Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

קשה לי להבין איך אנחנו עוקבים אחרי אור אינברום ולא דיע סבע

לפי השמועות אינברום ישתלב טוב יותר בב"ש מבחינת מבנה האישיות [© בוני גינצבורג], הם אפילו לא יצטרכו לספק לו את החומר.

לכאורה.

אם אתה מתכוון על להתחיל לתכנן ולפנות כבר בשלב מוקדם זה הקיץ, אני מסכים לחלוטין.

נראה שב"ש מתחילה לבנות את הסגל לעונה שאחרי, כבר בפברואר-מרץ. כבר אז הם פונים, בודקים, מתעניינים ולוחצים על שחקנים להצטרף.

זה חסר לי אצלנו. נראה שתמיד כשהם כבר סוגרים עם שחקנים, אנחנו עוד בשלבי הגישושים והתכנונים (למעט איתי שכטר).

למרות זאת, הם מגזימים. הם רוצים שיהיה להם סגל עמוק בקטע מגוחך, כדי ששחקנים לא יחתמו אצל היריבות.

תורג'מן אם יחתום אצלם, יהיה מוחמד גדיר הבא. חן עזרא יקבל דקות רק אם וואקמה נפצע. שיימן המחליף של אורן ביטון.

קבהא, כצפוי, הוחתם רק כדי שלא יגיע למכבי. מודה להם על כך.

אחלה התנהלות. מי שטוב שיגיע. אחר כך נסתדר איתו. אם אפשר להביא שחקן כדי לדפוק את היריבה, גם טוב.

ג’ורדי קרויף ואלונה ברקת, שני אנשים מאוד מוערכים בכדורגל הישראלי, ויתרו עליך בקלות שהיא קצת מרגיזה.

”הם לא ויתרו עליי. קודם כל ג’ורדי מה שהוא עשה בשש השנים האחרונות הוא שינה את הכדורגל הישראלי והכניס משהו שאין דבר כזה. מגיע לו כל הכבוד וצריך להעריך אותו על זה. הוא בן אדם מדהים. ברגע שהייתי במכבי אני החלטתי לעזוב, היו עוד 4-5 צעירים שאמרו להם לעזוב, לי הוא אמר תעשה מה שאתה רוצה. אני החלטתי בעצמי ללכת לב”ש כי הרגשתי שם טוב, נהניתי שם בחצי שנה שהייתי שם. הוא לא ויתר עליי אבל אמר שהוא לא יכול להבטיח לי לשחק 30 משחקים בעונה ובגלל שאני שחקן צעיר אני אוכל לשחק בערך שבעה משחקים בעונה, אז תחליט מה שאתה רוצה. מה שתבחר אנחנו איתך. החלטתי ללכת לב”ש. אלונה היא אישה מדהימה, אין הרבה ראשי קבוצות כאלה ומה שהיא עושה למועדון מגיע לה כל הכבוד אחרי מה שהם סבלו בתחתית והם היום המועדון הכי גדול בארץ וכל הכבוד להם”.

נשמע כאילו בא לך לחזור לב”ש, זה משהו שאתה חושב עליו?

”אני קודם כל חושב על חו”ל. ב”ש זה מועדון ענק זה לא סוד, זה לא שלא בא לי לחזור לשם כל שחקן בארץ ירצה לשחק בב”ש, כי כל שחקן רוצה לזכות באליפויות, והם עושים את זה בכל עונה. אני חושב קודם כל על חו”ל ואני מקווה למצוא משהו טוב שם”.

דיא סבע.

בקיצור, ב"ש כבר פנו אליו וכרגע הם בהולד.

לפי שמועות בטוויטר, יושב עם סופר דודו בבית קפה בגבעתיים ומדבר איתו על המעבר.

מעניין אם ישחררו את חיימוב, יכול להיות רכש מעניין למרות שהוא בן זונה גדול וגם ככה יחתום בחיפה.

חיימוב פגוע ממכבי של קרוייף. אם מכבי יפנו אליו, לא רואה סרט שיסרב.

שטרקוס לב"ש = ב"ש ממשיכים לעבוד נכון.

מקווה שאנחנו תיכף נתעורר כי יש לנו ים עבודה.

חיימוב פגוע ממכבי של קרוייף. אם מכבי יפנו אליו, לא רואה סרט שיסרב.

שטרקוס לב"ש = ב"ש ממשיכים לעבוד נכון.

מקווה שאנחנו תיכף נתעורר כי יש לנו ים עבודה.

אנחנו תכף נתעורר?

עוד לא נגמרה הליגה, רצית כבר 5 זרים חדשים פה כבר?

חיימוב השתפר מאוד בשנים האחרונות

אבל לדעתי הוא ישאר שם ויעשה שבוע שבוע עם שוער זר

לדעתי ב"ש עושה טעות כי הם לא צריכים לבזבז זר בעמדה כזו, לא ששוער ברמת האניימה בזמנו נמצא בליגה.

אנחנו תכף נתעורר?

לא אמרתי את זה הביקורת. התכוונתי שאני מקווה שעם סיום הליגה דברים יתחילו לזוז מהר. אני מאמין שזה יקרה.

אנחנו תכף נתעורר?

במקרה שלנו צריך להיות פה שחקנים עוד לפני שנגמרת העונה

הבעיות והתחלואות של הקבוצה ידועים עוד מתחילת העונה אז אין ממש למה לחכות לסוף העונה