Jump to content

דוידזאדה, בלקמן, באבין וקאניוק סיימו את תקופת ההשאלה

Recommended Posts

אתם זורקים פה רציתם מהפכה גדולה, מה אתם מכניסים לכולם מילים לפה. לדעתי היה אצלנו סגל ישראלי נהדר, שחוץ משפונגין ועטר כולו צריך להישאר.

בזרים כן צריך שינוי, הייתי משאיר אולי את ראיקו, וידאר וחוסה (שעזב), אבל משחרר את כל השאר.

לא מבין מה קורה פה

לאיזה עונה הולכים

בלקמן היה חייב חייב להשאר, במיוחד כשהוא ישראלי

בכלל הייתי משאיר גם את קניוק דויזדה וקיארטנסון

שנתיים שלא דרך פה מאמן נורמלי

אם שכטר זה המחליף של קיארטנסון או בלקמן המצב בקנטים

אתה חוזר ומדגיש רעידות ביצים, שקשוקים וכו' בגלל מספר יוזרים מועט פה.

הנוחות, ההססנות, חוסר היכולת לשנות ולדעת מתי לסיים בזמן, אלה בדיוק הדברים שהביאו אותנו לכישלון ב 3 השנים האחרונות.

מהפכה מתבקשת ומבורכת, רק שתמשיך ככה ועקב כך

אולי נראה פה קבוצת כדורגל אמיתית סוף סוף בעונה הבאה.

מקווה שטוואטחה יגיע לפה, הוא כבר הצהיר שלא ישאר בפרנקפורט.

הצהיר איפה?

לעניין? אני לא מבין מה הלחץ. אין הרבה שחקנים שהוכיחו העונה שמקומם במכבי, בטח לא דוידזאדה, באבא וקניוק.

בלקמן? מאמין שהעניין איתו מורכב (כלכלית) ואין כרגע סיכוי שיישאר.

הנוחות, ההססנות, חוסר היכולת לשנות ולדעת מתי לסיים בזמן, אלה בדיוק הדברים שהביאו אותנו לכישלון ב 3 השנים האחרונות.

הלוואי. את שיקשוקי הביצים מרגישים ושןמעים היטב. את המטנפים. לא ישנה מה תכתוב. וגם לא ממש חשוב.

כישלון בשלוש השנים האחרונות? גם אם אני ממש ממש לארג' איתך אי אפשר להגדיר את עונת ליגת האלופות, עם גמר גביע ומקום שני בקצב צבירת נקודות ששווה אליפות בהרבה עונות אחרות ככישלון.

אגב, גם שלב בתים אירופי וגמר גביע זה לא כישלון בעיניי, אלא אם כל דבר שהוא פחות מאליפות הוא כישלון בעינייך ואז למעשה מכבי הוא אחד המועדונים הכושלים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

כישלון בשלוש השנים האחרונות? גם אם אני ממש ממש לארג' איתך אי אפשר להגדיר את עונת ליגת האלופות, עם גמר גביע ומקום שני בקצב צבירת נקודות ששווה אליפות בהרבה עונות אחרות ככישלון.

אגב, גם שלב בתים אירופי וגמר גביע זה לא כישלון בעיניי, אלא אם כל דבר שהוא פחות מאליפות הוא כישלון בעינייך ואז למעשה מכבי הוא אחד המועדונים הכושלים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

לצאת מהמירוץ בנובמבר ולהפסיד גביע לקבוצה שכמעט ירדה ליגה זה כישלון

לצאת מהמירוץ בנובמבר ולהפסיד גביע לקבוצה שכמעט ירדה ליגה זה כישלון

אני חושב שאכזבה זאת מילה יותר מדויקת מכישלון, אבל בכל מקרה, עונת ליגת האלופות היא לא כישלון ומי שכותב שזה כישלון באמת פשוט נעדר ראייה היסטורית.

אני חושב שאכזבה זאת מילה יותר מדויקת מכישלון, אבל בכל מקרה, עונת ליגת האלופות היא לא כישלון ומי שכותב שזה כישלון באמת פשוט נעדר ראייה היסטורית.

עונת 15/16 הייתה אדירה.

לדעתי חצי דיון פה מבוסס על בעיה בסיסית בהבנת הנקרא.

השחקנים האלה סיימו השאלה, עכשיו אפשר להתחיל את המו"מ. זה לא אומר שהם סיימו את המו"מ

קניוק - כנ' סיים יש שם גם בעיה עם הוזה שלו במכבי פ"ת שרוצה אותו חזרה והבורר קבע שהוא יחזור אליהם שנה הבאה.

( לא בטוח שהם ירצו לעמוד במשכורת שלו, אבל בשלב זה זאת ההחלטה )

באבין - סיים סיכוי מאוד קטן שיושאל שנית.

דוידזאדה - השאלה מסובכת ותביעות מול ב"ש ( שגרמו לירידה ביכולת שלו) אם זה יפתר אולי יושאל שנית.,

בלקמן - אני בטוח שעוד יהיה מו"מ עליו.

לא בטוח שהפעם הצבר אתה צודק

למכבי היה אופציה עליהם והם פשוט החליטו לא לממש אותם והם הוציאו הודעה רשמית על זה

תיאורטית חלקם בהחלט לא שוחררו מסיבה מקצועית, אבל האם הם יחזרו? סיכוי קטן מאוד.

לדעתי חצי דיון פה מבוסס על בעיה בסיסית בהבנת הנקרא.

השחקנים האלה סיימו השאלה, עכשיו אפשר להתחיל את המו"מ. זה לא אומר שהם סיימו את המו"מ

קניוק - כנ' סיים יש שם גם בעיה עם הוזה שלו במכבי פ"ת שרוצה אותו חזרה והבורר קבע שהוא יחזור אליהם שנה הבאה.

( לא בטוח שהם ירצו לעמוד במשכורת שלו, אבל בשלב זה זאת ההחלטה )

באבין - סיים סיכוי מאוד קטן שיושאל שנית.

דוידזאדה - השאלה מסובכת ותביעות מול ב"ש ( שגרמו לירידה ביכולת שלו) אם זה יפתר אולי יושאל שנית.,

בלקמן - אני בטוח שעוד יהיה מו"מ עליו.

זה בדיוק מה ששאלתי לגבי ההודעה הזאת באחד הנושאים המקבילים.

לא ברור אם זו הודעה אינפומטיבית רגילה על סיום תקופת ההשאלה בלי שמכבי כרגע הגיעה לסיכום על הישארות או מימוש אופציה, או שממש הצהרה שהשחקנים האלה סיימו דרכם במכבי סופית.

חוץ מבלקמן לדעתי לכולם היה אופציה ולדעתי זה ברור שמכבי לא מימשה אותם, אחרת היא לא היתה יוצאת בהודעה כזו מסודרת..

זה לא הTHANK YOU שפונגין, אבל אני לא חושב שהם יחזרו, לפחות באבין, דוידזאדה וקניוק.

לגבי דוידזאדה, למכבי היה אופציה עליו לדעתי להאריך את תקופת ההשאלה והם לא עשו את זה, לא נראה לי שהוא בתוכניות שלה בכלל.....אם מצפים שמכבי תחכה שהוא השתחרר מהפיצוי לב"ש ולהגיע למכבי לא יהיה סיכוי, ככה שלא נראה לי תיאורטית שהיא מחכה לזה, אלא ויתרה עליו..לגבי חיפה בטוח שב"ש לא תעשה בעיות כאלה ואחרות...

לגבי קאניוק, כנ"ל...

לגבי בלקמן, אני לא אופטימי, אבל אני מקווה שיש סיכוי

על באבין לא צריך להרחיב שאין סיכוי שהוא יחזור.

כתבה חדשה מעניינת בוואן לגבי בלקמן

הם אומרים שדרבי קראו לו להתייצב לאימונים, כמובן בגלל שלמכבי אין שום אופציה עליו, אבל אין לה לעשות בנידון, כנראה שדרבי חושבים שירוויחו עליו סכומים שמכבי כמובן לא תשלם, אבל מכבי לא ויתרה עליו סופית ויש אפילו גורמים שלוחצים ומפחדים שב"ש תיקח אותו

כנראה שדרבי לא רוצים להשאיל אותו עוד עונה בגלל שהוא שנה אחרונה בחוזה...נראה מה יהיה איתו

לגבי דוידזאדה, חיפה מחכים להתפתחיות

יכול להיות שטעיתי, ובאמת שגם פה למכבי לא באמת היה אופציה לשנה שניה בהשאלה, אלא רק לרכישה, שכמובן לא רלוונטית בגלל שצריך לפצות את ב"ש, אני סתם מביא תיאורטיה ולא מבסס על כלום.

מאוד מקווה שבלקמן יחזור, בתור ישראלי לא הייתי מוותר עליו. הסיפור שם עוד לא גמור.

לגבי העונות האחרונות, ביחס לציפיות הן בהחלט כישלון, במקום ללכת קדימה הלכנו אחורה (לא הרבה אחורה, אבל עדיין אחורה). ברור שלכשעצמן העונות מוצלחות יחסית, אם כי עדיין מאכזבות.

הלוואי. את שיקשוקי הביצים מרגישים ושןמעים היטב. את המטנפים. לא ישנה מה תכתוב. וגם לא ממש חשוב.

לא משנה ולא חשוב? והדעה שלך על "יורדי" חבר שלך מהמילואים בצאלים כן חשובה למישהו ?

אתה משחק אותה איזה שומר האימפריה כשבזמן אמת כשרואים שאין פה כלום, אין זרים, אין שיטה, חוזרים על אותן טעויות, הדבר היחיד שיש לך להגיד זה לדבר על חברך יורדי ועל מורקים על גליץ שנועם שוהם דפק בשנת 94 נגד הפועל בית שאן.

בקיצר, סע.

בלקמן שחקן חלש מאוד שלא מבין את המשחק. המספרים שלו זה אשלייה, עשה הרבה יותר נזק להתקפה מאשר תועלת. קצת חבל על קניוק אבל כנראה שמפנים את העמדה למושאלים שחוזרים וזרים. השחרור של אופיר קצת לא ברור, יש מגן שמאלי ישראלי טוב ממנו? חבל שיילך לחיפה עוד בטעות הם ייבנו שלד סביר.

לא משנה ולא חשוב? והדעה שלך על "יורדי" חבר שלך מהמילואים בצאלים כן חשובה למישהו ?

אתה משחק אותה איזה שומר האימפריה כשבזמן אמת כשרואים שאין פה כלום, אין זרים, אין שיטה, חוזרים על אותן טעויות, הדבר היחיד שיש לך להגיד זה לדבר על חברך יורדי ועל מורקים על גליץ שנועם שוהם דפק בשנת 94 נגד הפועל בית שאן.

בקיצר, סע.

מה אתה מזיין את השכל על זה שאין כאן כלום, הסגל הישראלי שלנו לא פחות טוב מהסגל הישראלי של באר שבע, ההבדל הוא בזרים, לא על דוידזאדה, קאניוק ובלקמן הפסדנו את האליפות הזו.