Jump to content

ברק יצחקי פרש מכדורגל

שורה

Recommended Posts

הבן אדם לא מתנהל כמו מקצוען כבר כמה שנים טובות ועבר אינסוף פציעות, לא כזה מפתיע.

תודה על הכל ושיהיה בהצלחה!

לא שאני מגן על יצחקי או מכיר אותו אישית במציאות כדי להגן עליו, אבל בוא ספר לי מה לדעתך הוא עשה שהוא התנהל לא כמו מקצוען?

אני לא מדבר על פציעות שמהן אי אפשר להימנע כנראה, מדבר נטו על מה שאמרת שהוא לא התנהל כמו מקצוען

בוא ספר לי

לא שאני מגן על יצחקי או מכיר אותו אישית במציאות כדי להגן עליו, אבל בוא ספר לי מה לדעתך הוא עשה שהוא התנהל לא כמו מקצוען?

אני לא מדבר על פציעות שמהן אי אפשר להימנע כנראה, מדבר נטו על מה שאמרת שהוא לא התנהל כמו מקצוען

בוא ספר לי

שווארמותתתת

"מהקיץ אני מצטרף לצוות המנהל את המועדון מאחורי הקלעים – ואני רוצה להודות למיץ' גולדהאר, ג'ק אנגלידיס ובן מנספורד על ההזדמנות והאמון שהם נתנו בי"

אחד השחקנים המוכשרים ששיחקו במכבי אי פעם. חבל שאיננו מזה בקושי חצי עונה. אבל וואלה, סקאוט?! יצחקי?! מתכון להמשך החבר מביא חבר.

מרגש. אמיתי.

לשמוע מה שיש לו לומר על המועדון ועל מערכת היחסים שלו עם המנהלים שם, זה בכלל לא מובן מאליו.

מאחל לו המון הצלחה. ההצלחה שלו היא גם ההצלה שלנו.

אחד השחקנים המוכשרים ששיחקו במכבי אי פעם. חבל שאיננו מזה בקושי חצי עונה. אבל וואלה, סקאוט?! יצחקי?! מתכון להמשך החבר מביא חבר.

למה דווקא יצחקי לא מתאים להיות סקאוט? איזה תכונות צריך בשביל להיות סקאוט? מי כן יכול להתאים לתפקיד?

חייב לציין שהידיעה על מינוי כסקאוט ראשי זה מוואן, לא בטוח שזה לגמרי נכון.

מבחינת הישארות במועדון אני לא רואה בעיה, הוא התחבר מאוד ונראה שמעריכים אותו מאוד, כנראה שיש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים והוא השתנה עם השנים. השחקן כבר לא מתאים, אבל הוא דמות במכבי.

יש לציין שזה טיימינג סמלי, הופעה 200 במכבי ועוד מול בית"ר, יוצא יפה.

גם לי אין בעיה שהוא יהיה חלק מהמועדון פשוט סקאוט זה לקפוץ מהפופיק, גם ככה המחלקה לא קיימת אז שהוא יעמוד בראשה? נשמע הזוי ומטומטם.

למה דווקא יצחקי לא מתאים להיות סקאוט? איזה תכונות צריך בשביל להיות סקאוט? מי כן יכול להתאים לתפקיד?

נתחיל עם מישהו שיש לו נסיון.

תודה על המספרת המדהימה, על הגולים החשובים ובמיוחד הגול הקטן נגד פלזן בבית שאולי היה זה שהציל את הקמפיין.

תודה על הגול עם הלב בקריית אליעזר, על המספרת בבלומפילד, על הגולים נגד בורדו ופלזן, על משחק ענק נגד פרנקפורט... תודה ברק!

מכבי כתבה שהוא מצטרף להנהלת המועדון, בלי לדבר על תפקידים... זה בהחלט נכון להשאיר אותו במערכת.

לא יודע לגבי חבר מביא חבר, כי ה-חבר שלו שנטען ששומר עליו ומשאיר אותו עוזב, אז כנראה שגורמים אחרים רואים את התועלת בלשמור אותו בסביבה.

אפשר להסתכל על המהלך הזה ולהיות מרוצים.

שחקן אהוב שפורש במכבי, אישיות בכירה בכדורגל הישראלי שמעוניין להישאר במערכת הניהולית של מכבי ולא להמשיך לשחק כדורגל במקום אחר.

סורי אבל אחד הדברים שהפריעו לי יותר מכל בעשור האחרון שאין הרבה שחקנים עם סנטימנטים למכבי..מלבד שרן וערן ולגבי ערן זה גם מקורח הסיטואציה.

אני מאוד אוהב את יצחקי, כבר אמרתי שברמת האישיות הוא הישראלי היחיד בסגל עם זוג ביצים (עד שאצילי חזר) וטוב שהוא נשאר.

בהתפרקות של החודשיים האחרונים ברמה המנטליות והזריקת זין, חבל שאין עוד כמה כמו יצחקי בסגל.

אובר-אול מהלך מצוין. אני מרוצה.