Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא מאמין שבזבזתי שלוק מהקפה של הבוקר וקראתי את החלטורה הזו של אוהדי ב"ש.

כולם חזרו למקומם הטבעי, הם רלוונטים כמו הפועל פ"ת.. תביאו ציטוטים מהפועל

ממש תודה שהם ויתרו לנו על האליפות השנה

שלא לדבר על כל העונות בהן הם ממש זיינו אותנו וירדו ליגה, רק כדי שלא נוכל אפילו לשחק מולם :(

שלא לדבר על כל העונות בהן הם ממש זיינו אותנו וירדו ליגה, רק כדי שלא נוכל אפילו לשחק מולם :(

לא ניצחנו דרבי שנתיים כבר , זיינו אותנו .

הכי רע העה ההפסד ב10 שחקנים והגול שלהם עם האליפות בנתניה.

אבל תבוסות? הם ניצחו אותנו גג פעם אחת 2-0 הכי הרבה לא?

כן, זה מה שאמרתי.

לא הביסו לפי הגדרה, אבל בדיוק שני ההפסדים שהעלית היו כואבים מאוד.

בהפסד ל-10 שחקנים כעסתי על ג'ורדי בטירוף.

ככה עושים פולד בימינו הא, מפרקים את החברים מהשולחן, לוקחים להם את כל הקלפים הטובים ועושים אול אין (נשק יום הדין הבאר שבעי האימתני)

בחיים לא ראיתי רמת פאתטיות כזאת

הכי רע העה ההפסד ב10 שחקנים והגול שלהם עם האליפות בנתניה.

אבל תבוסות? הם ניצחו אותנו גג פעם אחת 2-0 הכי הרבה לא?

גולים זה אובייסט

27 הפרש זה תבוסה משפילה

לא פלא שהם לא רואים את הדבשת של עצמם, שמנו להם את הזין עם הביצים על הפנים

אני רק מקווה ששנה הבאה הם ירשו לנו לזכות באליפות כבר באוגוסט, כי מי צריך את הלחץ המיותר הזה

איזה פתטיים, הם אשכרה חושבים שאפשר לעבוד על כולם כל הזמן, הם שוכחים שאחרי שפתחנו טוב את העונה והם גירדו את התיקו מולנו הם אמרו "התיקו שגירדנו מול מכבי היה הדבר הכי טוב בשבילנו, כי זה גרם לנו להבין שאנחנו לא מספיק טובים, עכשיו אחרי שהבאנו את סבע, האסלביינק וסאבו, מכבי בבעיה". עכשיו הם מזיינים את השכל על קלפים לא מספיק טובים, הם שוכחים עוד משהו אחד, גם כשהייתה להם "קבוצה היסטורית" הם עדיין ירקו דם על מנת לנצח אותנו במשחקים הישירים בינינו, אבל השנה אחרי שהם הביאו את סבע, האסלביינק וסאבו הם היו בטוחים שבמפגש השני בינינו לבינם הם "יהיו ברמה", אבל במקום זה הם קיבלו 3 בראש, אבל הם עדיין בטוחים שהם יכולים לעבוד על כולם כל הזמן, והם רק "נתנו" לנו לקחת אליפות, כשבפועל הם לא נתנו כלום, פשוט אלונה הפסיקה להם את השימוש בסמי מרץ, וככה כבר קשה לקחת אליפויות, אני כל כך מקווה לראות אותם קורסים.

שוב שואל - איפה פורסמה היצירה הזו?

https://www.facebook.com/hbscomment/

התגובות לפוסט מוכיחות כמה האדם הממוצע במדינה פשוט מפגר.

איזו תת רמה.

לא הביסו לפי הגדרה, אבל בהחלט היו הפסדים כואבים מאוד.

בסופו של דבר המאזן שלנו היה די שווה ב-3 שנים של האליפות שלהם

אפילו אם אני לא טועה יתרון לנו

איזה פתטיים, הם אשכרה חושבים שאפשר לעבוד על כולם כל הזמן, הם שוכחים שאחרי שפתחנו טוב את העונה והם גירדו את התיקו מולנו הם אמרו "התיקו שגירדנו מול מכבי היה הדבר הכי טוב בשבילנו, כי זה גרם לנו להבין שאנחנו לא מספיק טובים, עכשיו אחרי שהבאנו את סבע, האסלביינק וסאבו, מכבי בבעיה". עכשיו הם מזיינים את השכל על קלפים לא מספיק טובים, הם שוכחים עוד משהו אחד, גם כשהייתה להם "קבוצה היסטורית" הם עדיין ירקו דם על מנת לנצח אותנו במשחקים הישירים בינינו, אבל השנה אחרי שהם הביאו את סבע, האסלביינק וסאבו הם היו בטוחים שבמפגש השני בינינו לבינם הם "יהיו ברמה", אבל במקום זה הם קיבלו 3 בראש, אבל הם עדיין בטוחים שהם יכולים לעבוד על כולם כל הזמן, והם רק "נתנו" לנו לקחת אליפות, כשבפועל הם לא נתנו כלום, פשוט אלונה הפסיקה להם את השימוש בסמי מרץ, וככה כבר קשה לקחת אליפויות, אני כל כך מקווה לראות אותם קורסים.

אתה אומר שיש מצב שהאולטראסאות' יעלו סרטון שהכל היה מוכן מראש כדי להפיל את הפאנטיקס?

האליפות שלנו מושלמת, מכל בחינה. אין קבוצה בעולם(!) שלא הייתה מתגאה בדריסה של כל הליגה עם סגל והרכב(!) שופע בשחקני בית.

אין לנו כוכבים. אנחנו יעילים. אנחנו מלאים בילדים שגאים בסמל שעל החולצה שלהם, מבינים את המשמעות שלו ומשחקים בין היתר עבורו (אני לא דורש מהם יותר בכדורגל המודרני).

ומעבר לפילוסופיה, הגישה הזאת גם מאוד משמחת אותי בגישה הפרקטית. אם אני הייתי בצד השני של הגדר, הייתי מתפוצץ מקנאה. למה?

כי הייתי רואה מערכת משומנת עם נרטיב מוצק וברור, מחלקת נוער מושקעת, קבוצה שלא תלויה בדבר פרטים לבעלים שלה. תוציאו מאיתנו שחקן, קחו את המאמן - מכבי תמשיך להיות מכבי.

חוסר היכולת של קהלים כמו חיפה וב"ש לעכל את מה שקורה כאן פוגעת בהם בטווח הקרוב ובעיקר ברחוק. אני מקווה שגם הבעלים שלהם לא מתרשמים מאיתנו. זה יבטיח שושלת מפוארת. אין לי בעיה שיתעוררו רק אחרי שמכבי לקחה עוד 3 אליפויות רצופות וינסו להדביק את הפער.

וואו וואו, איזה ניתוק מהמציאות, לא ראיתי דבר כזה.

ממש תודה שנתתם לנו לקחת את האליפות ה23 שלנו, עכשיו בוא תרדו על הברכיים ותשתחוו.

מביך להגיד, אבל היכולת של באר שבע היא אינה סייג לאליפות שלנו, עם כל החשיבות העצמית המופרזת שהם מרגישים שם בחור שלהם.

בסופו של דבר המאזן שלנו היה די שווה ב-3 שנים של האליפות שלהם

אפילו אם אני לא טועה יתרון לנו

העניין הוא שכשאנחנו מנצחים יריבות לאליפות אנחנו פשוט רומסים,לעומת זאת כשהם מנצחים אנחנו תמיד שם עד הסוף.

הם קוראים לזה חוסר יריבות וליגה חלש , בנאדם שפוי ונורמטיבי הם הגיון בריא יקרא לזה מועדון תחרותי גם כשהוא למטה.

מכבי לוקחת 3 אליפויות ברציפות הפער מהמקום השני הוא לא הכי גדול את האליפות לקחנו רק במאי "הייתה תחרות" בליגה-

אוהדי היריבות: "עם תקציב כזה אני לוקח אליפות כבר במרץ בפער שלא היה מעולם, לא מבין את ההתלהבות ממכבי."

מכבי לוקחת אליפות במרץ, בחורף, האוהדים עם מעילים, לא מפסידה, הפער ממקום שני הוא 27 והיד עוד נטויה, גביע הטוטו לקחנו, גביע המדינה לפנינו, בשוק ההעברות הבאנו שחקנים חופשיים, בסגל יש 12 שחקני בית, בגלל חוקיי הפייר פליי לא הוצאנו כסף גדול על רכש.

- אוהדי היריבות: "הליגה חלשה."

איזה כייף להיות מכבי??!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.