Jump to content

משחק בית אחרון - נפרדים מג'ורדי

matis

Recommended Posts

חברה לא שזה קשור לפה

אבל קניתי את החולצה של מכבי מ2015 שהיינו באלופות .

ורציתי לדעת אם אפשר להדפיס עליה שם ומספר מאחורה כמו שעשינו ברטרו דרך מכבי ? או אפילו דרך חנות פרטית שאתם מכירים שעושה את זה ?

הרגשה שלי - מבול של שערים היום מכל הכיוונים

אם זה משחק אימון יצחקי גם היה מחליף חולצות בחצי.

הולך להיות משחק בלי הגנות.

אח ג'ורדי, מצד אחד כואב הלב שהוא עוזב אחרי 3 שנים הרבה פחות טובות מל3 השנים לפניהן,

מצד שני סגנות פעם 3 כעונות רעות ב6 שנים לא רע לגמרי.

צובט הלב בכל זאת.

אח ג'ורדי, מצד אחד כואב הלב שהוא עוזב אחרי 3 שנים הרבה פחות טובות מל3 השנים לפניהן,

מצד שני סגנות פעם 3 כעונות רעות ב6 שנים לא רע לגמרי.

צובט הלב בכל זאת.

אל תיקח את זה אישית, אבל זאת השטות הכי גדולה שיוצאת פה לאנשים על המקלדת. הפלייאוף הזה וגם הפלייאוף שלפניו היו מזעזעים, ובשום שלב לא היינו פקטור אמיתי . נפלנו במאני טיים והעובדה שפתאום אנחנו משחקים טוב ויפה במשחקים בהן אין לנו כל כך על מה לשחק היא משהו שבשגרה. זאת לא פעם ראשונה שזה קורה. ואם כבר, זה עוד יותר מרתיח שככה אנחנו משחקים כשפתאום המשקולות יורדות מהרגליים עונה שלישית ברצף.

הייתי מעדיף שלא נסיים שני רק כדי לא לראות אנשים מתחילים לשאול שוב ״מקום שני שלוש שנים וכמה גמרי גביע, לא היית קונה״?

נראה לי אתה צריך להתאפס מחדש על המושג עונה מזעזעת.... קשה כן, לא מוצלחת נכון, מבאסת בדוק, אבל מזעזעת? איך אתם אוהבים

אויש נו באמת. העונה לא מזעזעת, הפלייאוף כן. אל תיתקע על קטנות, ועל הדרך אל תכליל אותי עם ה״אתם״ הזה.

מבחינתי שלוש שנים בלי אליפות זה כישלון מהדהד, ושום מקום שני לא יפצה על זה. אני לא אתן לך ולאחרים לקרוא לדבר הזה ״עונה של מקום שני״ (לא שזה מנחם במיוחד המקום השני הזה) במיוחד כשלפני בדיוק שני מחזורים היינו יותר קרובים לרביעי ולאיבוד המקום באירופה. כשהיינו שם אני מאמין שאף אחד לא דיבר על עונה סבבה. האמת שאני זוכר משפטים כמו ״העונה הכי גרועה בתולדות ג׳ורדי״ וכו׳.

אל תתבלבלו. יש פה כישלון והאחראי לו בדרך החוצה, במיוחד כשהליגה כל כך חלשה והאליפות הייתה פשוט על הרצפה. אנחנו פשוט לא היינו מספיק טובים כדי לקחת.

נכון לעכשיו שנות החמישים הן העשור היחיד שלא קרה בו שסיימנו 3 עונות רצופות בלי אליפות. להגיד שהיו לנו בצורות הרבה יותר ארוכות מזה יהיה אנדרסטייטמנט.

מי שחושב שאם לא לוקחים אליפות אז אין משמעות לתוצאות כנראה לא זוכר מה היה פה לפני ג'ורדי.

נכון לעכשיו שנות החמישים הן העשור היחיד שלא קרה בו שסיימנו 3 עונות רצופות בלי אליפות. להגיד שהיו לנו בצורות הרבה יותר ארוכות מזה יהיה אנדרסטייטמנט.

מי שחושב שאם לא לוקחים אליפות אז אין משמעות לתוצאות כנראה לא זוכר מה היה פה לפני ג'ורדי.

ואוו. זאת גניבת דעת פשוט פסיכית, וזה בדיוק מה שאני מדבר עליו. כתבתי תגובה כל כך מפורטת אבל האמת היא שאין לי פשוט כוח להסברים האלה יותר, ואין לי כוח למשפט המצוץ הזה של ״עונה בלי אליפות היא לא כישלון״. תכף תבוא ותדקלם לי את משפט ה ״אני קונה״.

תמשיכו ככה, רק תעשה לי טובה- לפני שאתה רץ לבדוק בשנות החמישים, תבדוק שלושה מחזורים אחורה. עזוב, תבדוק את תחילת הפלייאוף שלך. אני לא בטוח שבנושאים ההם היה לך את האומץ לבוא ולקרוא לעונה הזאת טובה. בדיוק כמו שבתחילת העונה (?) דיברת על כדורגל מדהים שטרם נראה פה במחוזותינו תחת ג׳ורדי. זה הטיפוס. רק אל תטעה אחרים.

האליפות הייתה על הרצפה, ליטרלי ואנחנו היינו כל כך חלשים שלא הצלחנו אפילו להתכופף לקחת אותה. העובדה שאנחנו מקום שני מעידה הרבה יותר על הליגה מאשר עלינו.

לא ראינו קבוצה מאומנת העונה זאת האמת.

ג`ורדי לא הצליח להנחיל את סגנון המשחק שלו.

וודקא עכשיו אני חושב שזאת טעות להביא את איביץ`

ושצריך להביא מאמן עם ניסיון.

מרגיש לי הימור פרוע מדי לשים את המפתחות אצל מאמן מתחיל שוב.

והלוואי שאני טועה.

ההיסטוריה תשפוט את התקופה הזאת כאחת הטובות(הטובה ביותר שלי כאוהד מ77). אמן סלע שפעם נסתכל על זה בזחיחות ונדרג אותה כתקופה סבבה.

בנתיים, היא השיא של רוב אוהדי מכבי שאני מכיר בכל חתך הגילאים.

כמה פעמים סיימנו מקום שני ב10 שנים שלפניו?

רק אחרי האליפות עם קלינגר, אם לא טועה

וניצלנו את זה כדי להגיע לצ'מפיונס

אתה וכל אלה ש"קונים" מקום שני שוכחים שאנחנו בתקציב כפול משאר הליגה.

לא להיות אלפא דוג בליגה הזו שלוש שנים ברצף בתקציב הזה, זה כישלון חרוץ

צריך לומר ביושר שהיו שנים לפני ג'ורדי שהאמצעים שלנו היו מוגבלים.

אתה וכל אלה ש"קונים" מקום שני שוכחים שאנחנו בתקציב כפול משאר הליגה.

לא להיות אלפא דוג בליגה הזו שלוש שנים ברצף בתקציב הזה, זה כישלון חרוץ

לא חושב שמישהו פה קונה מקום שני, רק אמרו שאי אפשר להשוות לתקופה של לפני יורדי שאז היינו הרבה יותר גרועים

רון עמיקם נפרד מאד יפה(ובעיני מאד נכון ברובו) מיורדי. מומלץ לקרוא...

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-799931

איזה סיכום יפה מבחן הדרך שלו חשוב יותר מהתוצאה, בזה הוא צודק ב100 אחוז