Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

אני אומר את זה מאז שהודיעו שלא ימשיך בב"ש. שם נגדנו חופשית בדרבי הכי צפוי שיש.

אני מתחנן, רק לא לחזור לתקופת החופשיות והנגיחות מכדורים נייחים. אני עוד לא התאוששתי לגמרי מהטראומה הזאת.

האם מנור סולומון נמצא על סף מעבר ענק, שיזניק את הקריירה שלו? באתר "רקורד" הפורטוגלי מדווחים הערב (שישי) שמועדון הפאר בנפיקה הגיש הצעה על סך לא פחות מ-5 מיליון יורו עבור קשרה הצעיר של מכבי פתח תקוה, אך המגעים לא הבשילו לידי עסקה. על פי הדיווח, בנפיקה מודעת לכך שהיא רק אחת הקבוצות שמעוניינות בשירותיו של סולומון לקראת העונה הבאה, כאשר בין השאר הוזכרה גם ליברפול, שהייתה מעוניינת בו כבר בעבר. בין הקבוצות שלא הוזכרו ב"רקורד" אך כבר עלו בעבר בהקשר ליהלום המלאבסי, נמצאות גם מנצ'סטר סיטי ויובנטוס.

"למרות גילו הצעיר (יהיה בן 19 בחודש הבא) הוא אחד השחקנים המובילים בקבוצה שלו ובנבחרת הצעירה של ישראל", נכתב בדיווח, "הוא כבש ארבע שערים ב-30 הופעות ליגה בעונה שעברה, ושיפר את מאזן שני השערים ב-26 הופעות מהעונה שלפני כן. שסיכוייו של סולומון להישאר בפתח תקוה או בכלל בישראל הם נמוכים מאוד. נשאר רק לראות האם בנפיקה תמשיך במרדף אחריו".

שיפר את מאזן שני השערים לארבעה... וואו...

אני היחיד שלא תופס ממנו?

אני איתך, רואים שיש לו כשרון אבל לא איזה ילד פלא שבולט בפער מעל השאר.

והכי מצחיק זה שהוא משחק בקבוצה המושלמת לילדי פלא, קבוצה בלי לחץ שסתם מדשדשת לה באמצע הטבלה ונונת לו את כל הבמה שבעולם.

ככל שעובר הזמן אני יותר ויותר מאמין שלא ייצא ממנו משהו.

אתם שוכחים שהוא רק בן 19. איפה היו הכוכבים של הנוער שלנו בשנים האחרונות בגילו? רובם בבית"ר רמלה.

מאמין שהוא יהיה כוכב.

הם היו בביתר רמלה כי ככה מכבי החליטו.

פייק ניוז

במדינה שאין בה מגבלה על זרים

וילדים ברזילאים ,דרום אמריקאים,ואפריקאים מגיעים אלייה בחצי יורו

רק המדינה הזאת תקנה שחקן ישראלי ב5 מיליון יורו

הכי קורע שגם רשום שלוזון סירב להצעה

אתם שוכחים שהוא רק בן 19. איפה היו הכוכבים של הנוער שלנו בשנים האחרונות בגילו? רובם בבית"ר רמלה.

מאמין שהוא יהיה כוכב.

כמו שאמרו: הם היו ברמלה כי זו הייתה החלטה של מכבי.

אם נתייחס למקרי עבר, שחקנים בגילו שקיבלו כ"כ הרבה דקות משחק וחופש פעולה הובילו את הקבוצות שלהם לאליפויות (נמני, ברקוביץ' ושאר דור הזהב), הוא אפילו לא מתקרב ללהיות סתם שחקן טוב בליגה כרגע.

מאמין שהוא יהיה כוכב.

בניון בגיל 17-19 היה כוכב ענק בב"ש וחיפה

פייק ניוז

במדינה שאין בה מגבלה על זרים

וילדים ברזילאים ,דרום אמריקאים,ואפריקאים מגיעים אלייה בחצי יורו

רק המדינה הזאת תקנה שחקן ישראלי ב5 מיליון יורו

הכי קורע שגם רשום שלוזון סירב להצעה

חפש לי "כישרונות ברזילאים, דרום אמריקאים ואפריקאים" שהגיעו לבנפיקה בחצי מיליון יורו בגיל 19. בהצלחה.

פייק ניוז גדול. באירופה הוא לא מעניין אף אחד ואין לו שום יתרון על פני כל שחקן מכושר אחר שיודע קצת לעשות דריבל (מברזיל אפשר להביא קונטיינרים מלאים של מאור סולומונים בגרושים),

המקום היחיד בעולם שהוא שווה משהו זה בישראל בגלל "רוח ההסתדרות" שדאגה לשריין לישראלים מקום בהרכב גם אם הם לא מצדיקים את זה מבחינה מקצועית ולכן כל שחקן שיודע להקפיץ פעמיים ולשיר את התקווה תוך כדי הופך פה לעילוי בשווי 2 מליון אירו.

מאור סולומון או ימשיך ביכולת בינונית מאוד במכבי פ"ת למעט הבלחות פה ושם לא יגיע לשום מקום, או שישתפר ויתן עונה טובה ויציבה ואז ימכר לנו/לב"ש/לחיפה בסכום מופרז או שיצא לאירופה בגרושים, עם דגש על בלגיה, כי אין לאף קבוצה אירופית סיבה לשלם עליו מליונים.

חפש לי "כישרונות ברזילאים, דרום אמריקאים ואפריקאים" שהגיעו לבנפיקה בחצי מיליון יורו בגיל 19. בהצלחה.

הוא כתב ליגה ולא רק בנפיקה.

לא מבין גדול בליגה הפורטוגלית, אבל ראפינייה מויטוריה נתן העונה 15 גולים

הגיע לקבוצה בגיל 19 בחצי מיליון

הוא כתב ליגה ולא רק בנפיקה.

לא מבין גדול בליגה הפורטוגלית, אבל ראפינייה מויטוריה נתן העונה 15 גולים

הגיע לקבוצה בגיל 19 בחצי מיליון

לא מקרה מייצג לכלום, ממה שאני יודע הגיע בלי הופעת בוגרים בברזיל, ישירות מהנוער.

אני לא אומר שאני רואה את בנפיקה משלמת סכום כזה על מנור סולומון, אבל העברות בגילאים האלה היום לשחקנים עם פרופיל כמו של סולומון, שמאוד מוערך על ידי סקאוטים, מתחילות ב-2.5 מיליון יורו, וזה עם מועדון נוח ולא הרבה זמן בחוזה בקבוצה שממנה קונים.

בכל המדינה ובחצי יורו...

עזוב אחי אין לי כוח לויכוחים

קיצר פייק ניוז

לא מקרה מייצג לכלום, ממה שאני יודע הגיע בלי הופעת בוגרים בברזיל, ישירות מהנוער.

אני לא אומר שאני רואה את בנפיקה משלמת סכום כזה על מנור סולומון, אבל העברות בגילאים האלה היום לשחקנים עם פרופיל כמו של סולומון, שמאוד מוערך על ידי סקאוטים, מתחילות ב-2.5 מיליון יורו, וזה עם מועדון נוח ולא הרבה זמן בחוזה בקבוצה שממנה קונים.

על כל פיפס של סוכן המחיר יכול לקפוץ בכמה מיליונים,בפועל אין ממש ישראלי שיצא בגיל כזה מוקדם לאירופה והצליח להשתלב ואני מאמין שזה משפיע על החלטות מועדונים אם לרכוש שחקן ישראלי כזה או אחר.

קיים כל כך הרבה כשרון בברזיל ופורטוגל זאת אחת המדינות היחידות שבהן משתלב השחקן הברזילאי יחסית סבבה לעומת שאר אירופה(תרבות, שפה וכו...).

מועדון כמו בנפיקה כל קיץ בערך מביא כשרון (שבדר"כ גם מוכיח את עצמו ונמכר בפי 4 בערך) מפחיד באזור אותם סכומים שפתח תקווה תדרוש על סלומון

דוגמאות:

טאליסקה-5 מיליון

גאייטן-4 מיליון

זיבקוביץ-חינם

אדרסון-1.7 מיליון

לינדלוף-1.5 מיליון

ויש לזה עוד המשך

קיצור קשה לי להאמין שסולומון זאת העדפה הראשונה שלהם

מאמין שהוא יהיה כוכב.

מסכים, מבחינת פוטנציאל אני באמת חושב שהוא מעל הליגה. למרות שהעונה הוא דרך במקום ולא התקדם, אני מאמין שהוא עוד יהיה שחקן טוב.

גבי קניקובסקי נתן עונת בכורה בליגת העל יותר מרשימה משתי העונות של סולומון יחד, רק אומר.