Jump to content

נושא מלפפונים אירופאי ע"ש ג'אנלואיג'י בופון

שורה

Recommended Posts

אינטר עכשיו מחתימה את קייטה בלדה דיאו, ומילאן את בקאיוקו, שתי שחקנים מעולים

הליגה האיטלקית הולכת ונהיית מטורפת, עם כל כך הרבה קבוצות מעניינות

הערכה שלי שהשנה תזכה קבוצה איטלקית גם באלופות( יובנטוס) וגם באירופאית

תרשמו מה אמרתי

ההערכה שלי שמכל ההייפ בסוף כל האיטלקיות ישארו עם הזין ביד.

ההערכה שלי שמכל ההייפ בסוף כל האיטלקיות ישארו עם הזין ביד.

אתה תראה שלא, יובנטוס בלי רונאלדו הגיעה לגמר שנה שעברה

רונאלדו רק יגרום לה להיות הרבה יותר מפחידה

מילאן כישלון די ידוע מראש, אבל אינטר כן נראה שעשו רכש טוב ויש להם מאמן מעולה. רומא ונאפולי אמורות להיות קצת פחות טובות.

לא חושב שיובה יזכו בצ'מפיונס, נראה לי שברצלונה ירוצו עד הסוף. אולי ינצחו אותם בגמר.

אתה תראה שלא, יובנטוס בלי רונאלדו הגיעה לגמר שנה שעברה

רונאלדו רק יגרום לה להיות הרבה יותר מפחידה

זה לא נוסחת קסם, בוא נחכה ונראה אם ההשפעה של רונאלדו שם תהיה זהה לזו שבריאל, שם (לדעתי לפחות) הייתה מסביבו קבוצה יותר איכותית מזו שיש מסביבו עכשיו, וגם כזו שנבנתה סביבו קרוב לעשור. יש לציין שבד"כ לפרויקטים של 'לנצח כאן ועכשיו' יש נטייה להיכשל. אני דווקא חושב שהעונה לסיטי יש סיכוי טוב ללכת רחוק, כנ"ל פ.ס.ז (אם תצליח לשמור שם על כולם בריאים למאני טיים) - שתיהן לדעתי איכותיות יותר מיובנטוס ואחרי שנים של כשלונות באירופה.

בכל מקרה, אני לא בא להספיד כאן אף אחד, בטח לא את רונאלדו שהוכיח לכולם כמה הוא ווינר, זה נטו הימור ותחושה אישית שהאיטלקיות לא יהיו הצלחה מסחררת העונה.

שכחתם את ברצלונה שבנו קבוצה פשוט מטורפת. שם עליהם את הכסף.

גם אני חושב שבליגת אלופות ברצלונה, הברזילאים החדשים ביחד עם קוטיניו מסי וסוארז ייצרו מכונת השמדה התקפית

ליגה אנגלית ליברפול, חלאס הגיע זמן הקלופ

זה לא נוסחת קסם, בוא נחכה ונראה אם ההשפעה של רונאלדו שם תהיה זהה לזו שבריאל, שם (לדעתי לפחות) הייתה מסביבו קבוצה יותר איכותית מזו שיש מסביבו עכשיו, וגם כזו שנבנתה סביבו קרוב לעשור. יש לציין שבד"כ לפרויקטים של 'לנצח כאן ועכשיו' יש נטייה להיכשל. אני דווקא חושב שהעונה לסיטי יש סיכוי טוב ללכת רחוק, כנ"ל פ.ס.ז (אם תצליח לשמור שם על כולם בריאים למאני טיים) - שתיהן לדעתי איכותיות יותר מיובנטוס ואחרי שנים של כשלונות באירופה.

בכל מקרה, אני לא בא להספיד כאן אף אחד, בטח לא את רונאלדו שהוכיח לכולם כמה הוא ווינר, זה נטו הימור ותחושה אישית שהאיטלקיות לא יהיו הצלחה מסחררת העונה.

סיטי עוד מילא..

לפריס אני לא נותן סיכוי, הם פשוט לא ברמה של שאר הגדולות.

לא יודע איך אפשר לומר שהיא עולה על יובה.

ברצלונה/סיטי לדעתי.

פריז קטלנית בהתקפה, אבל נוהגים להכנס לפאניקה בשלבים המכריעים.

בשלבים מכריעים אתה מתכוון לשמינית הגמר.

לא יודע איך אפשר להעריך את הזוכה האלופות. זה לא ליגה, זה נוקאוט. יום פחות טוב ואתה רגל וחצי בחוץ.

אפשר אולי לנחש את ה 4 של חצי הגמר אבל את הזוכה זה מאוד קשה.

סיטי עוד מילא..

לפריס אני לא נותן סיכוי, הם פשוט לא ברמה של שאר הגדולות.

לא יודע איך אפשר לומר שהיא עולה על יובה.

לגמרי לא מסכים, אבל אין טעם להתווכח על זה.

עקרונית זה סתם תיאוריות, אבל לא רואה את סיטי כמסוגלת, המסורת מעל הכל בצ'מפיונס.

בנוגע ליובה, אסור לשכוח שמדובר בקבוצה שבשנים האחרונות חברה כמעט קבועה ובחצי הגמר ועשתה שני גמרים,

ככה שזה בכלל לא מופרך שרונאלדו יהיה אקס פקטור לעוד משחק וחצי.

עקרונית זה סתם תיאוריות, אבל לא רואה את סיטי כמסוגלת, המסורת מעל הכל בצ'מפיונס.

בנוגע ליובה, אסור לשכוח שמדובר בקבוצה שבשנים האחרונות חברה כמעט קבועה ועשתה שני גמרים,

ככה שזה בכלל לא מופרך שרונאלדו יהיה אקס פקטור לעוד משחק וחצי.

לא מופרך כלל לדעתי, רונאלדו כמו מסי יכול להפוך כל קבוצה עם סגל כמו של יובה למועמדת

גאטן לאבורד נמכר מבורדו למונפלייה תמורת 5 מיליון יורו. למה זה מעניין? כי הדבר נעשה ללא ידיעתו של מאמן הקבוצה גוסטבו פוייט, שבתגובה מחא על כך במסיבת העיתונאים של הקבוצה לאחר הניצחון על מאריופול אמש:

"אני לא מרוצה, זה היום הכי גרוע שלי במועדון. זה בושה, מה שעשו פה עם לאבורד. אמרתי למועדון שהוא לא יכול לעזוב עד שיובא שחקן חלופי, הם לא הקשיבו לי. הגענו למלון ב-11:35 והוא לא היה שם. צלצלתי אליו והוא היה במונפלייה. אף אחד לא אמר לי דבר. אני רוצה לדבר עם הסוכן שלי ואקבל החלטה. אני לא יודע איך זה יסתיים. האם יש לי את הרצון להמשיך? לא. הם עשו את זה בניגוד לרצוני, השחקנים והאוהדים. אני צריך הסבר מהבעלים או הנשיא. הם יסבירו לי בשישי ונראה אם אמשיך או לא. האם אתפטר? לא יודע".

כאשר קצין התקשורת ביקש להפסיק את מסיבת העיתונאים לאחר שאלה על לאבורד, פוייט ענה "אני אחליט מתי להפסיק".

בעקבות המילים הללו פוייט פוטר ולפי הדיווחים מצרפת השחקנים סירבו להתייצב לאימון הבוקר.

גאטן לאבורד נמכר מבורדו למונפלייה תמורת 5 מיליון יורו. למה זה מעניין? כי הדבר נעשה ללא ידיעתו של מאמן הקבוצה גוסטבו פוייט, שבתגובה מחא על כך במסיבת העיתונאים של הקבוצה לאחר הניצחון על מאריופול אמש:

"אני לא מרוצה, זה היום הכי גרוע שלי במועדון. זה בושה, מה שעשו פה עם לאבורד. אמרתי למועדון שהוא לא יכול לעזוב עד שיובא שחקן חלופי, הם לא הקשיבו לי. הגענו למלון ב-11:35 והוא לא היה שם. צלצלתי אליו והוא היה במונפלייה. אף אחד לא אמר לי דבר. אני רוצה לדבר עם הסוכן שלי ואקבל החלטה. אני לא יודע איך זה יסתיים. האם יש לי את הרצון להמשיך? לא. הם עשו את זה בניגוד לרצוני, השחקנים והאוהדים. אני צריך הסבר מהבעלים או הנשיא. הם יסבירו לי בשישי ונראה אם אמשיך או לא. האם אתפטר? לא יודע".

כאשר קצין התקשורת ביקש להפסיק את מסיבת העיתונאים לאחר שאלה על לאבורד, פוייט ענה "אני אחליט מתי להפסיק".

בעקבות המילים הללו פוייט פוטר ולפי הדיווחים מצרפת השחקנים סירבו להתייצב לאימון הבוקר.

מילא עבור הרבה כסף, אבל בשביל 5 מיליון מכרו שחקן בלי רשות המאמן? חרא קבוצה