Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

כץ עשה ויעשה עוד טעויות, אבל תאכלס בבאר שבע החתימו ל3 שנים שחקן בן 32 שנתן עונה אחת טבה מתוך 5.

אין מחלוקת על הכשרון שלו יש תהיות לגבי היכולת שלו לנגן כינור שני ושלישי ולעלות מהספסל כשצריך.

אין מחלוקת על הכשרון שלו יש תהיות לגבי היכולת שלו לנגן כינור שני ושלישי ולעלות מהספסל כשצריך.

שמע, הוא השחקן החלש ביותר בעידן ג'ורדי. לא היתה פעם אחת שהוא עלה למגרש והרגשתי שהולך להגיע משהו טוב. אה וכן, הוא אשכרה נגח אחורה.

מה שטוב בכל הקטע שתדמית המאמי הלאומית נסדקת מחכה לזמן שיתעסקו עם יענקלה וכל הכלבלבים יצאו עליהם

כץ עשה ויעשה עוד טעויות, אבל תאכלס בבאר שבע החתימו ל3 שנים שחקן בן 32 שנתן עונה אחת טבה מתוך 5.

הוא הולך לשחק, ולא מעט.

המתחרים שלו זה שהר ומלמד. השאר יעזבו.

בכר בונה קבוצה שהיא נטו למעברים, שהר זה החלוץ שפיץ היחיד שיש לו.

אם הוא יצליח להוציא איכות גבוהה משחקנים כמו בן בסט, זריהן ועזרא כפי שעשה עם ממן הוא קוסם לא קטן.

שמע, הוא השחקן החלש ביותר בעידן ג'ורדי. לא היתה פעם אחת שהוא עלה למגרש והרגשתי שהולך להגיע משהו טוב. אה וכן, הוא אשכרה נגח אחורה.

מה שטוב בכל הקטע שתדמית המאמי הלאומית נסדקת מחכה לזמן שיתעסקו עם יענקלה וכל הכלבלבים יצאו עליהם

מה יש לה להתעסק עם שחר? ממתי יש לו שחקנים ששווים משהו?

היה בליגה השנה היצע טוב מהממוצע של שחקנים.

דיא סבע, האסלביינק (למרות שאני פחות תופס ממנו) ועלי מוחמד ואביב אברהם (כשרונות אדירים, במיוחד הניז'רי), ארבעתם שחקנים שלדעתי יכולים להיות עמודי תווך בעתיד הלא רחוק.

הכישלון של באר שבע בעיניי זה שהיא לא הצליחה לשים יד על אף אחד מהם בזמן שאנחנו עסוקים בפייר פליי, ולא רק זה, היא גם הביאה שחקנים לעמדות פחות נחוצות.

בכר ממשיך לקבע את התחושה שרכש זה לא הצד החזק שלו.

דיא סבע, האסלביינק (למרות שאני פחות תופס ממנו) ועלי מוחמד ואביב אברהם (כשרונות אדירים, במיוחד הניז'רי), ארבעתם שחקנים שלדעתי יכולים להיות עמודי תווך בעתיד הלא רחוק.

הכישלון של באר שבע בעיניי זה שהיא לא הצליחה לשים יד על אף אחד מהם בזמן שאנחנו עסוקים בפייר פליי, ולא רק זה, היא גם הביאה שחקנים לעמדות פחות נחוצות.

מאמין שהם לא אמרו את המילה האחרונה לגבי סבע.

למרות שאצלנו זה עניין של עונש, לא בטוח בכלל שהסיפור אצלם לא נוגע לפייר פליי

באר שבע הפכה להיות הקבוצה השנואה בליגה, אלונה הצדיקה הזו רומסת את כולם, איכס.

מה לא בסדר בזה?

מכבי עשתה את זה עם בן חיים ועם טיבי..

סופר לגיטימי!

שחקן לא מתאים לדעתי אבל זכותה של כל קבוצה לממש סעיף שחרור של שחקן.

מה לא בסדר בזה?

מכבי עשתה את זה עם בן חיים ועם טיבי..

סופר לגיטימי!

שחקן לא מתאים לדעתי אבל זכותה של כל קבוצה לממש סעיף שחרור של שחקן.

לפחות תנסה להיות פחות שקוף יא טרול.

הוא הולך לשחק, ולא מעט.

המתחרים שלו זה שהר ומלמד. השאר יעזבו.

בכר בונה קבוצה שהיא נטו למעברים, שהר זה החלוץ שפיץ היחיד שיש לו.

אם הוא יצליח להוציא איכות גבוהה משחקנים כמו בן בסט, זריהן ועזרא כפי שעשה עם ממן הוא קוסם לא קטן.

שנה שעברה משחק המעברים לא עבד להם נגד בני יהודה שמשחקת נמוך, לא עבד להם נגד הפועל חיפה שמשחקת נמוך ולא עבד להם נגדנו כשיחקנו עם 3 בלמים, זה עבד להם מול בית"ר ונתניה שמרווחות את המשחק ומשאירות הרבה חורים בהגנה,רוב הקבוצות בליגה ישחקו יותר בשיטה של בני יהודה והפועל חיפה ופחות בשיטה של בית"ר ונתניה, אז לא בטוח כמה זה יעבוד לבכר לבנות קבוצה למעברים.

באמת שאני לא מבין אותם בן שהר אחלה חלוץ לליגה, בן בסט נכשל בקבוצות רציניות ועדיין הם לא מחזיקים משהר.

החתמה חלשה.

בינתיים הם רק הולכים אחורה, מביאים שחקנים ברמת הבבסט ועזרא, פתחו חזית עם חיימוב כשהביאו לו שוער על הראש, בלאגן עם ברדה, רבים עם וואקמה על חוזה ועכשיו גם אוגו לא מבסוט על העניין הזה כל כך.

לא הביאו שחקנים שיכולים לשדרג אותם ולקחת אותם קדימה באירופה.

באמת שאני לא מבין אותם בן שהר אחלה חלוץ לליגה, בן בסט נכשל בקבוצות רציניות ועדיין הם לא מחזיקים משהר.

הם מחזיקים משהר אחרת הוא לא היה מקבל חצי מיליון ל-5 שנים.

לדעתי המהלך עם בן בסט בא אחרי מה שקרה עם וואקמה, הבינו שם שהוא לא רוצה לשחק\להתאמן\אין לו חשק, עשו מהלך מהיר, בן בסט יכול לשחק בכנף שמאל.

יואב כץ כזה אידיוט, פירקו לו את הקבוצה.

כץ בהלם אחרי שבבסט עזב את המחנה.

נראה לי שהם ממש שונאים אותם אחרי הקטע עם שטקוס ועדן עכשיו.

כל כך שונאים אותם שעוד שנייה הם קונים מהפ שחקן

12:19: בהפועל חיפה יחפשו כעת שחקן במקום בן בסט. מוחמד גדיר כבר הוזכר כאחת האופציות.

בהתחשב ברזומה של השוער היווני, אם אני חיימוב אני אומר להם שאני נשאר ונלחם על המקום שלי.

בכר לא יפתח איתו, הוא יפתח עם גורש ולא עם חיימוב