Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

שמרתי את הלינק של הנושא הזה

אקפיץ עוד שנה

עשיתי את זה גם עם הנושא של ורמוט וזה לא הביא לי הרבה נחת :(

מאמין שהוא יהיה יותר בסגנון של בניון מאשר ורמוט.

פתיחה טובה, כמה שערים באירופה, יראה מחוייבות באימונים, ולאט לאט יעלם לסגל תוך כדי שהוא עושה פרצופי עדן בן בסט

בש הביאו עזרא, אנחנו שכטר.

אם זה היה הפוך אנשים כאן היו יוצאים במסעות רצח עם קלשונים אחריי הנהלת מכבי ובן בראשותה.

ב"ש אחרי שלוש אליפויות רצופות הביאו שחקן חופשי משלים בשכר שתואם את מעמדו.

אנחנו הולכים לקראת המהפכה הגדולה ביותר מאז שג'ורדי הגיע, מחתימים שחקן בן 31 בשכר מהגבוהים בליגה, שככל הנראה גם יהיה תואם למעמדו.

יחי ההבדל הקטן.

ב"ש אחרי שלוש אליפויות רצופות הביאו שחקן חופשי משלים בשכר שתואם את מעמדו.

אנחנו הולכים לקראת המהפכה הגדולה ביותר מאז שג'ורדי הגיע, מחתימים שחקן בן 31 בשכר מהגבוהים בליגה, שככל הנראה גם יהיה תואם למעמדו.

יחי ההבדל הקטן.

בש רצו את שכטר בכמעט אותו כסף. רק אומר.

בש רצו את שכטר בכמעט אותו כסף. רק אומר.

צריך לציין הץשהשיקול המרכזי של שכטר ההעדפה אותנו היה כנראה המיקום באזור המרכז.

ואנחנו לומדים את זה מההדלפות של נמני?

לא.ממקורות אמינים(לפחות בעבר). אני חושב שספונקין צודק בעניין הזה ושכטר פשוט רצה קבוצה מהמרכז (וגדולה כמובן) בהינתן שהמשכורות פחות או יותר דומות. מכבי מאד מיהרה. זאת גם אינדיקציה.

"

• יש דברים שעושים כילדים במהלך חגיגות אבל כשמתבגרים מסתכלים על זה אחרת. בפועל אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ומילים שנזרקו לאויר לעולם לא יכולות לחזור. אבל מעשים חזקים לא פחות ממילים ואני אעשה הכל על המגרש על מנת לתת לכל מי שקשור למכבי תל אביב תחושה של גאווה שאני משתייך למועדון הזה
  • "
  • מהאינסטגרם של שכטר. לא ציפיתי שיגיד משהו אחר ופייר בעיני זה לא כזה מעניין.

מבסוט עליו שלא חתם את הפוסט באיזה "יאללה מכבי" ולבבות כחולים-צהובים. עכשיו לעבוד קשה בשקט ולתת בראש על המגרש ואם אפשר לקנח עם איזו חגיגה בדרבי מה טוב.

מבסוט עליו שלא חתם את הפוסט באיזה "יאללה מכבי" ולבבות כחולים-צהובים. עכשיו לעבוד קשה בשקט ולתת בראש על המגרש ואם אפשר לקנח עם איזו חגיגה בדרבי מה טוב.

או לסחוט פנדל נגד הגמלים

אגב ריאיון איתו

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/05/%D7%A9%D7%9B%D7%98%D7%A8-%D7%96%D7%94-%D7%94%D7%96%D7%9E%D7%9F-%D7%94%D7%A0%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%91%D7%A9%D7%9C/

"

• יש דברים שעושים כילדים במהלך חגיגות אבל כשמתבגרים מסתכלים על זה אחרת. בפועל אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ומילים שנזרקו לאויר לעולם לא יכולות לחזור. אבל מעשים חזקים לא פחות ממילים ואני אעשה הכל על המגרש על מנת לתת לכל מי שקשור למכבי תל אביב תחושה של גאווה שאני משתייך למועדון הזה
  • "
  • מהאינסטגרם של שכטר. לא ציפיתי שיגיד משהו אחר ופייר בעיני זה לא כזה מעניין.

ככה צריך להתייחס לכל העניין,

כל מה שהוא אמר היה לפני 8 שנים, ילד בחגיגות דאבל של היריבה העירונית, אם זה היה בחיפה אז הוא היה אומר אותו דבר, לא משהו ספציפי נגד מכבי.

בראיון בעמוד הרשמי הוא דווקא כן חתם ב-"יאללה מכבי" חח