Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

אתה חייב להעלות. סקרנת אותנו.

אין שום סיכוי, סכום או מצב בעולם שיגרום לי להתערב בריב המפגר הזה.

בטח שאני לא הולך לשים את הראש שלי באמצע עכשיו. יש לי ככ הרבה על הראש בחיים, אני בוחר את המלחמות שלי ולזאת אני בטח לא נכנס.

מקווה מאוד שהאחראיים יקשיבו לעצתי, יגנזו את התמונה וימשיכו הלאה בחיים. אנחנו אוהדי מכבי לפני הכל, בואו נתאחד ביחד למען הקבוצה.

אין שום סיכוי, סכום או מצב בעולם שיגרום לי להתערב בריב המפגר הזה.

בטח שאני לא הולך לשים את הראש שלי באמצע עכשיו. יש לי ככ הרבה על הראש בחיים, אני בוחר את המלחמות שלי ולזאת אני בטח לא נכנס.

מקווה מאוד שהאחראיים יקשיבו לעצתי, יגנזו את התמונה וימשיכו הלאה בחיים. אנחנו אוהדי מכבי לפני הכל, בואו נתאחד ביחד למען הקבוצה.

האמת, שמעתי שזה לא פוטושופ.

אחרי שרייכרט היה פה באמת שכל הדיון הזה מיותר

זה מצידי מסכם את הנושא

אם שרדנו בן זונה כמו רייכרט מה ששכטר עשה זה אוויר בשבילנו .

עכשיו זה גורם לי להצטער ששרנו נגד בני יהודה על שכטר ולא על בן הילד חרא ,שוב .

הולך לצפות בראיון איתו .. נתראה

לא רואה מצב שהוא לא יחגוג בטירוף אם יבקיע נגד הפועל אחרי כמה שהם הולכים לקלל ולרדת לו לחיים כמו שהם יודעים לעשות.

כמו שנאמר פה שכטר הוא זונת קהל.

הוא לא הרכש הכי טוב שהיה אפשר להביא והוא משחק הרבה פעמים מלוכלך,אבל זה לא אומר שצריך לקלל אותו כי אז גם השכר שמשלמים לו הולך לפח,גם נותנים לו הזדמנויות והמשחקים איתו יהיו חלשים כי הקהל יקלל אותו, וגם יהיה פילוג אדיר ונחזר שש שנים אחורה אז בשביל מה?? לא חייב לעודד אבל מה יעזור לקלל?? אנשים כמו ג'ק (והרבה פעמים אני מסכים עם הדעות שלו.) פשוט הורסים את היציע וגם שזהבי עזר למכבי כל כך הרבה עדיין הם יהיו נגדו כדי לשחק אותה "פנאטים". חבר'ה העונה חייבים לקחת את זה כי מארבע שנים רצופות של אליפות יהיה קשה לחזור.

*דרך אגב אחד הדברים שיגרמו לזה שלא יהיה פילוג זה הפנאטיקס אם הם יקללו יהיה בלאגן ואם לא יהיו רק את אותם "פנאטים" שמקללים ויהיה בסדר.

אני מאמין שהעובדה שהוא דמות מרכזית מאוד בחדר ההלבשה היוותה שיקול מרכזי בהחתמה שלו. זה משהו חשוב מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו, במיוחד אחרי שיצחקי פרש.

With that said, קצת מבאס. לא מת על הבחור אבל הוא יקבל תמיכה כמו כל שחקן שמצטרף.

הדרך היחידה שנאהב אותו זה ריב עם אוהדי הפועל .

אני לא אומר מקרה פואד אבל תארו לכם שהם מקללים אותו ופתאום כל הקהל שלנו מעודד אותו זה פשוט יקפיץ אותו משמחה ועל הדרך יטריף את החברה שאיתו על הדשא .

צריך רק לחכות ולראות , בינתיים זה נראה בסדר .

טוב שהוא הוציא את ההודעה הזאת וטוב מאוד הראיון איתו !

יש לי איזה חלום כזה לראות אותו ואת דיא סבע ביחד בחוד ... מי יתן והשנה אולי נזכה לחלון טוב באמת..

מי ייתן ויקרע את הצולבת באימון הראשון ויחסוך לנו עוד עונה לפח.

לאחל לשחק שלך קרע בצולבת. הזיה.

לאחל לשחק שלך קרע בצולבת. הזיה.

הוא לא שחקן בעיניי.

מעבר לעניין עם הפועל והמכבי זונה- זה אולי ישמע טרחני אבל האיש הזה ביזה את הספורט ואת ערכי הספורטיביות וההגינות באופן סיסטמטי והפך לבדיחה עצובה בליגה שלנו.

לא רוצה לראות אותו אצלי.

וכן אם יש דרך שתמנע ממנו לעלות לדשא ולפלג לנו את הקהל שוב- אני אשמח גם אם הוא יקרע 4 רצועות בברכיים.מגיע לו.

בואנה אנשים פה בהזיות.

אני גם ממש לא רציתי שיגיע, בעיקר בגלל האופי המגעיל שלו (מבחינת כדורגל). העניין הוא שהוא כבר פה, בעסקה ממש לא רעה. להביא אותו בהעברה חופשית זה נחמד מבחינה מקצועית. חוץ מזה לא ברור לפי לפי מה קובעים פה רף משכורות, כי המשכורת שלו סבבה לגמרי.

הוא פה, שחררו.

1. חייב לציין שתמיד החזקתי משכטר. מאז שנתניה לקחו אותו במקומנו ועד למשחק שניצחנו בטדי והוא היחיד בביתר שהפחיד. הוא מנהיג, הוא שמח הוא נלחם, הוא רע. הוא טוב לחדר הלבשה. הוא פשוט שחקן אהוב (למרות ההצגות). לפני שנתיים חשבתי שיהיה נכון אם נעשה עם חיפה טרייד בינו לבין בן בסט.

2. היום שכטר מבוגר מדי, ולא מהיר. לא יכול לתת 90 דק בקצב שלנו. אם הוא יחפה על זה במלחמה שלו והאגרסיביות וההצקה להגנה והרצון לנצח ויסתפק בכמות דקות של ברק בדש אז נקווה שהוא יתן לנו 10-12 שערים ובישולים. זה לבד אומנם לא שווה 380K לשנתיים אבל אם תוסיפו שאין דמי העברה ובעיקר שהוא לא יגיע לבכר אז אנחנו כמעט בכסף.

3. לא חושב שהוא זונת קהל - שחקן כדורגל זה שואו, זו לא מלחמה מול איראן. לגיטימי לגמרי שבחגיגות אליפות שאחרי הבונקר שעשינו (בושה) והשמחה של הקהל (מובנת - אין כמו שמחה לאיד) והגול בדקה ה- 92 בטדי, שחקנים ישמחו וישתגעו וגם יקללו את היריבה הכי גדולה שלהם. אתם באמת קוקסינלים אם ממש מפריע לכם בלב שיאמרו לכם או עליכם "זיינו את הבני זונות". עוד מעט תבכו כאן כי הוא אמר כוסעמק.

אתם יודעים כמה פעמים אמרתי על מכבי (והנהלתה ולפעמים שחקניה) שהם בני זונות? והרבה יותר פעמים קיללתי ככה את האוהדים החארות שלנו.

4. מצד שני - הייתי מתאים אם המועדון עצמו כהרתעה וגישה היה אומר: "שחקנים יקרים מי שיתנהג ככה לעולם לא יהיה במכבי. גם אחרי שנים. אי אפשר לקלל אותנו ואת הקהל שלנו, לבחור כל הזמן בקבוצות אחרות ולבוא אלינו כדי לארגן את הפנסיה לקראת פרישה - ותנסו אותי". ואז לשים את שכטר כדוגמא. אף שחקן שדואג לעתיד של עצמו לא ידבר ככה יותר על מכבי. שכטר היום לא כזה גדול ובהחלט היה אפשרי לעשות על הגב שלו את האבו עלי הזה.

ולמרות הכל. הוא כאן. חתם. הסגל המקצועי רצה בו, הבעלים שלנו תמך ואישר. כל מי שיקלל אותו הוא סמרטוט אגואיסט שאוהב את עצמו ולא את הקבוצה. קללות לשחקן לא פוגעות רק בשחקן אלא בכל הקבוצה.

זה שמישהו חושב שלקלל אותו בפרצוף זה להיות גבר עם כבוד לא מצביע על יותר מדי אינטליגנציה.

לא חייבים לעודד אותו ומי שחייב, שילך להקיא בצד, אבל אל תפריעו. רק בשביל להראות כמה אתם גברים ובשביל האגו המסריח שלכם.

מי ייתן ויקרע את הצולבת באימון הראשון ויחסוך לנו עוד עונה לפח.

באמת מתקשה להאמין שאתה אוהד מכבי.

אם אתה באמת אוהד מכבי במקום שהוא יתן דברים על הדשא נשלם לו על זה שהוא לא משחק זה מה שאתה מעדיף?

לא.ממקורות אמינים(לפחות בעבר). אני חושב שספונקין צודק בעניין הזה ושכטר פשוט רצה קבוצה מהמרכז (וגדולה כמובן) בהינתן שהמשכורות פחות או יותר דומות. מכבי מאד מיהרה. זאת גם אינדיקציה.

אני עדיין סקפטי לגבי מידת הדמיון בסכומים, אבל גם אם נניח שזה נכון, אני מאמין שהשיקול המרכזי הוא המעמד שהובטח לו בכל אחת מהקבוצות.

שכטר מפלג את הקהל?

האטימות שלכם מפלגת את הקהל.

החלק הזה מאוהדי מכבי שחושבים שהם מבינים הכל ויודעים הכל.

שכטר במכבי, שחררו.

שכטר מפלג את הקהל?

האטימות שלכם מפלגת את הקהל.

החלק הזה מאוהדי מכבי שחושבים שהם מבינים הכל ויודעים הכל.

שכטר במכבי, שחררו.

אני עדיין סקפטי לגבי מידת הדמיון בסכומים, אבל גם אם נניח שזה נכון, אני מאמין שהשיקול המרכזי הוא המעמד שהובטח לו בכל אחת מהקבוצות.

הניחוש שלך טוב כמו הניחוש שלי. זה לא שבבש משחק קרל היינץ רומיניגה. כולה בן סהר(נכון לעכשיו). זאת ליגה ישראלית נטולת כישרון וכריזמה. אפשר לחשוב מה המעמד שיכול להיות לשכטר בכל מקום בו היה חותם.