Jump to content

ברק יצחקי פרש מכדורגל

שורה

Recommended Posts

ראיתי עכשיו את הדברים שאמר.

דיבר יפה מאוד, הזכיר נקודות משמעותיות כמו ההגליה לקפריסין.

אשר להגיד על ברק הרבה דברים חיובים ושלילים אבל אי אי אפשר לקחת לו את כמות הרגעים המאושרים שהוא נתן לנו ואת כמו הפעמים שמצאנו את עצמנו תופסים את הראש ביציע ושואלים WTF !?

שיהיה המון בהצלחה ותודה על הכל!

אחרי המשחק מול אולימפיאקוס וואו אני לא אשכח היתי בהיי

הוא עשה להם שם דברים הרג אותם

יצחקי היה שם נחוש ומחויב, אומנם לא כבש גולים(חוץ מגול מצמק בדרבי) הוא היה אש

אך אך איזה משחק זה היה

אחרי המשחק מול אולימפיאקוס וואו אני לא אשכח היתי בהיי

הוא עשה להם שם דברים הרג אותם

יצחקי היה שם נחוש ומחויב, אומנם לא כבש גולים(חוץ מגול מצמק בדרבי) הוא היה אש

אך אך איזה משחק זה היה

אחרי שהדחנו אותם הם הציעו עליו 4 מליון יורו.

אחרי שהדחנו אותם הם הציעו עליו 4 מליון יורו.

אני זוכר כמה שהתבאסתי על זה. זה היה בערך המשחק השני שלו במדי מכבי ואחרי ההופעה הזו ממש הייתי בטוח שהנה אנחנו בדרך לשחוט את הליגה.

פחדתי שיילך לאולימפיאקוס כבר אחרי שני משחקים ואני אוכל את הלב.

בסוף נשאר ואז הגיע משחק פתיחת העונה נגד חיפה.

ברק יצחקי עכשיו יהיה על תקן החברמן וזה שיסגור את כל העסקאות, ישכנע שחקנים להגיע לפה

שכטרים למיניהם וכ'ו כי הוא חבר שלהם, זה תפקיד חשוב, עם כל הכבוד למנספורד וכ'ו הם לא גדלו פה ואנשים בסגנון נמני ויצחקי וכ'ו הם אנשים שיש להם השפעה על שחקנים מבחוץ.

רוח הנוסטלגיה מטעה אותכם... חלוץ שב6 עונות נתן תפוקה של עונה ( אולי 2), לא מקצוען, שכונתי ואף פעם לא קרוב לתת את ה100%.

הראשון להתחיל עם העקבים שאנחנו בפיגור וממש חייבים גול, תמיד יעדיף את המסובך והיפה על פני היעיל.

ממש לא מבין מה סמל החובבנות הזה עושה אצלי בהנהלה, אפשר לנסות גם את ערן לוי בתור מנג׳ר.

רוח הנוסטלגיה מטעה אותכם... חלוץ שב6 עונות נתן תפוקה של עונה ( אולי 2), לא מקצוען, שכונתי ואף פעם לא קרוב לתת את ה100%.

הראשון להתחיל עם העקבים שאנחנו בפיגור וממש חייבים גול, תמיד יעדיף את המסובך והיפה על פני היעיל.

ממש לא מבין מה סמל החובבנות הזה עושה אצלי בהנהלה, אפשר לנסות גם את ערן לוי בתור מנג׳ר.

אין ממש קשר בין התפקוד שלו כשחקן לתפקיד הנוכחי שלו. פה צריך יותר את חוכמת הרחוב שלו, אולי את הערמומיות שהיתה לג'ורדי ועכשיו כשהוא עוזב תהיה חסרה.

מה שערן אמר

בנוסף לכל

אתה זוכר שהוא חבר של חצי מהישראלים וכולם מכבדים אותו לרוב(חוץ מדן המניאק) מנספורד יצטרך עזרה בלעשות קומבינות ישראליות ותרגילים כדאי להצליח להנחית שחקנים ופה ברק נכנס לתמונה.

מה מכבי ת"א צריכה לעשות כדי להיות אותה מכבי דומיננטית של לפני כמה שנים?

"צריכים לעשות עבודה. צריך להתחיל לעבוד. מתחילים לעבוד ממחר (היום) וזהו, בוא נראה איך זה יהיה. זה משהו חדש, צריך לבנות צוות חדש, אבל יש מי שעושה את זה כבר. התחילו לעבוד כבר לפני חודשיים. אני בטוח שאנשים שעובדים מאחורי הקלעים במכבי ת"א עושים את הכל כדי שמכבי תחזור לקחת את התואר ולא רק להיאבק עליו. היו חסרים לנו העונה כמה דברים ולראייה לכך לא זכינו באליפות. כבר הגענו לשם, היינו שם, חזרנו למקום הראשון, איבדנו אותו ושוב השגנו אותו, אבל לא ידענו לשמור על זה. ברגע האמת לא היינו שם כדי להראות שאנחנו ראויים לקחת את האליפות וחבל. זה כבר היסטוריה ומבחינתי עכשיו זה רק להביט קדימה".

ברק, לא סוד ש-90 אחוז מהשחקנים בליגה מאוד מכבדים אותך ותמיד כשאתה נפגש איתם זה בולט. מה אתה הולך להגיד מחר לאיתי שכטר שצריך להחליט בין מכבי ת"א לבאר שבע?

"יש לי חברים בכל הקבוצות. במהלך השנים שיחקתי עם לא מעט שחקנים. אם צריך להיפגש עם שחקנים ומדברים איתם, אז נעשה את זה. אעשה הכל כדי להביא למכבי ת"א את השחקנים הכי טובים בליגה. זאת תהיה זכות לכל שחקן לבוא וללבוש את המדים של מכבי ת"א כי זה כבוד ענק ושחקנים יצטרכו להוכיח שמגיע להם להגיע לפה, כי כדי לשחק במכבי ת"א גם צריך לעשות הרבה".

חומר גלם מדהים שלא מיצה מעצמו כלום.

בהינתן גנטיקה וקרקטר אחרים היה יכול להתפתח לסוג של לואיס סוארז.

הוא מגלם את הסטיגמה ל ״שחקן הישראלי״ בעיניי, הוא הפאקינג הגדרה המילונית.

שחקן שעובר לבלגיה וחודשיים לאחר מכן מזמר לתקשורת על געגועיו העזים לחברים ולמפרום.

בפועל, אכזבה עצומה ואחד הפלופים הגדולים בתולדות המעדון. יחס העלות-זמן-תפוקה שלו במכבי הוא שערורייתי.

בהצלחה בגיג החדש.

לא חושב שהוא פלופ לדעתי אתה מגזים, נפצע פעמיים ועדיין תרם הרבה.

לא חושב שהוא פלופ לדעתי אתה מגזים, נפצע פעמיים ועדיין תרם הרבה.

תרם 29 שערי ליגה ב 8 (!) שנים.

שחקן שנפצע הרבה הוא פלופ לכל דבר ועניין. ביחס לסכומי הכסף שהושקעו בו, ובציפיות שהיו ממנו, התרומה שלו מצחיקה.