Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

זהבי היה הכי מכבי שאפשר עוד בהפועל. מדהים.

אוהדי הפועל היו קוראים לו "המכביסט" עוד כששיחק אצלם.

אני עדיין לא מבין מה עוד שחקן של חד ספרתי סולידי בעונה להתקפה עוזר לנו

בלי קשר לזה שהוא יקר

כי להוציא שנה אחת מתוך ה20 האחרונות אנשים שאמורים להבין כדורגל ולשרת את המועדון פשוט יורים לו ברגל כל פעם מחדש, אם אנחנו עם תקציב של ביתר אנחנו יורדים ליגה בקלות.

אוהדי הפועל היו קוראים לו "המכביסט" עוד כששיחק אצלם.

כל דבר שישרת את הדמיונות שלכם.

אני מאוד מעריך את התגובות שלך אבל מה אתה מצפה משחקן מוביל ביריבה העירונית ? לא הגיע הזמן לשחרר מההצהרות המטופשות האלו לפני 8-9 שנים ?

במקרה אני מכיר את משפחת שכטר דרך חברים משותפים מהצפון (היינו סוג של שכנים בעבר), אבא שלו בקיץ 2006/7 לא רצה לשמוע על שום מועדון מלבד מכבי . לוני ודריקס מרחו אותם בלי סוף והוא חתם בנתניה . בקיץ 2009/10 נימני העדיף את יובל אבידור על איתי שכטר (קצב היה הסוכן שלו בזמנו ואמר זאת בבירור), שכטר חתם בהפועל שבאופן די מצחיק גם כן העדיפו את אבידור על פניו, הוא רשם עונת שיא להזכירם באותה עונה.

וואלה, אם אתה שחקן מכבי, שרצית להגיע להפועל פעמיים וכל הזמן העדיפו על פניך שחקן אחר, אותה הפועל דופקת בונקר מהסרטים וחגגו עליך תיקו ואיבוד אליפות כביכול, לא היית תופס את המיקרופון ומקלל את הכושליאמא שלהם ? לא מתאים לך ההתייפיפות הזו.

שכטר סגור במכבי כבר חודשיים, אם הא לא יתן תפוקה הוא יקבל קללות כמו ורמוט, אם הוא יצליח ירעיפו עליו את כל האהבה שבעולם, לכן התגובות האלו חסרות משמעות וילדותיות, מג׳ק אני לא מצפה להבין כי הוא סתם טמבל . כדאי שתתחילו להתרגל ולרצות אך ורק בטובת המועדון. למיטב זכרוני הקהל לא מנהל את המועדון לפחות 6 שנים.

אם רק היה לך אומץ לקלל אותי מול הפנים יא סמרטוט רצפה קוקסינל, איפה המנהלים כאן?

כי להוציא שנה אחת מתוך ה20 האחרונות אנשים שאמורים להבין כדורגל ולשרת את המועדון פשוט יורים לו ברגל כל פעם מחדש, אם אנחנו עם תקציב של ביתר אנחנו יורדים ליגה בקלות.

כל דבר שישרת את הדמיונות שלכם.

ג'ק, למה הכוונה? מי יורה ברגל?

ובלי קשר לעברו של שכטר, אני מסכים איתך. מקצועית, אין שום דבר מדליק כאן. כמובן שאשמח להתבדות.

ג'ק, למה הכוונה? מי יורה ברגל?

ובלי קשר לעברו של שכטר, אני מסכים איתך. מקצועית, אין שום דבר מדליק כאן. כמובן שאשמח להתבדות.

כל מי שאמון על הרכש, היתה את 2013 מוצלחת, קצת מאיווניר, קצת מנימני את מזרחי וכל השאר גול עצמי בכל חלון.

כל מי שאמון על הרכש, היתה את 2013 מוצלחת, קצת מאיווניר, קצת מנימני את מזרחי וכל השאר גול עצמי בכל חלון.

ועדיין לקחנו 3 אליפויות אז כנראה שגם נעשו דברים נכונים.

כולם טועים.

ועדיין לקחנו 3 אליפויות אז כנראה שגם נעשו דברים נכונים.

כולם טועים.

נכון אבל כמו שחזרתי ורשמתי וחזרתי עוד פעם ועוד, לוקח זמן והרבה טעויות להרוס עיסה מצליחה ולוקח עוד יותר זמן להצליח לבנות, לא בגלל הרכש של 2014 לקחנו את הטרבל של 2015 אלא הפסדנו את התארים של 2016 בעקבותיו, ככה אני מסתכל על הדברים.

קראתי פה איך אתם מזכירים את המצב של סבע ושכטר אצל באר שבע .

95 אחוז שסבע באירופה באיזה קבוצה מהליגה הספרדית בכלל

זה לא אני אמרתי , זה הוא בעצמו אמר..

גם בי יש את התקווה הזאת שהוא יחזור אלינו , סיכוי קלוש מאוד .

נכון אבל כמו שחזרתי ורשמתי וחזרתי עוד פעם ועוד, לוקח זמן והרבה טעויות להרוס עיסה מצליחה ולוקח עוד יותר זמן להצליח לבנות, לא בגלל הרכש של 2014 לקחנו את הטרבל של 2015 לצורך העניין.

אני חושב שאתה קצת מגזים. קח בחשבון שאם יש לך קבוצה טובה(ואלופה), סביר שתצטרך פחות רכש בחלק מהחלונות או שתבצע קניות של התאמות קטנות ועומק כי הבסיס שלך טוב.

בכל מקרה, אני לא חושב שרק פעילות בשוק זה תמיד העיקר. מאד מאמין בעבודת אימון טובה שיודעת לנצל יתרונות ולהסתיר חולשות. ומהבחינה הזאת היינו בידיים טובות לבערך ארבע שנים.

ג'ק :wubyellow3:

מסכים עם כל מה שהוא אומר, אנחנו משלמים בשנתיים האחרונות (ונמשיך לשלם) על כמה חלונות חלשים בטירוף.

אנחנו הולכים אחורה בכל חלון.

אני חושב שאתה קצת מגזים. קח בחשבון שאם יש לך קבוצה טובה(ואלופה), סביר שתצטרך פחות רכש בחלק מהחלונות או שתבצע קניות של התאמות קטנות ועומק כי הבסיס שלך טוב.

בכל מקרה, אני לא חושב שרק פעילות בשוק זה תמיד העיקר. מאד מאמין בעבודת אימון טובה שיודעת לנצל יתרונות ולהסתיר חולשות. ומהבחינה הזאת היינו בידיים טובות לבערך ארבע שנים.

ברור, יש לך את ההתנהלות מול שחקני והנוער ואיך מקדמים ומשלבים אותם בקבוצה, יש מאמן, יש רופא וכולם עושים עבודה חשובה אבל מי שמחליט על הרכש להוציא את השנים שכתבתי וכולל כל עניין ההתאמות כי הינו אלופים עשו עבודה נוראית, כמות הכסף שהתגלגלה בקבוצה הזאת בטח מאז גולדהאר והכסף הגדול אמורה ״להספיק״ להרבה יותר מאיך שמינפו אותו.

קח לדוגמה את חיפה וכמה זמן הם רכבו על ההצלחה שלהם וכמה זמן לקח עד שהמפלצת הזאת נשברה לרסיסים.

הדרך הכי טובה להבטיח שהוא יהיה פלופ (במידה ויגיע) היא לא לתת לו גב מהקהל....

קיצר אם הוא מגיע, בואו נחזיק אצבעות שהוא יתן עונה טובה

חחחחחח שמע הרבה זמן לא קראתי שטויות כאלה

רק שיש פה יוזר אחד שהוא בעלים של פאב שיושבים שם הרבה אוהדי הפועל. כשהוא היה באיטליה עוד לפני שחתם אצלנו אני זוכר שהם אמרו לי משהו על זה שהמכביסט בדרך אלינו. (גם אמרו שהוא יהיה מעולה ויתאים לנו בול)

אני עדיין לא מבין מה עוד שחקן של חד ספרתי סולידי בעונה להתקפה עוזר לנו

בלי קשר לזה שהוא יקר

9 שערים, 8 בישולים כאשר הוא יובש בחודשיים האחרונים כי לא חידש חוזה.

בצמרת הישראלים מבחינת המעורבות בשערים, יש מצב ששני רק לדיא סבע וזה שהוא לא שיחק עונה מלאה.

ולא, הוא לא שחקן יקר ביחס לסגל הנוכחי שלנו והעובדה שהוא שחקן חופשי.

מבין את אלו שכותבים על העבר שלו בהפועל, אבל תדייקו לגבי היכולת שלו בשנתיים האחרונות.

קורא בוואן תגובות של אוהדי באר שבע

כמה שמחה לעיד על עסקה לא סגורה ושחקן שיודע לספק סחורה בעיקר בשנה-שנתיים האחרונות שמזה הם צריכים הכי לפחד

כמה שאני לא רוצה שהוא יגיע אלינו(גם אני קיללתי אותו במשחק נגד בני יהודה) אבל כנראה שזה יקרה והוא הולך ללבוש את המדים שלנו גם מול הפועל ואנחנו צריכים להיות שם בשבילו ובשביל הקבוצה . נקודה

קורא בוואן תגובות של אוהדי באר שבע

כמה שמחה לעיד על עסקה לא סגורה ושחקן שיודע לספק סחורה בעיקר בשנה-שנתיים האחרונות שמזה הם צריכים הכי לפחד

כמה שאני לא רוצה שהוא יגיע אלינו(גם אני קיללתי אותו במשחק נגד בני יהודה) אבל כנראה שזה יקרה והוא הולך ללבוש את המדים שלנו גם מול הפועל ואנחנו צריכים להיות שם בשבילו ובשביל הקבוצה . נקודה

מה אתה מצפה כשאתה קורא תגובות בוואן כל הילדי כאפות של העולם מגיבים שם.

כל פכם יש תלונות, אם מישהו חותם בבש שואלים איך פספסנו, אם מישהו חותם אצלו למה משלמים משכורות כאלה

אנחנו משלמים משכורות כאלה כדי שיחתמו אצלנו זה מה שקורה כשבש לא מתקמצנים זה משפיע ישירות