Jump to content

נושא מלפפונים אירופאי ע"ש ג'אנלואיג'י בופון

שורה

Recommended Posts

צחוקים צחוקים, אבל מעניין אותי ממש כמה גולים זהבי שווה כחלוץ בקבוצת טופ. נגיד עכשיו לופטגי לוקח אותו במקום בנזמה - הוא עושה דו ספרתי בלה ליגה או שיהיה פלופ רציני? אני מנסה לחשוב עליו בקבוצה עם כוכבים מסביבו שיכולים להפעיל אותו כמו שצריך ולוקחים ממנו את הפוקוס ההגנתי, אין מצב כזה שהוא יכול להיות הברקה?

וואלה אם אני קלופ אני עושה טרייד עם ג'ואנג'זו על סטארידג' ומביא אותו כאופציה מהספסל.

למה אתה סתם רושם?

ליברפול לא קנו בשנה האחרונה שחקנים במחירים גבוהים במיוחד (אליסון, ואן דייק)? צ'לסי לא קנו את קפה במיליארדארבעמאותאלף? מה לגבי הרכישות של סיטי או יונייטד במחירים מופקעים? עליית המחירים לא פוסחת על אף קבוצה, פשוט הכל יחסי. קבוצות כמו ריאל, בארסה, פ.ס.ז וכו' הן אלה שמסמנות את הכוכבים הכי גדולים בכדורגל, ומה לעשות שבשוק הנוכחי הם שווים באזור ה-200 מיליון יורו. כתוצאה מכך נוצר מצב ששחקנים מעולים אבל לא בטופ10 בעולם כמו רודריגו מגיעים לשווי של סביבות ה-100 מיליון יורו. השוק השתגע וזה ממש לא רק בנוגע לריאל ומועדונים בסדר גודל שלה.

בגלל רכישות כמו של פ.ס.ז׳,ברסה וכ׳ו המחירים קפצו אז פריארים אחרים כמובן מצטרפים, זה לא סותר, רק אמרתי את האמת לגבי רודריגו שאם התעניינות בו היתה מקבוצה פחות טובה המחיר שלו היה אחר, אין קשר לכמה אחרות שילמו.

צחוקים צחוקים, אבל מעניין אותי ממש כמה גולים זהבי שווה כחלוץ בקבוצת טופ. נגיד עכשיו לופטגי לוקח אותו במקום בנזמה - הוא עושה דו ספרתי בלה ליגה או שיהיה פלופ רציני? אני מנסה לחשוב עליו בקבוצה עם כוכבים מסביבו שיכולים להפעיל אותו כמו שצריך ולוקחים ממנו את הפוקוס ההגנתי, אין מצב כזה שהוא יכול להיות הברקה?

וואלה אם אני קלופ אני עושה טרייד עם ג'ואנג'זו על סטארידג' ומביא אותו כאופציה מהספסל.

לדעתי, בקבוצה שיש כל כך הרבה שחקנים שיודעים למסור ברמה הגבוהה ביותר לתנועה לשטח, לרגל או לראש, זהבי מסיים עונה עם 15 שערים, אם הוא מחליף לדעתי הוא עדיין דופק 8-10 גולים, יש לו סיומת ותנועה ברמה הגבוהה ביותר

אולי אני מהלל יותר מדי אבל אני חושב שהוא חלוץ דרג שלישי באירופה

זלצבורג עם 0:0 בבלגרד. אין מצב שהם שוב לא עולים.

הם פשוט ההגרלה הכי קלה שאפשר לקבל בשלב הפלייאוף גם אם אתה סנטה קולומה.

יש סיבה שלא רואים כבר דגלי ישראל ביציעים של אייאקס?

כנראה שהם לא מביאים לכל משחק.

ראיתי כמה פעמים העונה שלהם דגל ישראל.

לא השתנו כי כבר לא נשאר זמן

ריאל הפנימו מזמן שהמועמד להעברה היחיד מהקראקים, הזאר לא ישוחרר בסכום ריאלי, אלא רק בשבירת שוק בצורה בלתי ניתנת לתפיסה...ניימאר ואמבפה לא היו מלחתיחלה כי פאריס מראש כבר אמרו שזה לא נתון למו"מ ואין להם דמי שחרור ככה שהם מזמן לא על הפרק(רק מדי פעם הבחלות ריאל מוכנה לשלם איקס ואי דז ועם ריאל בשנים האחרונות אתה יודע שהם כבר לא קונים שחקנים בסכומים גבוהים מאוד בניגוד לברסה ששוברת לא פעם את השיא של עצמה ) גם לבנדובסקי אותו דבר, באירן לא רוצים לשחרר אותו...

טיאגו ורודריגו לא קשורים למדיניות הרכש של פרז, זה לא צעירים בסכומי העברה נגישים כמו אסנסיו, סבאיוס והחזרת שחקנים שהיה להם אופצית החזרה בסכומים או רכישת כשרונות כמו רודריגו (הברזילאי) ווינסיוס שאמורים להיות בעתיד.

בכל אופן רודריגו זה נטו שחקן של לופטגי , גם זה היה כתוב שהוא דרש להביא אותו, ולנסיה רוצים עליו 120 מליון ובשוק נורמלי הוא שווה 20-30, כנ"ל טיאגו(שאני חושב שהוא שחקן טוב, אבל מאוד פציע)

לא חייבים לשבור את השוק בשביל הזאר/ניימאר וכדומה.

המצב כרגע בסגל של ריאל. שגם שחקן אנדרייטד כמו יאגו אספס ישדרג את ריאל.

ואם ממש רוצים אפשר למצוא חיזוק ראוי, ורנר,לקזא/אובמיאנג/אימובילה..

• 3 months later...