Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

זה בעיקר עסק לא חוקי.

לא יודע מה אתה רואה.

בטוח לא רואה שחקן שנכלל ברשימת הצעירים הכי מבטיחים באירופה כמו שמנסים למכור לך אותו.

מנור סולומון שחקן טכני מאוד. ביחס לרמת של ליגת העל, הוא אפילו עונה להגדרה של עילוי טכני.

אפשר לומר הרבה דברים עליו, לא מהיר וטכניקה סבירה אי אפשר לומר. הוא רק בן 18, יכול להיות רכש מעולה מבחינתם.

מסכים , יש לו מהירות טובה ודריבל פנטסטי, אבל הוא צריך להתחשל עוד שנתיים שלוש בשביל להפוך לשחקן מוביל בליגה.

אם אתליטיקו באו לב"ש בקטע של שיתוף פעולה אמיתי (ולא אינטרסים עסקיים עלומים של הבעלים, כמו שאני חושד), זה לגמרי הגיוני לעזור לב"ש לקבל את "הכישרון הגדול בישראל" תמורת זכות לקחת אותו אם הוא באמת כזה

סלומון מראה כמה יח"צ חשוב, ראיתי הרבה יותר כשרוניים ממנו בגילו בישראל

אין בו שום דבר מיוחד יכול להיות שחרן טוב ולא יותר מזה

מה זה יש שמות? אני לא מדבר על הסגל הקיים אצלהם אלא על שחקנים שיכלו להגיע אם לא הגעתו של בן בסט. אתה רוצה שאני אביא לך שמות של צעירים אחרים מהליגה שיכלו לקחת את המקום שלו? תרשום. אני אסיים את הרשימה בעמוד הבא.

לצורך העניין, גם זריהן יושב על התפקיד שלו והוא מן הסתם ינגוס לו בדקות. אם מדברים על הבחוץ אז אני חושב שכמו שאמרתי שחקן כמו בן אז׳ובל היה יכול לעשות איתם חסד הרבה יותר גדול מהספסל. למה אתם עוד פעם הולכים לנוער? מה נסגר? אני מדבר על שחקנים מרחבי הליגה שהיו יכולים להגיע במקום בן בסט. יחי ההבדל כשעולה שחקן מפורצף לכמה דקות ליגה לצד שחקן צעיר שרק מת להוכיח בטרנר ונכנס עם טיל בתחת. וזה אם אני שם בצד בכלללללל את עניין השכר (250 לעונה אתה לא תשלם לצעיר שרוצה להוכיח ומת להגיע להפועל באר שבע מן הסתם)

ומה זה האופי לא מעניין? זה שהם מתמודדים עם פרשיות זה אומר שהם מזמינים בכיף פרשיות חדשות? ובכלל, האליפויות שנלקחו על הראש שלנו למעט הראשונה היא בעיקר בזכות חולשה שלנו ושל הליגה, פחות ממהלכים טובים שהם עשו. הם כבר שנתיים עומדים במקום מבחינת רכש ואיזה כיף לנו שגם בשנה השלישית הם מביאים בן בסטים כאלה (זה אשכרה שם הקוד בפורום לרכש גרוע. בן בסטים. וזה הוא. הוא הרכש)

ֿ

של חלוצים צעירים? לא ברור לי איך יש לך כל כך הרבה שמות. זה שבן אז'ובל היה יכול להיות עסקה יותר טובה (וגם לדעתי זה היה להם עדיף) לא מוכיח שזאת עסקה גרועה.

בכל מקרה זה די חוזר על עצמו ונראה לי שניסיתי להסביר את עצמי מספיק פעמים, אתה לא חייב להסכים. זה לא כזה עקרוני לי מה הדעה הכללית על בן בסט.

אגב, קצת מגוחך להגיד שהדעה שלי היא כזאת כי מדובר בבש. אני בספק אם יש פה מישהו שבשנים האחרונות ביקר אותם יותר ממני או החמיא להם פחות ממני. אני תמיד אמרתי שהם לקחו את האליפויות עם סגלים פחות טובים משלנו כי להם יש את בכר וכי לנו לא היו מאמנים כ"כ טובים, ולא בגלל הפלא המתחולל בדרום.

וואו איזו חרטה

מה חרטה? הוא כישרון גדול מאוד. זה לא שכל יום צומחם כאן כישרונות כמוהו.

יש לו מהירות, יציאה מהמקום מעולה לשחקן ישראלי ויכולות טכניות טובות מאוד. כמה וכמה פעמים ראיתי אותו מנער שחקני הגנה כאילו כלום. הוא אמנם צריך ליטוש אבל יכל להיות שובר שוויון. גם יותר מאוחנה לצורך הדוגמא (שעליו כולם צחקו כאן כשהיה באשדוד, קראו לו שכונה וכו' ותראה מה בכר ע'ה ממנו). רע מאוד אם הוא יעבור לשם.

איזה הרבה יותר כשרוניים בגילו ראית?

מהראיון של אלי כהן על מודריץ׳

רגע, תגיד.. אם מודריץ' לא הגיע, אז מי כן?

"דיאן איליץ'. אתה רוצה שאני אגלה לך מי מימן את ההגעה שלו? אלונה ברקת (הבעלים של הפועל באר שבע - ד"מ), עוד בתקופה שהיא רצתה להיכנס למכבי תל אביב".

לינק?

זרוק שלושה שמות *בגילו.*

היו לא מעט ילדי פלא שנעלמו, גם כאלה יותר מוכשרים ממנו, בתכלס הוא לא ממש עשה משהו בקריירה שלו שמצדיק את ההייפ המוגזם סביבו.

היו לא מעט ילדי פלא שנעלמו, גם כאלה יותר מוכשרים ממנו, בתכלס הוא לא ממש עשה משהו בקריירה שלו שמצדיק את ההייפ המוגזם סביבו.

הוא בן 18, כן?

הוא כבר שתי עונות בבוגרים (העונה פתח כמעט בכל משחק שלהם), כן?

זיין אותנו במשחק האחרון של העונה שלפני.

מישהו באמת ציפה ממנו להיות סופרסטאר העונה? בגיל שבו כשרונות שלנו מושאלים לבית"ר רמלה או משחקים בנוער?

זיין אותנו במשחק האחרון של העונה שלפני.

מישהו באמת ציפה ממנו להיות סופרסטאר העונה? בגיל שבו שחקנים שלנו מושאלים לבית"ר רמלה או משחקים בנוער?

ביחס להייפ סביבו? בטח שציפיתי שיעשה קצת יותר בזמן שהוא משחק בקבוצה בלי יומרות ודאגות כמו מכבי פ"ת.

מצד אחד אנשים פה טוענים שהוא עילוי לא נורמלי, מצד שני טוענים שבינתיים לא רואים כלום כי הוא רק בן 18 (לא שזה הפריע לאותם אנשים להחליט שהוא עילוי).

אלטמן לא כישרון יותר גדול ממנו.

בגיל 17 נחשב להברקה של הסקאוטינג של פולהאם והוא פחות כשרוני? אלטמן היה אז נחשב כשרוני בטירוף זה שלא יצא משהו לא אומר

ההשוואות לאלטמן מביכות. בכדורגל של היום שחקן בלי מהירות יכול ללכת לעשות חמוצים, ואלטמן כזה.

בקשר לסולומון, כישרון אדיר ואני לגמרי מבין את ההייפ סביבו. הוא בעיקר צריך יד מכוונת.

בקבוצה שלא הכל קם ונופל עליו כמו בפ"ת הוא יכול להתפתח למימוש הפוטנציאל שלו.

פיזית יש לו נתוני פתיחה טובים משל בניון, יש לו גם חכמת משחק ואנרגטיות (בניגוד למיכאל אוחנה ומרגוליס האדישים שהוזכרו פה).

ההשוואות לאלטמן מביכות. בכדורגל של היום שחקן בלי מהירות יכול ללכת לעשות חמוצים, ואלטמן כזה.

בקשר לסולומון, כישרון אדיר ואני לגמרי מבין את ההייפ סביבו. הוא בעיקר צריך יד מכוונת.

בקבוצה שלא הכל קם ונופל עליו כמו בפ"ת הוא יכול להתפתח למימוש הפוטנציאל שלו.

פיזית יש לו נתוני פתיחה טובים משל בניון, יש לו גם חכמת משחק ואנרגטיות (בניגוד למיכאל אוחנה האדיש למשל).

פיזית ללא מעט שחקנים יש נתוני פתיחה טובים משל בניון, למה ההשוואה לאלטמן מביכה?

מה לגבי גיא אסולין אלכסנדר זהבי דור מלול ניר מנצור בן סהר

פיזית ללא מעט שחקנים יש נתוני פתיחה טובים משל בניון, למה ההשוואה לאלטמן מביכה?

מה לגבי גיא אסולין אלכסנדר זהבי דור מלול ניר מנצור בן סהר

כי אם להיות כנים, הדבר היחיד שמרשים באלטמן זה 'הרזומה' שלו באנגליה.

בפועל כל מי שראה אותו משחק ורואה את מנור סולומון משחק רואה גם שרמת הכישרון היא לא על אותה סקאלה.