Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

עמותת הפועל אוסישקין כנראה מתפרקת.

מעניין אם אוהדים מאוכזבים יקימו קבוצה חדשה בליגה ב'.

אין ספק שעמותות אוהדים זאת הצלחה בישראל ממליץ לאוהדי ב"ש להמשיך במהלך שלהם. אחרי העצות מקטמון הם יכולים לעשות השתלמות אצל הפועל.

אפילו בכדורסל בתקציב של במבה וביסלי אי אפשר להצליח בלי בעלים נורמלי.

הכתבות של בן דור על חיפה... זה פשוט פרייסלס

"יש לנו את הקבוצה הכי ישראלית שניתן להציג"
2-3 דקות

15/02/2019 08:34 מאת דורון בן דור

gg1391065.jpg
שחקני מכבי חיפה באימון (איציק בלניצקי)

מעבר לתוצאות במגרש, מהרגע שמרקו בלבול מונה למאמן מכבי חיפה, שינתה הקבוצה את פניה ללא הכר ובעיקר כזו שמורכבת משחקנים צעירים ומוכשרים בכחול-לבן. מדובר בשינוי מגמה קיצוני ביחס לשנים האחרונות עם רשימת השחקנים כוללת את ירדן שועה, מקסים פלקושצ'נקו ומוחמד אבו פאני, שהגיעו בחלון ההעברות האחרון, והצטרפו לשחקני הבית מוחמד עוואד, עופרי ארד, עאיד חבשי, נטע לביא, שון ויסמן, סינטיהו סלליך ורז מאיר.

"יש לנו את הקבוצה הכי ישראלית שניתן להציג וזה בעצם השינוי הגדול שחל בנו מאז שמרקו הגיע. מדובר בחבורת שחקנים שרובם ככולם עברו תחת הידיים של בלבול בנבחרת הצעירה והאמונה בהם, כמו גם התמיכה מצד הקהל, גורמת להד החיובי שנוצר סביב הקבוצה", ציינו במועדון....

אחד המשפטים שהרג אותי היה זה:

בצד הפחות חיובי, הקבוצה מחזיקה בשיא שלילי בגזרת הכרטיסים האדומים. עד כה הירוקים ספגו יותר הרחקות יותר מכל קבוצה אחרת – 5. מדובר בתופעה שמוכיחה שהקבוצה של השנים האחרונות איבדה את כח ההרתעה אצל השופטים.

:doh:

הכתבות של בן דור על חיפה... זה פשוט פרייסלס

אחד המשפטים שהרג אותי היה זה:

:doh:

בן דור הופך לאגדה בטח הללי זה האב הרוחני שלו ובטקס החניכה היו צריכים לבלוע לחם קודש שעבר בישבנו של הנשיא.

ניר צדוק בפודקאסט של יוסיפוביץ' - צריך לעשות חוק שמגביל כמות שחקנים שקבוצה יכולה להשאיל לקבוצה אחרת (ע"ע מכבי-חדרה). לשם שינוי אוזן דווקא תמך בנו בקטע הזה.

החל מ1:12 (שעה ו-12 דקות)

https://hapodium.podbean.com/e/%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F%D7%A9%D7%9C-%D7%94/

טוב מי זה הליצן הזה שמעתי 2 דקות וזה הספיק לי. בלי מושאלים חצי מהקבוצות פה לא מצליחות לגרד את תקציב המינימום ולמה הוא רוצה להגביל משהו שעובד טוב? רק בארץ יבוא החכמולוג שבמקום למשוך למעלה ולאמץ את מה שעובד יציע שצריך להגביל ולפגוע בזה.

ניר צדוק בפודקאסט של יוסיפוביץ' - צריך לעשות חוק שמגביל כמות שחקנים שקבוצה יכולה להשאיל לקבוצה אחרת (ע"ע מכבי-חדרה). לשם שינוי אוזן דווקא תמך בנו בקטע הזה.

https://hapodium.podbean.com/e/%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F%D7%A9%D7%9C-%D7%94/

אוזן מדבר מאוד יפה על מכבי, ממה שאני שומע בפודקאסטים האלה, ומאוד מחמיא להתנהלות של מכבי עם הנוער.

טוב מי זה הליצן הזה שמעתי 2 דקות וזה הספיק לי. בלי מושאלים חצי מהקבוצות פה לא מצליחות לגרד את תקציב המינימום ולמה הוא רוצה להגביל משהו שעובד טוב? רק בארץ יבוא החכמולוג שבמקום למשוך למעלה ולאמץ את מה שעובש יציע שצריך להגביל ולפגוע בזה.

ברור שאין חשיבה מאחורי ההצעה, רק בגלל שאנחנו מרוויחים מזה.

אוזן מדבר מאוד יפה על מכבי, ממה שאני שומע בפודקאסטים האלה, ומאוד מחמיא להתנהלות של מכבי עם הנוער.

אז יש לך זיכרון קצר מאוד, אני עוד זוכר את הלכלוכים על "ההולנדים שבזכותם עכשיו מחלקת הנוער של פ"ת היא השנייה בטיבה בארץ"

טוב מי זה הליצן הזה שמעתי 2 דקות וזה הספיק לי. בלי מושאלים חצי מהקבוצות פה לא מצליחות לגרד את תקציב המינימום ולמה הוא רוצה להגביל משהו שעובד טוב? רק בארץ יבוא החכמולוג שבמקום למשוך למעלה ולאמץ את מה שעובד יציע שצריך להגביל ולפגוע בזה.

ענית לעצמך למה יש היגיון בהצעה הזאת, קבוצה שאין לה תקציב לא צריכה להיות תלויה בקבוצה אחרת ולתפקד בפועל כקבוצת בת שלה בזמן שהן באותה ליגה. אני די בטוח שגם באנגליה יש הגבלה כזאת על מושאלים מאותה קבוצה, ושם בכלל יש הגבלה על כמות מושאלים בסגל.

עם כל הכבוד לזה שזה טוב למכבי, קבוצה (במקרה הזה בלי כסף, בלי קהל ובלי אצטדיון) שחיה על מושאלים של מכבי ועל זרים זולים שמתכננת למכור היא לא מועדון תחרותי, היא קבוצת פיתוח. לא צריך להיות מקום לזה בליגת העל.

גם דיבר על זה בציון 3

שטויות

טוב מי זה הליצן הזה שמעתי 2 דקות וזה הספיק לי. בלי מושאלים חצי מהקבוצות פה לא מצליחות לגרד את תקציב המינימום ולמה הוא רוצה להגביל משהו שעובד טוב? רק בארץ יבוא החכמולוג שבמקום למשוך למעלה ולאמץ את מה שעובש יציע שצריך להגביל ולפגוע בזה.

לא ליצן, זה ניר צדוק, אולי עיתונאי הספורט הכי טוב בארץ כיום. הוא לא נגדנו פה, הוא נגד הרעיון הכללי של כל כך הרבה מושאלים בקבוצה אחת. יש משהו במה שהוא אומר, אני לא חושב שיש באיזשהי ליגה באירופה קבוצה עם חמישה מושאלים מאותה קבוצה. צריך פה קבוצות ב', כמו שעושים בהולנד, ספרד, גרמניה, פורטוגל ועוד מלא מקומות.

אז יש לך זיכרון קצר מאוד, אני עוד זוכר את הלכלוכים על "ההולנדים שבזכותם עכשיו מחלקת הנוער של פ"ת היא השנייה בטיבה בארץ"

לא שוכח בכלל, אני זוכר טוב איך הוא דיבר אחרי שהוא עזב. אבל להפתעתי בתקופה האחרונה הוא באמת מרבה להחמיא למכבי ובעיקר להתנהלות בנוער.

נוטה להסכים עם ניר צדוק. 5 מושאלים בהרכב של קבוצה מאותה ליגה זה קצת פארסה. לא אמור גם להפריע למכבי לחלק את המושאלים ליותר קבוצות.

אוסיף שלקרוא לניר צדוק "ליצן" זה לא רציני. הוא אולי כותב הספורט הטוב בארץ, ומי שעוקב אחריו יכול להעיד שהוא ממש לא אנטי-מכבי. כלומר הוא כן בחייו הפרטיים, בכל זאת אוהד הפועל, אבל זה לא בא לידי ביטוי בעבודה שלו. הוא יודע גם להחמיא למכבי יפה מאוד (בדרכו הפיוטית). הבן אדם שאני הכי נהנה לקרוא ולהקשיב לו בארץ.

עמותת הפועל אוסישקין כנראה מתפרקת.

מעניין אם אוהדים מאוכזבים יקימו קבוצה חדשה בליגה ב'.

הבעיה היא שחולדאי משקיע בהם מיליוני שקלים מכספי ציבור, אם נצליח לחתוך את בזבוז הכספים הציבורי הזה יש סיכוי לצדק לצאת לאור

יש היגיון במה שהוא אומר, אבל במקביל גם צריך לאפשר קבוצות בת בצורה מלאה, כי כרגע אין שום פתרון לשחקנים שעברו את גיל הנוער ועוד לא מוכנים לשחק בצמרת ליגת העל

אני מסכים איתו, אין לזה שום צורה.

אין כלב בפורום של באר שבע זה לא יאמן.

אוסיף שלקרוא לניר צדוק "ליצן" זה לא רציני. הוא אולי כותב הספורט הטוב בארץ, ומי שעוקב אחריו יכול להעיד שהוא ממש לא אנטי-מכבי. כלומר הוא כן בחייו הפרטיים, בכל זאת אוהד הפועל, אבל זה לא בא לידי ביטוי בעבודה שלו. הוא יודע גם להחמיא למכבי יפה מאוד (בדרכו הפיוטית). הבן אדם שאני הכי נהנה לקרוא ולהקשיב לו בארץ.

הוא מעולה, גם חזר ואמר שהוא לא מאשים את מכבי.

בסופו של דבר זאת סיטואציה בעייתית, הוא לא שר הספורט ולא יו"ר האתחדות הוא עיתונאי ספורט ובצדק הוא מצביע על נקודה עם טעם לפגם.

גם לגבי אוזן, אני מאזין לפודיום כבר בערך שנה ולא זכור לי איזה "לכלוך" שלו, להפך פרגן המון לצעירים ולמחלקה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.