Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

לא יודע מאיפה אתה מביא את זה.

לפי מה שדווח בתקשורת שכטר תמיד רצה להגיע למכבי שהיתה פחות בעניין, חוץ מבנקודה ספציפית שמכבי היו מוכנים להציע עליו בערך את שם המועדון, החברה של גולדהאר, דאבור וכסף - ואז הפועל לא היו מוכנים לעסקה...

היתה נקודה שצנציפר, שהיו תקופות שהוא ידע לדווח מה הצבע תחתונים של שכטר ואם הקקי שלו רך או קשה ואם יש בו תירס, אמר שאם מכבי רוצים שכטר מוכן להגיע בריצה לק"ש לחתום..

*בעידן ג'ורדי*

אם כבר אז אתה ממציא פה דברים, אם אתה לא מכיר את ההיסטוריה של שכטר ומכבי אז עדיף לא לבטל את מה שאחרים אומרים פה.

שחקן שחתך למכבי בשניה האחרונה אחרי שכבר סיכם.

שחקן שרדפו אחריו שנים והוא הלך לכל מקום, רק לא מכבי

שחקן שמגיע לפה כשאין לו אף אופציה אחרת וכנראה יקבל הרבה כסף.

כבר היה לנו את ורמוט. לא צריך עוד אחד

חתך כי מכבי של אותו זמן לא ידעה לסגור.

מתאים יותר לדמארי.

לפחות על פי הפרסומים ב״ש מאוד רוצה אותו, לא נשמע כזה מופרך. בקשר לכסף מכבי כבר כמה שנים משלמת יותר מידי לא משהו שרלוונטי לשחקן מסוים.

אין בין שכטר לורמוט קשר באמת, אופי שונה לחלוטין, חוצמיזה שורמוט היה כבר שחקן מת לפני שהגיע לכאן. אם זה בגלל הבלגן בקהל אז מעניין לי לפחות את הביצה ומקווה מאוד שגם למועדון.

וועם כל זאת, אני לא מת על הרעיון, הוא לא צעיר, לא מהיר, לא סקורר מטורף מרגיש לי שיש פה הרבה יותר מה להפסיד.

אם כבר אז אתה ממציא פה דברים, אם אתה לא מכיר את ההיסטוריה של שכטר ומכבי אז עדיף לא לבטל את מה שאחרים אומרים פה.

מה אני ממציא? הדיווחים בתקשורת תמיד היו וכאמור, אני מסתמך עליהם ועל מה שהכתבים עצמם אמרו.

לא מתיימר להכיר את שכטר או מישהו מקורב לו...

גם הכתב של וואלה שסיקר את הפועל בקדנציה השניה של שכטר שם, גם עיתונאים של ערוץ הספורט וגם צנציפר בתקופה של שכטר בצרפת כמה פעמים חזרו ואמרו ששכטר מאוד רוצה להגיע למכבי..

גם יכול להיות שזה היה חרטא בשביל להוציא עוד כסף מיענקלה, אבל הדיווחים היו....

מה אני ממציא? הדיווחים בתקשורת תמיד היו וכאמור, אני מסתמך עליהם ועל מה שהכתבים עצמם אמרו.

לא מתיימר להכיר את שכטר או מישהו מקורב לו...

גם הכתב של וואלה שסיקר את הפועל בקדנציה השניה של שכטר שם, גם עיתונאים של ערוץ הספורט וגם צנציפר בתקופה של שכטר בצרפת כמה פעמים חזרו ואמרו ששכטר מאוד רוצה להגיע למכבי..

גם יכול להיות שזה היה חרטא בשביל להוציא עוד כסף מיענקלה, אבל הדיווחים היו....

ב-2006 שכטר סיכם אצלנו כשהוא היה בנצרת עילית ודפק לנו ברז בשנייה האחרונה, רק כדי לחתום בנתניה, וב-2013 ג'ורדי מאוד רצה את שכטר והיה מוכן להציע לו חוזה ענק, הוא העדיף לחזור להפועל בפחות כסף.

לא שמפריע לי ששכטר יחתום פה, בטח אם בקבוצה חושבים שהוא יכול לתרום לנו.

רשמתי בעידן ג'ורדי... וג'ורדי טען ששכטר הגיע להפועל ביותר כסף ממה שמכבי הציעו. היה שם את הסיפור שהם ייקרו את המנוי בשביל להביא אותו ושטויות כאלה

איך 9 עמודים עברו בלי הסירטון מהחגיגות שלהם?

אולי כבר לא אכפת לאף אחד. עבר איזה עשור מאז והפועל בלאומית. הכדורגל מאוד דינמי ומה שהיה מפריע מאוד לקהל לפני 5-7 שנים משפיע הרבה פחות היום?

רשמתי בעידן ג'ורדי... וג'ורדי טען ששכטר הגיע להפועל ביותר כסף ממה שמכבי הציעו. היה שם את הסיפור שהם ייקרו את המנוי בשביל להביא אותו ושטויות כאלה

לפי מה שאני זוכר שכטר קיבל את החוזה הכי גבוה בהפועל (משהו כמו 450 אלף דולר בעונה), אבל החוזה שג'ורדי היה מוכן לתת לו היה גבוה יותר.

מישהו שם שקל מהכיס שלו למשכורת של שכטר?

זה לא אמור להיות עניין של אף אחד כמה שחקן מרוויח.

ברגע שהוא לובש את החולצה הוא צריך לתת הכל.

זה לא משנה אם הוא מרוויח 360 אלף יורו או 360 יורו.

לפי מה שאני זוכר שכטר קיבל את החוזה הכי גבוה בהפועל (משהו כמו 450 אלף דולר בעונה), אבל החוזה שג'ורדי היה מוכן לתת לו היה גבוה יותר.

הפועל נתנו לו חוזה ל-5 עונות, לזה לדעתי הוא התכוון.

אולי כבר לא אכפת לאף אחד. עבר איזה עשור מאז והפועל בלאומית. הכדורגל מאוד דינמי ומה שהיה מפריע מאוד לקהל לפני 5-7 שנים משפיע הרבה פחות היום?

שמע, אתה מכיר אותי ויודע שאני פרגמטי מאד בדברים האלה ובדרך כלל טובת מכבי מעל הכל.

אבל פה, גם אם היה מדובר בחלוץ על (והוא לא) אי אפשר להתעלם שהבחור לקח, במודע (בניגוד לורמוט שאפשר לתת לו את חמת הספק), את המיקרופון ופשוט החליט לקלל את כולנו. זה לא סתם מציצה לאוהדים שלהם כמו טבח מוח בתאילנד, זה מעבר. בושה שהוא ידרך פה. לא יקבל ממני טיפת עידוד (גם לא קללות כי זה לא יעזור בכלום).

אנחנו צריכים בני זונות כמו איתי שכטר.

השנה לא היה לנו אחד שהיה קרוב להוביל את הקבוצה (מקצועית וחברתית)

שכטר הוא כזה.

נצטרך לבלוע את הגלולה ולקבל את זה.

אנחנו צריכים בני זונות כמו איתי שכטר.

השנה לא היה לנו אחד שהיה קרוב להוביל את הקבוצה (מקצועית וחברתית)

שכטר הוא כזה.

נצטרך לבלוע את הגלולה ולקבל את זה.

שכטר שחקן שיוביל קבוצה ? מתי זה קרה ?

הוא אולי דמות חיובית, אבל מנהיג ? ממש לא חושב שהוא כזה.

בבית"ר מה הוא היה? בהפועל?

עד היום לא ראיתי את הסרטון הזה. בכלל אחרי הזכייה שלהם התנתקתי מכל אמצעי תקשורת לאיזה שבוע... הנסיעה הביתה מר"ג הייתה כנראה השקטה בחיי.

נו ומה עדיף שיחתום בב''ש ויסדר להם אליפות רביעית?! תורג'מן סגור שם עזרא גם יכול להיות,לאלמוג כהן הם לא יורדים מהגב (אם מביאים אותו חיזוק אדיר) אוגו וואקמה נשארים והם באנקרים שם ובטוח שהם גם יתחזקו באיזה זר או שניים חזקים כדי להגיע לצ'מפיונס....וזה אומר שהם עדיין יותר חזקים מאיתנו כרגע אם משווים אז לתת להם גם את שכטר? אין מצב,גם אני שונא ת'בן זונה הזה כמו את חבר שלו האדום וחושב ש350 אלף ד' זה סכום פסיכי לשים עליו אבל הוא חלוץ טוב....

חלוץ שכבש נגדנו ביותר מ50% במשחקים ששיחק נגדנו וגם בימי האדמת המסריחה בדרבים... מה שכן לא הייתי בונה עליו חד משמעית בתור חלוץ ראשי שיסחוב אותנו על הגב שלו לאליפות... צריך קונטרה לצידו בדמות חלוץ זר בכיר שיאזן את המספרים מתי שהוא לא פוגע או שישחק ביחד איתו ויוציא ממנו יותר כמו ששחקנים נהגו לעשות איתו בבית''ר

בשנתיים האחרונות יש לו חלק משמעותי במשחק ההתקפה של ביתר.

הערכה גסה אחראי על 20 שערים בעונה. שערים, בישולים וסחיטת פנדלים.

החזיק מעמד לא רע בליגות חזקות באירופה.

בשנתיים האחרונות יש לו חלק משמעותי במשחק ההתקפה של ביתר.

הערכה גסה אחראי על 20 שערים בעונה. שערים, בישולים וסחיטת פנדלים.

החזיק מעמד לא רע בליגות חזקות באירופה.

אם הוא בא במקום וידאר זה בעייתי, נתן 9 גולים בעונת שיא מבחינת כיבושים של בית"ר,

וידאר בעונה חלשה התקפית נתן 13.

בבית"ר מה הוא היה? בהפועל?

אני לא תופס ממנו מנהיג, זה שחקן שיכול להיעלם, ואם אין לו בטחון, אין לו השפעה על המשחק. מבחינתי, הוא לא מהווה דוגמא אישית לשחקנים אחרים.

הוא אולי דמות חיובית, ואת זה אני יכול להגיד גם על ריקן ומיכה.

שמע, אתה מכיר אותי ויודע שאני פרגמטי מאד בדברים האלה ובדרך כלל טובת מכבי מעל הכל.

אבל פה, גם אם היה מדובר בחלוץ על (והוא לא) אי אפשר להתעלם שהבחור לקח, במודע (בניגוד לורמוט שאפשר לתת לו את חמת הספק), את המיקרופון ופשוט החליט לקלל את כולנו. זה לא סתם מציצה לאוהדים שלהם כמו טבח מוח בתאילנד, זה מעבר. בושה שהוא ידרך פה. לא יקבל ממני טיפת עידוד (גם לא קללות כי זה לא יעזור בכלום).

תשאל את ורמוט, וזה היה המיעוט שבמיעוט, אם יציע שלם מקלל שחקן אין לו צ׳אנס להישאר.

דעתי האישית שאוהד שמסוגל לקבל שחקן שמקלל את המועדון שאתה אוהב ככה הוא דביל רציני.