Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

״אלה אותם שחקנים שרואים לנו את הגב 3 שנים״ - שמישהו יספר לו שהוא וכל באר שבעי מצוי ראה את הגב שלנו במשך 40 שנה, במיוחד בשלוש השנים שלפני (2012-2015).

דבר שני - דור מיכה המוסר מספר אחת בליגה, הם היו נותנים את האונה הימנית המוגבלת שלהם בכדי שהוא ישחק אצלם.

דבר אחרון - (ואני פונה ישירות אליהם כי אני יודע שהם קוראים כאן) הסיבה העיקרית שאנחנו רואים לכם את הגב בשלוש השנים האחרונות היא כי שלוש שנים לפני, השפלנו אתכם בכל סיטואציה שבה נפגשנו, 3-1, 2-0, עוד 3-1 ועוד 3-1 (מתנצל מראש אם פספסתי משהו) וכמובן גמר הגביע הגדול בהיסטוריה - 6-2 בנוק אאוט מוחלט.

והסיבה המרכזית שאתם אלופים בשנתיים האחרונות בשתי מילים - נתניה וטרנר.

בתזמון כמעט מושלם קיבלתם אצטדיון מודרני וחדיש, ביתי וחזק בעוד מכבי כבר שנה שלישית משחקת משחקי חוץ 36 משחקי ליגה בעונה.

ועדיין, מכבי נושפת לכם בעורף ולא נופלת ממאבק האליפות אפילו לא לשנייה, עונה אחרי עונה. אז יכול להיות שתיקחו אליפות גם השנה, זה כבר לא ירגש אף אחד.

אם השנה מכבי תיקח אליפות כשאין לה בית זה יהיה על הראש שלכם, כי יש לכם את הבית הכי חזק בליגה.

עונה הבאה כשנחזור לבלומפילד נראה אתכם מדברים, מתרברבים ומרימים את האף.

כי אם לנו יש חשש מסוים מטרנר - לכם רועדות הביצים מבלומפילד.

עונה הבאה, כשלכם יהיה כרגיל את טרנר ולנו פתאום יהיה את בלומפילד המחודש - נראה אתכם מתרברבים ומרימים את האף. והלוואי, משחק החזרה של מכבי לבלומפילד יהיה נגד המאמי הלאומית שלכם, רק תבואו.

עד אז, נקווה שתחזרו לגודל הטבעי שלכם לפחות לזמן קצר העונה וניקח לכם את האליפות על הראש, בנתניה, ב-36 משחקי חוץ בליגה. למה?

כי אנחנו מכבי, מי אתם בכלל?

* מתחת לקו האדום, אבל ההגנה השניה בטיבה בליגה (מבחינת ספיגת שערים - אחרי חדרה...).

איזה גנבת דעת..

ספגו 3 שערים בדיוק כמו מכבי, הפועל, אשדוד וק"ש..

אבל עדיין ההגנה השנייה בטיבה בליגה.. ליצנים .

כמובן ששכחו לציין שההתקפה שלהם הגרועה בליגה ( 2 שערים), לפי ההיגיון שלהם (תכלס ביחד עם נתניה).

היה גם 5-0 בעונת אוסקר לא?

https://youtu.be/Sys1hbi0L6Y

אכן היה גם היה.

מרוב שהיו כל כך הרבה ניצחונות אדירים עליהם שכחתי את אחת התבוסות הגדולות שנתנו להם.

למה תמיד הוויכוחים האלה קיצוניים?

אי אפשר פשוט להתמודד עם המציאות בצורה הוגנת ולומר שלב"ש יש סגל חזק מאוד ועמוק (מדי)?

שסביר מאוד להניח שכמו בכל העונות האחרונות זה יהיה פוטו פיניש בינינו לבינם, כשמה שיכריע זה ככל הנראה היכולת של כל קבוצה לייצר רצף ניצחונות וצבירת בטחון?

זה שיש הזויים בצד השני לא אומר שחייבים להגיב באותו מטבע...

ביום שישפילו אותנו הם יוכלו לדבר, בינתיים אנחנו בשנים האחרונות נתנו להם 5 ו-6 והם בקושי ניצחו אותנו בהפרש של 2 שערים בשיא שלהם.

עאלק רואים להם את הגב 3 שנים, יא בני זונות במשך שנים הסתכלתם עלינו מהלאומית.

״אלה אותם שחקנים שרואים לנו את הגב 3 שנים״ - שמישהו יספר לו שהוא וכל באר שבעי מצוי ראה את הגב שלנו במשך 40 שנה, במיוחד בשלוש השנים שלפני (2012-2015).

דבר שני - דור מיכה המוסר מספר אחת בליגה, הם היו נותנים את האונה הימנית המוגבלת שלהם בכדי שהוא ישחק אצלם.

דבר אחרון - (ואני פונה ישירות אליהם כי אני יודע שהם קוראים כאן) הסיבה העיקרית שאנחנו רואים לכם את הגב בשלוש השנים האחרונות היא כי שלוש שנים לפני, השפלנו אתכם בכל סיטואציה שבה נפגשנו, 3-1, 2-0, עוד 3-1 ועוד 3-1 (מתנצל מראש אם פספסתי משהו) וכמובן גמר הגביע הגדול בהיסטוריה - 6-2 בנוק אאוט מוחלט.

והסיבה המרכזית שאתם אלופים בשנתיים האחרונות בשתי מילים - נתניה וטרנר.

בתזמון כמעט מושלם קיבלתם אצטדיון מודרני וחדיש, ביתי וחזק בעוד מכבי כבר שנה שלישית משחקת משחקי חוץ 36 משחקי ליגה בעונה.

ועדיין, מכבי נושפת לכם בעורף ולא נופלת ממאבק האליפות אפילו לא לשנייה, עונה אחרי עונה. אז יכול להיות שתיקחו אליפות גם השנה, זה כבר לא ירגש אף אחד.

אם השנה מכבי תיקח אליפות כשאין לה בית זה יהיה על הראש שלכם, כי יש לכם את הבית הכי חזק בליגה.

עונה הבאה כשנחזור לבלומפילד נראה אתכם מדברים, מתרברבים ומרימים את האף.

כי אם לנו יש חשש מסוים מטרנר - לכם רועדות הביצים מבלומפילד.

עונה הבאה, כשלכם יהיה כרגיל את טרנר ולנו פתאום יהיה את בלומפילד המחודש - נראה אתכם מתרברבים ומרימים את האף. והלוואי, משחק החזרה של מכבי לבלומפילד יהיה נגד המאמי הלאומית שלכם, רק תבואו.

עד אז, נקווה שתחזרו לגודל הטבעי שלכם לפחות לזמן קצר העונה וניקח לכם את האליפות על הראש, בנתניה, ב-36 משחקי חוץ בליגה. למה?

כי אנחנו מכבי, מי אתם בכלל?

!!!!

אי אפשר פשוט להתמודד עם המציאות בצורה הוגנת ולומר שלב"ש יש סגל חזק מאוד ועמוק (מדי)?

שסביר מאוד להניח שכמו בכל העונות האחרונות זה יהיה פוטו פיניש בינינו לבינם, כשמה שיכריע זה ככל הנראה היכולת של כל קבוצה לייצר רצף ניצחונות וצבירת בטחון?

ראית את המשחקים שלהם? הם הדבר הכי מבולגן שראיתי. שיטת משחק שמשתנה 4-5 פעמים במשחק, חילופים טקטיים בדקה 30, 4 שחקנים שונים משחקים מגן שמאלי, הגנה מסננת. כן יש להם כישרון התקפי עם ההבאה של סבע והסלבנק אבל את האליפויות שלהם הם לקחו דרך הגנת ברזל. עזוב את זה שאנחנו בסוכות והפער הוא 7 נקודות.

אני לא אומר שנקח אליפות במרץ אבל כרגע זה לא נראה בכיוון של פוטו פיניש.

ראית את המשחקים שלהם? הם הדבר הכי מבולגן שראיתי. שיטת משחק שמשתנה 4-5 פעמים במשחק, חילופים טקטיים בדקה 30, 4 שחקנים שונים משחקים מגן שמאלי, הגנה מסננת. כן יש להם כישרון התקפי עם ההבאה של סבע והסלבנק אבל את האליפויות שלהם הם לקחו דרך הגנת ברזל. עזוב את זה שאנחנו בסוכות והפער הוא 7 נקודות.

נכון, אנחנו בסוכות. עברו סהכ 4 מחזורי ליגה.

יש לנו לשחק עוד בסיבוב הזה מול בית"ר בטדי, ק"ש ומכבי פ"ת בחוץ.

אם אני צריך להמר - הפער בנינו בסיום הסיבוב יהיה קטן מ-7.

אחלה פתיחת עונת ליגה אבל בואו נרגע, לבוא כל משחק רעבים ועם אש בעיניים.

*לא שמתי לב שאנחנו בנושא ציטוטים, המשיכו בבקשה.

זה עסק של תוצאות ובעיקר של סאקרים של התוצאה האחרונה. כל תוצאה של צימצום ההפרש שבוע הבא תגרום פה לפאניקה המונית או הפוך- אופוריה. מה יש בזה?

נכון, אנחנו בסוכות. עברו סהכ 4 מחזורי ליגה.

יש לנו לשחק עוד בסיבוב הזה מול בית"ר בטדי, ק"ש ומכבי פ"ת בחוץ.

אם אני צריך להמר - הפער בנינו בסיום הסיבוב יהיה קטן מ-7.

אחלה פתיחת עונת ליגה אבל בואו נרגע, לבוא כל משחק רעבים יעם אש בעיניים.

גם רשימת המשחקים הקשים לא רלוונטית כי הכל קשה. לנו, להם ולשאר הליגה.

הסגל שלהם ממש לא חזק מדי, בלי החיזוקים של השבועיים האחרונים הם שוויפ מקום 4-5, אל תהפכו לי שחקני קבוצות תחתית כמו סבע והסלביינק למושיעי הדור, הזמן יגיד אם הם חיזוקקקק רציני או סתם שחקנים טובים שהיו מצויינים בקבוצות אמצע טבלה, לא כל שחקן שבא מקבוצת אמצע טבלה ב2 מ יורו הוא ווקמה

הסגל שלהם ממש לא חזק מדי, בלי החיזוקים של השבועיים האחרונים הם שוויפ מקום 4-5, אל תהפכו לי שחקני קבוצות תחתית כמו סבע והסלביינק למושיעי הדור, הזמן יגיד אם הם חיזוקקקק רציני או סתם שחקנים טובים שהיו מצויינים בקבוצות אמצע טבלה, לא כל שחקן שבא מקבוצת אמצע טבלה ב2 מ יורו הוא ווקמה

סבבה. למה לא לשמור על צניעות? היא הקבוצה לנצח, היא האלופה עד שיתברר אחרת. אין שום משמעות לניתוחים האלה. יש להם מאמן טוב שכבר הוכיח את עצמו בסיטואציות בעייתיות. הם האלופים, לא אנחנו.

ראיתי (רק את חלקם במלואם, השאר תקצירים).

אבל זה לא רלוונטי. הם כבר הודו מעל לכל במה שהם התכוננו על הפנים לעונה ושהם מנסים לבנות עכשיו מחדש תוך כדי תנועה.

סביר להניח שהם יתחברו, וכשהם יתחברו, ב"ש תהיה חזקה ותצמד לצמרת.

בכל אופן, הנקודה שלי היא לא להיות זחוחים. אין לנו על מה - לא בנקודת הזמן הזאת, ולא ביכולת הזאת. זה עלול להתפוצץ לנו בפנים.

לא כתבתי שהסגל שלהם חזק מדי, אלא עמוק מדי. זה מה שגורם להדלפות והבעיות בחדר הלבשה שלהם, וזה נהדר.

"בלי החיזוקים של השבועיים האחרונים" - מה זה רלוונטי? הם הרי התחזקו, וזה המצב הקיים, אז למה רלוונטי לדבר על אם הם לא היו מתחזקים?

ושוב, לא כתבתי שמדובר במושיעי הדור, אבל בהחלט מדובר בשחקנים טובים מאוד לליגת הזבל שלנו. תהיה ריאלי.

סבבה. למה לא לשמור על צניעות? היא הקבוצה לנצח, היא האלופה עד שיתברר אחרת. אין שום משמעות לניתוחים האלה. יש להם מאמן טוב שכבר הוכיח את עצמו בסיטואציות בעייתיות. הם האלופים, לא אנחנו.

כשאנחנו היינו האלופים והתחילה שנה שעברה לא שמעתי אותם אומרים שאנחנו האלופים

כן הם האלופים וכנראה שהשנה זה ישתנה

יש להם סגל טוב זה נכון אבל בנתיים הוא לא מוכיח את עצמו (מאמן/הקבוצה לא מחוברת)

אין שום משמעות לניתוחים ואין משמעות ל90% מהנושאים כי אנחנו לא קובעים כלום בסופו של דבר אז בוא נסגור את הפורום

אין קשר לצניעות פשוט ההבנה שב"ש קבוצה הרבה יותר חלשה ממה שהייתה שנה שעברה. זה לא משחק או שניים שהם מסריחים את הדשא והתוצאות זה הכל ביחד. יכול להיות שהם יתחברו כמו שאתה חושב אבל אני בדעה שהם קורסים ונמצאים בירידה חדה כמו שקרה לנו אחרי הפרידה מזהבי ואפילו יותר חד.

איזה גנבת דעת..

ספגו 3 שערים בדיוק כמו מכבי, הפועל, אשדוד וק"ש..

אבל עדיין ההגנה השנייה בטיבה בליגה.. ליצנים .

כמובן ששכחו לציין שההתקפה שלהם הגרועה בליגה ( 2 שערים), לפי ההיגיון שלהם (תכלס ביחד עם נתניה).

ושבני יהודה נכים שכלית ואשדוד עם קצת דיוק היו יכולים לנצח גם 3-0.

רוצים לדעת מה הכי מצחיק?

יש אוהדי ב"ש שאומרים שהגרלת המשחקים שלהם קשה ושלנו קלה.

באמת שכבר אין מילים כדי לתאר את הטמטום שלהם.

כשאנחנו היינו האלופים והתחילה שנה שעברה לא שמעתי אותם אומרים שאנחנו האלופים

כן הם האלופים וכנראה שהשנה זה ישתנה

יש להם סגל טוב זה נכון אבל בנתיים הוא לא מוכיח את עצמו (מאמן/הקבוצה לא מחוברת)

אין שום משמעות לניתוחים ואין משמעות ל90% מהנושאים כי אנחנו לא קובעים כלום בסופו של דבר אז בוא נסגור את הפורום

לא יודע מה הם אמרו וזה בכלל לא מעניין אותי. מבחינתי, הם הקבוצה לנצח, הם האלופים בזכות, כבר שלוש שנים(הישג ענק). חובה עלינו להוכיח אחרת. מה, מה בש אומרים אמור לשנות את הלך המחשבה שלי? את קני המידה שלי? יש אלופה? יש. היא כזאת עד שתוכתר אחרת. זה בסיסי.

בקשר לפורום, רק מינון אחר של היסטריה- אופוריה. זה הרי משתנה שבועית.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.