Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

איציק ניסנוב

אני לא נלחץ ולא מאבד את הסבלנות, יש לנו צעירים מאוד מוכשרים וגם אם הם עושים טעויות כמו רמזי ספורי בשבת. אולי אנשים לא יודעים, אבל רמזי הוא השחקן הכי מוכשר שגדל בהפועל תל אביב מאז ערן זהבי.

מרגיש דווקא יותר שרמזי ספורי הוא השחקן הכי מוכשר מאז יניב קטן... לא יודע למה דווקא השם שלו עלה לי לראש

רק עכשיו גיליתי את הוידאו הזה של האוהד חיפה ההוא .

זה המשחק נגדנו בתחילת העונה. הוא צילם את עצמו וענה ופירשן את המשחק במלואו.

זה ה-1:0 שלנו

https://youtu.be/3W_xVdlTT5U?t=5459

הנה השני

https://youtu.be/3W_xVdlTT5U?t=6313

אני צופה בסרטון שהבאת, ואני בדיוק רואה סרטון חדש ממנו

אתה יכול לצחוק אבל הבנאדם כוכב שם.

שבת שלום..

בשבועיים האחרונים לאחר אותו יום שחור במשחק מול הפועל רעננה, נפגשנו עם גורמים מתווכים מצד המועדון, על מנת לקבוע מתווה עבודה מקובל, כדי שנוכל לפעול כפי שפעלנו בשנים קודמות ביציע.

לשמחתנו, כלל בקשותינו נבחנו ונמצא מענה הולם להמשך פעילותנו, ללא היטפלות מיותרת מצד גורמי אכיפת החוק.

הקהל ירגיש בשינויים שהגיעו לאור התנאים שהצבנו כבר במשחק הקרוב. לא צריך לפרט עליהם.

תודה רבה לכל הקהל ולגורמים המעורבים על התמיכה בארגון והמאבק המשותף.

ביום ראשון הקרוב יש מלחמת עולם! אל תתנו לפתיחת העונה החלשה להכניס אתכם לדאון. רק ביחד נחזיר את המועדון למסלול!

הנחיות לתפאורה ומידע על עמדת המוצרים יתפרסמו בסמוך למשחק.

יאללה באר שבע!

הקופים הירוקים - Green Apes

הפסקת החרם והמשך המחאה.

במשחק הקרוב נגד בית"ר ירושלים נחזור ליציעים,
כפי שהצהרנו בפוסט הקודם שלנו בנושא אנו מחרימים עד אשר המאמן יפוטר, ולכן עכשיו אנו חוזרים למשחק לעודד ולתמוך בשחקנים.

יחד עם זאת אנו נמשיך במחאתנו על ידי פעולות שונות, עד אשר נראה שינוי בהתנהלות הכוללת של המועדון.

הקופים הירוקים - Green Apes

הפסקת החרם והמשך המחאה.

במשחק הקרוב נגד בית"ר ירושלים נחזור ליציעים,

כפי שהצהרנו בפוסט הקודם שלנו בנושא אנו מחרימים עד אשר המאמן יפוטר, ולכן עכשיו אנו חוזרים למשחק לעודד ולתמוך בשחקנים.

יחד עם זאת אנו נמשיך במחאתנו על ידי פעולות שונות, עד אשר נראה שינוי בהתנהלות הכוללת של המועדון.

המאמן פוטר, עכשיו נחזור להיות מכבי הגדולה. המשפט שכל אוהד חיפה אמר since 2012.

ממשיכים במחאה אבל מעודדים? על מה המחאה?

יענקלך.

מחאה שאינה מתקיימת היא אינה מחאה, לגיטמי לכנות מחאה כמחאה רק כשמישהו עושה משהו, לשבת בבית זאת לא מחאה.

לגיטימי או לא זה כבר סיפור אחר וזה קשור לתוכן

המאמן פוטר, עכשיו נחזור להיות מכבי הגדולה. המשפט שכל אוהד חיפה אמר since 2012.

אבל הכדורגל התחיל ב2015 לא?

היום קראתי כתבה בישראל היום שכתוב שפ על כל הקטע של רדיו חיפה

אפילו בתקשורת יש אנשים שמבינים כבר מה שהולך שם

ואני די בטוח שהפורופ תרם לכך רבות

מחאה שאינה מתקיימת היא אינה מחאה, לגיטמי לכנות מחאה כמחאה רק כשמישהו עושה משהו, לשבת בבית זאת לא מחאה.לגיטימי או לא זה כבר סיפור אחר וזה קשור לתוכן

קאוביין

"בידיוק"

יש לי דה ז'ה וו

"לא זה מה שאמרתי, הכוונה שמחאה שאינה מתקיימת היא אינה מחאה, לגיטמי לכנות מחאה כמחאה רק כשמישהו עושה משהו, לשבת בבית זאת לא מחאה בטח בסיטואציה שגם בלי מחאה כנראה רוב האנשים היו נשארים בבית.

אין בזה כלום.

לגיטימי מבחינת התוכן זה כבר סיפור אחר , לא דיברתי על זה"

קאוביין

"ברשותך הפכתי את ההודעה המטומטמת הזו לחתימה שלי (לפני שערכת אותה)"

מה היה עם ספורי?

הצליח לבזבז הזדמנות של 4 על אחד ולא חזר לסגור את השחקן שחטף לו ובישל את הגול (לא בדקתי לפי אוהד הפועל זה היה ב8 שניות)

קאוביין

"בידיוק"

יש לי דה ז'ה וו

"לא זה מה שאמרתי, הכוונה שמחאה שאינה מתקיימת היא אינה מחאה, לגיטמי לכנות מחאה כמחאה רק כשמישהו עושה משהו, לשבת בבית זאת לא מחאה בטח בסיטואציה שגם בלי מחאה כנראה רוב האנשים היו נשארים בבית.

אין בזה כלום.

לגיטימי מבחינת התוכן זה כבר סיפור אחר , לא דיברתי על זה"

קאוביין

"ברשותך הפכתי את ההודעה המטומטמת הזו לחתימה שלי (לפני שערכת אותה)"

לא סיכמתם שאתה וקאוביין לא מגיבים יותר אחד לשני בשביל טובת הפורום?

הצליח לבזבז הזדמנות של 4 על אחד ולא חזר לסגור את השחקן שחטף לו ובישל את הגול (לא בדקתי לפי אוהד הפועל זה היה ב8 שניות)

https://www.youtube.com/watch?v=42Au44vlofc

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.