Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

שלם לדור מיכה עוד 10 אלף יורו והוא עובר אליהם בלי למצמץ גירסת הדרום.

הצעה מקצועית על דור מיכה מחייבת לשלב מעבר של אזולאי ממקום למקום. איך אומרים אזולאי בבאר שבעית?

הצעה מקצועית על דור מיכה מחייבת לשלב מעבר של אזולאי ממקום למקום. איך אומרים אזולאי בבאר שבעית?

לחם שום זה אוניברסלי

אני מוכן לשלם כדי לקבל אותם בצ'מפיונס

נעשה לו את המוות

כלב מסריח,אין שבוע שהוא לא מחפש ללכלך עלינו

שיזדיין, העונש שלו זה לחיות בעיר שכוחת אל כמו רזגארד

חחח איזה קארמה לרובי לבקוביץ.

"הפועל לאליפות. אני יכול להוביל קבוצה גדולה"

יום אחרי מחתימים לו את ג'ארפי.

הוא התכוון לאפואל

גם הוא יודע ש"קבוצה גדולה" זה לא הפועל....

שלם לדור מיכה עוד 10 אלף יורו והוא עובר אליהם בלי למצמץ גירסת הדרום.

קראתי את הסוף של הציטוט וחשבתי שזה מחיפה, ונדלקתי. ואז הבנתי שמב"ש.

די, שיבינו את מקומם. אתם לא רלוונטיים יותר עד הודעה חדשה, תפסיקו להשוות את עצמכם למכבי או לראות את עצמכם באותו דרג כמונו. זה מביך אותנו ואתכם. שלוש אליפויות זה מרשים, אבל צריך יותר מזה כדי להעז לראות את עצמך במועדון של הגדולים באמת. הייתם שם על תקן זמני, נגמר. אולי תחזרו בעתיד, מי יודע.

אני עוד זוכר איך צחקנו על חיפה שרואים בנו יריבה לפני כעשרים שנה. אבל הנה, הם התמידו. אם באר שבע רוצה להילקח ברצינות על ידי מכבי שתגרום לנו לטראומות, שתהיה בצמרת במשך יותר מחצי עשור. הודעות בפורום לא עושות את זה.

וגם אז, חיפה כתבו מניפסטים בפורומים שלהם נגד המרכז, אתם פשוט חיים בסרט שאתם לא נתפסים רחוק הכי גדול בארץ. זה סבבה שיש לכם כבוד עצמי מהבחינה הזאת, אבל איך אני אמור לקחת את זה ברצינות? חיפה לפחות הודו שהם עיר סוג ב' ומחו על זה.

נאמר כביקורת בונה כמובן.

"אפשר להגיד שמאז שמרקו הגיע הפערים הצטמצמו. הם תפסו את הליגה בזמן וברחו בלי הפסדים. אני לא חושב שהם היו ברמה הרבה יותר גבוהה מעלינו. בתחילת העונה הם היו קבוצה יותר מאומנת ומחוברת מאיתנו וכל שחקן שנכנס פגע. לא היה שם אחד מעל כולם וככה צריכה להיראות קבוצה".

שון וייסמן בראיון לוואלה

קשר סקציה נס ציונה ישוב לבירת הנגב, שם שיחק במחלקת הנוער, כחלק מהמגמה של ברק בכר להסתמך בעונה הבאה על שחקני בית: "תודה על האמון, מקווה שאוכל להחזיר". גם דודי טוויטו מועמד לחזור

הידעת? נאור סבג בן 26 ועזב את באר שבע כשהיה בן 15, הוא לא נרשם כשחקן בית בשום מסגרת. בבית"ר כן נחשב.

וזו ההודעה הרשמית של בש:

אלונה ברקת אמרה: "אני שמחה מאד שנאור, יליד העיר ב"ש מצטרף אלינו. נאור למעשה סוגר מעגל, בהיותו שחקן אצלנו במחלקת הנוער, בבית הספר לכדורגל. נאור, שמחובר מאד לעיר ולערכי המועדון, מביא איתו רוח רעננה. אני מברכת אותו על כניסתו למשפחת הפועל תדיראן ב"ש ומאחלת לו הצלחה רבה".

נאור סבג אמר: "אני שמח לחזור לעיר ולמועדון בו גדלתי"

יליד העיר! הם חיפה 2

וזו ההודעה הרשמית של בש:

אלונה ברקת אמרה: "אני שמחה מאד שנאור, יליד העיר ב"ש מצטרף אלינו. נאור למעשה סוגר מעגל, בהיותו שחקן אצלנו במחלקת הנוער, בבית הספר לכדורגל. נאור, שמחובר מאד לעיר ולערכי המועדון, מביא איתו רוח רעננה. אני מברכת אותו על כניסתו למשפחת הפועל תדיראן ב"ש ומאחלת לו הצלחה רבה".

נאור סבג אמר: "אני שמח לחזור לעיר ולמועדון בו גדלתי"

יליד העיר! הם חיפה 2

שכחה להגיד שהוא חלם לשחק בטרנר כשהיה ילד

זה לא יאמן שאיך שהתחלנו לשלב שחקני בית חיפה וב"ש קופצים ומראים את הגרסה הרעה של זה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.