Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

הגיעו:

דיא סבע - מכבי נתניה

אריק סאבו - בית"ר ירושלים

אוהד לויטה - מכבי חיפה

נייג'ל האסלביינק - עירוני קרית שמונה

אריאל הרוש - אנורתוזיס

חן עזרא - בית"ר ירושלים

שמואל שיימן - הפועל חיפה (שוחרר)

יאניס אנסטיס - א.א.ק אתונה (שוחרר)

ז'וליאן סטו - נאנסי

עדן בן בסט - הפועל חיפה

עזבו:

אליניב ברדה (פרש)

גיא מלמד

אנתוני וואקמה

דן איינבינדר

דודו גורש

שמואל שיימן

יאניס אנסטיס

תומאש פקהארט

גיא חיימוב

מוחמד גדיר

עמראן אלקרינאוי

וובה בראון

איסק קואנקה

ואדים מנזון

מהראן ראדי

איתמר שבירו

גל נבון

כמה חיסכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

וואו! לא יאמן מה שנהיה מהפורום הזה.

חופש הביטוי והכל אבל רבעק, דיע סבע מעל 30 שערים בעונה? אם הוא נותן 14 זה הישג מטורף.

עזוב נו אנשים מפגרים כבר עשו אותו מסי משודרג.

עזוב נו אנשים מפגרים כבר עשו אותו מסי משודרג.

עזוב מסי משודרג. מעל 60 שנה 30 שערים בעונה היו משהו שאף אחד לא הגיע אליו, ברוב השנים, 90% מהמקרים, אפילו לא התקרבו, זה היה מופרך לחלוטין. היחיד שעשה את זה הוא זהבי, אחד הגדולים בכל הזמנים, שנתן רצף עונות בקצב כיבושים משוגע לגמרי שסבע יכול לחלום עליו. בעונה הכי גרועה הבקיע יותר משסבע כבש בעונת שיא יוצאת דופן שלו, ופתאום גם סבע מסוגל, זה בקטנה, טריוויאלי, הוא פתאום גם כזה, חד פעמי.

אני מניח שמידת ההכרות שלך עם הספרים של ב"ש היא בערך כמו שלי, כלומר, אין לך שום מושג לגבי המצב והיכולת הפיננסית שלהם. אני לא יודע מה זה אומר "לא יחזיקו מעמד הרבה זמן". אם זה יביא להם תארים בשנים הקרובות אז זו השקעה משתלמת.

ואני לא יודע אם המהלך של ב"ש הוא מוצלח. אני כן יודע שבלי שחקנים טובים קשה להיות קבוצה טובה. קודם לא היו להם ועכשיו יש להם. זו המציאות - לב"ש יש פוטנציאל לקבוצה טובה מאוד. לא צריך לפחד מזה, אבל צריך להכיר בזה.

לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שבשנתיים האחרונות הם הרוויחו באזור של ה-40 מיליון שקל מאירופה והשנה הם הרוויחו 5 מיליון שקל מאירופה + ב"ש הגדילה את התקציב בכניסה לעסקאות יקרות על שחקנים במעל 4 מיליון יורו העונה, אז יש סיכוי טוב שהתקציב גדל משנה שעברה, למרות כל השחרורים, כמו שזה נראה כרגע אלונה שמה את כל הז'יטונים על העונה הקרובה, אם זה יצליח לה, אז כמו שאמרת זו השקעה משתלמת,, אבל אם לא, היא כבר לא תוכל להשתגע בשנים הבאות ולהוציא סכומים כאלה בלי להסתבך עם הפייר פליי.

עזוב מסי משודרג. מעל 60 שנה 30 שערים בעונה היו משהו שאף אחד לא הגיע אליו, ברוב השנים, 90% מהמקרים, אפילו לא התקרבו, זה היה מופרך לחלוטין. היחיד שעשה את זה הוא זהבי, אחד הגדולים בכל הזמנים, שנתן רצף עונות בקצב כיבושים משוגע לגמרי שסבע יכול לחלום עליו. בעונה הכי גרועה הבקיע יותר משסבע כבש בעונת שיא יוצאת דופן שלו, ופתאום גם סבע מסוגל, זה בקטנה, טריוויאלי, הוא פתאום גם כזה, חד פעמי.

לגמרי לגמרי. שיאי אובססיה נועדו להישבר...

סבע הוא שחקן מוכשר מאוד שסביר שיתרום כמות נאה של 15-20 שערים לב"ש העונה.

עם זאת,זה לא גארנטי לכלום, בעונת השיא של זהבי זה לא הספיק לאליפות.

אני היחיד שחושב שסבע התלבט בנתניה כי הכדורגל שלהם היה מבוסס נטו על היכולת האישית שלו ? תוסיפו לזה שנתניה קבוצה קטנה והגנתית, לא מחזיקה בכדור וזה יוצר מלא שטחים בצד השני של המגרש בשביל שחקנים כמו סבע ולמסירות כמו של ערן לוי

לדעתי, בקבוצה כמו באר שבע יהיה לו הרבה יותר קשה לשחק כדורגל, כמו מכבי, באר שבע מוצאת את עצמה ברוב שלבי המשחק מול הגנה צפופה ונמוכה. בנוסף, אם הוא ישחק באמצע אז כדורי הגובה שגם הם חלק גדול ממשחק ההתקפה של ב"ש לא יהיו אפקטיביים (גם הוא וגם הסלביינק נמוכים מאוד). לעומת זאת, יש למניוק הקטן רגל שמאל חזקה מטווחים שונים ודריבל טוב, כשהוא עם הפנים לשער במתפרצת הוא מהקטלניים בארץ אם לא הכי קטלני.

רביעית ההתקפה שלנו עם שכטר, אצילי, מיכה ועטר נגד רביעית ההתקפה שלהם עם סבע, האסלבנייק, מליקסון ובן בסט בערך שקול אחד לשני, לנו יש את מיכה המוסר הטוב בליגה ולהם שני שחקנים שאם ייתחברו לקבוצה תהפוך אותם לקטלנית, ועדיין לפי דעתי ההתקפה שלנו שקולה לשלהם שלנו יש יתרון עם ספסל חזק יותר (צ'יקו, כהן, חוזז, שוינפלד) נגד (עזרא, זריהן, שהר?). כל שאר העמדות אנחנו בבירור יותר טובים, הקישור האחורי שלנו אוכל את שלהם בלי מלח, המגינים בכלל אין מה להשאוות, הבלמים לנו יש טיבי ולהם את הנרקומן והשאלה מי יעשה יותר נזק והרגשה שלי שצדק יהיה קבוע בהרכב אצלם וייעשה הרבה נזק ואצלנו טיבי יחמם את הספסל ככה שגם בבלמים אנחנו עדיפים ושוער די שקול, אין הבדל גדול. אליפות חובה העונה.

בגדול סבע מעל הליגה, מי שטוען שבלי לוי הוא לא שווה כלום כנראה לא ראה משחקים של נתניה וזוכר רק את הבישולים הגדולים של לוי משנה שעברה. זה כמו להוריד מהיכולת של זהבי כי היה לו את מיכה שימסור לו. רק על סמך יכולת אישית הוא שווה 15 גולים העונה, אם בש יצליחו להתחבר בתור קבוצה והוא יקבל את התמיכה הנכונה הוא יכול לתת גם עונה של 30+ שערים.

זהו, קראתי הכל.

צריך לשים לב לכמה דברים בשערים שלו: הרבה מהם כשהוא פשוט לבדו באחד על אחד, מה שיקרה הרבה פחות בב״ש, מול הגנות מעובות, שלא יצאו קדימה כמו שעשו מול נתניה (במיוחד בסיבוב הראשון של העונה שעברה שלא תפסו אותה עדיין כקבוצה איכותית).

בחלק גדול מהגולים גם יש תגובות מאוחרות של השוערים כאילו הוא מצליח לבעוט ברגע שלא מצפים לו.

גם הרבה התחבר לו, הרבה גולים בין הרגליים של השוערים או כאלה שנגעו בכדור אבל בכל זאת נכנס.

אני היחיד שחושב שסבע התלבט בנתניה כי הכדורגל שלהם היה מבוסס נטו על היכולת האישית שלו ? תוסיפו לזה שנתניה קבוצה קטנה והגנתית, לא מחזיקה בכדור וזה יוצר מלא שטחים בצד השני של המגרש בשביל שחקנים כמו סבע ולמסירות כמו של ערן לוי

מניח שלא צפית הרבה בנתניה שנה שעברה כי היא בדיוק הפוך ממה שכתבת.

קבוצה התקפית מאוד, נוראית בהגנה, ומחזיקה המון בכדור (נדמה לי שהיא דורגה בעונה שעברה 3 בליגה אחרי ב"ש ואחרינו).

היכולת שלכם להבחין בין עיקר וטפל יכולה להיות יותר טובה.

אז סבבה, בואו נגיד שהם הביאו 2 מתוך 5 השחקנים הטובים בליגה. עכשיו תתייחסו לנקודה.

קבלו תרחיש "דמיוני": אנחנו משקיעים ב- 2 זרים אירופים יקרים כ-7 מיליון אירו ו 2-3 שנים אחר כך לא לוקחים אף תואר. אז זהו, אנחנו כבר לא קבוצה גדולה?

אבל התקציב שלנו ושלהם הוא לא אותו תקציב ואין להם שחקנים שהם יכולים למכור בהרבה כסף כדי לחסות את ההפסד רוב השחקנים שלהם מבוגרים.

אף אחד לא אמר שהם לא יהיו קבוצה גדולה עוד שנה שנתיים אבל אם הם לא יצליחו בשנים הקרובות אז עוד שש שבע שנים הם לא יהיו באר שבע של היום.

מניח שלא צפית הרבה בנתניה שנה שעברה כי היא בדיוק הפוך ממה שכתבת.

קבוצה התקפית מאוד, נוראית בהגנה, ומחזיקה המון בכדור (נדמה לי שהיא דורגה בעונה שעברה 3 בליגה אחרי ב"ש ואחרינו).

דורגה רביעית בהחזקת כדור (גם מכבי חיפה היו לפניהם), אבל אתה צודק ההגנה שלהם הייתה גרועה בשנה שעברה והם ניסו לשחק כדורגל התקפי, למרות שמשחק ההתקפה שלהם התבסס בעיקר על התקפות מתפרצות.

זה שהם החזיקו הרבה בכדור ושיחקו התקפי לא אומר שעשו נגדם בונקרים כמו שאנחנו וב"ש רואים כל שבוע.

שיחקו נגדם פתוח, כיאה לקבוצה שרק עלתה ליגה.

זה שהם החזיקו הרבה בכדור ושיחקו התקפי לא אומר שעשו נגדם בונקרים כמו שאנחנו וב"ש רואים כל שבוע.

כן, ומצד שני יש לו יכולת נהדרת לכבוש מטווחים ארוכים, יכולת כדרור על שטח קטן והוא גם מוסר טוב. כולם כלים חשובים נגד בונקר. מה גם שאם ב"ש תכבוש שער ראשון, אז פתאום יהיו להם שטחים והוא יהיה מצויין בלסגור את הסיפור.

בקיצור, הוא היה מצויין בנתניה, ואם דברים יתחברו להם, מה שסביר להניח שיקרה, אז הוא כנראה יהיה מצויין גם בב"ש.

מה שחומץ בלסמי אמר, ואני מוסיף:

ההגנות שמשחקות נגד ב"ש לא יתמקדו קודם כל בדיה סבע כמו שקרה לו בנתניה. יש להן עוד מספיק דאגות ושחקנים להתמקד בהם (גם בגלל זה וואקמה שיפר מאוד את המספרים שלו שם בהשוואה לרעננה) ויהיה לו יותר חמצן. ודבר שני שבב"ש הוא ישחק עם הרבה יותר מוסרים טובים ממה שהיה לו בנתניה, למרות שעלי מוחמד וערן לוי הם טובים מאוד, אבל לב"ש יש ארסנל עוד יותר רחב.

לכן הוא יכול בהחלט לתת שם 15+ בשנה אם דברים מתחברים לו והוא מתאקלם כמו שצריך. יש לו פיניש מהטובים בארץ. נקווה שלא יתחבר לו.

כן, ומצד שני יש לו יכולת נהדרת לכבוש מטווחים ארוכים, יכולת כדרור על שטח קטן והוא גם מוסר טוב. כולם כלים חשובים נגד בונקר. מה גם שאם ב"ש תכבוש שער ראשון, אז פתאום יהיו להם שטחים והוא יהיה מצויין בלסגור את הסיפור.

בקיצור, הוא היה מצויין בנתניה, ואם דברים יתחברו להם, מה שסביר להניח שיקרה, אז הוא כנראה יהיה מצויין גם בב"ש.

כמובן, רק התייחסתי לעניין הספציפי הזה.

זו הודעה בנוסח ובסגנון של יואב

201 עמודים שנה שעברה זה היה באזור ה-90 אם אני לא טועה

החרמנות של אנשים לבאר שבע גדלה משנה לשנה.