Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

מאיפה אתם יודעים מה מכבי יכולה או לא יכולה לשלם?

אם מכבי תרצה את סבע הוא יהיה כאן, לא חושב שרוצים.

כדורגל לא עובד ככה.

אם מכבי קיבלה החלטה שאם היא רוצה להצליח בליגה הזאת היא צריכה להוריד פרופיל ולהפסיק להיות הקבוצה ששחקנים סוחטים ממנה חוזים משוגעים ולא סבירים. אז לא, היא לא יכולה להביא את סבע.

אם סבע רוצה לבש. ובש רוצה סבע וגם מוכנה להציע לו סכום יפה. מכבי תיהיה חייבת להציע לו סכום גבוה משמעותית כדי שיבוא - מבין החלטה שתגיד שאם רוצים להתקדם בטווח הארוך צריך לאזן עכשיו את הצורה שקבוצות אחרות מסתכלות עלינו גם אם זה יעלה בכמה שחקנים טובים. יגיעו אחרים.

כדורגל לא עובד ככה.

אם מכבי קיבלה החלטה שאם היא רוצה להצליח בליגה הזאת היא צריכה להוריד פרופיל ולהפסיק להיות הקבוצה ששחקנים סוחטים ממנה חוזים משוגעים ולא סבירים. אז לא, היא לא יכולה להביא את סבע.

אם סבע רוצה לבש. ובש רוצה סבע וגם מוכנה להציע לו סכום יפה. מכבי תיהיה חייבת להציע לו סכום גבוה משמעותית כדי שיבוא - מבין החלטה שתגיד שאם רוצים להתקדם בטווח הארוך צריך לאזן עכשיו את הצורה שקבוצות אחרות מסתכלות עלינו גם אם זה יעלה בכמה שחקנים טובים. יגיעו אחרים.

בנוסף, אנחנו בחלון שכנראה נחליף חלק ניכר מהזרים שלנו. כך שבניגוד לשנים קודמות השוק הרבה יותר רחב מבחינתנו מאשר הסחורה החמה הנקודתית בליגת העל.

כדורגל לא עובד ככה.

זה משול לויתור מראש על הצלחת של שנה הבאה, שיהיה בהצלחה.

כדורגל לא עובד ככה.

אז היא משלמת לשכטר 360 אלף דולר?

זה משול לויתור מראש על הצלחת של שנה הבאה, שיהיה בהצלחה.

לא יודע אם זה משול לויתור על הצלחת שנה הבאה, יכול להיות. גם אם כן אני אשמח אם מכבי תתנהל בצורה חכמה ולטווח ארוך ולא תתן לכל הליגה לזיין אותה באופן קבוע במחירי מכבי מיוחדים (שגבוהים בהרבה משל בש אפילו). בעולם של הפיירפליי זה צעד יותר חשוב משחקן זה או אחר ואפילו מעונה בודדת.

ברור שאם בש תביא את סבע ו-ורד, תשאיר את הכוכבים שלה, תפטר מהשומן העודף (פצועים, כל הזרים מלבד הכושים) ותפגע בזרים אז הם יקחו גם שנה הבאה אם מכבי תלך על הקו הזה גם אם נצליח לבנות קבוצה טובה עם החומר המקומי, מושאלים מוכשרים ופגיעות בזרים.

אני מהמר שבשנה הבאה, אחרי 3 אליפויות הירידה ביכולת של בש תמשיך, אולי אפילו תגיע התרסקות. גם עם סבע בהרכב(שחייב קבוצה שתזין אותו באופן קבוע) - הוא לא שחקן שישנה את התמונה לבד.

מקווה מאוד שבמקביל תתחיל החזרה שלנו ושאפילו לפני החזרה לבלומפילד נחזור להוביל את הכדורגל הישראלי.

אז היא משלמת לשכטר 360 אלף דולר?

זה כבר מספר שמאכזב לשמוע, בטח לנוכח ההודעה שבדיוק חפרתי.

להמר על שכטר שיש לו עוד משהו ברגליים ושהוא יכול לתת עונה או שתיים טובות כחלוץ זה הימור סביר. זה הימור שלא הייתי מוציא עליו יותר מ250 או 300 אלף. גם מבחינת אילוצי תקציב, פיירפליי וכו' אבל בעיקר מבחינה עקרונית. אם אתה מנסה משכורות שחקן משלים לא יכול לקבל סכום של שחקן מוביל בקבוצה (כ400 אלף) גם כשהוא מגיע בחינם.

מאיפה אתם יודעים מה מכבי יכולה או לא יכולה לשלם?

אם מכבי תרצה את סבע הוא יהיה כאן, לא חושב שרוצים.

אין קשר בין שכטר לסבע .

במקום להרעיש עם ים ספקולציות בשקל , עוד לא מינו צוות מקצועי חדש. איתי שכטר צריך לשחק במכבי בלי קשר לסבע (הם גם לא באותו תפקיד). נמאס להזכיר ששכטר לא עולה שקל למכבי בניגוד לעטר ושוינפלד עליהם בזבזו מאות אלפי יורו ונתנו תפוקה של זין.

אין קשר בין שכטר לסבע .

במקום להרעיש עם ים ספקולציות בשקל , עוד לא מינו צוות מקצועי חדש. איתי שכטר צריך לשחק במכבי בלי קשר לסבע (הם גם לא באותו תפקיד). נמאס להזכיר ששכטר לא עולה שקל למכבי בניגוד לעטר ושוינפלד עליהם בזבזו מאות אלפי יורו ונתנו תפוקה של זין.

כל מילה

זה כבר מספר שמאכזב לשמוע, בטח לנוכח ההודעה שבדיוק חפרתי.

להמר על שכטר שיש לו עוד משהו ברגליים ושהוא יכול לתת עונה או שתיים טובות כחלוץ זה הימור סביר. זה הימור שלא הייתי מוציא עליו יותר מ250 או 300 אלף. גם מבחינת אילוצי תקציב, פיירפליי וכו' אבל בעיקר מבחינה עקרונית. אם אתה מנסה משכורות שחקן משלים לא יכול לקבל סכום של שחקן מוביל בקבוצה (כ400 אלף) גם כשהוא מגיע בחינם.

אני מודע לזה שמה שאני אומר עכשיו מגוחך כי מה אני מבין בזה והכסף לא יוצא לי מהכיס, אבל הימור על שכטר צריך להיות בחוזה של 230-250 אלף לעונה אחת בלבד עם אופציה, בטח לא שתי עונות ב350 אלף, הוא סתם יתקע לנו אח"כ כמו עצם בגרון ולא חסרות לנו עצמות מהסוג הזה (טיבי, עטר ועוד) וזה גם לא הגיוני לעשות בעונה שיש קושי פיננסי בגלל המגבלות.

אם הוא לא רוצה, לא צריך. עוד יותר טוב בעיניי, שלא יבוא.

אני מודע לזה שמה שאני אומר עכשיו מגוחך כי מה אני מבין בזה והכסף לא יוצא לי מהכיס, אבל הימור על שכטר צריך להיות בחוזה של 230-250 אלף לעונה אחת בלבד עם אופציה, בטח לא שתי עונות ב350 אלף, הוא סתם יתקע לנו אח"כ כמו עצם בגרון ולא חסרות לנו עצמות מהסוג הזה (טיבי, עטר ועוד) וזה גם לא הגיוני לעשות בעונה שיש קושי פיננסי בגלל המגבלות.

אם הוא לא רוצה, לא צריך. עוד יותר טוב בעיניי, שלא יבוא.

מסכים. ברור.

הבעיה היא שמכבי כנראה לא בעמדת כוח מספקת במו"מ. לא מצליחה לכפות את הרצון שלה, לשמור על האינטרס שלה בלתת חוזה לעונה + אופציה ואולי גם לא לשמור אותו בטווח מחירים הוגן לשני הצדדים.

אין קשר בין שכטר לסבע .

פששש איזה חלוץ גדול שכטר, הוא חייב להיות כאן!

רשמתי את זה בנושא אחר בזמנו.

מקצועית נטו, ובלי צחוק, מכבי לא יכולה להרשות לעצמה לשחק על שחקן שהכלי המרכזי שלו זה צלילות

בתרחיש הסביר לא יקנו את זה ולא נקבל ממנו כלום. בתרחיש הלא סביר יקנו את זה ואז התקשורת תצא למתקפה שטרם נראתה כמותה נגד מכבי. ניר רשף ישתכתב חוקים, אלונה תפתח מהדורות בנאומי תוכחה וערוץ הספורט יקדיש את לשונית הVOD שלו לסרטוני צלילות של שכטר

לא נקבל ממנו כלום. ההגיון היחידי להביא אותו זה שהוא לא יעבור לב"ש. איתו הם כנראה יקחו את ליגת האלופות...

לא רואה תרחיש שסבע במכבי גם אם הייתה רוצה אותו, עד של נמכור את ראייקו וידאר וספק גדול אם מכבי תקבל את הסכומים שחשבנו בקיץ הקודם. אבל כן סבע חייב היה להיות פה מכל בחינה אפשרית.

מדמיין את הסיטואציה הבאה:

נמני: שמע שכטר, מכבי כנראה יציעו הצעה יפה. בכל מקרה נבקש סכום גבוה, משהו כמו 300 אלף ונוכל לסגור על לפחות 250.

שכטר: סבבה, סומך עליך.

בפגישה -

שכטר: היי

מנספורד: יש לי פה חוזה על 360 אלף לשנה בשבילך

שכטר: אההה...

נמני: אההה...

מנספורד: יופי, סגרנו. נלחץ ידיים?

שכחת 1000 דולר לנקודה.

שחקן שחתך למכבי בשניה האחרונה אחרי שכבר סיכם.

שחקן שרדפו אחריו שנים והוא הלך לכל מקום, רק לא מכבי

שחקן שמגיע לפה כשאין לו אף אופציה אחרת וכנראה יקבל הרבה כסף.

כבר היה לנו את ורמוט. לא צריך עוד אחד

שמע אתה כזה מסכן שאין לי כוח להגיב לך בכלל

יא אפס

ברור מה יש לך להגיד בתוך הקונטקסט, תעדיף לקלל כמו איזה שרמוטה, גם עליך אני שם זין יא קוקסינל.

אני נותן לו מקסימום שנה להחזיק מעמד עם כל הקללות שיקבל.

לא יודע מאיפה אתה מביא את זה.

לפי מה שדווח בתקשורת שכטר תמיד רצה להגיע למכבי שהיתה פחות בעניין, חוץ מבנקודה ספציפית שמכבי היו מוכנים להציע עליו בערך את שם המועדון, החברה של גולדהאר, דאבור וכסף - ואז הפועל לא היו מוכנים לעסקה...

היתה נקודה שצנציפר, שהיו תקופות שהוא ידע לדווח מה הצבע תחתונים של שכטר ואם הקקי שלו רך או קשה ואם יש בו תירס, אמר שאם מכבי רוצים שכטר מוכן להגיע בריצה לק"ש לחתום..

*בעידן ג'ורדי*