Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מסכים שם עם הסיכום של האוזמן ושלו הוא כל כך מכביסט באופי שלו ובגלל זה הוא הנבל והאויב הכי גדול.

נשמה, יש דברים שלא כותבים בפורום הזה, פשוט לא

אבוקסיס היה שחקן מטונף, בן אדם מטונף ומאמן מטונף.

אנחנו אולי חזירים ושחצנים (ויש לנו את כל הסיבות להיות שחצנים), אבל אבוקסיס לעולם לא יקרא בתואר הזה. לעולם לא עוד

הלכתי לבכות בצד

אם אבוקסיס היה חותם במכבי בזמנו הוא היה פה האח האמיתי

ואם ערן זהבי היה חותם בהפועל במקום מכבי, אם גולדהאר לא היה קונה את מכבי, אם בלבול היה מתחיל את העונה...

מה זה משנה מה יכל לקרות, מה שחשוב זה מה היה ויהיה ואבוקסיס בשום סרט לא היה או יהיה במכבי.

ואם ערן זהבי היה חותם בהפועל במקום מכבי, אם גולדהאר לא היה קונה את מכבי, אם בלבול היה מתחיל את העונה...

מה זה משנה מה יכל לקרות, מה שחשוב זה מה היה ויהיה ואבוקסיס בשום סרט לא היה או יהיה במכבי.

דיינו

אני ממש מקווה שהבנתי לא נכון, להגיד על אבוקסיס מכביסט בפורום של אוהדי מכבי.

בשיא הרצינות חייבים לחסום על דבר כזה.

תחסום תחסום - אני לא ביבי אין לי חסינות.

"מכביסט באופי שלו" זה לא אומר שהוא מכביסט.

בנאדם נולד עם סט של תכונות ויכולות. לא הם שמכתיבים לו את גורלו אלא הבחירות שלו.

בדיוק בגלל שהוא כזה הוא כל כך אוייב ושנוא.

המעשים שלו בחרו בשבילו שהוא בחיים לא יהיה כאן (ולמען הסר ספק לדעתי בשום תסריט אסור שהוא יהיה במכבי גם אם יצא עכשיו לעשור באייאקס וברצלונה ).

מי זה, איפה?

אוגו בראיון

אז מה צריך לעשות הלאה?

"יהיה קשה. מכבי במקום טוב עכשיו. מכבי חזרה. את מה שהם עשו העונה, אי אפשר לקחת מהם. יש להם מאמן טוב, שחקנים שמשחקים ביחד, כמו משפחה. לא שומעים עליהם שום דבר שלילי בתקשורת, עוסקים רק בכדורגל".

תחסום תחסום - אני לא ביבי אין לי חסינות.

"מכביסט באופי שלו" זה לא אומר שהוא מכביסט.

בנאדם נולד עם סט של תכונות ויכולות. לא הם שמכתיבים לו את גורלו אלא הבחירות שלו.

בדיוק בגלל שהוא כזה הוא כל כך אוייב ושנוא.

המעשים שלו בחרו בשבילו שהוא בחיים לא יהיה כאן (ולמען הסר ספק לדעתי בשום תסריט אסור שהוא יהיה במכבי גם אם יצא עכשיו לעשור באייאקס וברצלונה ).

איך אפשר להגיד על החתיכת טינופת הזה מכביסט? בכיין, כסחן, חוסר כבוד לקולגות, מלוכלך, פרובוקטור בשקל או בקיצור כל הפועל בבן אדם אחד. אם אתה רוצה דוגמא הפוכה לאבוקסיס אז ערן זהבי גם שהיה בהפועל מעולם לא התעסק בקקי כמו אבוקסיס ותמיד היה שחקן הוגן גם ששיחק אצל החולרות, זהבי זה ווינר אמיתי גם שהיה שם, עוד אז הוא היחיד שרציתי שיהיה אצלנו ובגלל שתמיד היה מכביסט גם החיבור איתו היה כל כך מהיר.

אבוקסיס הוא כל המהות של הפועל שזה 100% אנטי מכבי.

חח אבוקסיס מכביסט זה כבר שיא.

אחרי שמישהו פה קרא לו יוסי לא חשבתי שיש עוד לאן להידרדר

אני רק שאלה

שוטטתי בפורום של בש לקבל פנינים על בכר (לא ממולץ, רציני מידי), ויש שם נארטיב שאיביץ מרוויח 600 אלף יורו, ממה שאני יודע הוא מרוויח 300 אלף יורו (בערך) איפה האמת?

אני רק שאלה

שוטטתי בפורום של בש לקבל פנינים על בכר (לא ממולץ, רציני מידי), ויש שם נארטיב שאיביץ מרוויח 600 אלף יורו, ממה שאני יודע הוא מרוויח 300 אלף יורו (בערך) איפה האמת?

אזהרת ספורט 1 כמובן אבל הם טוענים ששכרו הוכפל

07/05/19

לספורט1 נודע שמיץ' גולדהאר החליט לפתוח את הכיס על מנת להשאיר את המאמן, לו הוא ישלם לא פחות מ-650 אלף יורו בעונה הבאה. אם מכבי ת"א תעפיל לליגת האלופות, יזכה הסרבי לבונוס על סך 600 אלף יורו

לספורט1 נודע שאיביץ' ירוויח בעונה הבאה 650 יורו לא כולל מענקים על זכייה בתארים, כמעט כפול מהשכר אותו הרוויח במהלך העונה הנוכחית (370 אלף יורו). אם תעפיל מכבי תל אביב לשלב הבתים של ליגת האלופות, המאמן הסרבי יכניס לכיסו בונוס שמן על סך לא פחות מ-600 אלף יורו נוספים.

https://sport1.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-815901

בנושא של חן עזרא, על הטענה של אחד מהם שבכר רדף אחריו אחרי שנתיים (ולאיפה הוא נעלם. אפילו אני שכחתי שהוא בב"ש בכלל חח)

כי בטח אייבינדר או עזרא התלבטו אם להגיע לבש חחחח
הינו קבוצה שכל שחקן חלם לשחק בה. גם שחקנים ממכבי תא.

כן בטח אחי, שחקנים פה התפללו לבורא עול... אההה הכוונה לג'ורדי רק שיגאל אותם מהמקום הנורא הזה, הלא מקצועי, השכונה, כדי לחתום בפאר הליגה, עיר האורות שהיא מרכז העולם, ב"ש.

בנושא של סגלים לעונה הבאה

עם קישור ברמה גבוהה, אפשר לסחוב גם עם עמית ביטון וטאהא בלמים ראשונים.

משם הכל מתחיל ונגמר, מכבי פירקה את הליגה בגלל שיש לה קישור ברמה מאוד גבוהה, החלוצים שלהם בינוניים והבלמים שלהם בינוניים

באמת חטפנו המון השנה, גם הבקענו נורא קצת. חרא קבוצה.

אצל אחר מסתבר שהקישור שלנו לא באמת כזה טוב

לא מזלזל בפרץ וגלזר, כבודם במקומם לגמרי.

אבל הם היו עושים לאוגו והובאן קפה שחור חזק בימיהם היפים והולכים לשתות שוקו מו

מהנושא של ג'ון אוגו, על שחקנים ממורמרים ומעטפת חמה

אני עכשיו קל שם לך 28 שחקנים חלקם מהבכירים שבכדורגל שיגיעו לכאן בריצה.

בטחחחחח... הם כבר בדרך על הגמל....

ניצחנו את מכבי במה שהבאנו מעבר לכסף, את זה הפסקנו להביא ובנטו כסף לא נוכל להתמודד מולם באמת

את הסמים? הכימיקלים של רמת חובב? מה?

מהנושא על מליקסון אחרי שפורסם על הפציעה וכנראה פרישה

אמן יבוא כריש ויאכל אותי.

טפו על החיים האלו.

אני בדרך מותתתתתתתתתתקקקקקקקקקקקקק

1.25 מיליון יורו לעונה למאמן ?

נראלי קצת נסחפו שם בספורט 1.

אמינות של ספורט 1 ואשר גולדברג :-)

אבל לאיביץ יש בונוסים ענקיים על ליגת האלופות בשנים הקרובות וגם בונוס יפה באירופאית.

מאנמנים פה קיבלו 800,000 נטו בלי לעשות כלום אז אם הוא יקבל מיליון על ליגת האלופות ( שתכניס בבלופילד 15,000 מיליון יורו ) זה שווה.

גם שלב בתים ובטח ובטח אם נעלה ממנו שווה למכבי את המשקל בזהב.

ולגבי הכסף, אם נעלה לליגת האלופות או נעבור את שלב הבתים, איביץ ( לצערי ) ימכר לקבוצה גדולה בסעיף שחרור שיעלה על הוצאות המשכורת.

כי בטח אייבינדר או עזרא התלבטו אם להגיע לבש חחחח

הינו קבוצה שכל שחקן חלם לשחק בה. גם שחקנים ממכבי תא.

שלם לדור מיכה עוד 10 אלף יורו והוא עובר אליהם בלי למצמץ גירסת הדרום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.