Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

למה זהבי “היה מכבי?“

בן חיים “היה מכבי?“

ואני באמת יכול לעשות פה רשימה של כמה דפים.

של שחקנים ש“הם לא מכבי“ ותרמו יותר משחקנים שהם “מכבי“ לטענתכם.

זהבי שחקן כדורגל שכטר שחקן תיאטרון.

מכבי מועדון מכל כולם, מעל הבינוניות והעליבות של שאר קבוצות הליגה, אצלנו שחלוץ מגיע למצב מול השער מצופה ממנו לשים את הכדור ברשת ולא לצלול ולנסות לגנוב פנדל. אנחנו לא רמאים, פה זה לא באר שבע שרק לפני שבוע המאמן שלהם הצהיר לפני המשחק "הלוואי שנקבל פנדל" ולא משנה הסיבה.

מצטער מאוד, מי שלא מבין את זה לא יודע עד הסוף מה זה מכבי. אנחנו נרמוס נביס ונשפיל אותך אבל על המגרש בכדורגל נטו ולא נצטייד בשורת צוללנים כמו ברדה, מליקסון, אייבינדר וכן, שכטר.

מעבר לזה יש את הפן שלו עם הקהל של מכבי שדובר עליו רבות לפניי,

יש את העניין שלי אישית לא מאפשר לקבל החתמה שלו וזה שפעם אחר פעם שרצינו אותו הוא תמיד העדיף ללכת לקבוצות אחרות, לא רק להפועל או לחיפה אלא אפילו לנתניה.זה שחקן שלא אוהב את המועדון הזה ו"מסכים" להגיע לפה בגיל 31 רק כי אין לו פראייר אחר שישלם לו סכום כזה ועוד יתן לו חוזה לשנתיים. תאמין לי שאם בש היי רוצים אותו הוא היה הולך לשם ואין שום סיבה להאמין במשהו אחר כי ההסטוריה הוכיחה שלפחות ב3 הזדמנויות הוא העדיף קבוצה אחרת על פנינו, אז למה שהפעם זה יהיה שונה?

והשיא כמובן הוא החזרה הלא ברורה על אותה טעות שעשינו לא מעט פעמים בשנים האחרונות, חוזה עתק לשחקן הרבה מעבר לשיא ועוד התחייבות ליותר מעונה אחת מה שיתקע אותו בגרון שלנו בהמשך.

זאת החתמה מזעזעת בכל אופן שיש, הסיכוי היחיד למזער נזקים בהבאה שלו זה חוזה נמוך יותר משמעותית מ350 אלף ולשנה בלבד עם אופציה, מעבר לזה יהיה פשוט טעות אדירה.

מדוייק, מקווה שלא עושים שוב את אותן טעויות

יותר מזה שהוא הפועל הוא פשוט לא מכבי

ומתאים לב"ש

מקווה שזה סתם משחקי מו"מ שלו עם הגמלים

למה זהבי “היה מכבי?“

בן חיים “היה מכבי?“

בדיוק. יש פה כמה אנשים שפשוט מסרבים להתבגר.

מכבי לא תביא או לא תביא שחקן כי הם מפחדים איך האוהדים יגיבו לשחקן עבר בהפועל (שאגב לא שיחק שם כבר בערך 8 שנים).

מתי הוא אמר על הקהל של בית"ר "איך הם שמחו ב0-0 הבני זונות זיינו את אמא שלהם זיינו" ואז שר אומרים ביתר נאצים שרמוטות מזדיינים?

אמנם אני מהמחנה שלא כזה שש לקבל את שכטר, אבל זה מסיבות מקצועיות בלבד. לגבי המקרה המדובר: דלג אחי. יש על זה כבר התיישנות ממזמן. גם לטל בן חיים היה איזה עניין עם פאק מכבי, סו וואט? תתבגרו, זה שחקנים מקצועיים ואם הם מתאימים ורוצים להגיע לפה (בשונה מורמוט למשל) אז למי אכפת שהוא קילל אותנו לפני 7-8 שנים?

למה זהבי “היה מכבי?“

בן חיים “היה מכבי?“

בן חיים זו דוגמה מעולה לאיך פרובוקטור שיותר חשוב לו ליפול מאשר לעשות את המהלך הנכון לא יקח אותנו לשום מקום

בן חיים זו דוגמה מעולה לאיך פרובוקטור שיותר חשוב לו ליפול מאשר לעשות את המהלך הנכון לא יקח אותנו לשום מקום

או שיש לך זיכרון קצר או שאתה כפוי טובה.

בן חיים נתן עונות גדולות במכבי והיה חלק ממכונה שהביאה לך 3 אליפויות(בן חיים היה שותף ל2)

העונה האחרונה שלו השאירה טעם מר ממנו, אבל אף פעם אסור לשכוח את הרגעים הגדולים שלו.

מקצועית, חושב שהוא אחרי השיא

ואולי יותר חשוב, הוא פשוט לא בנוי להיות שחקן רוטציה. הוא מהשחקנים שחייבים לקבל ביטחון, "חום", להרגיש מובילים. מה שעוד יותר גורם לי לחשוש מההשתלבות שלו אצלנו.

ואם כבר דיברנו על חום, שכטר כבר העיד על עצמו שהוא שחקן של קהל, ככה שגם העניין הזה לא יעזור לסיכויים שלו להצליח פה.

שיהיה לנו בהצלחה, מקווה שיאכיל אותנו פי אלף כובעים מבניון

מכבי לא תביא או לא תביא שחקן כי הם מפחדים איך האוהדים יגיבו לשחקן עבר בהפועל (שאגב לא שיחק שם כבר בערך 8 שנים).

הוא שיחק שם לפני 5 שנים הם העלו את מחירי המנויים בשבילו

ומה הגניבת דעת הזאת לקרוא לו שחקן עבר בהפועל?! גם הזיכרון הקצר מתעב אותו רק מהתקופה שלו בביתר

אז היא משלמת לשכטר 360 אלף דולר?

בעולם בו שילמנו על עטר 750 אלף דולר, שלומי אזולאי וחוזה לשנתיים של 400 פלוס?

360 זה לא כסף.

תמיד אהבתי את גלעד בי

בהקשר הזה, קצת מדהימה העובדה שכשחקן שר שירי נאצה על מכבי בהפועל זה סוג של טאבו ועלבון אישי ממש עבור כמה דמויות.

מנגד, כשאוהדי בית״ר קוראים ״אמא שלכם *ונה״ ועוד כמה ברכות עסיסיות הם עדיין ״אחים״.

בהקשר הזה, קצת מדהימה העובדה שכשחקן שר שירי נאצה על מכבי בהפועל זה סוג של טאבו ועלבון אישי ממש עבור כמה דמויות.

מנגד, כשאוהדי בית״ר קוראים ״אמא שלכם *ונה״ ועוד כמה ברכות עסיסיות הם עדיין ״אחים״.

מי בדיוק רואה בביתר אחים?!

בעולם בו שילמנו על עטר 750 אלף דולר, שלומי אזולאי וחוזה לשנתיים של 400 פלוס?

360 זה לא כסף.

תמיד אהבתי את גלעד בי

זה שהיינו מפגרים זה אומר שאנחנו צריכים להמשיך להתנהג ככה.

לדעתי לעטר אין מה לעשות במכבי לגבי שכטר מצד אחד לא אוהב את ההצגות שלו ואת העבר בהפועל מצד שני אולי יכול להיות שחקן גיבוי טוב.

למה זהבי “היה מכבי?“

בן חיים “היה מכבי?“

זהבי היה הכי מכבי שאפשר עוד בהפועל. מדהים.

מסכים לגבי ההלך רוח אבל אני עדיין רוצה את שכטר במכבי. בהתחשב בכל הנסיבות (מכבי, השחקן, הליגה, האפשרויות שעומדות בפנינו העונה)

מסכים עם ביבור לגבי הטענה ששכטר 3 פעמים העדיף קבוצה אחרת על פני מכבי, אבל אז ועכשיו..שמיים וארץ. במיוחד בתקופה שעבר מנצרת עלית לנתניה.

זהבי היה הכי מכבי שאפשר עוד בהפועל. מדהים.

בדיוק. זהבי גדל בקבוצה הלא נכונה.

מבחינתי לפחות זה ממש לא קשור להפועל. הוא שחקן מבחיל.

אני אומר שרק לפי חוקי הנאחס אם הוא הולך לבש הוא הופך להיות חלק מהמכונה שלהם סטייל ראדי, ומצד שני אם הוא מגיע למכבי אני רואה אותו הופך לעוד בן בסט. כאילו אין פה איך לנצח.

שכטר סגור במכבי כבר חודשיים, אם הא לא יתן תפוקה הוא יקבל קללות כמו ורמוט, אם הוא יצליח ירעיפו עליו את כל האהבה שבעולם, לכן התגובות האלו חסרות משמעות וילדותיות, מג׳ק אני לא מצפה להבין כי הוא סתם טמבל . כדאי שתתחילו להתרגל ולרצות אך ורק בטובת המועדון. למיטב זכרוני הקהל לא מנהל את המועדון לפחות 6 שנים.

תודה רבה

נגמר עידן הנאמנות למועדונים.

כל שחקן ילך איפה שהוא חושב שיהייה לו טוב מבחינה כספית או מקצועית גם אם היה ביריבה השנואה.

כולם שכירי חרב היום בכדורגל. למי אכפת מה עשה שהיה בהפועל?! העיקר הוא יתרום לנו העונה וזהו