Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

לא יודע אם קראת לי דביל רציני כרגע או לא אבל נחליק את זה

מסכים שכנראה אם כל האיצטדיון יקלל שחקן הוא לא יישאר אבל במקביל זה גם יפגע בקבוצה פגיעה אנושה ולכן בשיקלול אני טוען וכתבתי ש"זה לא יעזור".

ואגב הוא לא קילל רק את המועדון, הוא קילל את כולנו. "איך הם שמחו ב0-0 הבני זונות, זיינו את אמא שלהם זיינו".

אנחנו צריכים בני זונות כמו איתי שכטר.

השנה לא היה לנו אחד שהיה קרוב להוביל את הקבוצה (מקצועית וחברתית)

שכטר הוא כזה.

נצטרך לבלוע את הגלולה ולקבל את זה.

אם שכטר דורך כאן אנחנו הבני זונות.

בבית"ר מה הוא היה? בהפועל?

החצי עונה הראשונה בדאבלוזון והחצי עונה הראשונה בבית"ר (אחרי שהצטרף בינואר) אלה במצטבר השנה הטובה היחידה בקריירה שלו. עוד בלוף כמו החבר שלו ורמוט, רק שבניגוד לורמוט הוא גם נתן אחרי חצי עונה טובה בקבוצת מרכז טבלה כשעבר לטביב, אז אנשים התחילו לחשוב שוב שהוא שווה משהו.

ולא, הוא לא "היה גרוע בחיפה כי כולם גרועים בחיפה" - כולם גרועים בחיפה כי חיפה מחתימה שחקנים גרועים.

תתקדמו אנחנו ב2018

עם זה אני מסכים. הסיבה היחידה לא להחתים אותו היא שבשמונה השנים האחרונות יש לו חצי עונה טובה, ומאז הספיק לחזור לסורו בשנה האחרונה.

עם זה אני מסכים. הסיבה היחידה לא להחתים אותו היא שבשמונה השנים האחרונות יש לו חצי עונה טובה, ומאז הספיק לחזור לסורו בשנה האחרונה.

אני לא מסכים.

להוציא את הקדנציה שלו בחיפה וחו"ל - הצליח בנתניה, הפועל ובית"ר. בכל תקופת הזמן שלו שם.

מסכים שכנראה אם כל האיצטדיון יקלל שחקן הוא לא יישאר אבל במקביל זה גם יפגע בקבוצה פגיעה אנושה ולכן בשיקלול אני טוען וכתבתי ש"זה לא יעזור".

ואגב הוא לא קילל רק את המועדון, הוא קילל את כולנו. "איך הם שמחו ב0-0 הבני זונות, זיינו את אמא שלהם זיינו".

האמת שהתכוונתי למי שלהוט שיגיע או מישהו שיוכל לשיר לו, אני לא יודע איפה אתה עומד.

זה פחות מפריע מההלוואי שימותו בשיר שהוא שר עם הקהל אם אני זוכר נכון, הזיינו אותם זאת תגובה של שחקן כדורגל בין החדרים אז לקח את המקרופון והרגיש מלך העולם, אבל כל אחד ומה שלא מסוגל לשמוע.

בכל מקרה ברגע שקהל ירים על זה צעקה שחקנים פשוט יבינו שהם לא יוכלו להגיע למועדון הכי גדול בארץ אם הם יתנהגו ככה, ללבוש את החולצה שלנו זאת פריבילגיה סופר ענקית וסמרטוט כזה צריך להתבייש שיש לו את האומץ לחתום כאן.

אני לא מסכים.

להוציא את הקדנציה שלו בחיפה וחו"ל - הצליח בנתניה, הפועל ובית"ר. בכל תקופת הזמן שלו שם.

בנתניה הוא היה סתם שחקן. באמת. ראיתי אותו הרבה באותה תקופה, לא סתם לותר מתיאוס שנא אותו. היה שחקן של פוזה שנותן 7 גולים בעונה, יש סיבה שגם מכבי וגם הפועל העדיפו את אבידור (בדיעבד תגידו שטעות, אבל בזמן אמת זאת נראתה החלטה יותר טובה כי שכטר באמת לא היה משהו מיוחד. יש אפילו טור ממעריב באותו קיץ שתוהה למה לוותר על חלוץ מוכשר כמו זהבי בשביל חלוץ שלא באמת נותן תפוקה. שנה לאחר מכן הטור ההוא נראה מגוחך, אבל בהמשך הקריירה של שניהם נראה שההערכה של הכתב לגבי מי חלוץ יותר טוב היתה נכונה). אהבו לכתוב בתקשורת שהוא שחקן טוב, זה הכל, כמו שעושים תמיד עם שחקנים צעירים. גם בבית"ר הוא הרבה פחות להיט ממה שאתם עושים ממנו אם תוציאו התחזויות ופנדלים. הוא לא באמת שחקן טוב. בעונה הכי טובה בקריירה שלו מאז הפועל הוא בסך הכל שחקן סביר, והוא מתקרב לסיומה. אני באמת לא רואה למה לגעת בו.

בנתניה הוא היה סתם שחקן. באמת. ראיתי אותו הרבה באותה תקופה, לא סתם לותר מתיאוס שנא אותו. אהבו לכתוב בתקשורת שהוא שחקן טוב, זה הכל, כמו שעושים תמיד עם שחקנים צעירים. גם בבית"ר הוא הרבה פחות להיט ממה שאתם עושים ממנו אם תוציאו התחזויות ופנדלים. הוא לא באמת שחקן טוב. בעונה הכי טובה בקריירה שלו מאז הפועל הוא בסך הכל שחקן סביר, והוא מתקרב לסיומה. אני באמת לא רואה למה לגעת בו.

זה עניין של השקפה.

אני זוכר שחקן אדיר בנתניה והפועל.

ובבית"ר הוא היה ממש טוב לטעמי , היו רגעים שהיה מעל הליגה.

אני מאוד מעריך את התגובות שלך אבל מה אתה מצפה משחקן מוביל ביריבה העירונית ? לא הגיע הזמן לשחרר מההצהרות המטופשות האלו לפני 8-9 שנים ?

במקרה אני מכיר את משפחת שכטר דרך חברים משותפים מהצפון (היינו סוג של שכנים בעבר), אבא שלו בקיץ 2006/7 לא רצה לשמוע על שום מועדון מלבד מכבי . לוני ודריקס מרחו אותם בלי סוף והוא חתם בנתניה . בקיץ 2009/10 נימני העדיף את יובל אבידור על איתי שכטר (קצב היה הסוכן שלו בזמנו ואמר זאת בבירור), שכטר חתם בהפועל שבאופן די מצחיק גם כן העדיפו את אבידור על פניו, הוא רשם עונת שיא להזכירם באותה עונה.

וואלה, אם אתה שחקן מכבי, שרצית להגיע להפועל פעמיים וכל הזמן העדיפו על פניך שחקן אחר, אותה הפועל דופקת בונקר מהסרטים וחגגו עליך תיקו ואיבוד אליפות כביכול, לא היית תופס את המיקרופון ומקלל את הכושליאמא שלהם ? לא מתאים לך ההתייפיפות הזו.

שכטר סגור במכבי כבר חודשיים, אם הא לא יתן תפוקה הוא יקבל קללות כמו ורמוט, אם הוא יצליח ירעיפו עליו את כל האהבה שבעולם, לכן התגובות האלו חסרות משמעות וילדותיות, מג׳ק אני לא מצפה להבין כי הוא סתם טמבל . כדאי שתתחילו להתרגל ולרצות אך ורק בטובת המועדון. למיטב זכרוני הקהל לא מנהל את המועדון לפחות 6 שנים.

אני מאוד מעריך את התגובות שלך אבל מה אתה מצפה משחקן מוביל ביריבה העירונית ? לא הגיע הזמן לשחרר מההצהרות המטופשות האלו לפני 8-9 שנים ?

במקרה אני מכיר את משפחת שכטר דרך חברים משותפים מהצפון (היינו סוג של שכנים בעבר), אבא שלו בקיץ 2006/7 לא רצה לשמוע על שום מועדון מלבד מכבי . לוני ודריקס מרחו אותם בלי סוף והוא חתם בנתניה . בקיץ 2009/10 נימני העדיף את יובל אבידור על איתי שכטר (קצב היה הסוכן שלו בזמנו ואמר זאת בבירור), שכטר חתם בהפועל שבאופן די מצחיק גם כן העדיפו את אבידור על פניו, הוא רשם עונת שיא להזכירם באותה עונה.

וואלה, אם אתה שחקן מכבי, שרצית להגיע להפועל פעמיים וכל הזמן העדיפו על פניך שחקן אחר, אותה הפועל דופקת בונקר מהסרטים וחגגו עליך תיקו ואיבוד אליפות כביכול, לא היית תופס את המיקרופון ומקלל את הכושליאמא שלהם ? לא מתאים לך ההתייפיפות הזו.

שכטר סגור במכבי כבר חודשיים, אם הא לא יתן תפוקה הוא יקבל קללות כמו ורמוט, אם הוא יצליח ירעיפו עליו את כל האהבה שבעולם, לכן התגובות האלו חסרות משמעות וילדותיות, מג׳ק אני לא מצפה להבין כי הוא סתם טמבל . כדאי שתתחילו להתרגל ולרצות אך ורק בטובת המועדון. למיטב זכרוני הקהל לא מנהל את המועדון לפחות 6 שנים.

תודה רבה.

אם מתכננים להביא חלוץ זר ואיכשהו יכולים להשאיר את בלקמן, לא חושב שאנחנו בכלל צריכים את שכטר.

עד עכשיו חשבתי שהוא בא במקום בלקמן אבל היום אומרים שהוא עשוי להישאר...

ולגבי הקללות האלה בחגיגות של הפועל, לא חושב שצריך להתייחס לזה ברצינות.

בכדורגל של היום שחקנים מתנהגים ככה וזה לא מייצג כלום. לא חושב שצריך להתייחס לזה בכלל.

איפה עובר הגבול?
נניח מוחמד סאלח רוצה לחתום מחר במכבי, אתם לוקחים אותו?

שמע, אתה מכיר אותי ויודע שאני פרגמטי מאד בדברים האלה ובדרך כלל טובת מכבי מעל הכל.

אבל פה, גם אם היה מדובר בחלוץ על (והוא לא) אי אפשר להתעלם שהבחור לקח, במודע (בניגוד לורמוט שאפשר לתת לו את חמת הספק), את המיקרופון ופשוט החליט לקלל את כולנו. זה לא סתם מציצה לאוהדים שלהם כמו טבח מוח בתאילנד, זה מעבר. בושה שהוא ידרך פה. לא יקבל ממני טיפת עידוד (גם לא קללות כי זה לא יעזור בכלום).

פתחתי את ההודעה שלי באולי.

חושב שאתה מעט מגזים, אבל בסהכ כל עוד לא תקלל אותו מבין אותך לגמריי. זכותך לחלוטין ואני מכבד את זה.

אם הוא באמת חותם אסור לקלל אותו ולקרוא קריאות נגדו למרות שהוא זבל של בן אדם.

אם יהיו קריאות זה יפרק את הקבוצה לא חובה לעודד אותו אבל גם לא לקלל סתם באלגן.

בנושא המקצועי אני מעדיף את תורג'מן בהרבה אבל לא משנה מי משניהם בא חייב חלוץ זר תותח (כמבון במידה שוידאר עוזב).

אם הוא באמת חותם אסור לקלל אותו ולקרוא קריאות נגדו למרות שהוא זבל של בן אדם.

אם יהיו קריאות זה יפרק את הקבוצה לא חובה לעודד אותו אבל גם לא לקלל סתם באלגן.

בנושא המקצועי אני מעדיף את תורג'מן בהרבה אבל לא משנה מי משניהם בא חייב חלוץ זר תותח (כמבון במידה שוידאר עוזב).

אתה מכיר אותו אישית שאתה אומר ככה בפה מלא שהוא זבל של בן אדם ? שמעו אתם 90% פה חבורה של יצורים ילדותיים ומטומטמים .

אם הוא כובש צמד בדרבי אתם הראשונים למצוץ לו, חבורה של בדבחים.

לא מבין איפה ההתייפיפות. אמרתי שאני לא מבין את התגובה שלו? הייתי נוהג בדיוק כמוהו.

עם זאת לצד ההבנה של האקט שלו צריך גם להבין שלאקט כזה יש השלכות והן בין היתר להיות שנוא ומוקצה עד סוף ימייך במועדון ואצל הקהל שקיללת באופן אישי ומאד מודע. מה הבעיה? מי שלא מבין את זה ומנסה לנתק ולהגיד נו, הוא שחקן, שחררו מה שהיה לפני 8 שנים הוא המתייפייף. יש גבול. מאחל לו את כל הרע שבעולם וגם אם יחתום אני אמשיך לאחל לו את זה, רק בלב.

אם הוא בא במקום וידאר זה בעייתי, נתן 9 גולים בעונת שיא מבחינת כיבושים של בית"ר,

וידאר בעונה חלשה התקפית נתן 13.

לא מדוייק. וידאר שיחק יותר ממנו, שכטר הושבת בחודשיים האחרונים כי לא האריך חוזה. שכטר יותר מעורב ומשפיע על המשחק השוטף וכמובן סחט פנדלים.

עונה קודמת שכטר עם 14 שערים בליגה ו4 בגביע, שוב, לא כולל סחיטת פנדלים.

אם מסתכלים רק על שערים ומעורבות בשערים שכטר זו החתמה קלה.

אם היו קוראים לו איתן שלטר חצי פורום כבר היה קורא להחתימו.

השנאה לשחקן ממש מוגזמת. בעולם היו מעברים יותר גסים של שחקנים יותר בעייתים. כולה תרמיל בשק.

אם היו קוראים לו איתן שלטר חצי פורום כבר היה קורא להחתימו.

השנאה לשחקן ממש מוגזמת. בעולם היו מעברים יותר גסים של שחקנים יותר בעייתים. כולה תרמיל בשק.

בוא תאיר את עיניי, איזה מעברים?

אתה מכיר אותו אישית שאתה אומר ככה בפה מלא שהוא זבל של בן אדם ? שמעו אתם 90% פה חבורה של יצורים ילדותיים ומטומטמים .

אם הוא כובש צמד בדרבי אתם הראשונים למצוץ לו, חבורה של בדבחים.

וואלה מפריע לי שהוא עושה את ההצגות ומפריע לי שהוא מקלל אותנו.

להזכירך הוא היה שונא מכבי גדול אם הוא השתנה אין לדעת.

וזה שאתה מכיר אותו זה סבבה אבל ממה שאני מכיר אותו בין אם זה מהתקשורת ובין אם זה מהמגרש הוא רמאי ומעצבן.

אולי יש בו צדדים טובים שאני לא מכיר.

בכל מקרה אם הוא יגיע אני לא יקלל אותו ואם הוא יראה חרטה אמיתית אני גם יעודד אותו.

בוא תאיר את עיניי, איזה מעברים?

בונוצ'י ממילאן ליובה.

הקהל במילאן לא רצה אותו ובסוף קיבל אותו אחרי כל הקשיים.