Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

לפי חוק השבות לא צריך להיות יהודי, צריך סבא או סבתא יהודים. אולי סבא צימרמן היה יהודי..

כותרת אחרי החתימה: "הצדיקה אלונה פודה שבויים מידי המתבוללים הרשעים מלועז ומקרבת לבבות ונשמות יהודיות אבודות חזרה אל חיקנו בארץ האבות"

אני רואה דיווחים שזימרמן דחה את ההצעה להאריך חוזה בקבוצה שלו ושייתכן שהוא בדרך לאירופה, מלפני שבוע בערך, אבל איפה ראיתם משהו שקושר אותו לב"ש?

מעניין אם הוא היה בפנקס של ג'ורדי מתישהו.

ג'ורדי עקב אחריו כבר כמה שנים אז אני החתמתי אותו כי אין לי מערכת סקאוטים רצינית - אלונה ברקת.

·.¸¸.·♩♪♫ אבא של רוצ'סטי יהודי, אמא שלו נוצרייה, ככה גדלים ילדים בטקסס ♫♪♩·.¸¸.·

ת'אכלס בגלל הקומבינה של היהודים-מתאזרחים אוטומטית אם כבר רוצים לסדר ג'ובים לשחקנים חלשים אז שיחשבו לשנות את זה במקום "ישראלי" ל"שחקן שגדל בישראל, עם מינימום X שנים במחלקת נוער של מועדון ישראלי, הרי המטרה המוצהרת (והשקרית) היא שרוצים לקדם את הספורט הישראלי ואת הספורטאים שגדלו וצמחו פה, אז לא הגיוני יותר לתעדף שחקנים שגדלו פה במחלקות נוער מאשר סתם ישראלי\יהודי גלותי באשר הוא?

*ברור לכולם מה המטרה האמיתית של החוק ההסתדרותי הזה.

רוצים לנחש מי הציעה?

בני יהודה דחתה הצעה של 1.3 מ' יורו על שועה
2-3 דקות

07/10/2018 11:46 מאת עמית קרקו

gg1367514.jpg
ירדן שועה. מעורר עניין (נעם מורנו)

בני יהודה דחתה הצעה מאחת מקבוצות ליגת העל שמעוניינת בחלוץ הצעיר של הזהובים, ירדן שועה, כך נודע לראשונה ל-ONE. ההצעה עמדה על סך 1.3 מיליון יורו ועל פיה היה נשאר שועה במדי קבוצתו עד תום העונה. הקבוצה שהציעה קיבלה תשובה שלילית מהנהלת בני יהודה.

כמו כן, פתיחת העונה המרשימה ויכולותיו של השחקן הגיעו עד אירופה. לאחרונה פנה אל ראשי המועדון סוכן שחקנים איטלקי, שהציע את שירותיו בזירה האירופית. חשוב לציין כי בחוזהו של החלוץ בן ה-19 לא קיים תג מחיר עדיין.
החלוץ, שעלה לבוגרים לפני שנתיים כשהיה בן 17 בלבד וגם הוחזר לקבוצת נוער עקב טענת הצוות המקצועי כי ההתקדמות המהירה לא עשתה עמו חסד, חזר בסוף העונה שעברה לקבוצתו של יוסי אבוקסיס והצליח להוכיח כי מקומו שם עם שער בכורה בניצחון 0:5 על מכבי נתניה אותה ניצח עם בני יהודה גם במחזור הנוכחי.

שועה פתח ביחד עם בני יהודה את העונה הנוכחית בצורה לא כל כך משכנעת מבחינת תוצאות, אך עם זאת אי אפשר היה להתעלם מהכישרון הגדול והצעיר שיש לקבוצה הזו בהתקפה. החלוץ רשם עד כה שישה שערים בכל המסגרות, שלושה מהם בליגה ביחד עם 12 איומים לשער, שישה למסגרת. על פי הסטטיסטיקה שלו עד כה נראה כי הוא אינו נח לרגע על המגרש ועל כן רשם מהירות מרבית של 33.16 קמ”ש ואילו מרחק כולל של 47.16 ק”מ.

נראה לי שזה אומר שהם מתחילים עם השיווק. ביצים שלי שהציעו להם 1.3 מיליון יורו על שחקן בן 19 שעוד לא עשה כלום בליגה והם אמרו לא.

נראה לי שזה אומר שהם מתחילים עם השיווק. ביצים שלי שהציעו להם 1.3 מיליון יורו על שחקן בן 19 שעוד לא עשה כלום בליגה והם אמרו לא.

משחק מילים גאוני שקשור לשועה או צירוף מקרים?

רוצים לנחש מי הציעה?

בני יהודה דחתה הצעה של 1.3 מ' יורו על שועה
2-3 דקות

07/10/2018 11:46 מאת עמית קרקו

gg1367514.jpg

ירדן שועה. מעורר עניין (נעם מורנו)

בני יהודה דחתה הצעה מאחת מקבוצות ליגת העל שמעוניינת בחלוץ הצעיר של הזהובים, ירדן שועה, כך נודע לראשונה ל-ONE. ההצעה עמדה על סך 1.3 מיליון יורו ועל פיה היה נשאר שועה במדי קבוצתו עד תום העונה. הקבוצה שהציעה קיבלה תשובה שלילית מהנהלת בני יהודה.

כמו כן, פתיחת העונה המרשימה ויכולותיו של השחקן הגיעו עד אירופה. לאחרונה פנה אל ראשי המועדון סוכן שחקנים איטלקי, שהציע את שירותיו בזירה האירופית. חשוב לציין כי בחוזהו של החלוץ בן ה-19 לא קיים תג מחיר עדיין.

החלוץ, שעלה לבוגרים לפני שנתיים כשהיה בן 17 בלבד וגם הוחזר לקבוצת נוער עקב טענת הצוות המקצועי כי ההתקדמות המהירה לא עשתה עמו חסד, חזר בסוף העונה שעברה לקבוצתו של יוסי אבוקסיס והצליח להוכיח כי מקומו שם עם שער בכורה בניצחון 0:5 על מכבי נתניה אותה ניצח עם בני יהודה גם במחזור הנוכחי.

שועה פתח ביחד עם בני יהודה את העונה הנוכחית בצורה לא כל כך משכנעת מבחינת תוצאות, אך עם זאת אי אפשר היה להתעלם מהכישרון הגדול והצעיר שיש לקבוצה הזו בהתקפה. החלוץ רשם עד כה שישה שערים בכל המסגרות, שלושה מהם בליגה ביחד עם 12 איומים לשער, שישה למסגרת. על פי הסטטיסטיקה שלו עד כה נראה כי הוא אינו נח לרגע על המגרש ועל כן רשם מהירות מרבית של 33.16 קמ”ש ואילו מרחק כולל של 47.16 ק”מ.

אם זה נכון הייתי מהמר דווקא על חוגג.