Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

וואו איזה מביכים פה אנשים...

הרי כבר היה הצעה של 5 מיליון יורו מבנפיקה לא? אז מה קרה פתאום?

אנחנו בעיצומו והמשכו של מסע השיווק הלא מוצלח שלוזון מארגן למניה החמה שלו. מביך שאתם לוקחים את זה ברצינות.

תודה לך.

הלוואי שאצלנו המצב היה כזה שאחרי כמה עונות גרועות אנחנו מגיעים למספרים כאלה של מנויים.

בינתיים אנחנו לא מצליחים להגיע למספר הזה של כרטיסים במשחק הקרוב שלנו באירופה במחיר בדיחה ואחרי שלא ראינו תקבוצה שלנו חודשיים.

מה זאת אומרת? לא רק שהגענו אלא אפילו עברנו.

לגבי השלב הראשון האירופה, אף פעם לא היינו מגיעים למספרים גבוהים בסיבוב הראשון. כמו הרבה קבוצות אחרות. לצרוך העניין מול נומה קאליו באו 6.5 אלף אוהדי חיפה בסיבוב השני של הליגה האירופית. וזה אחרי 3 שנים שהם לא היו באירופה

מה זאת אומרת? לא רק שהגענו אלא אפילו עברנו.

לגבי השלב הראשון האירופה, אף פעם לא היינו מגיעים למספרים גבוהים בסיבוב הראשון. כמו הרבה קבוצות אחרות. לצרוך העניין מול נומה קאליו באו 6.5 אלף אוהדי חיפה בסיבוב השני של הליגה האירופית.

באמת שאני מצפה מהקהל שלנו למלא את המגרש בנתניה אחרי התוצאה בשבוע שעבר

בטח ב45 שקל למנויים

ו60 שקל ללא מנויים

ועם כל הכבוד פרנצוורוש קבוצה סבבה, היא ממש לא נומה קאליו

פשוט נראה לי שהקהל שלנו התרגל לבתים שקבוצות כאלה לא מרגשות אותו

באמת שאני מצפה מהקהל שלנו למלא את המגרש בנתניה אחרי התוצאה בשבוע שעבר

בטח ב45 שקל למנויים

ו60 שקל ללא מנויים

ועם כל הכבוד פרנצוורוש קבוצה סבבה, היא ממש לא נומה קאליו

פשוט נראה לי שהקהל שלנו התרגל לבתים שקבוצות כאלה לא מרגשות אותו

יכול להיות, והלוואי והיינו ממלאים את האיצטדיון בכל משחק בכל טורניר בכל שלב. פשוט רציתי להראות שאנחנו לא שונים בהרבה מקהלים אחרים בארץ.

סלוניקי עדיין מחכים לכסף על סאבו.

הם לא עשו גוגל על טביב אני מבין.

מה הסיבה שבסיטואציה כזו המועדון לא מורה לשחק שלו פשוט לחזור?

וואו איזה מביכים פה אנשים...

הרי כבר היה הצעה של 5 מיליון יורו מבנפיקה לא? אז מה קרה פתאום?

אנחנו בעיצומו והמשכו של מסע השיווק הלא מוצלח שלוזון מארגן למניה החמה שלו. מביך שאתם לוקחים את זה ברצינות.

נדיר שאני מסכים אותו

הלוואי שאצלנו המצב היה כזה שאחרי כמה עונות גרועות אנחנו מגיעים למספרים כאלה של מנויים.

בינתיים אנחנו לא מצליחים להגיע למספר הזה של כרטיסים במשחק הקרוב שלנו באירופה במחיר בדיחה ואחרי שלא ראינו תקבוצה שלנו חודשיים.

מה? אנחנו בפאקינג נתניה וקנינו יותר מנויים.

לגבי אירופה אתה צודק אבל בכל הקבוצות בארץ זה ככה.

מיקי, אתה מזכיר שאצלנו אלטמן לא הרשים כי קשה לקבל דקות בקבוצה גדולה, אבל גם בקבוצה שירדה ליגה כמו הפועל פתח תקווה הוא לא הרשים וסיים עם 4 שערים, וכל זה קרה בעונת 2014-15 אלטמן התחיל את העונה בן 20 סיים אותה בגיל 21, מנור סולומון הביא עונה עם מספרים דומים בגיל 18, ואגב לגבי פולהאם אם אלטמן היה כל כך טוב פולהאם לא היו מוותרים עליו בשביל 100 אלף יורו, כנראה שהם לא ראו בו את הכישרון שאתה רואה בו.

הם ראו בו כשרון לכן הוא הוקפץ למילואים(זה לא פשוט) הם מאוד התלהבו לאחר מכן היתה נפילה שזה בדיוק מה שאני מנסה להסביר כאן

"כשרונות גדולים" היו כאן כאלה שאפילו יותר מסלומון, ההייפ סביבו הוא ממש מוגזם אני אישית לא רואה בו משהו מיוחד

אלטמן בא כדוגמא לכך שהיו שחקנים שנחשבו יותר כשרוניים ממנו בגילו אך לא יצא מהם הרבה

אגב 4 שערים בהפועל פ"ת די שויה ערך ואפילו קשה יותר(בהסתמך על אותה עונה של הפועל פת) מאשר 4 שערים במכבי פת

גם בהפועל הוא כבש יותר שערים.

אך זה אחרי שהוא נפל בגיל 17 18 הוא מאוד הרשים

הם ראו בו כשרון לכן הוא הוקפץ למילואים(זה לא פשוט) הם מאוד התלהבו לאחר מכן היתה נפילה שזה בדיוק מה שאני מנסה להסביר כאן

"כשרונות גדולים" היו כאן כאלה שאפילו יותר מסלומון, ההייפ סביבו הוא ממש מוגזם אני אישית לא רואה בו משהו מיוחד

אלטמן בא כדוגמא לכך שהיו שחקנים שנחשבו יותר כשרוניים ממנו בגילו אך לא יצא מהם הרבה

אגב 4 שערים בהפועל פ"ת די שויה ערך ואפילו קשה יותר(בהסתמך על אותה עונה של הפועל פת) מאשר 4 שערים במכבי פת

גם בהפועל הוא כבש יותר שערים.

אך זה אחרי שהוא נפל בגיל 17 18 הוא מאוד הרשים

כמות השחקנים שמוקפצים בגיל כזה למילואים רק כדי לבלות את שארית הקריירה בליגה הרביעית באנגליה היא עצומה, וזה לא כי הם כישרונות ענקיים שנפלו, אלא כי זה פשוט לא משהו יוצא דופן. ליגת המילואים האנגלית היא ברמה נמוכה, קצב נמוך.

באנגליה כשרונות באמת יוצאי דופן משחקים בגילאים כאלה בבוגרים, בין אם בהשאלה לליגה נמוכה יותר ובין אם בקבוצת האם.

קבוצת מילואים היא משהו שאפשר להתייחס אליו ברצינות במדינות בהן זה על תקן קבוצת בה שמשחקת בליגה באמת תחרותית. ספרד, גרמניה וכד' זה סבבה, באנגליה זה בדיחה.

כמות השחקנים שמוקפצים בגיל כזה למילואים רק כדי לבלות את שארית הקריירה בליגה הרביעית באנגליה היא עצומה, וזה לא כי הם כישרונות ענקיים שנפלו, אלא כי זה פשוט לא משהו יוצא דופן. ליגת המילואים האנגלית היא ברמה נמוכה, קצב נמוך.

באנגליה כשרונות באמת יוצאי דופן משחקים בגילאים כאלה בבוגרים, בין אם בהשאלה לליגה נמוכה יותר ובין אם בקבוצת האם.

קבוצת מילואים היא משהו שאפשר להתייחס אליו ברצינות במדינות בהן זה על תקן קבוצת בה שמשחקת בליגה באמת תחרותית. ספרד, גרמניה וכד' זה סבבה, באנגליה זה בדיחה.

אז שוב נשאלת השאלה איזה שחקן היית מביא למכבי, שחקן השנה בנוער האנגלי(עם 18 כיבושים) או מנור סלומון בהנחה והם באותו הגיל?

מאמין שאת שחקן הנוער האנגלי, כך שכנראה זה יותר מרשים מ4 שערים במכבי פת

אז שוב נשאלת השאלה איזה שחקן היית מביא למכבי, שחקן השנה בנוער האנגלי(עם 18 כיבושים) או מנור סלומון בהנחה והם באותו הגיל?

אין לי מושג איך החלטת שהיה שחקן העונה (אגב, 16 כיבושים), אני רק יודע שהוא זכה איתם באליפות, שזה יותר זניח ממה שנשמע (היו כמה בתים, הם סיימו ראשונים בבית של 10 קבוצות). לא התענגתי, אבל אני מעריך שהיום שהגיע אליו שחקן מאותה קבוצה זה שחקן סגל בצ'מפיונשיפ.

אני לא שופט שחקנים לפי נתונים יבשים, שחקנים שופטים לפי הרמה של הפעולות שהם עושים.

בהשוואה שלך אני הולך רק לפי רזומה או שמותר לי לראות אותם משחקים?

כי אם כן אז סולומון על אלטמן בקלות.

אגב, מאיפה הבאת את כל עניין שחקן השנה בנוער האנגלי? לא אומר שלא נכון, תוכל להביא קישור.

מה? אנחנו בפאקינג נתניה וקנינו יותר מנויים.

לגבי אירופה אתה צודק אבל בכל הקבוצות בארץ זה ככה.

אבל ה8300 שלהם זה רק תום תקופת חידוש

ואחר כך יפתחו למנויים חדשים

מניח שאם ורד יבוא הם יגיעו לפחות ל12-13

ואל תשכח שהם סיימו תחתון ו5 שנים מדשדשים במקומות 4 ומטה

אנחנו אחרי 6 עונות שלא ירדנו ממקום 2

אין לי מושג איך החלטת שהיה שחקן העונה (אגב, 16 כיבושים), אני רק יודע שהוא זכה איתם באליפות, שזה יותר זניח ממה שנשמע (היו כמה בתים, הם סיימו ראשונים בבית של 10 קבוצות). לא התענגתי, אבל אני מעריך שהיום שהגיע אליו שחקן מאותה קבוצה זה שחקן סגל בצ'מפיונשיפ.

אני לא שופט שחקנים לפי נתונים יבשים, שחקנים שופטים לפי הרמה של הפעולות שהם עושים.

שחקן השנה ממה שזכור לי, בלי קשר לכך אני זוכר שבאנגליה קראו לזה רכש מצוין והיה הרבה דיווחים עליו בתקשורת באותה תקופה

אלטמן היה כשרוני גם בנוער שלנו אני אישית כשצפיתי בו חשבתי שבאמת מדובר בכשרון גדול

ואנחנו בלי אצטדיון מטר מהבית כבר 3 שנים, שחרר מאיתנו כבר

בהשוואה שלך אני הולך רק לפי רזומה או שמותר לי לראות אותם משחקים?

כי אם כן אז סולומון על אלטמן בקלות.

אגב, מאיפה הבאת את כל עניין שחקן השנה בנוער האנגלי? לא אומר שלא נכון, תוכל להביא קישור.

גם עם לראות אותם משחקים הייתי לוקח את אלטמן(לא צפיתי בו באנגליה אבל כן צפיתי בו אצלנו) הוא היה נראה כשרוני בטירוף עם דריבל מצוין בעיטה טובה ושחקן די חכם.

בכל מקרה מה לגבי גיא אסולין בן שהר דור מלול(שחשבנו שמדובר באחד הכשרוניים ביותר שצמחו פה) בוזגלו שהיה נחשב כשרון מדהים ניר ביטון ? מנצור מריאל?

יכול להיות שאני טועה והוא לא שחקן השנה, זה מה שהיה זכור לי

אגב פולהאם ממש לא נפטרו ממנו, הם רצו להחתים אותו על חוזה חדש ושהוא יהיה מושאל או לצמפיונשיפ או להולנדית הוא התעקש לחזור

הם אולי לא נפטרו ממנו אבל גם לא ממש היו מעוניינים בו. אין הרבה הבדל.

שמע אחי לא יודע מה הקטע שלך שאתה יורד על הקהל שלך(כבר פעם שניה) אבל האצטדיון שלהם מרחק קפיצה,האצטדיון שלהם חדש מודרני ויש להם מחירים יחסית נוחים. ולא יודע למה החלטת שיהיה להם 13 אלף הרי כל שנה הם יכולים לחדש זה לא שהיה תפוס. מאמין שהם לא יעברו את ה10 אלף.