Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

פרויקט חדש:

להזרים את מכבי חיפה לפתוח קבוצת אוהדים לקרוא לב פשוט "מכבי" ושרק ככה הם ישתחררו משחר + כולם יקראו להם מכבי.

אם נשכנע אותם שזאת הדרך היחידה זה יהיה העשור הכי כיף בכדורגל הישראלי.

פרויקט חדש:

להזרים את מכבי חיפה לפתוח קבוצת אוהדים לקרוא לב פשוט "מכבי" ושרק ככה הם ישתחררו משחר + כולם יקראו להם מכבי.

הם יוכלו לייצג את מכבים-רעות ואז הם יהיו מכבי מכבים וזהו החיים שלהם יהיו מושלמים

פרויקט חדש:

https://www.facebook.com/Maccabi1913/

זה הנוהל אצלם - מחרימים את המשחקים הזבל.

כבר איזה 5 שנים שהם במקרה קובעים חרם על דוחא.

מעניין מתי הם יתחילו לחסום כבישים בתל אביב.

תגידו מה שהם עושים לא נקרא אוהדי הצלחות? הם נוטשים בגלל שהקבוצה מפסידה...

העיקר צוחקים עלינו. מביכים.

שהיה טיפה קשה הם נטשו את הקבוצה.

הם יצורים בכל מה שהם אומרים עלינו ואין להתייחס,אבל המועדון פשוט משתין עליהם בקשת זה לא יכולת מקצועית שפשוט "אין מה לעשות"

כל קהל אוהדים שאכפת לו מהקבוצה אמור לנקוט באל האמצעים שיש בשביל להבטיח את הצלחת המועדון, גם אם זה אומר לא לבוא למשחקים...

הבעיה עם הקהל של חיפה שהוא מזמן איבד את הרלוונטיות שלו בעיני המועדון, אמנם קצת בהצתה מאוחרת כי לשאר העולם הם מזמן לא רלוונטיים.

כן אבל הם נותנים תצוגות של קהל סרבי אחרי 8 שנים קשות לא כמו הגרמנים-העמלקים-החזירים-התל אביבים-הצהבת-המחלה שהם קהל הצלחות כוסעמק.

וברצינות,אני משתגע מהאדרת הקהל שלהם. אמרות בסגנון "איפה תראו עוד קהל שהולך אחרי הקבוצה שלו בתקופה כזאת?". אממממ לא יודע הקהל של מכבי? שעשה את זה במשך 10 שנים, בעונות לא פחות קשות, אם לא יותר.

הם פשוט נפלו על תקופת הפייסבוק והאינסטגרם שהם מצליחים לפמפם את הפופלריות שלהם בכל פינה, בכל עמוד ובכל פוסט דבילי.

כמה שאני אוהב לראות אותם על הרצפה את הכלבים הזחוחים האלה. עוד עוד עודדדד

המחאות שלהם כאלה חלביות. כל עונה מוכרים להם את הלוקש שהשנה יהיה טוב, באוקטובר הם כבר מבינים שנגמרה להם העונה והם מחליטים להחרים את המשחק הכי פחות אטרקטיבי שיש, מנצחים אותו, חוזרים לעודד עם שלטים הפוכים ואז אנחנו נותנים להם בראש. זה תסריט שחוזר על עצמו כבר כמה שנים, כמעט אחד לאחד.

המחאות שלהם כאלה חלביות. כל עונה מוכרים להם את הלוקש שהשנה יהיה טוב, באוקטובר הם כבר מבינים שנגמרה להם העונה והם מחליטים להחרים את המשחק הכי פחות אטרקטיבי שיש, מנצחים אותו, חוזרים לעודד עם שלטים הפוכים ואז אנחנו נותנים להם בראש. זה תסריט שחוזר על עצמו כבר כמה שנים, כמעט אחד לאחד.

ואז בקיץ הם קונים שוב מנוי כי אולי העונה זה יהיה אחרת.

הם יצורים בכל מה שהם אומרים עלינו ואין להתייחס,אבל המועדון פשוט משתין עליהם בקשת זה לא יכולת מקצועית שפשוט "אין מה לעשות"

כל קהל אוהדים שאכפת לו מהקבוצה אמור לנקוט באל האמצעים שיש בשביל להבטיח את הצלחת המועדון, גם אם זה אומר לא לבוא למשחקים...

הבעיה עם הקהל של חיפה שהוא מזמן איבד את הרלוונטיות שלו בעיני המועדון, אמנם קצת בהצתה מאוחרת כי לשאר העולם הם מזמן לא רלוונטיים.

שהם עושים מחאות נגד סכנין בדוחא בסוף העונה ונגד פאקינג מרמורק זאת לא מחאה סתם אין להם כוח לבוא. אם היו מחרימים הפועל חיפה ונגדנו אולי מישהו היה לוקח אותם ברצינות.

ואז בקיץ הם קונים שוב מנוי כי אולי העונה זה יהיה אחרת.

ואז זה שוב מזיז לשחר ת'ביצה כי גם ככה שילמו לו כסף.

שהם עושים מחאות נגד סכנין בדוחא בסוף העונה ונגד פאקינג מרמורק זאת לא מחאה סתם אין להם כוח לבוא. אם היו מחרימים הפועל חיפה ונגדנו אולי מישהו היה לוקח אותם ברצינות.

זה מה שאני אומר, הם איבדו את הרלוונטיות שלהם..

בעלה לדעתי מתמחה באפריקאים צעירים, הביא לארץ את מאוויס למשל אם אני לא טועה.

יוף ציוני

הבת של ניסים ציוני- מנכל פתחון לב

אחיה הוא סוכן השחקנים שמאוויס וגם עלי מוחמד שייכים לו.

בעבר הייתה כתבת ערוץ הספורט ופורסמה תמונה שלה יושבת על רפאלוב באיזה מלון באילת.

תודה רבה ויום טוב

יוף ציוני

הבת של ניסים ציוני- מנכל פתחון לב

אחיה הוא סוכן השחקנים שמאוויס וגם עלי מוחמד שייכים לו.

בעבר הייתה כתבת ערוץ הספורט ופורסמה תמונה שלה יושבת על רפאלוב באיזה מלון באילת.

תודה רבה ויום טוב

אם אתה אומר

תסלחו לי שאני קצת גורר את הנושא מחיפה אבל יש מעט פנינים גם בהפועל.

ניצן דמארי אח של ובלם העבר של מכבי פ"ת אמר היום בראיון לספורט 5 ואני מצטט: "כשעומר דמארי כשיר הוא רמה מעל הליגה".

וואו איזה ניתוק מהמציאות ברמת הנטע אלחמיסטר שאמר שמכבי לא פייבוריטית נגד מכבי האמיתית. אנשים הזיה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.