Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מחכה שיספרו על הגאונות של איביץ' גם אחרי הגול הזה.

הם רואים החזרת כדור אומללה לשוער, אני רואה לחץ גבוה של איביץ' שגרם לו לעשות במכנסיים ולהחזיר אחורה בצורה אומללה.

הם רואים החזרת כדור אומללה לשוער, אני רואה לחץ גבוה של איביץ' שגרם לו לעשות במכנסיים ולהחזיר אחורה בצורה אומללה.

הקיר הסתיר לו

זה התירוץ החדש שלהם? שאנחנו רצים הרבה זמן ביחד?

הם מודעים לעובדה שאתמול פתחו 6 שחקנים שלא היו כאן עונה שעברה?

דייי כבר עם עובדות... ממתי עובדות זה מה שקובע ?

הם החליטו שככה זה אז ככה זה !!

עם כל הקרנבל, אתם זוכרים על הדרך שמועדון הטרנדים ניסה לעשות עלינו את התרגיל של אייאקס בכדור חופשי ? פפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עם כל הקרנבל, אתם זוכרים על הדרך שמועדון הטרנדים ניסה לעשות עלינו את התרגיל של אייאקס בכדור חופשי ? פפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה תרגיל? באיזה דקה זה היה?

דורטמונד?

הלחץ הזה גרם גם לבלם כמו קוייאר לעשות בדיוק את אותה טעות

את התרגיל שמכבי עשתה כשאוסקר אימן.

אני רואה בפוסט של המנהלת תגובות של אוהדים שלהם על כמויות הקהל שלנו ופשוט נגנב.

איך יש לכם ביצים לדבר על הקהל שלנו כמה ימים אחרי שהבאנו לטדי יותר ממה שהבאתם לטרנר???

חבורה של מוגבלים, תירקבו בחור תחת הזה שאתם קוראים לו עיר.

אני רואה בפוסט של המנהלת תגובות של אוהדים שלהם על כמויות הקהל שלנו ופשוט נגנב.

איך יש לכם ביצים לדבר על הקהל שלנו כמה ימים אחרי שהבאנו לטדי יותר ממה שהבאתם לטרנר???

חבורה של מוגבלים, תירקבו בחור תחת הזה שאתם קוראים לו עיר.

האוהדים שלהם זה כאילו הדף אולטראס ישראל לא הרגיש טוב והקיא אותם לכל עבר.

דורטמונד?

כןןן, בדיוק לפני שבוע, ששחקן רץ על הקו וכאילו מתבאס שהבועט לא מסר לו ואז הוא חוזר אליו ומרים את הכדור, דקה 38 של המשחק 46 של הסרטון

כןןן, בדיוק לפני שבוע, ששחקן רץ על הקו וכאילו מתבאס שהבועט לא מסר לו ואז הוא חוזר אליו ומרים את הכדור, דקה 38 של המשחק 46 של הסרטון

מכבי של אוסקר עשתה את התרגיל הזה בהצלחה כמה פעמים.

https://www.youtube.com/watch?v=tXkPKqnkyHI

כשראיתי את זה זה היה נורא מצחיק העתקה

מה שאני אוהב בפורום של ב"ש זה שיש להם נושאי שחקנים מרגע החתימה ועד היום שהשחקן עוזב, אנחנו צריכים לנצל את זה יותר.

למזלי, הוצאתי חופשת מחלה אחרי שנקעתי את הקרסול והתחלתי לעבור על הפורום שלהם, נתחיל מהאיש והקיר: קבהא

פה זה לפני שסגר אצלם

באמא שלי, הוא לא רואה את גולסה ממטר וההוא עם דאווין של מיליון דולר במעטפה

מת על מרוואן, אחלה קבהא שבעולם.
לא רואה אף שחקן ישראלי אחר שיכול לחזק אותנו בעמדה הזאת.

הוא היה טוב גם כשהוא היה במכבי פ"ת.
רץ הרבה, מכסח ובועט נייחים וקרנות מהטובים שהיו.

רוצה שנשים עליו את היד, הלוואי ועוד העונה.
אני רואה אותו כיורש של ראדי.

עוזר לקבוצה שלו להשתחרר מלחץ מפחידדד

טכניקה טובה חושב מהר ומשחרר את הכדור בנגיעה ברמה גבוה

אחרי אתמול:

הוא מדור ה-״מלמדים״ שחשבנו כל מי שמצליח להעביר פס טוב במכבי פתח תקווה,אשדוד או הפועל חיפה יכול לשחק באלופת המדינה.
ככה מצאנו את עצמינו עם מלמד,דור אלו, ניב זריהן קאבהה,שיימן וכאלה.
נקווה שהשנה יחשבו מסלול מחדש ויסיימו את הפארסה הזאת.

היה רוצה להיות מלמד.
אין בו שום דבר והוא פשוט לא תורם כלום. ממש לא צריך לראות את היום כדי לראות את זה.

ומצד שני כל איזה יונתן כהן, דור פרץ, קנדיל, גלזר וכאלה שפרצו באותם קבוצות מצליחים גם לרוץ לאליפות.. לא מצליח להבין את העונה הזאת

איך ויתרו על וובה והביאו את התחת הזה?
איך????

יאללה סע הביתה. קח איתך את כל שאר ה*** שהגיע מהצפון ושחרר אותנו מאפסים מסוגך.

ועדת חקירה מי שהביא אותו לפה

והמנצח שלי:

זאת כבר הפעם השלישית או הרביעית שאנחנו חוטפים גול בגלל מסירה גרועה שלו לאחור. יאללה, הבייתה, בן אלגרבלי עם יחסי ציבור

לא נרגעים שם

ראיתי מכבי אפורה, נלחמת, רצה ורוצה אבל אחת שלא היתה לוקחת אליפות ב6 שנים האחרונות.

ייני ופיבן הגנת ברזל זה שקר שיכול לתפוס רק בליגה שלנו.

כשאתם מדברים על שחקני הנוער של מכבי לעומת שחקני הנוער שלנו, אתם מבינים שעם תקציב של 150 מיליון שקל בשלוש השנים הקודמות (השנה רק 120 מיליון בגלל הפייר פליי, מסכנים), שאלונה לא יכולה להעמיד גם אם נגיע לשמינית גמר ליגת האלופות, אפשר לשפוך עשרות מיליונים על מחלקת הנוער ולשפר משמעותית את הסיכוי שיצאו משם שחקנים איכותיים?
אתם יודעים שכל שחקני הבית שחזרו קיבלו חוזים חדשים כשמתן חוזז שבכלל לא נספר עם החוזה הכי נמוך (150 אלף יורו נטו, אתם מבינים כבר כמה השאר מקבלים), לא מדובר במשכורות נמוכות. שחקני בית זה מבורך ויפה, אבל מכבי השקיעה סכומי עתק בשביל זה ווזה לא שהיא משלמת להם משכורת חייל...

קבוצה של ילדות עם קוקיות חסרות אופי שבקיץ אחד של פיירפליי ובעזרת מספר חיזוקים הפכה ליחידת קומנדו לוחמת.

הלוואי עלינו כאלה ילדות עם קוקיות.

הם צודקים, אין סיכוי שב-6 העונות הקודמות היינו לוקחים אליפות עם שרן ייני בהרכב. אה, רגע...

וברצינות, הוא בדרך לאליפות רביעית, זה אחת פחות ממה שיש להם בכל שנות קיומם.

ראיתי מכבי אפורה, נלחמת, רצה ורוצה אבל אחת שלא היתה לוקחת אליפות ב6 שנים האחרונות.

אלו ציטוטים שאני אוהב.

ראיתי מכבי אפורה....מי אתה שראית ותנתח את המשחק? אהלן סר אלכס. את הנחרצות תשאיר לאנשי מקצוע.

מה שאני אוהב בפורום של ב"ש זה שיש להם נושאי שחקנים מרגע החתימה ועד היום שהשחקן עוזב, אנחנו צריכים לנצל את זה יותר.

למזלי, הוצאתי חופשת מחלה אחרי שנקעתי את הקרסול והתחלתי לעבור על הפורום שלהם, נתחיל מהאיש והקיר: קבהא

פה זה לפני שסגר אצלם

תרגיש טוב.

כאחד שעבר את זה, זה לא כיף בכלל.

איזה מאוסים עם ה"אלופת המדינה" הזה.

הם בהלם ולא מעכלים עדיין רק בגלל שהם "נולדו" לפני 3 שנים ולא מבינים מה זה לא לקחת אליפות.

מדמיין אותם אתמול אומרים לעצמם "היי הם העתיקו מאיתנו את תשתחוו יא בני זונות". פאתטיים.

איזה מאוסים עם ה"אלופת המדינה" הזה.

הם בהלם ולא מעכלים עדיין רק בגלל שהם "נולדו" לפני 3 שנים ולא מבינים מה זה לא לקחת אליפות.

מדמיין אותם אתמול אומרים לעצמם "היי הם העתיקו מאיתנו את תשתחוו יא בני זונות". פאתטיים.

"מה זה?? יש אליפות עולה עולה עולה הו זה שלנו"

מליקסון זה הריכוז טינופת הכי גדול שראיתי. בא לי להקיא עליו.

סתם דוגמא, דקה 59:34 של המשחק, גלזר עושה עליו עבירה, שאומנם מצדיקה צהוב, אבל הוא כולה שם עליו את היד, והחתיכת זין הזה מחזיק בכלל את שוק רגל ימין שלו ומתפתל שם כמו תולעת.

והוא עושה לנו את זה כל משחק, וכל המשחק. דורה חינכה אותו היטב.

בלי טיפה של כבוד למקצוע ולקולגות.

טפי ינבלה תירקב בבינוניות לנצח.

כמה אני שונא אותו.

לא ממש קשור,

אבל מסתבר שלפני כמה שנים יצא משחק שיכול להתאים להפועל ב״ש.

אולי יעזור להם להביא רכש נורמאלי

http://kamelrechner.de/en/female

מליקסון זה הריכוז טינופת הכי גדול שראיתי. בא לי להקיא עליו.

סתם דוגמא, דקה 59:34 של המשחק, גלזר עושה עליו עבירה, שאומנם מצדיקה צהוב, אבל הוא כולה שם עליו את היד, והחתיכת זין הזה מחזיק בכלל את שוק רגל ימין שלו ומתפתל שם כמו תולעת.

והוא עושה לנו את זה כל משחק, וכל המשחק. דורה חינכה אותו היטב.

בלי טיפה של כבוד למקצוע ולקולגות.

טפי ינבלה תירקב בבינוניות לנצח.

כמה אני שונא אותו.

חתיכת ילדה עם קוקיות שחקן אפס אין ספק שהקפטן שלהם מייצג את כל הקבוצה המאוסה הזאת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.