Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

גם אם זו שנה קריטית? לא תבלע את הצפרדע עבור מכבי?

חאלס אח , זה מתאים לילד בן 10 - לא למישהו ברמה שלך.

אני עובד אצל מכבי? מכבי לא תבלע את הצפרדע ולא תביא שחקן שקילל את המועדון והאוהדים למרות שהוא שחקן חופשי? למה המועדון מעמיד את האוהדים בכלל במצב הזה? איפה לשמור קצת על הכבוד של האוהדים?

אני יותר מפי 3 מגיל 10, אני לא צריך חינוך, תודה.

בהצלחה עם הצביעות, המצפון שלי נקי.

אני חושב שאנחנו הקהל היחיד בליגה שמתעסק בזה בכל שחקן עם עבר בקבוצה היריבה. רוב הקהל בארץ כבר הבין שהכדורגל של היום השתנה וששחקנים עוברים קבוצות על ימין ועל שמאל. בטח שהפועל הפכה להיות סוג של בני יהודה.

אני עובד אצל מכבי? מכבי לא תבלע את הצפרדע ולא תביא שחקן שקילל את המועדון והאוהדים למרות שהוא שחקן חופשי? למה המועדון מעמיד את האוהדים בכלל במצב הזה? איפה לשמור קצת על הכבוד של האוהדים?

אני יותר מפי 3 מגיל 10, אני לא צריך חינוך, תודה.

בהצלחה עם הצביעות, המצפון שלי נקי.

אתה לא עובד, כי אתה לא היית מקבל החלטות קרות וטובות למועדון כמו הבאת שכטר.

ברגע שתבין את תפקידך במערכת (אנחנו רק אוהדים ולא מקבלי החלטות) אתה צריך למלא את התפקיד שלך והם את שלהם.

השחקן קילל את המועדון לפני פאקינג כמעט עשור כשהיה ילדון מסריח. כיום הוא אדם בוגר והתנצל. גם בחייך האישיים את נוטר טינה? באמת?

30 עמודים על שחקן חתום, יאללה

בואו נתקדם כי אין לנו כבר מה לעשות

שחקן מכבי, נרצה או לא

אפשר לא לאהוב וגם אני לא אוהב שחקנים מסוימים(מקצועית), אבל לא אקלל אותם וכ'ו.

אוהד זה לא רובוט עם תפקיד מוגדר שאני צריך לפעול לפי קוד מסויים, כל בן אדם חופשי לעשות ולחשוב מה שהוא רוצה וגם עם כל האהבה למכבי היא לא תשנה אצלי, מי שפסול פסול, אין מחילה, אני אראה אותך שק מכבי זונה גם אותך אני אקלל עד שתמות, ככה אני.

אוהד זה לא רובוט עם תפקיד מוגדר שאני צריך לפעול לפי קוד מסויים, כל בן אדם חופשי לעשות ולחשוב מה שהוא רוצה וגם עם כל האהבה למכבי היא לא תשנה אצלי, מי שפסול פסול, אין מחילה, אני אראה אותך שק מכבי זונה גם אותך אני אקלל עד שתמות, ככה אני.

ואנחנו נשתדל להוקיע את הקול שלך ביציע מהבחינה הזאת, ככה אנחנו.

גם אני שנאתי את שכטר, אבל לא בתור שחקן או בתור בנאדם, שנאתי את השילוב של הגולים שלו עם הקבוצה בה שיחק (לא בהכרח קשור לצלילות, לא היה הכי זכור כצוללן בנתניה או בקדנציה הראשונה בהפועל).

שר נגד מכבי? בסה"כ שיחק את המשחק

ג'ק שייך לדור של פעם. שהיו סמלים והיה כבוד. היום זה רק כסף וכסף.

זה שמח מצד אחד כי פחות מתעסקים בבולשיט אבל זה גם עצוב מצד שני. כי אין שום מהות. הכל רק כסף.

למה אמור לי להיות חשוב לי שבעתיד שחקני הפועל לא יעזו לקלל אותי? למי לעזאזל אכפת? אתם אשכרה נעלבים מהשטויות האלה?

זה שמח מצד אחד כי פחות מתעסקים בבולשיט אבל זה גם עצוב מצד שני. כי אין שום מהות. הכל רק כסף.

הדור שקיבל את פליקס חלפון, או הדור שקיבל את גבי לסרי? אם כבר אז הקטע הזה של לא לקבל שחקנים במכבי הוא דבר חדש. לא שאם משהו היה פעם הוא חייב להיות לנצח, אבל אין פה שום דבר מסורתי או אולד סקול. להיפך.

הדור של פעם היה הרבה יותר רגוע ופחות אלים מהדור של היום. פעם בדרבי האוהדים של מכבי והפועל היו יושבים זה לצד זה, היום צריך הפרדה שבטעות לא ישחטו אחד את השני. ג'ק אוהב להקצין כל דבר, אך מה לשעות שהחיים זה לא שחור או לבן, יש גם משהו באמצע.

זה לא שייך לדור אלא למה שאני מרגיש, אם הייתי מרגיש שאני יכול להקריב את החרפה הזאת הייתי מקריב, טבח קיבל ממני עידוד, זהבי גם עוד מליון שנה לא.

יש שחקנים שאמא שלהם זונה פשוט וזה שהם עכשיו לובשים את המדים שלנו לא רק שלא מעביר את ההרגשה אלא מגביר אותה, אני לא מתכוון להתווכח עם מה שאני מרגיש, זה לא בריא.

הדור שקיבל את פליקס חלפון, או הדור שקיבל את גבי לסרי? אם כבר אז הקטע הזה של לא לקבל שחקנים במכבי הוא דבר חדש. לא שאם משהו היה פעם הוא חייב להיות לנצח, אבל אין פה שום דבר מסורתי או אולד סקול. להיפך.

חלפון לא קילל את מכבי, לפחות לא משהו שתועד.

זה לא שייך לדור אלא למה שאני מרגיש, אם הייתי מרגיש שאני יכול להקריב את החרפה הזאת הייתי מקריב, טבח קיבל ממני עידוד, זהבי גם עוד מליון שנה לא.

יש שחקנים שאמא שלהם זונה פשוט וזה שהם עכשיו לובשים את המדים שלנו לא רק שלא מעביר את ההרגשה אלא מגביר אותה, אני לא מתכוון להתווכח עם מה שאני מרגיש, זה לא בריא.

למה טבח כן וזהבי לא?

ג'ק, מצידנו אל תעודד, זה הגיוני ומקובל, אתה לא אוהב את השחקן, אחלה.

אבל לקלל שחקן של מכבי? לא נתפס בעיניי, אלא אם עשה משהו חריג במיוחד כשהוא בקבוצה.

אני מת על ההגיון שיש לחלק מהאוהדים האמוציונליים:

אנחנו כועסים עליו כי הוא קילל את מכבי. מה נעשה בנידון? נקלל בעצמנו שחקן של מכבי. זה היסטרי.

לחילופין אפשר להסתכל על זה גם בעוד צורה: אנחנו שונאים אותו כי פעם הוא קילל אותנו. מה נעשה? שום דבר מיוחד כשהוא משחק מולנו במדי היריבות, נחכה שיחתום במכבי ואז נקלל אותו.

"הוא קילל אותנו לפני 8 שנים" זאת אשכרה הגירסה שלנו ל"פיו פיו עם האצבעות זה הסתה לרצח"

עדיף מאשר "שכטר מת שכטר מת" **חתם "יא מלך ברוך הבא" או לקבל כל "היטלר ספורטיבי" בזרועות פתוחות כי מישהו הכתיב לכם שזה מה שצריך.

או "בסהכ זהבי זה לא ורמוט" ואז "כולה ורמוט זה לא שכטר" שכטר חתם* ואז "אחרי שעברנו את ורמוט זהבי ורייכרט מזה שכטר, בואו תשתינו עליי, אבוקסיס אתה בא?"

או "אין סמלים בדור הזה, הכל כסף", "זהבי כפרע עליו, המכביסט הכי גדול בהיסטוריה"

היטלר ספורטיבי? ברצינות?

אתה גם לא צודק ג'ק כי יש לנו את הקווים האדומים שלנו. שי אבוטבול, טועמה, אבוקסיס וכו'. זה שחקנים שהקהל מוכן להתאבד שלא יבואו. שכטר ממש לא שם.

חחח כן כן, שמעתי את זה עם כל שם ברשימה, גם אם יחתימו את אבוקסיס יבואו כל הדובוני אכפת לי "אבל המועדון אמר, תבין את התפקיד שלך בתור אוהד", על הזין שלי בעיקרון אבל בוא נדבר תאכלס.

עדיף מאשר "שכטר מת שכטר מת" **חתם "יא מלך ברוך הבא" או לקבל כל "היטלר ספורטיבי" בזרועות פתוחות כי מישהו הכתיב לכם שזה מה שצריך.

או "בסהכ זהבי זה לא ורמוט" ואז "כולה ורמוט זה לא שכטר" שכטר חתם* ואז "אחרי שעברנו את ורמוט זהבי ורייכרט מזה שכטר, בואו תשתינו עליי, אבוקסיס אתה בא?"

או "אין סמלים בדור הזה, הכל כסף", "זהבי כפרע עליו, המכביסט הכי גדול בהיסטוריה"

ברור זהבי חרא של שחקן ואוהד הפועל מזדיין.

מביך...

רגע אז את מי ג'ק מאשים בהבאה של שכטר שמישהו יסכם לי, זה כבר לא ג'ורדי אז אין פה איזה פטיש של איש אחד.

אולי את גולדהאר כי הוא ידוע כשונא מכבי.

אולי את גולדהאר כי הוא ידוע כשונא מכבי.

שכטר לא קילל אותו לפני 8 שנים אישית אז אין לו חיבור למקרה, מעורר רחמים פשוט בן אדם בלי עמוד שדרה.