Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

כמה שטויות והרס עצמי זה מדהים

שורמוט חתם פה יום אחרי דרבי לא היו כאלה תגובות, אז שכטר חגג ב-2010 ואתם נעלבים?

באותה מידה הוא היה יכול לחגוג איתנו או עם חיפה באותם שנים, הוא לא שי אבוטבול/סלים טועמה/בן ריירכט

אז כן יכול להיות שהוא שרמוטה לא קטנה, זונת קהל אם תרצו, אבל מקצועית הוא אחד החלוצים הישראלים הטובים בליגה

אני רואה בשכטר שחקן שמחויב למועדון שהוא שיחק בבית"ר והפועל(לא מחשיב את בית הקברות בצפון), נתן להם 100% התחבר לקהל והיה מנהיג

אפילו מנספורד דיבר על המנהיגות שלו

סבבה אתם לא חייבים לאהוב אותו, אני גם לא עודדתי את זהבי אחרי הגול הראשון מול נתניה, אני לא אומר שהוא יהיה זהבי אבל גם לא בטוח שהוא יהיה שכטר

אתם רק רוצים שהוא יכשל כדי להגיד אמרנו לכם ואז להגיד איזה גברים אנחנו שאמרנו שהוא אפס, אתם מחפשים להכשיל אותו ואת מכבי כמועדון

אם הוא יתן 100%, יתאמץ, ישתדל ויבקיע גולים אני אתמוך בו לחלוטין, נותן לו את הצ'אנס, כבדהו וחשדהו

בהצלחה ותפסיקו להיות שרמוטות

בלי קשר לעבר בהפועל, הקללות בחגיגות שלהם, היכולת המקצועית או הצלילות הלא ספורטיביות.

הוא אחד האנשים הכי אהובים בכדורגל הישראלי, כל השחקנים חברים טובים שלו ואוהבים אותו מאוד. הוא יהיה חלק חשוב מאוד בחדר ההלבשה וכנראה אפילו מנהיג מבחינה מנטלית ומקצועית.

מתפלל לאלוהים שהקהל לא יהרוס את העונה הבאה בגלל שטות שקרתה לפני פאקינג 8 שנים...

לעולם לא השתתפתי בפסטיבל הזה נגד שחקן כזה או אחר. אני פותח את הפה למכבי או על השופט.

אבל היכרות רבת שנים לימדה אותי ששכטר זה שחקן נפיץ שיכול להוריד את הקהל שלנו לתהום שלא ראינו מאז שיר האונס.

אני לא סובל את שכטר קודם כל בגלל זה שהוא מגעיל אותי עם הצלילות שלו. הוא ברדה ומליקסון.

אבל אני גם באמת לא תופס ממנומכזה שחקן וואו ששווה למכבי להסתכן בהחרבת היציע בגללו ולכן ההחתמה הזו הזויה ועצובה בעיניי.

אתה חי בסרט אולטראס קשההההההה אם אתה חושב שלמישהו בהנהלת מכבי מזיז תתחת אם אתה או החברים הלה פמיליה שלך מהיציע רוצים שחקן כזה או אחר!

עלק "לא שחקן ששווה להסתכן בהחרבת היציע בגללו"...

החרבת היציע? למה ההגזמה הזאת אבל?

מילא אבוקסיס היה מגיע לעמדת המאמן, כל הקללות והנאצות היו מובנות.

שכטר? לפני 8 שנים אמר "זיינו את אמא שלהם". וואוו..

שחקן שיכול לתרום לנו וזה הכי חשוב, הוא בין החלוצים הכי טובים בליגה גם עם כל הצלילות.

כמו ששוייר אמר, הרי אם הוא חותם בבאר שבע מקללים פה את כל מי שאחראי לזה אז חאלאס.

תתבגרו כבר, הוא לא סמל של הפועל, לא גדל שם ואף פעם לא הראה שנאה אלינו. אז אמר משפט לפני כמעט עשור בלהט החגיגות, סו וואט?

באמא שלי מזכירים לי את אוהדי חיפה האומללים שפוסלים שחקנים כי הם קראו לנו מכבי ולא להם.

טמטום בהתגלמותו.

הלו, זה לא אבוקסיס. כולה איתי שכטר.

לעולם לא השתתפתי בפסטיבל הזה נגד שחקן כזה או אחר. אני פותח את הפה למכבי או על השופט.

אבל היכרות רבת שנים לימדה אותי ששכטר זה שחקן נפיץ שיכול להוריד את הקהל שלנו לתהום שלא ראינו מאז שיר האונס.

אני לא סובל את שכטר קודם כל בגלל זה שהוא מגעיל אותי עם הצלילות שלו. הוא ברדה ומליקסון.

אבל אני גם באמת לא תופס ממנומכזה שחקן וואו ששווה למכבי להסתכן בהחרבת היציע בגללו ולכן ההחתמה הזו הזויה ועצובה בעיניי.

אז זאת נראת לך סיבה הגיונית לאחל לשחקן של מכבי להפצע ברמה שיכולה לגמור קריירה?

או באופן כללי לאחל את זה לשחקן?

גם לאנשים מטומטמים כמוך אמור להיות איזה קו אדום.

הורג אותי שאנשים מדברים על הצלילות שלו.

אפשר לחשוב שטל בן חיים היה טלית שכולה תכלת.

הרווחנו המון מהצלילות שלו, ואף אחד לא דיבר.

לואיס סוארז בנה על זה קריירה.

פשוט חלאס עם ההתייפיפות הזו.

תקבלו אותו כי הוא שחקן מכבי.

סביר להניח שחברים לא תהיו אז אל תדבר על האופי של בנאדם

אתה חי בסרט אולטראס קשההההההה אם אתה חושב שלמישהו בהנהלת מכבי מזיז תתחת אם אתה או החברים הלה פמיליה שלך מהיציע רוצים שחקן כזה או אחר!

עלק "לא שחקן ששווה להסתכן בהחרבת היציע בגללו"...

חחחחחח אתה אפילו יותר אהבל מהקודם

אנשים לא התבגרו? הנה הוא התנצל אתם גם רוצים שיתשין על חולצה של הפועל וישרוף צעיף שלהם? באמת שאני מבין כאלו שלא אוהבים את שכטר בגלל התחזויות גם אני מתעב שחקנים מהסוג הזה אבל אם זה בגלל העבר אז הוא התנצל ואפשר לפתוח דף חלק. מעכשיו צריך לשפוט אותו מקצועית בלבד שיהיה לו בהצלחה ובלי לקדש התחזויות על פני המשחק.

בלי קשר לעבר בהפועל, הקללות בחגיגות שלהם, היכולת המקצועית או הצלילות הלא ספורטיביות.

הוא אחד האנשים הכי אהובים בכדורגל הישראלי, כל השחקנים חברים טובים שלו ואוהבים אותו מאוד. הוא יהיה חלק חשוב מאוד בחדר ההלבשה וכנראה אפילו מנהיג מבחינה מנטלית ומקצועית.

מתפלל לאלוהים שהקהל לא יהרוס את העונה הבאה בגלל שטות שקרתה לפני פאקינג 8 שנים...

מדהים כמה רעש אנשים עושים, על ריירכט וורמוט לא היו כאלה דיונים.

מקווה שזה רק בתחומי הפורום ולא גם בקרב הקהל הרחב.

אז זאת נראת לך סיבה הגיונית לאחל לשחקן של מכבי להפצע ברמה שיכולה לגמור קריירה?

או באופן כללי לאחל את זה לשחקן?

גם לאנשים מטומטמים כמוך אמור להיות איזה קו אדום.

הורג אותי שאנשים מדברים על הצלילות שלו.

אפשר לחשוב שטל בן חיים היה טלית שכולה תכלת.

הרווחנו המון מהצלילות שלו, ואף אחד לא דיבר.

לואיס סוארז בנה על זה קריירה.

פשוט חלאס עם ההתייפיפות הזו.

תקבלו אותו כי הוא שחקן מכבי.

סביר להניח שחברים לא תהיו אז אל תדבר על האופי של בנאדם

מניח שקראת הכל אם ציטטת דווקא את ההודעה הזו

אז או שאתה האהבל הבכיר בחבורה שלא הבין למה התכוונתי,או שיש לך זין קטן אז אמרת אני בכל מקרה יוצא עליו לא משנה מה כי זה גורם לי להרגיש גבר , ככה או ככה זו ההודעה האחרונה שלי בנושא הזה. אין לי זמן לבזבז על אנשים כמוך.

אגב, קח את המשפט האחרון שלך ותקרא אותו לעצמך בקול לפני שאתה קורא למישהו מטומטם ויוצא עליו בפורום.

באמת שאני לא חושב שמכבי צריכה להתיישר על פי הגחמות האלו.

מדהים כמה רעש אנשים עושים, על ריירכט וורמוט לא היו כאלה דיונים.

מקווה שזה רק בתחומי הפורום ולא גם בקרב הקהל הרחב.

מסתמן שכן, כל הפייסבוק מוצף בזה.

אנשים פה שכחו שמדובר בכדורגל מודרני בסוף, אין ערכים בכדורגל יש כסף ותו לא.

שחקן של מכבי, מעודדים אותו נקודה.

לא מבין איך אנשים מעל גיל 18 חושבים על הכדורגל במונחים כאלה קיצוניים ועלאק פנאטיים

מתלוננים שבתקשורת מציפים את הקללות של שכטר , כשכל זה נוצר בגלל כמה יצורים מעפנים כאן , ואז הבחור שמתפעל איזה דף מכוער בפייסבוק שנמצא כאן כל היום גם כן מעלה את זה למרות שהוא אוהד מכבי כי הוא עוד סמרטוט שרק מחפש פאקינג לייקים , וברור שכל כתבי החצר של התקשורת קוראים כאן וחיים ונושמים פייסבוק וטוויטר אז אם אוהדי מכבי נותנים לגיטימציה לפרסום רע על חשבונם , מי אנחנו שנחליק את זה מתחת לשטיח.

אין מילים לתאר כמה אנשים מטומטמים רצים כאן, היו פה שנים טובות , היום הרוב כאן פח אשפה . ככה הקהל הזה נראה .

שכטר חתם במכבי כי רצה לשחק נטו במכבי ברגע שהגיעה הצעה, תשאלו את דור מיכה, אצילי, יצחקי, עטר, גולסה, דסה, ריקן מה שכטר בשבילם, שבכלל זהבי ובן חייים מאוד קרובים אליו. מעטים השחקנים שלא רוצים להגיע היום למכבי תל אביב . באר שבע נתנה הצעה דומה מבחינת שכר ומשך החוזה ושכטר סירב מלכתחילה . לא היה פער במו״מ עם מכבי בשום שלב שאיים על העסקה שהייתה סגורה כבר בחודש מרץ, הכל שילוב של הסטטוס של בית״ר וצוות מקצועי חדש למכבי .

חחחחחח אתה אפילו יותר אהבל מהקודם

מניח שקראת הכל אם ציטטת דווקא את ההודעה הזו

אז או שאתה האהבל הבכיר בחבורה שלא הבין למה התכוונתי,או שיש לך זין קטן אז אמרת אני בכל מקרה יוצא עליו לא משנה מה כי זה גורם לי להרגיש גבר , ככה או ככה זו ההודעה האחרונה שלי בנושא הזה. אין לי זמן לבזבז על אנשים כמוך.

אגב, קח את המשפט האחרון שלך ותקרא אותו לעצמך בקול לפני שאתה קורא למישהו מטומטם ויוצא עליו בפורום.

כולם אהבלים רק אתה חכם וסתם יוצאים עלייך יא צדיק. אתה צודק בכל מילה.

הזיה אחת גדולה. שיעיפו כבר יצורים כמוך מהפורום יא אפס בתרבות דיון. לא נותן לך מעל 16 בחיים.

אין לי מה להרחיב, אין לי מושג אם זה יעבוד או לא.

אני מקווה שכן.

קול. אף פעם אתה לא יודע אם יעבוד. גם לא בעסקה של מאה מיליון. למה אתה אתה בעדו?

קול. אף פעם אתה לא יודע אם יעבוד. גם לא בעסקה של מאה מיליון. למה אתה אתה בעדו?

כי אם הוא יתפלפ זו תהיה עונה יותר קשה מהעונה שרק הסתיימה.

את מי זה מעניין מה אמר לפני שמונה שנים כאילו באמת.

אני חושב שאם היינו מחתימים את דה סילבה שהיה מתגרה בנו זה היה פי מאה יותר מעצבן וגם אז צריך להשלים עם מה שהיה.

יאללה שכטר, תעזור לנו.