Jump to content

נושא מלפפונים אירופאי ע"ש ג'אנלואיג'י בופון

שורה

Recommended Posts

דיילי בלינד חוזר לאייאקס תמורת 18.5 מיליון פאונד.

יחד עם ההעברה של טאדיץ', אייאקס סוף סוף מפסיקה להתננהל כמו טוברוק ומשקיעה כסף ברכש.

ושמישהו יעדכן את מחלקת המדיה של מכבי לעשות סרטון דומה ביום שהגדול מכולם יחזור מסין :

https://www.facebook.com/afcajax/videos/1804559282924745/

תאיזה עקיצה

מה זה 18 מיליון בשבילם הם הרגע מכרו את קלוייברט בסכום הזה ובדרך למכור את זייך בסכום יותר גבוה. רק בשנים האחרונות הם מכרו את דוינסון סאנצ'ס ב40 מיליון, דייבי קלאסן ב27 מיליון, מיליק ב32 מיליון. יש להם ארגזים של כסף.

דיווחים על קורוטאה לריאל תמורת 40 מיליון יורו.

לדעתי שווה לפחות 60 מיליון בשוק של היום.

הם צריכים לכל הפחות להיאבק על האליפות (אבל באמת, עד המחזורים האחרונים, ולא מאבק שיוצאים ממנו במרץ).

אם הם מחתימים את אליסון (וכנראה שהם עדיין בתמונה גם לגבי פקיר) אז ההרכב שלהם הוא ככל הנראה השני הכי חזק ומרשים באנגליה אחרי סיטי.

יותר מיונייטד, צ'לסי וטוטנהאם.

בהחלט עולות הציפיות מהם, אבל לטעמי סיטי עדיין פייבוריטית ברורה.

הם צריכים לכל הפחות להיאבק על האליפות (אבל באמת, עד המחזורים האחרונים, ולא מאבק שיוצאים ממנו במרץ).

אם הם מחתימים את אליסון (וכנראה שהם עדיין בתמונה גם לגבי פקיר) אז ההרכב שלהם הוא ככל הנראה השני הכי חזק ומרשים באנגליה אחרי סיטי.

יותר מיונייטד, צ'לסי וטוטנהאם.

בהחלט עולות הציפיות מהם, אבל לטעמי סיטי עדיין פייבוריטית ברורה.

קצת הגזמה לדעתי, בתור אוהד ליברפול.

עדיין הצד ההגנתי מאוד בעייתי. מלבד ואן דייק שהוא אחלה, יש לך כמה בלמים בינוניים שעושים מלא שטויות (לוברן לדוגמה) ומגנים בינוניים כמו קליין, רוברטסון ומורנו. שוער טוב לא יעלים את זה לגמרי, וכדי להתמודד על אליפות עם קבוצה אדירה כמו סיטי זה לא יספיק. ההתקפה והקישור באמת עם פוטנציאל אדיר אחרי החיזוק של קייטה ופאביניו, ואם פקיר יצטרף בסופו של דבר אז בכלל טירוף.

עדיין הצד ההגנתי מאוד בעייתי. מלבד ואן דייק שהוא אחלה, יש לך כמה בלמים בינוניים שעושים מלא שטויות (לוברן לדוגמה) ומגנים בינוניים כמו קליין, רוברטסון ומורנו. שוער טוב לא יעלים את זה לגמרי, וכדי להתמודד על אליפות עם קבוצה אדירה כמו סיטי זה לא יספיק. ההתקפה והקישור באמת עם פוטנציאל אדיר אחרי החיזוק של קייטה ופאביניו, ואם פקיר יצטרף בסופו של דבר אז בכלל טירוף.

חייב בלם ליד ואן דייק, זה צריך להיות המטרה הבאה של קלופ ואפשר להסתדר, מבחינת מגנים, אחרי שנים של מורנו והפלסטר של מילנר בתפקיד (אחלה שחקן לרוטציה קישור), רוברטסון זה שיפור משמעותי בתפקיד ( שער ו5 בישולים מהעמדה ב22 הופעות), צד ימין יש את ארנולד שנתן עונה טובה ואפילו שיחק משחק אחד במונדיאל, אבל דווקא לו לדעתי אין שחקן מתחרה לתפקיד (קליין, מישהו יודע מה קורה איתו ?) הייתי מחזק במגן ימין ועוד קשר התקפי לרוטציה בהתפקה

חייב בלם ליד ואן דייק, זה צריך להיות המטרה הבאה של קלופ ואפשר להסתדר, מבחינת מגנים, אחרי שנים של מורנו והפלסטר של מילנר בתפקיד (אחלה שחקן לרוטציה קישור), רוברטסון זה שיפור משמעותי בתפקיד ( שער ו5 בישולים מהעמדה ב22 הופעות), צד ימין יש את ארנולד שנתן עונה טובה ואפילו שיחק משחק אחד במונדיאל, אבל דווקא לו לדעתי אין שחקן מתחרה לתפקיד (קליין, מישהו יודע מה קורה איתו ?) הייתי מחזק במגן ימין ועוד קשר התקפי לרוטציה בהתפקה

אני מאוד אוהב את TAA וגם רוברטסון סבבה הרבה פעמים, אבל תסכים איתי שהם עדיין רחוקים מלהיות מגנים לטופ האירופי. הייתי מאוד שמח לראות לפחות באגף אחד מישהו קצת יותר מרשים על הנייר.

בקישור אין ספק שאחרי ההחתמות האחרונות נוצר הרכב חזק עם עומק לא רע בכלל (כשכולם כשירים אז יש על הספסל את אוקס, ללאנה, ווינאלדום ומילנר), וההחתמה של שאקירי נותנת גם לחלק הקדמי אופציה איכותית מהספסל. אני מניח שאחרי אליסון, ליברפול תלך שוב על פקיר בכל הכח וימשיכו לתת את הקרדיט ללוברן אחרי המונדיאל המוצלח שהיה לו. זה רחוק מלהיות אולטימטיבי, אבל נקווה שיהיה בסדר :-)

אני מאוד אוהב את TAA וגם רוברטסון סבבה הרבה פעמים, אבל תסכים איתי שהם עדיין רחוקים מלהיות מגנים לטופ האירופי. הייתי מאוד שמח לראות לפחות באגף אחד מישהו קצת יותר מרשים על הנייר.

בקישור אין ספק שאחרי ההחתמות האחרונות נוצר הרכב חזק עם עומק לא רע בכלל (כשכולם כשירים אז יש על הספסל את אוקס, ללאנה, ווינאלדום ומילנר), וההחתמה של שאקירי נותנת גם לחלק הקדמי אופציה איכותית מהספסל. אני מניח שאחרי אליסון, ליברפול תלך שוב על פקיר בכל הכח וימשיכו לתת את הקרדיט ללוברן אחרי המונדיאל המוצלח שהיה לו. זה רחוק מלהיות אולטימטיבי, אבל נקווה שיהיה בסדר :-)

הלוואי שיחתימו שמות גדולים גם בעמדותם האלה, אבל תסתכל עוד משהו מעניין, ליברפול (אחרי אליסון) תוציא השנה כבר 170 מיליון פאונד בלי למכור אף שחקן

אני מאמין שאתה מכיר שהמדיניות של האמריקאים היא לא בדיוק כזו, הם לא אוהבים לבזבז "בלי לראות בעיניים", עונה שעברה הקבוצה החתימה את ואן דייק כאשר ידעו שהמכירה של קוטיניו תצא לפועל

אני מקווה מאוד שלא נראה מכירה של אחד מהשלישיה

הלוואי שיחתימו שמות גדולים גם בעמדותם האלה, אבל תסתכל עוד משהו מעניין, ליברפול (אחרי אליסון) תוציא השנה כבר 170 מיליון פאונד בלי למכור אף שחקן

אני מאמין שאתה מכיר שהמדיניות של האמריקאים היא לא בדיוק כזו, הם לא אוהבים לבזבז "בלי לראות בעיניים", עונה שעברה הקבוצה החתימה את ואן דייק כאשר ידעו שהמכירה של קוטיניו תצא לפועל

לא מאמין שיגיע עוד שחקן הגנה בחלון הזה, נצטרך להסתדר עם מה שיש.

לגבי מכירה של אחד מהשלישייה הקדמית - לא רואה את זה קורה. גם פירמינו וגם סלאח האריכו חוזים לטווח ארוך לא מזמן, ועושה רושם ששניהם מאושרים ולא מעוניינים לעזוב. על מאנה נראה לי שיש פחות 'עניין' וטוב שכך.

לוברן לא שווה הרכב בליברפול? במונדיאל ממש אהבתי אותו.

הוא בעיקר לא יציב. יש לו תקופות שהוא נהדר לצד תקופות של טעויות נוראיות.

קליין ומורנו לא שחקני הרכב, הם גיבוי, וזה יותר ממספיק.

טא"א אחלה לגמרי ועדיין מתפתח. מסכים שהוא לא טופ אירופי, אבל הוא עוד צעיר ואמור להשתפר ולהתפתח. הרוויח ביושר את הזכות להיות מגן פותח בעונה הבאה.

רוברטסון נתן עונה פשוט נפלאה, הוא לחלוטין ראוי להיות מגן פותח על סמך היכולת שהציג השנה. זה נראה כאילו בגלל שהוא לא שם גדול אז חוששים ורוצים להנחית מגן במקומו, אבל אין צורך וזה גם לא יקרה.

אתה שוכח שאצל יונייטד וצ'לסי דברים רחוקים מלהיות מושלמים, מה שיש לליברפול עדיין מספיק כדי להיות טובה יותר בעיניי.

אני גם חושב שלוברן ימשיך לפתוח ולא יגיע בלם נוסף. קלופ לא כזה, הוא לא מחליף חצי הרכב כל עונה וכל שחקן שהוא רוצה ומגיע בכסף גדול זה אחד שבמשך חודשים מבצעים מהלכים כדי להביא אותו.

קייטה וואן דייק היו אמורים להגיע בקיץ שעבר, אליסון בינואר. לוברן אם אני לא טועה חתם על חוזה חדש בקיץ שעבר והוכיח בסוף העונה שיש לו שיתוף פעולה טוב עם ואן דייק. הוא ממש לא בלם מושלם, אבל זה לא פוטבול מנג'ר ולא קונים עכשיו חצי הרכב חדש. אני מאמין שלוברן יישאר בהרכב הפותח ואולי תהיה תחרות בינו לבין מאטיפ.

לא רואה את ליברפול רוכשת בלם בקיץ הזה.

ליברפול בשנים האחרונות (עד ינואר האחרון) ממש לא התפרעה ברכש. הייתה די מאוזנת בהכנסות-הוצאות ואפילו רווחית.

אני חושב שזה די מכוון, קלופ רצה שחקנים מאוד ספציפיים והעדיף לחכות ולא סתם לשפוך כסף בשנתיים הראשונות שלו, לפני שהוא מוצא מה שהוא צריך ויכול להחתים.

אז מאז ואן דייק עד עכשיו אולי ליברפול הוציאה את הסכום שכתבת, אבל לגבי נאבי קייטה ו-ואן דייק זה היה אמור לקרות בקיץ הקודם.

וחוץ מזה, קוטיניו הכניס המון כסף לליברפול.

אי אפשר למצוא שוער טוב בחצי מחיר?

חופשי, החתמה מוזרה מאוד לדעתי.

אם זה לא שוער יוצא דופן (קורטואה/דה חאה/נוייר) אז באמת שקבוצה כמו ליברפול יכולה להסתדר גם עם שוערים טובים אחרים (בהתחלה היו דיבורים על יאן זומר, היה מגיע בשליש מחיר מאליסון ונותן תמורה טובה מאוד).

רומא שיחקו אותה עם העסקה הזאת.