביינק אחד האוברייטדים הגדולים שיש פה.

קצת אחרי סבע.

(שחקנים טובים, אבל ממש לא יוצאי דופן, בטח לא ברמות הגבוהות).

לגבי מליקסון, האופי החרא תפס תאוצה בב"ש, הוא תמיד היה שחקן מצויין, גם עשה קריירה מוצלחת לגמרי בפולין, דווקא לא היה ילד חרא לרוב (לא בבית"ר, לא בחיפה ולא בב"ש בקדנציה הראשונה).

מאוד רציתי אותו במכבי בזמנו כשחזר מהגולה.

אני לא מתייחס להייפ סביבו, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהאסלביינק שחקן. מליקסון - אני איתך.

מליקסון יותר שנוא עלי מאבוקסיס

חסר להם ילדה בכיינית אחרת

דן

אייבינדר זה השחקן היחיד מהשושלת שלנו שקיללתי אותו כאילו שאני סוייר בנושא סיכום משחק. הפך לכזה מטונף מאז ששיחק אצלם בבית"ר ואצלנו לא היה כזה מלוכלך לפני שחתם שם הוא לא הרשה לעצמו להתנהג ככה.

סתם שאלה מה הנתונים של האסלביינק העונה ומה הנתונים של צ'יקו מבחינת כיבושים ובישולים? וכמה עלה כל אחד מהם ?

4-4 גולים

4-1 בישולים לטובת האסלביינק.

צ'יקו שיחק חצי מהדקות.

צ'יקו הגיע בחינם

האסלביינק (על פי טרנספרמרקט) נקנה ב-1.7 מיליון פאונד

נכון. וגם סבע אחלה שחקן והפורום פה נכנס למקלטים כשהם הוחתמו. כמות המלל והפחד שנשפכו פה היתה בלתי נסבלת. אז יש אמצע- בש כקבוצה, לא מספיק טובה אבל יש בה חומרי גלם לא רעים.

מליקסון יותר שנוא עלי מאבוקסיס

חסר להם ילדה בכיינית אחרת

דן

צריך להיות ברמת היטלר בשביל להיות יותר שנוא מאבוקסיס.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.