Jump to content

דוידזאדה, בלקמן, באבין וקאניוק סיימו את תקופת ההשאלה

Recommended Posts

לא על דוידזאדה, קאניוק ובלקמן הפסדנו את האליפות הזו.

נראה שבמועדון חושבים אחרת

נראה שבמועדון חושבים אחרת

לקחנו אליפות עם עומרי בן הרוש, דויזאדה הרבה יותר טוב ממנו, ואחת הסיבות שבאר שבע התקשו במשחקים נגדנו הייתה בזכות בלקמן, שלא הפסיק לשגע גם את הבלמים של באר שבע וגם את אוגו, אז לא הפסדנו את האליפות בגללם.

בלקמן שחקן חלש מאוד שלא מבין את המשחק. המספרים שלו זה אשלייה, עשה הרבה יותר נזק להתקפה מאשר תועלת. קצת חבל על קניוק אבל כנראה שמפנים את העמדה למושאלים שחוזרים וזרים. השחרור של אופיר קצת לא ברור, יש מגן שמאלי ישראלי טוב ממנו? חבל שיילך לחיפה עוד בטעות הם ייבנו שלד סביר.

או שלא ידעו להשתמש בו כמו שצריך. שחקן חלש מאוד? אפשר לא להתחבר לסגנון/לרצות סוג אחר של שחקן אבל נראה לי מוזר לכתוב כזה דבר.

מה אתה מזיין את השכל על זה שאין כאן כלום, הסגל הישראלי שלנו לא פחות טוב מהסגל הישראלי של באר שבע, ההבדל הוא בזרים, לא על דוידזאדה, קאניוק ובלקמן הפסדנו את האליפות הזו.

ורק אתמול שיחררו אותם מעניין לא? הסגל הישראלי שלנו אדיר, בגלל זה מתבצעת פה מהפכה של 6 שנים בזמן אמת.

רמת ההדחקה גובלת בהזיה פה בפורום אצל חלק מהיוזרים.

ורק אתמול שיחררו אותם מעניין לא? הסגל הישראלי שלנו אדיר, בגלל זה מתבצעת פה מהפכה של 6 שנים בזמן אמת.

רמת ההדחקה גובלת בהזיה פה בפורום אצל חלק מהיוזרים.

בסדר גבר רמת הדחקה, בוא נראה לאן נגיע עם מהפכה בסגל, אפילו ב-2012-13 לא הייתה מהפכה בסגל, החליפו את הזרים והעיפו את יצחקי.

חיפה עושים מהפכות בסגל כל שנה לאן זה מביא אותם?

לא מבין מה כולם פה "עפים" על בלקמן, זה רק אני או שאולי ראיתי משחקים של קבוצות אחרות כל שבוע בנתניה?

הבחור גבוה, יכול לשחק גם חלוץ וגם בכנפיים וזהו! פה זה נגמר.

איפה הפוטנציאל בדיוק? שמישהו יסביר לי?

הבחור לוקה בקבלת החלטות, מפספס מול שוער יותר מ 50% מהמצבים שלו (זה חלוץ? באמת?)

ובשביל להוסיף חטא על פשע הוא לא יודע לבעוט בעיטות 11 מטר כמו שצריך!

מה אני מפספס פה?

לא חושב שממש ויתרנו על בלקמן - זה פשוט לא תלוי בנו. הוא חוזר לדרבי כי נגמרה ההשאלה והם רוצים אותו לפתיחת האימונים. בדיוק כמו שזה לא בידיים של בני יהודה אם חוזז ישאר שם.

אם דרבי יאפשרו אני מקווה שאנחנו נצליח לשים עליו את היד שוב ושאף אחד אחר לא יקח לנו אותו - בעיקר לא ב"ש

עצם הןויותר המהיר על כולם , מאותת לקבוצות המשאילות שמכבי לא פראיירית .

השחקנים מהווים נטל על הקבוצות שהשאילו אותם , רוצים למכור או להשאיל לעוד עונה , תתגמשו.

מבחינתי חלון טוב יהיה חלון שבו נפסיק להיות פראיירים ולבזבז הון רק על עצם השם שלנו.

לא מבין מה כולם פה "עפים" על בלקמן, זה רק אני או שאולי ראיתי משחקים של קבוצות אחרות כל שבוע בנתניה?

הבחור גבוה, יכול לשחק גם חלוץ וגם בכנפיים וזהו! פה זה נגמר.

איפה הפוטנציאל בדיוק? שמישהו יסביר לי?

הבחור לוקה בקבלת החלטות, מפספס מול שוער יותר מ 50% מהמצבים שלו (זה חלוץ? באמת?)

ובשביל להוסיף חטא על פשע הוא לא יודע לבעוט בעיטות 11 מטר כמו שצריך!

מה אני מפספס פה?

הוא נשק התקפי ישראלי מעולה. אם הוא היה זר לא הייתי רוצה להשאיר אותו כי הייתי מחפש שחקן טוב יותר (למרות שגם אז הוא ממש לא היה פלופ אלא זר סביר),

אבל בתור ישראלי? אין לו תחרות. בגלל ההגבלה המטומטמת הזאת בנוסח ההסתדרות שלא מקדמת את הכדורגל לשום מקום כבר 40 שנה אבל ממשיכים איתה, אתה חייב להחזיק כמה שיותר ישראלים טובים מספיק בסגל ובלקמן הוא ישראלי טוב מאוד אפילו.

רק שאם הסכומים נכונים (3 מליון אירו) זאת בדיחה, גם אם לא הייתה בעיה פיננסית הייתי מופתע אם היו מסכימים לשלם עליו את הסכום הזה ולכן לא מפתיע שלא המשכנו לשאול אותו.

אולי האנגלים יתקעו איתו ויסכימו לשחרר לנו אותו במועד מאוחר יותר במחיר מוזל, אולי הוא ישרוף איזה שנה בקבוצה אחרת ואז יחזור אלינו שחקן חופשי, אי אפשר לדעת.

אני מקווה מאוד שהוא לא יגיע לב"ש או לחיפה אבל אם הם יכולים לשלם עליו 3 מליון אירו אז לבריאות.

זאת תהיה שגיאה גדולה אם נוותר על בלקמן

בלקמן צריך לשחק רק בשפיץ

הוא שכטר שויינפלד וחלוץ זר זה מעולה לליגה שלנו

בגלל המגבלה הכספית השנה צריך להשאיל אותו לעוד שנה עם התחייבות על קנייה בשנה הבאה.

לגבי שאר המשוחררים אין לי בעיה והם לא שווים מקום בקבוצה שרוצה להחזיר את האליפות

לא מבין למה מדברים פה על מצב שבו בלקמן נשאר.

זכור לכם מקרה שמהמועדון הוציא הודעת פרידה רשמית והשחקן נשאר בסוף? לי לא...

זאת תהיה שגיאה גדולה אם נוותר על בלקמן

בלקמן צריך לשחק רק בשפיץ

הוא שכטר שויינפלד וחלוץ זר זה מעולה לליגה שלנו

בגלל המגבלה הכספית השנה צריך להשאיל אותו לעוד שנה עם התחייבות על קנייה בשנה הבאה.

לגבי שאר המשוחררים אין לי בעיה והם לא שווים מקום בקבוצה שרוצה להחזיר את האליפות

מה זה צריך לשאול אותו העונה ולקנות אותו בעונה הבאה? העולם לא מתנהל על פי הצרכים של מכבי. לשחקן יש חוזה לעוד עונה אחת אצל האנגלים והם צריכים למכור אותו עכשיו או לשחרר אותו בחינם בסוף העונה. יכול להיות שיש באמת קבוצה אחרת באנגליה שרוצה אותו ואם לא תהיה בטוח שחיפה וב"ש ינסו להביא אותו. אם הם ירצו לשלם עליו 3 מליון אירו לבריאות ואין לנו הרבה מה לעשות עם זה במצב שנקלענו אליו, מלבד לקוות שהוא עצמו לא יסכים לעבור לקבוצה אחרת בארץ ואז שתי אופציות יפתחו: להביא אותו בעונה הבאה בחינם עם שכר גדול, או לתת הצעה שתחתוך לפחות חצי אם לא 2\3 מהמחיר המבוקש ולקוות שהם יעדיפו לקבל ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ ולחסוך את השכר שלו.

לא מבין למה מדברים פה על מצב שבו בלקמן נשאר.

זכור לכם מקרה שמהמועדון הוציא הודעת פרידה רשמית והשחקן נשאר בסוף? לי לא...

יש לך הרבה דוגמאות על מצבים שמכבי שאלה שחקנים בשנים האחרונות? לדעתי רק בעונה הקודמת זה קרה (אלא אם ברח לי מהזכרון מישהו),

אז זאת בפעם הפעם הראשונה שהיו לנו שחקנים מושאלים, בפעם הראשונה שהסתיימה תקופת ההשאלה והם חזרו לקבוצות שלהם. מי אמר שזאת לא תהיה גם הפעם הראשונה שנקנה בחזרה אחד מהם?

אני לא באמת יודע אם זה יקרה, אף אחד לא יודע אבל זה בהחלט אפשרי.

יש לך הרבה דוגמאות על מצבים שמכבי שאלה שחקנים בשנים האחרונות? לדעתי רק בעונה הקודמת זה קרה (אלא אם ברח לי מהזכרון מישהו),

אז זאת בפעם הפעם הראשונה שהיו לנו שחקנים מושאלים, בפעם הראשונה שהסתיימה תקופת ההשאלה והם חזרו לקבוצות שלהם. מי אמר שזאת לא תהיה גם הפעם הראשונה שנקנה בחזרה אחד מהם?

אני לא באמת יודע אם זה יקרה, אף אחד לא יודע אבל זה בהחלט אפשרי.

האמת שיש בזה משהו, אני אאחז בתקווה הזו. הלוואי שיישאר.

האמת שיש בזה משהו, אני אאחז בתקווה הזו. הלוואי שיישאר.

בONE טוענים שגם מכבי לא התייאשו עדיין וחושבים לנסות ולהחזיר אותו אם דרבי תסכים

מצד שני, אני נאחז בשביבי תקווה שמקבל מכתבה שבסיומה כתובה הפסקה הבאה:

בנושא אחר. הסכם החסות של מכבי ת”א מול חברת HP אינדיגו הסתיים אחרי שלוש שנים. ההסכם נחתם בזמנו ב-26 במאי 2015, רגע אחרי הטרבל הצהוב. HP אומנם הופיעה רק על גב החולצה אך הוגדרה כספונסר ראשי מבחינת המועדון ובזמנו גורמים העריכו כי היקף ההסכם מגיע לכמיליון דולר. כעת הצהובים מחפשים ספונסר ראשי חדש כאשר המטרה היא כמובן להכניס העונה כמה שיותר מהתחום הזה, גם כדי להילחם בנושא מגבלות הפייר פליי.

אז לך תדע...

אם בלקמן יגיע לב״ש, אפשר להביא להם את הצלחת כבר עכשיו.

אני מבין איך חיפה עוקפת את החוקים של הפייר פליי, אבל איך ב"ש יכולה להרשות לעצמה להוציא 3 מליון אירו עליו?

אני מבין איך חיפה עוקפת את החוקים של הפייר פליי, אבל איך ב"ש יכולה להרשות לעצמה להוציא 3 מליון אירו עליו?

הם לא. הם בונים על מכירה של נוואקמה.

תקופת ההשאלה של ארבעתם נגמרה וכל השחקנים חוזרים אוטומטית לקבוצה המשאילה שלהם, זה לא שלמכבי יש איזשהו סיי בעניין.

אולי רק במקרה דודזאדה שיש עליו אופציה השאלה נוספת והקבוצה כנראה לא מימשה...