Jump to content

נושא מלפפונים אירופאי ע"ש ג'אנלואיג'י בופון

שורה

Recommended Posts

איפה זהבי ברשימה?

1. זהבי

2. אין

3.לבנדובסקי

קיין

סוארז

קבאני

אגוארו

גריזמן

פירמינו (לא מוערך כראוי לדעתי, הכי קרוב לחלוץ מושלם כדוגמת לבנדובסקי/סוארז ברשימה כאן)

לוקאקו

איקארדי

‏חלון ההעברות האנגלי נגמר בלי שטוטנהאם תעשה אפילו העברה אחת. פעם ראשונה שדבר כזה קורה מאז הונהג חלון ההעברות בקיץ 2003. הכי קרובה היתה לידס יונייטד באותו קיץ ללא קניית שחקן אבל עם העברה חופשית של ג'ודי מוריס (היום עוזר מאמן דרבי) מצ'לסי.

קרדיט לעוזי דן על העובדה

CourtoisKiss.jpg?strip=all&w=960&quality

איזה אפס (לא שאכפת לי מאתלטיקו/צ'לסי, אבל קצת כבוד)

שלוש שנים מדובר על זה שרוצה לעבור לריאל מדריד. גם לפני שחזר לצ'לסי היה דיבור כזה, כנראה יש משהו.

יש סיכום לחלון האנגלי על העברות המעניינות?

אברטון עם החתמות מעניינות היום:

ירי מינה (30 מיליון יורו)

אנדרה גומש (השאלה ב-2.25 מיליון)

ברנרד (חופשי)

להוציא את מסי רונאלדו וסלאח שמשחקים בעיקר קו בקבוצות שלהם (IF כמובן אבל עדיין הם לא 9)

לבנדובסקי

קיין

סוארז

קבאני

אגוארו

גריזמן

פירמינו (לא מוערך כראוי לדעתי, הכי קרוב לחלוץ מושלם כדוגמת לבנדובסקי/סוארז ברשימה כאן)

לוקאקו

איקארדי

חושב על מחליף לבנזמה בריאל או אפילו בתור תוספת ואין אחד שאני חושב שריאלי לרכישה של ריאל כרגע.

מישהו יכול להסביר לי איך ליברפול הצליחה למכור ברגע האחרון לסאות'המפטון את דני אינגס - חלוץ שבשנתיים האחרונות כבש שער אחד, ובשלוש שנים שלו בליברפול היה בערך שנתיים פצוע בגלל שתי פציעות קשות מאוד - ב-20 מיליון פאונד?

מישהו יכול להסביר לי איך ליברפול הצליחה למכור ברגע האחרון לסאות'המפטון את דני אינגס - חלוץ שבשנתיים האחרונות כבש שער אחד, ובשלוש שנים שלו בליברפול היה בערך שנתיים פצוע בגלל שתי פציעות קשות מאוד - ב-20 מיליון פאונד?[/quote

הזיה. 20 מיליון יורו הפך 3-5 מיליון יורו

מישהו יכול להסביר לי איך ליברפול הצליחה למכור ברגע האחרון לסאות'המפטון את דני אינגס - חלוץ שבשנתיים האחרונות כבש שער אחד, ובשלוש שנים שלו בליברפול היה בערך שנתיים פצוע בגלל שתי פציעות קשות מאוד - ב-20 מיליון פאונד?

הוא אנגלי.

בטח. בשתי מילים- מייקל אדוארדס.

המנהל הספורטיבי שמאז שמונה לתפקיד מצליח (בעזרת קלופ) להביא שחקני טופ שפעם היו מתרחקים מהמועדון כמו מאש, ומצד שני למקסם מכירות של שחקנים, דוגמת דני אינגס או דני וורד- שוער שבקונסטלציה הנוכחית בליברפול הוא רביעי (!) בהיררכיה ונמכר לפני שבועיים ללסטר תמורת 12 מיליון פאונד.

בטח. בשתי מילים- מייקל אדוארדס.

המנהל הספורטיבי שמאז שמונה לתפקיד מצליח (בעזרת קלופ) להביא שחקני טופ שפעם היו מתרחקים מהמועדון כמו מאש, ומצד שני למקסם מכירות של שחקנים, דוגמת דני אינגס או דני וורד- שוער שבקונסטלציה הנוכחית בליברפול הוא רביעי (!) בהיררכיה ונמכר לפני שבועיים ללסטר תמורת 12 מיליון פאונד.

תוסיף לזה שהם קיבלו "יד חופשית" מהאמריקאים שלא מתערבים בניהול שוטף כמו פעם

אני מהמר ליברפול אלופה, רק שאני לא ממנחס ומחר מפסידים לווסטהאם המתחדשת

רישרליסון שאברטון רק קנו מווטפורד ב50 מיליון פאונד (מה לעזאזל) כבש צמד. אחלה מחזור פתיחה סה"כ, ראיתי פולהאם קריסטל פאלאס היה משחק מעולה.

אינטר עכשיו מחתימה את קייטה בלדה דיאו, ומילאן את בקאיוקו, שתי שחקנים מעולים

הליגה האיטלקית הולכת ונהיית מטורפת, עם כל כך הרבה קבוצות מעניינות

הערכה שלי שהשנה תזכה קבוצה איטלקית גם באלופות( יובנטוס) וגם באירופאית

תרשמו מה אמרתי