Jump to content

נושא מלפפונים אירופאי ע"ש ג'אנלואיג'י בופון

שורה

Recommended Posts

מילא עבור הרבה כסף, אבל בשביל 5 מיליון מכרו שחקן בלי רשות המאמן? חרא קבוצה

וזה עוד אחרי שמכרו את מלקום ב40 מיליון. במקום האוהדים הייתי שורף את קריית שלום שלהם.

האופי של ארסנל כבר מוטמע במועדון, לא היה לי ספק שצ'לסי תנצח

מה הסיפור עם קלאודיו מרקיזיו? לא יכלו להשאיר אותו ביובנטוס עוד איזה שנה שנתיים?

סליחה על הלכלוך המסיבי, אני פשוט רגיל למאמנים כמו מוריניו וזידאן..לופטגי אישיותית נראה קצת לא קשור למעמדים האלה, לפחות לא כרגע..

איפה המחליף של רונאלדו? למה הוא תקוע על שחקנים כמו רודריגו(ולנסיה רוצים עליו 120 מליון, שחקן של 20 מליון בלחץ) ומריאנו(שנה שעברה ריאל מכרו אותו בנזיד עדשים, עכשיו רוצים להחזיר וליון רוצים עליו פי 8) איפה המחליף של קובא? סבאיוס, קרוס ומודריץ' לא יספיק...דיברו על טיאגו אלקטרה, אבל העסקה כרגע לא התקדמה. איפה בלם ברמה גבוהה שיתחרה עם וראן וראמוס(לברסה יש 4 כאלה כבר ופעם 2) ? אם תיאו יוצא להשאלה, למה לא יבוא מחליף? שוב יתקעו עם עונה ללא מחליף במגינים? (הם דומים למכבי בקטע הזה, מביאים מחליף בצד אחד ומשחררים בצד השני) עם כל הכבוד לנאצ'ו, הוא לא יכול לעשות עבודה של כולם.

אני בספק בכלל אם יגיעו עוד שחקנים אחרי קורטואה(שגם הוא לא צפיתי שיגיע) ריאל הפכה להיות קבוצה מאוד מחושבת שיש סביבה רק דיבורים ולא מעשים.

מסתמן שריאל בעונה פיננסית

הם לא בעונה פיננסית זה בטוח... הם חסכו בשנים האחרונות המון ותוכל לראות בהרבה אתרים שהם הקבוצה הכי מרוויחה בשנים האחרונות

אבל כנראה שרונאלדו נמכר מאוד מאוחר ואין כבר זמן לשינויים אז הם נכנסים לעונת סרק כזאת שמחכים שתיגמר ובטח בקיץ יקנו שחקן כמו מבאפה

הם לא בעונה פיננסית זה בטוח... הם חסכו בשנים האחרונות המון ותוכל לראות בהרבה אתרים שהם הקבוצה הכי מרוויחה בשנים האחרונות

אבל כנראה שרונאלדו נמכר מאוד מאוחר ואין כבר זמן לשינויים אז הם נכנסים לעונת סרק כזאת שמחכים שתיגמר ובטח בקיץ יקנו שחקן כמו מבאפה

צחקתי

תותח כבד בטוח יגיע, השאלה מתי - הזארד/מבאפה/ניימאר

סליחה על הלכלוך המסיבי, אני פשוט רגיל למאמנים כמו מוריניו וזידאן..לופטגי אישיותית נראה קצת לא קשור למעמדים האלה, לפחות לא כרגע..

איפה המחליף של רונאלדו? למה הוא תקוע על שחקנים כמו רודריגו(ולנסיה רוצים עליו 120 מליון, שחקן של 20 מליון בלחץ) ומריאנו(שנה שעברה ריאל מכרו אותו בנזיד עדשים, עכשיו רוצים להחזיר וליון רוצים עליו פי 8) איפה המחליף של קובא? סבאיוס, קרוס ומודריץ' לא יספיק...דיברו על טיאגו אלקטרה, אבל העסקה כרגע לא התקדמה. איפה בלם ברמה גבוהה שיתחרה עם וראן וראמוס(לברסה יש 4 כאלה כבר ופעם 2) ? אם תיאו יוצא להשאלה, למה לא יבוא מחליף? שוב יתקעו עם עונה ללא מחליף במגינים? (הם דומים למכבי בקטע הזה, מביאים מחליף בצד אחד ומשחררים בצד השני) עם כל הכבוד לנאצ'ו, הוא לא יכול לעשות עבודה של כולם.

אני בספק בכלל אם יגיעו עוד שחקנים אחרי קורטואה(שגם הוא לא צפיתי שיגיע) ריאל הפכה להיות קבוצה מאוד מחושבת שיש סביבה רק דיבורים ולא מעשים.

איך כל מה שרשמת קשור ללופטגי בדיוק? ממתי המאמן בריאל מדריד קובע את מדיניות הרכש?

כל השחקנים שמועמדים לריאל(רודריגו, טיאגו וכ'ו) אלה שחקנים שהוא אימן בנבחרת

איקרדי, קבאני, אמבפה, ניימאר, לבנדובסקי... גם אותם הוא אימן בנבחרת?

אם לא שמת לב צעירים ספרדים זאת מדיניות הרכש של ריאל מדריד בשנים האחרונות.

לא השתנו כי כבר לא נשאר זמן

ריאל הפנימו מזמן שהמועמד להעברה היחיד מהקראקים, הזאר לא ישוחרר בסכום ריאלי, אלא רק בשבירת שוק בצורה בלתי ניתנת לתפיסה...ניימאר ואמבפה לא היו מלחתיחלה כי פאריס מראש כבר אמרו שזה לא נתון למו"מ ואין להם דמי שחרור ככה שהם מזמן לא על הפרק(רק מדי פעם הבחלות ריאל מוכנה לשלם איקס ואי דז ועם ריאל בשנים האחרונות אתה יודע שהם כבר לא קונים שחקנים בסכומים גבוהים מאוד בניגוד לברסה ששוברת לא פעם את השיא של עצמה ) גם לבנדובסקי אותו דבר, באירן לא רוצים לשחרר אותו...

טיאגו ורודריגו לא קשורים למדיניות הרכש של פרז, זה לא צעירים בסכומי העברה נגישים כמו אסנסיו, סבאיוס והחזרת שחקנים שהיה להם אופצית החזרה בסכומים או רכישת כשרונות כמו רודריגו (הברזילאי) ווינסיוס שאמורים להיות בעתיד.

בכל אופן רודריגו זה נטו שחקן של לופטגי , גם זה היה כתוב שהוא דרש להביא אותו, ולנסיה רוצים עליו 120 מליון ובשוק נורמלי הוא שווה 20-30, כנ"ל טיאגו(שאני חושב שהוא שחקן טוב, אבל מאוד פציע)

רודריגו שחקן טוב שהשתדרג מאוד בשנתיים האחרונות ככה שאני לא מבין מאיפה אתה מחליט כמה הוא שווה. לפי טרנספרמרקט הוא שווה היום 50 מיליון יורו.

אם בריאל החליטו לא להשתגע על חלוץ (ובצדק, אין אופציה ריאלית כרגע) ולשמור את הכסף לניימאר או אמבפה בעוד שנה, אז רודריגו הוא אחלה אופציה להתחרות בבנזמה. בעונה שעברה היה טוב מאוד בולנסיה (19 גולים מתוך 79 של כל הקבוצה) וגם אתמול נתן משחק מעולה נגד אתלטיקו וגם הבקיע שער יפה.

טיאגו זה כבר אופציה מוזרה. לא הוכיח את עצמו בברצלונה וגם לא בבאיירן והוא פצוע תמידי, אולי הוא מוכן לבוא לריאל בתור שחקן רוטציה ובגלל זה מעדיפים אותו ולא להביא שחקן כמו מילינקוביץ׳-סאביץ׳ ב100 מיליון+ בשביל שיהיה מחליף של מודריץ׳.

רודריגו שחקן נחמד, לא שדרוג לריאל מדריד, בטח שריאל מחפשת שחקן גיבוי ולא שחקן הרכב..אני קבעתי כמה הוא לדעתי הוא שווה לשוק שפוי ונורמלי, לפי השוק של טרנספרמקט ברור שהתג מחיר שלו מפוצץ ..

שחקן כמוהו לפני כמה שנים 20 מליון בלחץ...כל השחקנים האלה כמו SMS שכזכרת, קיין(עם כל זה שאני חושב שהוא חלוץ ענק), הזאר וכ'ו לא שווים את הסכומים העצומים שמודבקים אליהם..120 מליון על פאקינג רודריגו כי ריאל רוצה אותו זה העולם השתגע...זה בערך כמו זה שאנחנו מתלוננים שיש מחיר למכבי ומחיר לכל השאר...ברור שאם לאציו היתה רוצה את רודריגו הסכום היה אחר לגמריי.

רודריגו שחקן נחמד, לא שדרוג לריאל מדריד, בטח שריאל מחפשת שחקן גיבוי ולא שחקן הרכב..אני קבעתי כמה הוא לדעתי הוא שווה לשוק שפוי ונורמלי, לפי השוק של טרנספרמקט ברור שהתג מחיר שלו מפוצץ ..

שחקן כמוהו לפני כמה שנים 20 מליון בלחץ...כל השחקנים האלה כמו SMS שכזכרת, קיין(עם כל זה שאני חושב שהוא חלוץ ענק), הזאר וכ'ו לא שווים את הסכומים העצומים שמודבקים אליהם..120 מליון על פאקינג רודריגו כי ריאל רוצה אותו זה העולם השתגע...זה בערך כמו זה שאנחנו מתלוננים שיש מחיר למכבי ומחיר לכל השאר...ברור שאם לאציו היתה רוצה את רודריגו הסכום היה אחר לגמריי.

למה אתה סתם רושם?

ליברפול לא קנו בשנה האחרונה שחקנים במחירים גבוהים במיוחד (אליסון, ואן דייק)? צ'לסי לא קנו את קפה במיליארדארבעמאותאלף? מה לגבי הרכישות של סיטי או יונייטד במחירים מופקעים? עליית המחירים לא פוסחת על אף קבוצה, פשוט הכל יחסי. קבוצות כמו ריאל, בארסה, פ.ס.ז וכו' הן אלה שמסמנות את הכוכבים הכי גדולים בכדורגל, ומה לעשות שבשוק הנוכחי הם שווים באזור ה-200 מיליון יורו. כתוצאה מכך נוצר מצב ששחקנים מעולים אבל לא בטופ10 בעולם כמו רודריגו מגיעים לשווי של סביבות ה-100 מיליון יורו. השוק השתגע וזה ממש לא רק בנוגע לריאל ומועדונים בסדר גודל שלה.