Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

חחחח איזה דמגוגיה. כמה משחקים שיחק ורד וכמה מיכה? עם איזה שחקנים שיחק ורד ועם איזה מיכה? בשנתיים האחרונות מי יותר טוב, ורד או מיכה?

וכמובן לפי הדוגמא שלך אני יכול לומר שטוטו תמוז יותר טוב או שווה ברמתו לוידאר לפי כמות השערים שלהם.

אחי לא מעניין בכלל.

ההשוואה הזו היא לחבר'ה פה שמלכלכים על דור ומאוננים על ורד.

ורד שחקן טוב מאוד. אבל גם דור מיכה והוא מגובה במספרים.

דור הוא נכס למכבי, מהרבה סיבות שלאו דווקא מופיעות בסטטיסטיקה. ורד מייצר סטטיסטיקה, יודע להוציא מתפרצות (חולשה רצינית שלנו) ולסיים כאלה. שורה תחתונה, מאוד רוצה אותו

מן הסתם אי אפשר לקבל הכל. אם תהיה אופציה להביא ויחליטו שלא אז אתאכזב קצת כן. עדיין אני ממש מרוצה מאיך שמנספורד מנווט את העניינים.

אמנם אין לנו כסף עכשיו להעברה אבל אני מניח שלטביב יש סבלנות הוא יודע שאם מכבי מכניסה כסף הוא ינהל משא ומתן מעמדה יותר טובה על המחיר של ורד מול שתי קבוצות והוא ממתין.

חבל שהוא לא בא לחיפה ביציאות חיפאיות של אם עטר שווה 700 אלף אז ורד שווה מעט יותר.

(איך תמיד כשהתקשורת רוצה לנפח הצעה היא כותבת אותה בשקלים וכשרוצים לגמד זה במטבע זר)

אמנם אין לנו כסף עכשיו להעברה אבל אני מניח שלטביב יש סבלנות הוא יודע שאם מכבי מכניסה כסף הוא ינהל משא ומתן מעמדה יותר טובה על המחיר של ורד מול שתי קבוצות והוא ממתין.

חבל שהוא לא בא לחיפה ביציאות חיפאיות של אם עטר שווה 700 אלף אז ורד שווה מעט יותר.

(איך תמיד כשהתקשורת רוצה לנפח הצעה היא כותבת אותה בשקלים וכשרוצים לגמד זה במטבע זר)

סתם תאוריית קונספירציה שלי לפי הרגשה אישית בלבד. אני חושב שעידן ורד סיכם אצלנו עוד בתחילת הקיץ כל החבר'ה שלו פה, לא חושב שיש לו באמת רצון להגיע לחיפה במצב שלה והוא מורח את הזמן בשביל לנסות להגיע אלינו אחרת כבר ממזמן היה בחיפה. הוא וגם טביב מורחים את העניין כמה שיותר בשביל לראות אם משהו יקרה בגזרת המכירות של מכבי.

סתם תאוריית קונספירציה שלי לפי הרגשה אישית בלבד. אני חושב שעידן ורד סיכם אצלנו עוד בתחילת הקיץ כל החבר'ה שלו פה, לא חושב שיש לו באמת רצון להגיע לחיפה במצב שלה והוא מורח את הזמן בשביל לנסות להגיע אלינו אחרת כבר ממזמן היה בחיפה. הוא וגם טביב מורחים את העניין כמה שיותר בשביל לראות אם משהו יקרה בגזרת המכירות של מכבי.

תיאוריה נחמדה, אבל לא רואה את ורד מגיע אלינו בגלל הפייר פליי, אין לנו שום דבר להציע לטביב שמעניין אותו רק כסף. השאלה אם בית"ר יורדת ליגה או כל תסבוכת כספית אחרת, אם ורד יוכל להשתחרר מהחוזה בלי פיצוי או שאין דבר כזה אצל טביב?

אם כבר מישהו סיכם אצלנו בתחילת הקיץ זה הרוש. אנחנו נכנסים כבר לאוגוסט, שוער העונה בקפריסין, שחקן חופשי, איך זה שלא מצא קבוצה עד עכשיו?

תיאוריה נחמדה, אבל לא רואה את ורד מגיע אלינו בגלל הפייר פליי, אין לנו שום דבר להציע לטביב שמעניין אותו רק כסף. השאלה אם בית"ר יורדת ליגה או כל תסבוכת כספית אחרת, אם ורד יוכל להשתחרר מהחוזה בלי פיצוי או שאין דבר כזה אצל טביב?

אצילי אז הלך לבוררות בשביל לקבוע תג מחיר. אבל לא חושב שכרגע יש לעידן ורד קייס ללכת לבוררות.

אם כבר מישהו סיכם אצלנו בתחילת הקיץ זה הרוש. אנחנו נכנסים כבר לאוגוסט, שוער העונה בקפריסין, שחקן חופשי, איך זה שלא מצא קבוצה עד עכשיו?

הרוש זה כבר די ברור אבל גם הוא לא יחכה לנו לנצח. בסוף נמכור את ראיקו יום אחרי שהרוש וורד יעברו לקבוצות חדשות.

אני גם חושב שהרוש סגור פה ומחכה שראיקו יימכר. בטח יש איזה דד ליין ששני הצדדים נתנו.

ורד רוצה חיפה.

ורד ילך לאן שישלמו לו יותר, נראה כאילו רוב חבריו הטובים במכבי ולא בחיפה, עדיף לו להגיע למועדון חזק על הנייר , אבל הוא גם יודע שמכבי לא ריאלית בגלל העונש שלה אז הוא מעדיף את חיפה מהאופציות האחרות שכנראה לא קיימות