Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

גם אם כולם פה יצביעו לפייגלין (מוביל בסקר בבוטקה) שווימר יגיד שזה פורום של שמאלנים קיצונים. בשבילו המשוואה היא תפאורה באנגלית = שמאל = בוגדים = מעדיף לא לחשוב.

הייתי אומר שזה דבילי, אבל מצד שני הוא גם מאמין שליהודים יש נשמה שונה מלגויים אז שום דבר כבר לא מפתיע אותי.

גם אם כולם פה יצביעו לפייגלין (מוביל בסקר בבוטקה) שווימר יגיד שזה פורום של שמאלנים קיצונים. בשבילו המשוואה היא תפאורה באנגלית = שמאל = בוגדים = מעדיף לא לחשוב.

הייתי אומר שזה דבילי, אבל מצד שני הוא גם מאמין שליהודים יש נשמה שונה מלגויים אז שום דבר כבר לא מפתיע אותי.

שוימר לא יודע מה כפכף הזהב רוצה, גם כששוימר רושם כמו שצריך הזהב לא מכיל את זה, שוימר סה"כ ניסה קצת להרגיש חלק ובמבחן התוצאה זה הצליח, בעמוד האחרון יש לו לשוימר 2 לייקים יותר מכולם וזה מה שהכי חשוב, לא?

עכשיו תורו של שוימר לנתח את הכפכף,

הכפכף לא מסוגל לראות 'שוימר' בלי אסוציאציות על ימין-פייגלין - פאשיסטים- דוסים- מעדיף שלא להמשיך רררררר

משפטו האחרון של הכפכף מעיד על איך שהוא רואה את העולם וכמה זה רחוק מהמציאות, העולם בעייניו מתחלק לנורמלים ריאלים מול הזויים שמאמינים באמונות משיחיות על עולם הבא ונשמות.

הוא חי בין אנשים שחושבים כמוהו וזה גורם לו לתחושה שהעולם שייך לנורמלים וההזויים סתם מפריעים (מי אמר גרבוז..), אם הכפכף היה יוצא מהבועה הוא היה מבין שדווקא הוא וסביבתו הם המיעוט ורוב האנשים נוטים לצד השני שהוא רואה כחריג.

הוא בא להוכיח כמה שוימר מקטלג מבלי לשים לב שזה בדיוק מה שהוא עושה בעצמו ואולי מוכיח את טענתו של שוימר על הפער בין התפיסה הרווחת פה למה שקורה בחוץ.

כעת שוימר משתדל להיות נורמלי וגם זה מפריע לכפכף, הוא לא אוהב נורמלים מבחוץ, רק מבפנים ורק הוא יקבע מי נורמלי אמיתי ומי לא.

* הלכתי (סליחה , שוימר הלך) להציץ בבוטקה ו5 אנשים שהם 20% ממי שענה לא גרים בארץ והם מובילים, אז אם כבר זה ההסבר למה ששוימר אומר ופחות הכפכף, פייגלין אחלה אבל לא יותר מזה והוא הדבר האחרון שמשקף את הימין הגדול והוא בטח לא מעיד על נורמליות..

אם הכפכף היה יוצא מהבועה הוא היה מבין שדווקא הוא וסביבתו הם המיעוט ורוב האנשים נוטים לצד השני שהוא רואה כחריג.

כפכף, בזה הוא דווקא צודק.

רק דרכון זר.

כפכף, בזה הוא דווקא צודק.

רק דרכון זר.

מסכים. ככל שעובר הזמן רק השווימרים נשארים פה.

שווימר - אם הרוב הזויים זה אומר שגם אני חייב להיות? לא הבנתי למה אני צריך להתבייש או להתנצל על כך שאני מיעוט.

ושווימר - אם כבר נכנסת לבוטקה אתה מוזמן גם להישאר, אשמח להתווכח איתך בנושאים המתאימים לשם שינוי.

מסכים. ככל שעובר הזמן רק השווימרים נשארים פה.

שווימר - אם הרוב הזויים זה אומר שגם אני חייב להיות? לא הבנתי למה אני צריך להתבייש או להתנצל על כך שאני מיעוט.

ושווימר - אם כבר נכנסת לבוטקה אתה מוזמן גם להישאר, אשמח להתווכח איתך בנושאים המתאימים לשם שינוי.

כשאתה אומר 'פה' למה אתה מתכוון?

אולי אגיע גם לבוטקה אבל מה שנאמר פה צריך להתייחס אליו במקום שנאמר.

אני קצת בשוק שפנית אליי אבל התקדמנו, אולי אני אגיע יום אחד לבוטקה אבל אני בעיקר כאן בגלל מכבי והפופלריות של הפורום, יפה שאמרת שאתה מבין שאתם מיעוט, לפעמים זה משתמע לאנשים פה שחושבים כמוך שאני המיעוט ואתה וחבריך (אמריקה הרבה יותר טובה מאירופה) הם הרוב (מחוץ לפורום) ועוד מסבירים לי "שכולם" אומרים לי כטענה למשהו..

אין לי בעיה עם הדעות שלך ואני גם אשמח להתווכח, אני פשוט משתדל להשמיע לפעמים קול אחר קצת כדי לאזן את הקולות הדומיננטים שפה, אני מודע לעובדה שרוב הלא מגיבים פה כמו בחוץ הם לא בדיוק בדעתי אבל הם בטח גם לא בדעתך,באחד הוויכוחים אשכרה מישהו הטיח בי שאם אני הייתי צריך לבחור בין לה פמיליה לאולטראס הפועל הייתי בוחר בלה פמיליה, אתה מבין?!כדי להאשים אוהד מכבי בכזו האשמה אתה צריך להיות מאוד מאוד מאוד מנותק מרוב הקהל של מכבי בטח מהיציע, מאוד!.

אז אם הדעה שלי פחות תישמע זה עלול ליצור תחושה שבאמת כולם חושבים כמוך וזה כאמור לא נכון. (לצערי שולחים לי פרטיות, להרבה אנשים אין כוח להיכנס לזה)

אחרי מה שרשמת - אם זה היה פיסבוק הייתי משנה סטטוס ל"מרגיש נפלא".

אתה צודק שהויכוח צריך להתנהל לגופו של עניין, אבל אתה זה שהלכת לי על הראש והרבה כמוך כותבים לי "כולם" "אתה היחידי" וכל מיני הודעות אפיון על 'שוימר'(איזה טעות עשיתי כשבחרתי תשם הזה כשהמערכת לא אישרה לי 'גולן') - כאילו אתם בין חברים במועדון סגור שמדברים על מישהו לא שייך גם כשהוא עומד ליידכם, זה כשלעצמו מעיד על התופעה שאני מדבר עליה, כשבתכלס במציאות אתם היחידים הלא קשורים, ואני הרבה יותר קרוב לכולם, אני זה שבעד לשים את זה בצד אגב.

יא אנשים ארורים הרסתם את הנושא היחיד שבשבילו אני נכנס לפורום הזה

במקום לבלבל את המוח תביאו ציטוטים של אוהדים אומללים

מה אנשים פה עובדים אצלך גבר?

כנס לfxp פורום אולטראס וקטלות ותארגן ציטוטים משלך.

וואלק יופי, כל אחד נהיה מנכ"ל ציטוטים בע"מ

רץ קטע חזק אצל היריבות

"מכבי לא קבוצה מרשימה, אין להם איזה כוכב כמו וואקמה או זהבי, הם פשוט מכונה משומנת של פיבן ייני ופרץ"

אלה לא אותם אנשים שטענו שאנחנו קבוצה של שחקן אחד?

רק מה רע באירופה?

שואה

"תוציא את איביץ' ממכבי ואין להם קבוצה"

זה הבלי ערן זהבי הם גומרים בפלייאוף תחתון החדש?

לא להיט אבל לפחות ציטוט

הניסנובים חיים בסרט שהם יכולים לעשות את הטביב, אבל הם לא מבינים שטביב יש אחד למליון, רוב מי שמנסה לעשות טביב גומר כמו אריאל שיימן או כבירי או הטמבל ההוא שהאכיל את כבירי לוקשים לא זוכר מה שמו.

אחרי חודשים שלא הייתי בפורום של ב"ש, תהנו.

נושא אוגו

קלישאה על גמל ודבשת זה האובייס

מתוך כתבה בוואן מהבוקר: "ג'ון אוגו ובן שהר יהיו שניים משחקני המפתח של ברק בכר. למרות שמועות עקשניות שמספרות כי הקשר הניגרי ישחק בעונה הבאה במכבי ת"א"

מהההההההה?

מישהו שמע דבר כזה? מכיר?

ערב משחק מולם ומדרים על שחקן שלנו שהא בלי חוזה וחופשי מינואר...הזוי

היה גרוע היום ובכלל ,מאז שחזר מהנבחרת- לא פוגע!
מת עליו.

זומבים

אני יודע שקשה לכם לשמוע את זה,גם מאוד מובן.
אבל בוא,כמה פעמים תיקל אתמול אוגו? כמה פעמים עמד בעמדה קדמית מדי והפקיר את האמצע?
אחרי שכולם עזבו/הועזבו הוא העה צריך להיות המנהיג האמיתי.
לנווט,לצעוק,לתת בראש,לגלות אחריות,לשים איזה גליץ על הרגל של אצילי כבר בדקה השנייה כאמירה,כמו שעשה בעבר.
הבן אדם כבר תקופה מת מהלך.

דיון שנפתח 14 שעות אחרי שריקת הסיום

אחרי שהכל שקע אפשר קצת לדבר בהגיון.

קודם כל אתמול קיבלנו פטיש 5 קילו לראש.
זאת המתנה(!!) הכי גדולה שיכולנו לבקש.

הכוכבים הבינו שהם לא כאלה כוכבים.
הצוות הבין את הפער האמיתי בעשייה ובאיכות מול המתחרה הראשית לתואר.
הקהל הבין שהאנרגיות והשובע זה פגיעה ישירה בעצמנו ובמועדון. ודחיפה והתלהבות מתחילת העונה זה משהו שצריך להיות חלק בלתי נפרד מהקבוצה.

המועדון הבין מי מתאים יותר ומי פחות.
הצוות מבין שהרף התחתון והצפיות שלהם מהשחקנים, נמוכים מאוד מאוד. רחוקים שנות אור מגאווה של קבוצה אלופה.

בלי להכנס לשמות של שחקנים, כולם כולל כולם מבינים היום יותר טוב את המושג ״קבוצתיות״.

כמו גמר הגביע ההוא, אני חושב שזו נקודת המפתח שאפשר לבנות עליה שתעשה את השינוי בב״ש.

הפועל בש כרגע צמאה ליציבות, השחקנים צריכים להתבשל עם עצמם ולצמוח מתוך המערכת כדי להעצים את עצמם.

חיזוק נקודתי, שהמאפיין הראשי של השחקנים זה קבוצתיות וחכמה.

שחרור חלק מהשחקנים הידועים. בתוספת ניעור רציני ל״כוכבים״.
שירגישו ספסל ויציע. אין יותר פרות קדושות.

אני סומך על בכר, סומך על אלונה וסומך על הקהל שנדע לחבר את הפאזל חזרה.

שחקנים באים והולכים, מי שקובע את הסטנדרט זה אנחנו.
השאננות שלנו וה״שובע״ החזירו אותנו 5 שנים אחורה.

בדרך כלל אחרי פטיש 5 בראש מגיעים לטיפול נמרץ. הוא לא הבין את זה עדיין.

מהר שוקע אצלך...

משקעים כבדים מאד, נפלו מהר לקרקעית.

נושא אבו-זין סבע

הייתי רוצה לראות אותו מוסר לחברים מהקבוצה, ולא עושה לנו פה ערן לוי 2.

הוא צריך לעבור סדרת חינוך בדיוק כמו עטר במכבי.
יותר מדי נפחה,יותר מדי קשקושים.
תספורות,בלבולי מוח.
שיישב בספסל ויבין שהוא באלופת המגינה לא במכבי נתניה.

והכי מצחיק שהוא שינה חגיגה.
מנסה להרגיע אותנו שהוא פה.. חחחחח
בואנה מתי אתה מגיע? בפער 14 מהמוליכה???
איפה היתה שבאמת היה צריך???

בן שהר יותר יעיל ממנו פי כמה. כמות הבעיטות של סבע לעומת כמות הכיבושים ירודה למדי

חוק המספרים הגדולים לא עלינו

הוא נתן משחק שכונה ברמת הזריהן. בהחלט עדיין לא מבין איפה הוא נמצא ולעובדה שהוא פתח 100 אחוז מהמשחקים יש קשר לדעתי

טרייד מחר בבוקר, סבע חוזר לנתניה, עלי מוחמד מגיע לפה, קונים?
(שום סיכוי בעולם שזה יקרה, כן? סתם רוצה לשמוע דיעות)

אין להם איזה שלומי אזולאי לזרוק להם כפיצוי?

דיא: 62 בעיטות לשער, 5 שערים
אלירן עטר: 21 בעיטות לשער, 7 שערים
אצילי: 36 בעיטות לשער, 5 שערים

בכוונה אגב לא הבאתי את המספרים של גיא מלמד כי זה כבר באמת מעליב

בכללי הפורום שם די מביך, מבין למה לא הייתי שם יותר פעמים. הם פתחו נושא למשחק מול אשדוד ומדברים על שבירת הנאחס של פותח הנושא....לא מבינים שעמה יעמיק זאת פיקציה ושמה שצריך זה בכלל ג'ק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.