Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

נכון, אבל הדובר שלהם כבר לקח חלק משמעותי בכיבוי שריפות שיצרו גורמים שונים שם כמו פרשת האוקטופמין והמקרה הנוכחי.

הם עובדים רע מאוד בקטע הזה, פשוט הסטנדרט פה נמוך ויש פה איזה קטע של פולחן שם או משהו בסגנון.

לא צריך לטייח הכל, הודאה רשמית בטעויות עושה טוב, או שפשוט לא מגיבים. מכבי עובדת בכלל לא רע עם עופר רונן.

הם עובדים רע מאוד בקטע הזה, פשוט הסטנדרט פה נמוך ויש פה איזה קטע של פולחן שם או משהו בסגנון.

לא צריך לטייח הכל, הודעה רשמית בטעויות עושה טוב, או שפשוט לא מגיבים. מכבי עובדת בכלל לא רע עם עופר רונן.

בדיוק.

למה בכלל הם היו צריכים להגיב על הסיפור עם אלחמיד? מה זה קשור אליהם כמועדון?

לפני כל שחקן מהם, הייתי לוקח את מחלקת יחסי הציבור והדובר.

זה כאילו אתה מנסה בכוונה.

הנושא מדבר על כמה ההתנהלות שלהם בזיונית עלובה ואיך היא עוברת להם רק בגלל ההקלות מהתקשורת. ואז ההודעה הזאת.. מדהים.

זה כאילו אתה מנסה בכוונה.

הנושא מדבר על כמה ההתנהלות שלהם בזיונית עלובה ואיך היא עוברת להם רק בגלל ההקלות מהתקשורת. ואז ההודעה הזאת.. מדהים.

כבר שמעת שקייבל בעצם טוב, ושהרע האמיתי הוא בכלל המנהל של בית הספר למוטנטים? ושכל הצוות שדדפטל מרכיב מתים תוך דקה אחרי שהם צונחים מהמטוס בגלל רוחות חזקות (חוץ מדומינו)?

כבר שמעת שקייבל בעצם טוב, ושהרע האמיתי הוא בכלל המנהל של בית הספר למוטנטים? ושכל הצוות שדדפטל מרכיב מתים תוך דקה אחרי שהם צונחים מהמטוס בגלל רוחות חזקות (חוץ מדומינו)?

כשאין לך מה להגיד אתה עושה ספוילרים? אחי אתה מוזר...

וזה שקייבל ויתר על הנסיעה האחרונה בזמן חזרה למשפחה שלו כדי להציל את דדפול, זה לא מוזר? כולנו קצת מוזרים.

אני חושב שאפילו סוייר לא יגיע לרמה כזאת של לאחל ספוילריים לשופטים שמזיינים אותנו. טוב אולי רק לריינשנייבר וחכמון.

זו אחלה שיטה והכל, אבל אתה מזיין על הדרך חפים מפשע. כשעשית את זה עם אינפיניטי וורס חשבתי שאם לא הייתי רואה כבר לפני כן הייתי מאחל לך מוות קשה, בייסורים.

לנסות לדפוק מישהו עם ספוילרים זה על גבול האוטיזם,לפחות לא דפקת סרט טוב.

ממש וזה לא שאתה דופק רק אותו אם לא הייתי רואה את הסרט הייתי מאחל לרביד ריינשנייבר.

חחחחח וואלה יא מצב שרביד עלה פה על דרך לנצח את החמאס

ספויילרים עד שיתחננו להפסקת אש

הם גם לא מפותחים, אתה יכול לספר להם שרוצחים את כולם בחתונה במשחקי הכס וזיינת את כל הרצועה

הם גם לא מפותחים, אתה יכול לספר להם שרוצחים את כולם בחתונה במשחקי הכס וזיינת את כל הרצועה

נתניהו בראיון לאחר התקיפה. "הבאנו לחמאס מכה קשה ופגענו להם במקומות אסטרטגים חשובים"

חחחחח וואלה יא מצב שרביד עלה פה על דרך לנצח את החמאס

ספויילרים עד שיתחננו להפסקת אש

תאמין לי, מאחל לכולנו שהממשלה לא תבליג לחמאס כל כך הרבה זמן כמו שאני הבלגתי לו. ובאמת סליחה מכל הלב מכל מי שזה הרס לו אבל תבואו בטענות למי שכל פעם בלי יוצא מהכלל צץ משום מקום ומתחיל לפתוח עליי. בהתחלה עשיתי לו את זה בהודעה פרטית אבל אז הוא קלט את זה והפסיק לפתוח את ההודעות אז לא נותרה לי ברירה.

נראה לי שהוא ביקש הורדה בנושא של האוונג'רס.

מזל שראיתי את זה בקולנוע, אם היית הורס לי את הקטע עם הצוות שהוא הקים הייתי עושה לך ליאם ניסן בחטופה.

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19. אזהרה: מכיל ספויילרים!!

הפועל יורדת בסוף

למה זה טוב הספויילרים האלה ימאנייק.

בדיוק ראיתי את הפרק שרפואה אומר שיש להם את ההתקפה וההגנה הטובים בליגה ואז ניצחנו אותם 5-0 שוב.

מהגמלים על הובאן

מדהים לראות כמה הזיכרון של האוהדים שלנו קצר.

הובאן היה גאון כדורגל, השחקן הזר הכי חכם שראיתי מאז סיעד חלילוביץ ב-1997. הוא גם היה ווינר גדול והעלה את היכולת בכל משחק גדול שהיה לנו (אפילו באותו גמר מקולל).

הייתי מהתומכים הגדולים בהחתמה של סאבו בתחילת הקיץ וגם אמרתי מהרגע הראשון של סאבו שזה שחקן שלדעתי נאהב, אבל מדובר בשחקן מסוג אחר לגמרי מהובאן, ויש לו עוד דרך ארוכה בשביל שנדבר עליו באותה נשימה כמו הובא מבחינת האיכות שהוא מביא למגרש.

אסור גם לשכוח שזה לא שסאבו הגיע הקיץ לשיראל, הוא משחק כאן כבר כמה שנים, ראינו אותו גם במדי בית"ר, לא בטוח שהוא יגיע לרמות שהובאן הגיע אליהם, וזה בסדר, הובאן זה שחקן שמגיע לישראל פעם בעשר ואפילו פעם בעשרים שנה, לא בטוח שנכון/הוגן לצפות מכל זר שנביא מעכשיו להגיע לאותם רמות...

מהגמלים על הובאן

הגזים קצת עם השחקן של פעם בעשור אבל הוא בהחלט היה זר משמעותי מאוד שם ומאז שעזב הקישור שלהם בירידה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.