Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

וואלה מפריע לי שהוא עושה את ההצגות ומפריע לי שהוא מקלל אותנו.

להזכירך הוא היה שונא מכבי גדול אם הוא השתנה אין לדעת.

וזה שאתה מכיר אותו זה סבבה אבל ממה שאני מכיר אותו בין אם זה מהתקשורת ובין אם זה מהמגרש הוא רמאי ומעצבן.

אולי יש בו צדדים טובים שאני לא מכיר.

בכל מקרה אם הוא יגיע אני לא יקלל אותו ואם הוא יראה חרטה אמיתית אני גם יעודד אותו.

שכטר השחקן הכי אהוב בחדרי ההלבשה, היה בכל מועדון בו שיחק עד עכשיו. הפועל זה מועדון שסוחף אותך להתנהגות כזו, אבל הוא לא הפועל. הרבה יותר קרוב לזהבי מהבחינה הזו מאשר לורמוט ודמארי. עובדה שעשה עבודה מצויינת בבית"ר שזה מועדון שנוא לא פחות אם לא יותר אצל האדומים.

בונוצ'י ממילאן ליובה.

הקהל במילאן לא רצה אותו ובסוף קיבל אותו אחרי כל הקשיים.

על איזה רקע הם לא רצו אותו?

בונוצ'י ממילאן ליובה.

הקהל במילאן לא רצה אותו ובסוף קיבל אותו אחרי כל הקשיים.

מה מאיפה הבאת את זה?

אני באמת לא מבין, אם הקהל של בית"ר קיבל אותו יפה, למה שאצלנו לא יהיה ככה?

מתי הוא אמר על הקהל של בית"ר "איך הם שמחו ב0-0 הבני זונות זיינו את אמא שלהם זיינו" ואז שר אומרים ביתר נאצים שרמוטות מזדיינים?

לעטר היה איזה חודש טוב העונה, לשכטר היה קצת יותר. זה הכל דומה ואין הבדלי איכות משמעותיים ואין שום סטאר קוולטי בליגה שלנו. כמו להחליף צדדים בגרביים.

תקווה:שהמאמן יתגלה כסטאר.

מדהים שיש פה אנשים שקוראים לו שחקן מקצועי,שחקן שיש לו את זה והכל.
99 אחוז מהגולים שלו בבית"ר זאת הצגה נטו.
אנחנו מכבי-לא יקנו את ההצגות שלנו בחיים.
לא אכפת לי אם היה בהפועל או לא,הוא שחקן אפס שלא מתאים למכבי,מתאים לקבוצות קטנות.
באותה עונת שיא שלו בהפועל,הם היו קבוצה מגובשת שהצליח לה,זה הכל.
בחו"ל כשל,בחיפה כשל,אז בא טביב והציל אותו אבל בתכל'ס? עניין של מזל,הליגה הייתה השנה פח אשפה גדול ובית"ר הצליחו להתברג לשלישייה הראשונה בפוקס,אם היינו בפורמה אחרת,בית"ר במקרה הטוב היו מגרדים פלייאוף עליון.
בקיצור,לא שחקן שמכבי צריכה,מעדיף לספוג את החוזה של וידאר לעוד עונה עם כל החרא של הפייר פליי פיננסי כי הוא עדיף עליו פי מאה אבל לצערנו זה לא יקרה כי וידאר לא רוצה להיות פה.
כולם פה העלו את ת'ורגמן,עוד שחקן שבפוקס עשה עונה טובה כי הפועל חיפה הצליחו לנצל את העונה הכ"כ גרועה הזאת.
מעדיף זר או שחקן מושאל שלנו מאשר את שכטר או כל חלוץ ישראלי אחר.
קיצר אם מכבי באמת החתימה אותו,זה סימן לזה שאכלנו קש עם חוזה שמן שהיה עדיף לתת למישהו אחר.
מספיק נתקענו עם חוזים שמנים לשחקנים שלא שווים את זה.

מישהו שם שקל מהכיס שלו למשכורת של שכטר?

זה לא אמור להיות עניין של אף אחד כמה שחקן מרוויח.

ברגע שהוא לובש את החולצה הוא צריך לתת הכל.

זה לא משנה אם הוא מרוויח 360 אלף יורו או 360 יורו.

מספיק כבר עם המשפט המטומטם הזה, כמה אטום אפשר להיות אחרי שחודשיים אוכלים לנו את הראש עם הפייר פליי?

אני באמת לא מבין, אם הקהל של בית"ר קיבל אותו יפה, למה שאצלנו לא יהיה ככה?

כי הם הקהל המטומטם במדינה.

בכל שחקן שמגיע אליהם הם מתאהבים תוך רגע ובטוחים שהם הקבוצה הכי משמעותית בשבילו. כל שחקן שעוזב אותם הם שונאים אותו כי הוא עזב אותם. משום מה עד שיצחקי החליט לפרוש ולהישאר אצלנו הם היו בטוחים שהוא רק מחכה כבר לחזור אליהם.

מתי הוא אמר על הקהל של בית"ר "איך הם שמחו ב0-0 הבני זונות זיינו את אמא שלהם זיינו" ואז שר אומרים ביתר נאצים שרמוטות מזדיינים?

מבין מה אתה כותב אבל זה של ילדים קטנים, הוא ליצן. מאז עבר הרבה בקריירה בארץ ובחו"ל. כמובן שהתנצלות שלו אחרי החתימה תעביר את זה בצורה טובה יותר.

בסופו של דבר מה שיקבע זה אם הוא ישחק כמו ורמוט שראו שהוא עושה טובה או שייתן את התחת.

מדהים שיש פה אנשים שקוראים לו שחקן מקצועי,שחקן שיש לו את זה והכל.

99 אחוז מהגולים שלו בבית"ר זאת הצגה נטו.

אנחנו מכבי-לא יקנו את ההצגות שלנו בחיים.

לא אכפת לי אם היה בהפועל או לא,הוא שחקן אפס שלא מתאים למכבי,מתאים לקבוצות קטנות.

באותה עונת שיא שלו בהפועל,הם היו קבוצה מגובשת שהצליח לה,זה הכל.

בחו"ל כשל,בחיפה כשל,אז בא טביב והציל אותו אבל בתכל'ס? עניין של מזל,הליגה הייתה השנה פח אשפה גדול ובית"ר הצליחו להתברג לשלישייה הראשונה בפוקס,אם היינו בפורמה אחרת,בית"ר במקרה הטוב היו מגרדים פלייאוף עליון.

בקיצור,לא שחקן שמכבי צריכה,מעדיף לספוג את החוזה של וידאר לעוד עונה עם כל החרא של הפייר פליי פיננסי כי הוא עדיף עליו פי מאה אבל לצערנו זה לא יקרה כי וידאר לא רוצה להיות פה.

כולם פה העלו את ת'ורגמן,עוד שחקן שבפוקס עשה עונה טובה כי הפועל חיפה הצליחו לנצל את העונה הכ"כ גרועה הזאת.

מעדיף זר או שחקן מושאל שלנו מאשר את שכטר או כל חלוץ ישראלי אחר.

קיצר אם מכבי באמת החתימה אותו,זה סימן לזה שאכלנו קש עם חוזה שמן שהיה עדיף לתת למישהו אחר.

מספיק נתקענו עם חוזים שמנים לשחקנים שלא שווים את זה.

זה כמובן לא מדוייק, אל תמציאו כדי להצדיק את הטענות שלכם.

הוא היה טוב בקייזרסלאוטרן, ראיתי את העונה שלו שם, הוא פתח טוב מאוד את העונה, היה משמעותי ונפצע בערך באמצע העונה.

חיפה באמת לא מדד לכלום.

עונה קודמת בבית"ר 14 שערי ליגה, 4 שערים בגביע.

העונה יש לו 9 שערים, 8 בישולים ועוד סחיטת פנדלים (לא בעט את כולם) כאשר בחודשיים האחרונים הוא הושבת ע"י טביב. כתבתי מוקדם יותר בנושא, הוא מעורב במעל 20 שערים בכל אחת מ2 העונות האחרונות.

לא כוכב אבל אחלה שחקן ישראלי בהעברה חופשית.

העניין של מה שקרה בהפועל לפני 9 שנים מעט מציק, אבל הכל תלוי בגישה של השחקן. אני חושב שהוא מקצוען.

שכטר ובלקמן יכל להיות שילוב מעניין.

הייתם קונים סנריו של שכטר, בלקמן + ורד. בלי שיגיע שחקן זר להתקפה?

צריך שחקן התקפה זר בלקמ אולי פיזי והכל אבל מחמיצן כרוני. היינו בכיף יכולים לגמור את המשחק בב"ש עם 3-0 בלי ההחמצות שלו.

זה כמובן לא מדוייק, אל תמציאו כדי להצדיק את הטענות שלכם.

הוא היה טוב בקייזרסלאוטרן, ראיתי את העונה שלו שם, הוא פתח טוב מאוד את העונה, היה משמעותי ונפצע בערך באמצע העונה.

חיפה באמת לא מדד לכלום.

עונה קודמת בבית"ר 14 שערי ליגה, 4 שערים בגביע.

העונה יש לו 9 שערים, 8 בישולים ועוד סחיטת פנדלים (לא בעט את כולם) כאשר בחודשיים האחרונים הוא הושבת ע"י טביב. כתבתי מוקדם יותר בנושא, הוא מעורב במעל 20 שערים בכל אחת מ2 העונות האחרונות.

לא כוכב אבל אחלה שחקן ישראלי בהעברה חופשית.

העניין של מה שקרה בהפועל לפני 9 שנים מעט מציק, אבל הכל תלוי בגישה של השחקן. אני חושב שהוא מקצוען.

בית"ר זה לא מדד לכלום לצערי גם,הם קבוצה בלי לחץ לרוץ לאליפות כי לא ציפו מהם לרוץ לאליפות.

אם הוא בא למכבי,הלחץ הוא שונה,הוא לא רגיל ללחץ כזה כבר שנים,עובדה שבקבוצה לחוצה זה לא הלך לו.

הוא מעורב במלא גולים של בית"ר שרובם הגיעו מהצגות שלו ברחבה או ליד הרחבה,מצטער אבל זה לא מדד בשבילי.

אני לא מחפש כוכבים,מחפש שחקנים שיתנו את העבודה והוא לא מה שיתן את העבודה במכבי.

מצטער אבל לא רוצה במכבי.

מעדיף את החוזה שהציעו לו שיציעו לשחקנים אחרים,עדיפות לזר.

גם זהבי קילל אותך אחרי הדאבל שלהם ותראה איך כולם מתים עליו היום.

בית"ר זה לא מדד לכלום לצערי גם,הם קבוצה בלי לחץ לרוץ לאליפות כי לא ציפו מהם לרוץ לאליפות.

אם הוא בא למכבי,הלחץ הוא שונה,הוא לא רגיל ללחץ כזה כבר שנים,עובדה שבקבוצה לחוצה זה לא הלך לו.

הוא מעורב במלא גולים של בית"ר שרובם הגיעו מהצגות שלו ברחבה או ליד הרחבה,מצטער אבל זה לא מדד בשבילי.

אני לא מחפש כוכבים,מחפש שחקנים שיתנו את העבודה והוא לא מה שיתן את העבודה במכבי.

מצטער אבל לא רוצה במכבי.

מעדיף את החוזה שהציעו לו שיציעו לשחקנים אחרים,עדיפות לזר.

זהבי לא קילל אם זוכר נכון, כן לבש חולצה הזונה ה12. בגלל זה אני לא מייחס לזה יותר מדי חשיבות. שכטר זונת קהל, אם יהיה אצלנו ויבקיע ינשק את הסמל. לי זה לא איכפת כל עוד יהיה מקצוען.

הוא לא היה מעורב רק בפנדלים, 9 שערים ו8 בישולים בשני שליש עונה.

זהבי לא קילל אם זוכר נכון, כן לבש חולצה הזונה ה12.

הוא לא היה מעורב רק בפנדלים, 9 שערים ו8 בישולים בשני שליש עונה.

סבבה,מתקן את עצמי,חשבתי שאמר משהו.

בסדר,עדיין לא רוצה אותו במכבי,מצטער מבחינתי זה ללכת אחורה.

מעדיף חבר'ה יותר צעירים ורעבים.

ואם היה לובש?

די נו, כל הקבוצה לבשה את זה בערך. רוב האנשים בעולם הולכים עם הזרם ועושים מה שכולם עושים. חשבתי שהרוב כאן כבר התבגר והבין שהכל שטויות. כשיהיה אצלינו הוא יחגוג על הפועל בדרבי וישיר את הקונטרה ואז יעבור לכם.

ואם היה לובש?

די נו, כל הקבוצה לבשה את זה בערך. רוב האנשים בעולם הולכים עם הזרם ועושים מה שכולם עושים. חשבתי שהרוב כאן כבר התבגר והבין שהכל שטויות. כשיהיה אצלינו הוא יחגוג על הפועל בדרבי וישיר את הקונטרה ואז יעבור לכם.

אני זוכר את התחושות והתגובות של כולם שזהבי הגיע, הקללות אליו, הדיונים אם שר לא שר, לבש לא לבש.

הפריח את זה מהר עם הגול מול נתניה במשחק הראשון שלו אצלנו.

זהבי זה לא שכטר, השני הוא זונת קהל. אבל אני חושב שהוא מקצוען כמו זהבי.