Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

מה זאת אומרת הוא לוקח מקום של מישהו? הוא עוד אופציה מהספסל, כנראה כמו פקהארט, מלמד וגאדיר, ומי שיהיה יותר טוב ישחק. זה לא שהוא ישחק בכוח.

אם הוא הפתרון שלהם מבחינה מקצועית אין לי כ"כ דרך לדעת, כי עדיין לא ברור לי איך שאר הקבוצה שלהם תיראה ובאיזה שיטה בכר יבחר לשחק. בכל מקרה לדעתי הוא טוב מגאדיר בפער וכנראה שגם ממלמד. בהנחה שאין להם תוכניות למכור את שהר בן בסט הגיע לספסל. אומנם הדעה פה עליו שלילית מאוד בגלל התקופה שהוא היה פה, אבל הוא אחרי עונה טובה.

לצורך העניין, אם הוא היה מגיעה על תקן של זר, זאת היתה עסקה גרועה. להביא ישראלי כמו הואדים הזה, חלוץ שכבש כל הקריירה איזה 5 שערים, גם אם זה לספסל ובכלום כסף, עסקה גרועה. להביא לספסל את בן בסט אחרי העונה האחרונה, לדעתי זאת לא עסקה גרועה. כמובן שזאת גם לא עסקה טובה, כי סה"כ זה בן בסט.

בעניין הפרצופים על הספסל ושאר הבלאגן שהוא עלול לייצר, הם כבר שנים עם בלאגן, עוד מימי בוזגלו, וכמו שזה נראה במבחן התוצאה זה לא ממש מפריע להם.

הוא לוקח מקום של שחקן צעיר שהם יכולים להריץ כאופציה מהספסל, הוא לא בדיוק טוב לחדר ההלבשה גם אם אתה טוען שהתבגר (גם בהפועל חיפה הוא עשה המון פרצופים והיו המון הדלפות על ״עדן צריך לשחק״ אז תעשה לי טובה) ואני יכול לקבוע לך כבר מעכשיו: הוא לא הפיתרון שלהם מקצועית גם אם בכר ישחק בשיטת עדן בן בסט בה כל הכדורים הולכים אליו וגם אם בכר ישחק בשיטת לא עדן בן בסט בה הוא לא נוגע בכדור.

להביא ישראלי כמו הואדים הזה אומנם נשמע לך כמו עסקה גרועה, אבל אתה יכול לראות בה עסקה עם הרבה פחות סיכון מעסקת בן בסט. שחקן מוכר שמגיע ככינור שני לקבוצה שממש לא מתאימה לסגנון המשחק שלו, לא לאופי שלו ולא לאובראול הכללי שקוראים לו בן בסט היא כלום ליד עסקת ראדוניץ׳ כזאת בה מגיע שחקן ואולי הוא יצליח ואולי לא והכל בסדר והוא ישוחרר תוך שנה.

ובכלל, ראיתי שאתה אומר שמה שישנה זה מי שיפתח בהרכב בבאר שבע. זה כל כך שגוי, במיוחד כשזה יוצא מאוהד מכבי. אנחנו כבר שנתיים סובלים מספסל מזעזע בלי אופציות רציניות שיכולות לשנות משחק. הספסל לא פחות חשוב מההרכב. בטח חדר ההלבשה.

אנשים מגזימים יותר מדי.

הוא חלוץ טוב מאוד (ברמת הליגה, זה מה שיש), עם ניסיון, מנהיגות. עדיף על מלמד או גאדיר לצורך העניין.

שומן? הוא לא יקבל שם 600 אלף כמו במכבי, או כמה שלא קיבל פה, ובגילו הוא ידע מה המקום שלו ושהוא לא האופציה הראשונה וגם לא השנייה.

ראיתי גם טענה שהוא יתפוס מקום לשחקן צעיר. איזה צעיר בדיוק? איזה שחקני בית יש להם?

אני לא חושב שמדובר באיזה רכש משמעותי, אבל ברמת העיקרון? רכש סבבה עם מעט מאוד סיכון.

על מה אתה מדבר? איזה חלוץ טוב מאוד, באיזה עולם? שחקן של הבלחות, של התקפות מתפרצות (ולא משנה כמה תנסו, באר שבע לא ישחקו על מתפרצות מול הקטנות באופן קבוע בחיים. זה פשוט לא יעבוד) וגם את זה הוא עושה בעצלתיים. הוא צריך לפחות חמש-שש הזדמנויות כדי לכבוש, איבד מהמהירות שעוד הייתה לו ועל משחק הראש אין בכלל מה לדבר. לכל זה תוסיף אופי בעייתי מאוד (אני רוצה לבעוט את הפנדל!!1111) ופרימדונה ממדרגה ראשונה. השניה הוא עשה בלאגן בהפועל חיפה עם כל הקטע של הוואטסאפ והסתלבט, אז מה הלוז עם ה״הוא התבגר״?

אגב למה שחקן צעיר חייב להיות ״שחקן בית״? לא הבנתי למה ישר הלכת לכיוון הזה. הוא יתפוס מקום של אוחנה נוסף כזה שיכול להיות להם, אפילו של זריהן כזה שיכול לתת להם יותר. זה אם אני שם בצד פרצופים על הספסל, ותעשה לי טובה לגבי ה״יודע שהוא לא אופציה ראשונה״. אם הוא היה יודע, הוא היה מסרב לעזוב את הפועל חיפה. הרי שם הוא פותח בהרכב ואנחנו יודעים שאדון בן בסט רק רוצה לשחק.

פשוט מדהים מה עשיתם פה מבן בסט שניכם. אם חיפה היו מחתימים אותו היו פה דאחקות על ימין ועל שמאל. זה פאקינג עדן בן בסט שמגיע כחיזוק מהספסל להפועל באר שבע שמתמודדת איתנו על האליפות. אם הם היו מחתימים איזה בן אז׳ובל סטייל, הייתי אומר שיש חשיבה בהחתמה ושיש מצב שזה שחקן שעוד יתפתח. אבל פה מה? מה החשיבה? שאין לנו מה להפסיד? קניתי. קניתי בשתי ידיים.

הרמה הממוצעת של הישראלים שלהם ממשיכה לרדת.

טוב שזה בא כשנראה שהזרים שלהם גם בירידה (וואקמה, אוגו, וויטור הפצוע).

בסך הכל אני מרוצה, לא חושב שיש איזו בשורה מבחינתם בהחתמה הזאת.

כבר הרבה זמן אני אומר שמה שגרם להם להיות טובים זה בעיקר המאמן שלהם וטרנר.

מבחינת השחקנים, חלון קיץ 2015 שלהם היה פנטסטי מבחינתם, עם שהר, צדק, ראדי, וואקמה.

הם הולכים ודועכים. ברדה פרש, בוזגלו עזב, ראדי דעך ועזב, אוגו דעך, וויטור פצוע. כרגע לא נראה שהם הביאו זרים ברמה גבוהה במיוחד. מקווה שנדע לנצל את זה.

ובנושא קצת אחר. למי שהגיב בקשר לשחרורים של צ'יבוטה ושות' שאין בעיה שישחררו אותם ולא חייבים להישאר שלנו, אז שתדעו שבגלל מחסור הכישרון הישראלי, ב"ש תארוב להם ותנסה לשים עליהם את היד ברגע הראשון שהיא תוכל.

אחד הנכסים העיקריים שלנו שב"ש לא יכולה פשוט לשים עליו ארגז ולקנות, זה מחלקת הנוער. יש לנו מספר דו ספרתי של שחקנים צעירים שרוב הליגה הייתה רוצה, וגם ב"ש.

עדיף לשמור עליהם אצלנו, וככה ב"ש תצטרך להמשיך להחתים שחקנים בני 32.

הוא לוקח מקום של שחקן צעיר שהם יכולים להריץ כאופציה מהספסל, הוא לא בדיוק טוב לחדר ההלבשה גם אם אתה טוען שהתבגר (גם בהפועל חיפה הוא עשה המון פרצופים והיו המון הדלפות על ״עדן צריך לשחק״ אז תעשה לי טובה) ואני יכול לקבוע לך כבר מעכשיו: הוא לא הפיתרון שלהם מקצועית גם אם בכר ישחק בשיטת עדן בן בסט בה כל הכדורים הולכים אליו וגם אם בכר ישחק בשיטת לא עדן בן בסט בה הוא לא נוגע בכדור.

להביא ישראלי כמו הואדים הזה אומנם נשמע לך כמו עסקה גרועה, אבל אתה יכול לראות בה עסקה עם הרבה פחות סיכון מעסקת בן בסט. שחקן מוכר שמגיע ככינור שני לקבוצה שממש לא מתאימה לסגנון המשחק שלו, לא לאופי שלו ולא לאובראול הכללי שקוראים לו בן בסט היא כלום ליד עסקת ראדוניץ׳ כזאת בה מגיע שחקן ואולי הוא יצליח ואולי לא והכל בסדר והוא ישוחרר תוך שנה.

ובכלל, ראיתי שאתה אומר שמה שישנה זה מי שיפתח בהרכב בבאר שבע. זה כל כך שגוי, במיוחד כשזה יוצא מאוהד מכבי. אנחנו כבר שנתיים סובלים מספסל מזעזע בלי אופציות רציניות שיכולות לשנות משחק. הספסל לא פחות חשוב מההרכב. בטח חדר ההלבשה.

פשוט מדהים מה עשיתם פה מבן בסט שניכם. אם חיפה היו מחתימים אותו היו פה דאחקות על ימין ועל שמאל. זה פאקינג עדן בן בסט שמגיע כחיזוק מהספסל להפועל באר שבע שמתמודדת איתנו על האליפות. אם הם היו מחתימים איזה בן אז׳ובל סטייל, הייתי אומר שיש חשיבה בהחתמה ושיש מצב שזה שחקן שעוד יתפתח. אבל פה מה? מה החשיבה? שאין לנו מה להפסיד? קניתי. קניתי בשתי ידיים.

איזה שחקן צעיר? לא הבנתי למי אתה מתכוון. יש שמות? גאדיר? אין להם איזה מישהו מהנוער.

לא טענתי בשום מקום שהוא התבגר, פשוט האופי שלו לא מעניין מבחינתם. הם כבר שנים מתמודדים כל חודש עם פרשיה חדשה, אבל זה לא הפריע להם לקחת 3 אליפויות. בתיה שהר, בוזגלו, שיר צדק, אוחנה, אוגו ועכשיו גם וואקמה וחיימוב. לא נראה לי שפרצופים של בן בסט ישפיעו יותר. גם לא הפכתי אותו לאיזה שחקן על, ממש לא.

לגבי הפסקה האחרונה שלך, כתבתי את זה בהקשר יותר כללי, לעניין בעיית השומן שהוא כתב.

זה סבבה שאתה קובע איך הוא יהיה, אבל אנחנו לא חושבים אותו דבר ולדעתי במצב הקיים פוטנציאל ההצלחה של העסקה הזאת קצת יותר גבוה ממה שאתה חושב. בכל מקרה אין לי איזה אינטרס לשכנע אותך, ימים יגידו.

איזה שחקן צעיר? לא הבנתי למי אתה מתכוון. יש שמות? גאדיר? אין להם איזה מישהו מהנוער.

לא טענתי בשום מקום שהוא התבגר, פשוט האופי שלו לא מעניין מבחינתם. הם כבר שנים מתמודדים כל חודש עם פרשיה חדשה, אבל זה לא הפריע להם לקחת 3 אליפויות. בתיה שהר, בוזגלו, שיר צדק, אוחנה, אוגו ועכשיו גם וואקמה וחיימוב. לא נראה לי שפרצופים של בן בסט ישפיעו יותר. גם לא הפכתי אותו לאיזה שחקן על, ממש לא.

לגבי הפסקה האחרונה שלך, כתבתי את זה בהקשר יותר כללי, לעניין בעיית השומן שהוא כתב.

זה סבבה שאתה קובע איך הוא יהיה, אבל אנחנו לא חושבים אותו דבר ולדעתי במצב הקיים פוטנציאל ההצלחה של העסקה הזאת קצת יותר גבוה ממה שאתה חושב. בכל מקרה אין לי איזה אינטרס לשכנע אותך, ימים יגידו.

מה זה יש שמות? אני לא מדבר על הסגל הקיים אצלהם אלא על שחקנים שיכלו להגיע אם לא הגעתו של בן בסט. אתה רוצה שאני אביא לך שמות של צעירים אחרים מהליגה שיכלו לקחת את המקום שלו? תרשום. אני אסיים את הרשימה בעמוד הבא.

לצורך העניין, גם זריהן יושב על התפקיד שלו והוא מן הסתם ינגוס לו בדקות. אם מדברים על הבחוץ אז אני חושב שכמו שאמרתי שחקן כמו בן אז׳ובל היה יכול לעשות איתם חסד הרבה יותר גדול מהספסל. למה אתם עוד פעם הולכים לנוער? מה נסגר? אני מדבר על שחקנים מרחבי הליגה שהיו יכולים להגיע במקום בן בסט. יחי ההבדל כשעולה שחקן מפורצף לכמה דקות ליגה לצד שחקן צעיר שרק מת להוכיח בטרנר ונכנס עם טיל בתחת. וזה אם אני שם בצד בכלללללל את עניין השכר (250 לעונה אתה לא תשלם לצעיר שרוצה להוכיח ומת להגיע להפועל באר שבע מן הסתם)

ומה זה האופי לא מעניין? זה שהם מתמודדים עם פרשיות זה אומר שהם מזמינים בכיף פרשיות חדשות? ובכלל, האליפויות שנלקחו על הראש שלנו למעט הראשונה היא בעיקר בזכות חולשה שלנו ושל הליגה, פחות ממהלכים טובים שהם עשו. הם כבר שנתיים עומדים במקום מבחינת רכש ואיזה כיף לנו שגם בשנה השלישית הם מביאים בן בסטים כאלה (זה אשכרה שם הקוד בפורום לרכש גרוע. בן בסטים. וזה הוא. הוא הרכש)

ֿ

לא מבין על מה הויכוח? מישהו היה מביא אותו בחזרה אלינו?

תודה...

יש הרגשה שבגלל שמדובר בהפועל באר שבע זאת ״עסקה לא גרועה״. אם היינו מדברים על חיפה או חס וחלילה עלינו היו מריצים פה קרקרות על ימין ועל שמאל.

יש הרגשה שבגלל שמדובר בהפועל באר שבע זאת ״עסקה לא גרועה״. אם היינו מדברים על חיפה או חס וחלילה עלינו היו מריצים פה קרקרות על ימין ועל שמאל.

כמה אני מחכה שנזכה שוב באליפות בזמן שהם יתקעו עם 500 שחקנים ישראלים בינוניים ממורמרים על בסגל וכולם פה יראו כמה הם "עובדים נכון".

לפי ספורט 5 הפועל ב"ש במו"מ עם מנור סולמון.

ומזה אפשר להבין שהלוזונים זיינו ת'מוח על הצעות שלא היו מעולם. ועכשיו הם ימכרו את הכלום ושום דבר הזה ב1.5 מיליון יורו.

הוא לא שווה חצי מזה.

לפי ספורט 5 הפועל ב"ש במו"מ עם מנור סולמון.

ומזה אפשר להבין שהלוזונים זיינו ת'מוח על הצעות שלא היו מעולם. ועכשיו הם ימכרו את הכלום ושום דבר הזה ב1.5 מיליון יורו.

הוא לא שווה חצי מזה.

אם זה יוצא לפועל זה רע מאוד. רע מאוד.

דווקא ממנו אני כן מחזיק. לא פוטנציאל גדול כמו שעושים ממנו, אבל לגמרי מעל הבינוניות שיש בליגה הזאת.

לא הייתי רוצה שיילך לשם. מקווה שזה לא נכון, או שמכבי תספיק למכור שחקן ולהיכנס לתמונה.

אני אגב קונה -

סבע אלינו וסולומון בב"ש.

עזוב רגע את האיכות של סבע או תלות בסגנון משחק ספציפי.

סבע הוא חלוץ חוד ותופקד כחלוץ חוד כמעט כל העונה בנתניה. זה דבר שאתה מודע אליו או שאתה רוצה אותו כשחקן אגף?

כי שחקן אגף הוא כבר לא. ובצדק - פרח בעמדה החדשה (ובשיטה שהותאמה אליו).

מה יש להחזיק ממנו?

אם לא היח"צ המטורף שהלוזונים עשו לו - לא הייתם לוקחים אותו כאופציה לעולם.

5 גולים . זהו.

לא מהיר, לא חזק, טכניקה סבירה + .

עזוב רגע את האיכות של סבע או תלות בסגנון משחק ספציפי.

סבע הוא חלוץ חוד ותופקד כחלוץ חוד כמעט כל העונה בנתניה. זה דבר שאתה מודע אליו או שאתה רוצה אותו כשחקן אגף?

כי שחקן אגף הוא כבר לא. ובצדק - פרח בעמדה החדשה (ובשיטה שהותאמה אליו).

רוצה אותו עם שכטר בחוד.

5201780.png

בסוף לא ייצא ממנו כלום, האמת שגם אנשים שאני מכיר ועובדים בפ"ת סיפרו לי שהוא לא באמת כזה כישרון כמו שעושים ממנו, שחקן שיכול לככב בליגת העל ולא מעבר.

עסקה הגיונית.

בפ"ת הערך שלו יצנח מהר מאוד, עונה טובה בב"ש עם 2-3 שערים באירופית ואלונה ולוזון ביחד גוזרים קופון יפה מאוד.

נשאר רק לקוות שסיטי יכנסו לתמונה בזמן.

נשמע הזוי אבל לך תדע-

יש שמועות שאתלטיקו מעורבת ואף תשתתף בסכום המכירה.

אם סולומון ירשים, הוא יעבור אליהם.

נשמע הזוי אבל לך תדע-

יש שמועות שאתלטיקו מעורבת ואף תשתתף בסכום המכירה.

אם סולומון ירשים, הוא יעבור אליהם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: