Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

לדעתי פלקושצ'נקו

תפור על ב"ש, אם הוא של אשדוד הם היו קונים אותו מזמן ב-1.5 מיליון יורו על חצי כרטיס

אבל בגלל שזה הפועל חיפה זה יגמר ב-100 אלף שקל וסט כדורים של דיאדורה

אני מניח שיחתכו את פקהרט ויביאו חלוץ זר חדש.

נקווה שלא יפגעו איתו ויש סיכוי לא רע העונה אם אנחנו נסיים את חלון ההעברות כמו שצריך.

פיקנטריה - פעם אחרונה שמחזיקת גביע ניצחה את האלופה באלוף האלופים - האלופה איבדה את התואר באותה עונה. :g:

אתה מתכוון כשהאלופה ומחזיקת הגביע (וגביע הטוטו) פגשה את סגניתה.

אני מניח שיחתכו את פקהרט ויביאו חלוץ זר חדש.

נקווה שלא יפגעו איתו ויש סיכוי לא רע העונה אם אנחנו נסיים את חלון ההעברות כמו שצריך.

לדעתי אולי יבואו בלם זר במקומו

אני חושב שהקונספט סבבה לגמרי, כמו שיש בהמון ליגות באירופה, פשוט היישום על הפנים.

קודם כל גביע הטוטו צריך להיעלם / לעבור לאמצע העונה, כמו בגביע הליגה באנגליה, ואלוף האלופים (שם דבילי) יהיה בתחילת העונה פשוט.

העניין הוא שהקבוצות כאן הפכו את גביע הטוטו למפעל שמשמש למשחקי הכנה לעונה (במקום פשוט לקבוע משחקי ידידות), ולבחון זרים חדשים (כמה דבילי זה שאפשר לשתף שחקנים שלא בסגל שלך והם בגדר נבחנים?), או העניין של 5 חילופים.

אם כבר הלכו על השיטה הנוכחית היו צריכים לעשות את אלוף האלופים שבוע שעבר ואז ה"רבע גמר" ביחד עם שאר הקבוצות כאשר יש הגרלה שקובעת מי נגד מי ולא ליצור משחק שחורץ גורלות בשני מפעלים שונים

אני אוהב את אלוף האלופים, אבל הטיימניג שלו השנה ובכלל בשנים האחרונות זוועתי. תמיד תקוע לפני משחק חשוב באירופה לאחת הקבוצות לפחות. הבעיה שאין באמת זמן לעשות את זה אם אתה רוצה שהמשחק הזה יסמן את פתיחת העונה. אם לא מתכוונים לשנות את זה, עדיף לבטל אותו, במתכונת הנוכחית הוא רק מכביד.

אלון בוזורגי חתם לעונה בעירוני ק"ש

החלוץ, שנוהג לחגוג עם מסיכת ספיידרמן, שיחק בליגה א'

האם ליגת העל מוכנה לבואו של הבוזורגי-מן?