Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא מבין מה חיפה כל כך מתרגשים מזה ששועה זרק את החולצה בעצבים על הקהל, ציפיתי מקהל שכבר ספג משענות של כסאות (טווטאחה) ויריקות (יאניב) לקבל חולצה בסבבה

הרגע הזה שבשדים מנסים להסביר למה העונה האחרונה מוכיחה שקובי רפואה מאמן טוב יותר מאבוקסיס או מדראפיץ׳. זה כבר מגיע לרמות של קרינג׳.

האזנתי לאיתן עזריה גם, ופרשתי באמצע. איזה קשקשן וואו, מבלבל את המוח על פארש. איזה קשקושים אלוהים ישמור.

התפקיד שלו זה גניבה ממעביד.

מזכיר לי את יהודה שנער, שחוקר את מדעי הניצחון והרצה למכבי על ווינריות. לא עזר.

במקום למנות אותו ואת רוסו, לא עדיף לקבוצות שרוצות לעבוד על הצד המנטלי פשוט למנות פסיכולוג ספורט מוסמך, שמבין באמת בצד המנטלי של בני אדם, ולא סתם מכונה שיורה קלישאות?

אגב פסיכולוג ספורט, זה מה שפעם שרן אמר שרוצה לעשות במכבי אחרי הפרישה. ובניגוד למה שעזריה ורוסו עושים זה מקצוע אמיתי.

אני תוהה, איתן עזריה למד מקצוע או שהוא פשוט מסתמך על הישגיו במכבי הרצליה ועל הספסל של מכבי חיפה?

אני תוהה, איתן עזריה למד מקצוע או שהוא פשוט מסתמך על הישגיו במכבי הרצליה ועל הספסל של מכבי חיפה?

למד איזה קורס חרטא בתחום פסאודו-מדעי. שרלטן פרופר, בקיצור.

האתר שלו נקרא "המנטליסט", מסתבר שיש לו מגזין והפונט בהם מחבר בין א ל-ל, כדי שלא יכתבו "אל". מטורף בעיני.

למד איזה קורס חרטא בתחום פסאודו-מדעי. שרלטן פרופר, בקיצור.

האתר שלו נקרא "המנטליסט", מסתבר שיש לו מגזין והפונט בהם מחבר בין א ל-ל, כדי שלא יכתבו "אל". מטורף בעיני.

לא הבנתי

מה שטוב בהפועל ת"א זה שהם תמיד שומרים על איפוק ועידון:

מועדון הכדורסל הפועל תל אביב מאחל חג עצמאות שמח לכולם. או ליתר דיוק, לכל אלה שהינם עצמאים כבר, בני חורין.

בהזדמנות זו, נאחל גם לאוהדי הספורט בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט, שיבוא יום ויזכו גם הם לעצמאות, ולשחרור מהיר וקל מכבלי הגופים ששולטים בהם ובגורלם.

הם צודקים בעיקרון, אבל הפסקה הראשונה הרגה אותי מצחוק. אני מדמיין אותם מקריאים את זה למצלמה רעולי פנים עם נשק. מועדון של דרמה קווינז.

לא הבנתי

יש מקומות במקורות היהודים שהיו כותבים את האות א והאות ל כמין אות מחוברות שכזו, כדי לא לכתוב את השם המפורש

קבל דוגמה, איך כתוב כאן אלהינו:

Ligature-Alef-Lamed.JPG

או כאן לשאול:

D1UAbVIX4AAojGO.jpg

כפיים לאיתן עזריה שהוא מתפרנס מהטמטום שיוצא לו מהפה.

משדר מנטאליות של בני יהודה. תודה לאל שאצלנו מקדשים את

הניצחון.

החרטטן של המאמי הלאומית איתן עזריה התראיין אתמול בפודיום לפני המשחק:

בסוף המשחק בהפסד למכבי חיפה הקהל עמד ומחא כפיים - זה מבחינתי היה רגע מדהים. היינו כולנו עם דמעות בעיניים. זה היה רגע מיוחד שהכדורגל שלנו לא כל כך מכיר. זה היה 'רגע, אנחנו לא שוכחים, אנחנו יודעים מה היה כאן'. אימפריות חוות מכות בכנף וזה בסדר, זה קורה".

חחח מה

יש שם עוד חירטוטים מנטליים למי שרוצה

https://sports.walla.co.il/item/3234623

כפיים, דמעות בעיניים, גם נשארו לנקות את היציע?

איזה מרגשים

רץ בוואטסאפ

הודעת הפועל תל אביב: "הנהלת המועדון החליטה כי היא אינה מתכוונת לעבוד יותר עם סוכן השחקנים אבי נמני. לאחר שהתנהלותו של נמני הייתה לא לרוחנו במספר מקרים, גמלה בליבנו ההחלטה שאין טעם להמשיך. מרגע זה ואילך, לא נפנה לשחקנים ומאמנים שנמני מייצג"

רץ בוואטסאפ

הודעת הפועל תל אביב: "הנהלת המועדון החליטה כי היא אינה מתכוונת לעבוד יותר עם סוכן השחקנים אבי נמני. לאחר שהתנהלותו של נמני הייתה לא לרוחנו במספר מקרים, גמלה בליבנו ההחלטה שאין טעם להמשיך. מרגע זה ואילך, לא נפנה לשחקנים ומאמנים שנמני מייצג"

מה יכול להיות לא לרוחם? בטח נמני דרש סעיף בחוזה שישלמו לשחקנים שלו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.